|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBERKE
2.2.2006 13:19:54   
tinaaja
borovnicka, hvala za cestitke.. midva sva tudi ravno opremila stanovanje, tko da poznam stroske... pri oheceti pa so se starsi javili, da bodo pomagali, ker bo cez 100 svatov in sama ziher ne bi zmogla.
hehe firbcna tasca :) jaz vem, da bi hitro posumili, ce bi prisla k njim na kosilo in ne bi vina pila.. user posted image  tko da se poskusam mal stran drzat :) se pa komaj zadrzujem, da kdaj ne zinem kr tko mimogrede komu, da sem noseca... ful mi je na momente tezko bit, sploh ko me kaksna sodelavka, ki ve, da delava na user posted image , vprasa, ce sem dobila M... in kwa naj druzga kot recem, da ja... ahh, naj mi oprostijo te lazi :) user posted image user posted image  

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: SEPTEMBERKE
2.2.2006 13:52:27   
NATAŠI
O super user posted image user posted image  , jaz sem tudi za poroke na prostem, je tolk romantično... samo za tole pri tržiču pa ne poznam. In to je treba tud tok prej rezervirati... potem pa pravijo da pada število porok user posted image

Hvala za vaje, bi bilo fino delat na tem ampak meni se kar ne da in se raje mal uležem user posted image user posted image . Bom zdaj na splomlad mal bolj pridna in na vaje za nosečnice bom hodila dvakrat na teden, tam tud delaš na moči za roke in trebušne mišice za lažji porod. Mi je G rekla da tiste ki skos hodijo imajo full lažji porod (kolk zdaj to drži ne vem). V glavnem G full priporočajo, se pa posvetuj še s stvojo.

Žoge pa nimam, čez čas si bom omislila mal teh pripomočkov.


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: SEPTEMBERKE
2.2.2006 21:55:55   
borovnička
Oh jest sem mela pa že vse rezervirano. Od obleke, ansambla, gostišča, pa moram zdaj odpovedat. Datum sva mela 27.5. in se res veselila. Mogoče mi bo kdaj žal, da nisva mal stisnila, pa se vseeno poročila. Ampak nočem nobene stvari delat na silo.

Kraj poroke sva si pa izbrala Bistro pri Vrhniki, pa čeprav živiva v Mariboru. Tam je res zelo lepo. Sem pa jaz drugače Vrhničanka, no zdaj uvožena štajerka.user posted image user posted image user posted image

Joj kok sta vidve pridne s telovadbo. Jest sicer o tem intenzivno premišljujem, ampak se še nisem premaknila. Drugač imava psa in sem prisiljena dvignit rit pa it na en daljši sprehod z njo, no pa saj tud meni paše. V Ljubljani vem, da je organiziranih kar nekaj telovadb za nosečnice. Se moram mal pozanimat kako je s tem tu v Mariboru. Vse bi naredila, da bi bil porod čim manj boleč. Imam namreč nizek prag bolečine.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: SEPTEMBERKE
2.2.2006 22:37:10   
princes
pozdravcek  vsem bodocim mamicam, tudi jaz se vam pridruzujemuser posted image user posted image , sem  nova na portalu...user posted image
rok pa imam 12.9.06, sem bila ze na pregledu, srcek ze bijeuser posted image , velik pa je 12,6mm...
ha ha...

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 7:06:46   
NATAŠI
urskamravlja dobrodošla med nami ! user posted image

Borovnička saj je še čist dost časa da začnem migat... pa zdaj ko bo pomlad bo čist nekaj drugega it ven peš al karkoli...  O tolk si imela rezervirano potem pa vse stornirat? Te kar razumem kako si se počutila, mene pa zdaj zadnje dni matra ta misel, da se verjetno ne bom poročila pred poroko... in mi to ni všeč user posted image  Ker itak če se potem poročiš ko je otroček, ne moreš obleči belo obleko, ali pač user posted image
Za Bistro sem jaz slišala da je full lepo, na prostem mora biti verjetno čist nekaj posebnega .... hmmm
Prag bolečine je pa pri meni tudi tak... joj upam, da se bom kaj utrdila do septembra user posted image user posted image

No ja, bomo že a ne ... vse se bo na koncu lepo izteklo ... user posted image

pozdravček

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 8:37:10   
tinaaja
Urskamravlja- cestike!!!user posted image user posted image user posted image  in dobrodosla...
Jaz se zaenkrat tudi samo sprehajam, zacela bom delat vaje za nosecnice, pol bos pa sla ali na telovadbo na Ginekolosko kliniko ali pa na pilates za nosecnice na wolfovo..
Bistra je ful lepa, smo imeli en sluzben dogodek tam. Ampak edini komentar je bil, da ce imajo veliko porok v dnevu, da se svatje malo mesajo.. ne vem.. saj v vili bistrica tud poteka po tekocem traku, en par ima eno uro.. v bistri so tok cortane racke, ki se skor pstijo bozat, cist zraven pridejo - noro :)
natasi, valda da lahko obleces belo obleko. po moje je to tvoj dan in ga moras izvesti tako, da je tebi vsec.. mislim, da tudi ce imas otroka, da imas lahko belo obleko in enako, tudi ce ga nimas, imas lahko npr. zeleno :) jaz sem najprej hotla si dat delat obleko k urski draz, zdaj pa sem si premislia, ker ne bi tok placala, da mi bo delala obleko s trebuhom in bo pol po nosecnosti visela z mene...
a se ze kaj nagibate, kako bi rodile? jaz sem zaenkrat trdno odlocena, da prvega na svet spravim naravno :) zaenkrat sploh ne obcutim strahu pred porodom ali bolecinami.. upam,d a se ne bo spremenilo :)

sem pa tok vesela, da grem danes za en teden na dopust :) no sele v sredo greva sicer v kr. goro, do takrat pa ucenje - izpit v torek..user posted image  januar me je cist zmedel, najprej zaroka in planiranje poroke, pol se je to umirilo, pa zvem za najino pikico ..user posted image user posted image
punce , lepo se imejte, cim manj slabosti in veliko cartanja z najdrazjimi user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 9:14:10   
NATAŠI
Mislim, da imaš prav o barvi obleke... itak se skoraj nobena več ne poroči nedolžna, ker naj bi bela obleka simbolizirala nedolžnost ... tko da bomo vidl kaj bo prinesel čas...
O super, kranjska gora, midva sva bila pred 14 dnevi ... šla sva za pet dni in sva se imela nooro dobr, mal smučanja, sprehajanja, ckrlanja,... super bi takoj ponovila user posted image
Jaz nič ne razmišljam o načinu poroda, ker bo verjetno (če bo vse ok) kar naravno. Kaj pa vem, sploh nisem še tolk daleč... strah me pa je, če se spomnim... Januar si imela pa res krasen user posted image , same lepe stvari.

Želim ti lep dopust, spočij se in uživaj na full

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 9:57:23   
borovnička
Jaz sem si vedno želela, da bi se mi otrok rodil v zakonu, ampak zdaj se pač ne bo. Nisem nič žalostna zaradi tega, čeprav želja pa potiho ostaja. Se mi pa zdi, da so mi priprave na poroko prinesle našo pikico. Matrala sva se leto in pol, pa ni bilo nič. Zdaj vidim, da je bila to samo psiha. Sem naivno mislila, da takoj ko začneš planirat user posted image , da se prime, pa sem se mičken zmotila.user posted image  Vsak mesec sem letala po teste in vedno znova bla razočarana. S pripravami na poroko, pa sem mal misli preusmerila in evo je našo pikico. user posted image user posted image user posted image user posted image  Poročiva se pa itak lahko tud kasneje, a ne.

Za belo obleko, sploh ni dvoma. Belih oblek nimajo samo starejše neveste. Tiste čez 40. 2 moji sodelavki sta se poročile. Ena stara 45 in ena 50. Ena je imela bordo rdečo, ena pa v oranžni kombinaciji. Moja kolegica je bila v 7 mesecu nosečnosti in je imela zelo lepo belo obleko. Joj kok je bla lepa!user posted image user posted image user posted image user posted image

Porod tud mene mal skrbi. Ne grem glih sproščena s to mislijo. Edino to me tolaži, da poznam 2 babici v Lj porodnišnici. Tako, da bo lepo poskrbljeno zame. No, vsaj upam. Upam pa tud, da bo porod po naravni poti. No, kakorkoli že, važno, da dobim svojo pikico v naročje. Saj na bolečine se hitro pozabi, ko dobiš svoj zakladek na prsa.user posted image user posted image user posted image user posted image

Tebi urskamravlja, pa iskrene čestitke in dobrodošla med nami! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravček user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 11:18:52   
NATAŠI
Jaz sem enako želela in se mi zdi da zdaj ko sem user posted image  sem čustveno na momente še bolj v tej poroki in vsem tem.. tko kar bo pa bo, da bomo le srečni in zdravi.. Pravijo, da psiha full naredi pri delanju user posted image  in prav super je da si bila odsotna zaradi poroke in zdaj je tako lep rezultatek user posted image

Res je da so tudi nosečke zelo lepe neveste, le od obleke je odvisno da ni preveč "načičkana". Ker lansko leto sem bila na eni poroki, ko je bila neveste mislim da tudi v 7 mesecu in je bila ogromna... obleka je bila pa tud taka, ne primerna nosečki. Tako da mi ni bila všeč kot nevesta.

Mislim, da bomo začele paničariti s težavami ob porodu potem enkrat avgusta user posted image  .. Zdaj se ne smemo obremenjevati, pa itak moramo pomisliti res na to kot si sama povedala, ko dobimo naš zakladek na trebuh k prsim.... vedno je treba imeti kar končno sliko pred očmi.

To imam jaz zdajle ko se bova lotevala stanovanja ko bo vse v razsulu, sploh nočem misliti na zaplete in nered ker potem se nebi sploh ničesa nikol lotila, imam v glavi le kako bo zgledalo na koncu ko bo še vse narejeno user posted image

pozdravček user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 11:24:51   
tinaaja
Ja, zanimiva je ta psiha, ker jaz sem bila v prvih dveh tednih jan, ko je prislo do ovulacije in kot kaze oploditve, cist obremenjena z organizacijo poroke in sploh nisem mislila na delanje otroka :)) tko da je nekaj na tem zgleda :)
ja, porod je res se dalec, zdaj je treba poskrbet, da bo vse ok z nasimi pikci - jaz si tok zelim, da bi bilo vse ok.
nic punce, lepo se imejte naslednji teden, pa se javim, ko se vrnem.
pozdravce!! user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 11:27:28   
NATAŠI
tinaaja želim ti lep dopust in uživaj maksimalno. Pazi nase in na svojo pikico. Se beremo!!

pozdravček user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 12:01:06   
Mikec
Čestitam vsem, tudi sama sem vesela septembčica PDP je 7.9. čeprav se meni zdi to pozno ker sem bila že 19.1 na pregledu mali sonček je bil velik 10.5 mm videl se je že srček po mojih izračunih je bil to že 8 teden, glede na velikost je pa G rekla da je 7 teden user posted image , hmmm kdo bi vedel. komaj že čakam 28.2 ko mam NS, moram vam tudi povedati da sem utrujena in ne morem spati, slabosti so prisotne vendar ne tako hude da bi bruhala  user posted image . drugih problemov kot so bolečine in izcedki pa nimam. lepo nosečnost vsem

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 12:07:57   
princes
Hvala, hvalauser posted image

Vidim, da boste ze vse zacele migat, pridne...Tudi jaz moram se nekam vpisat, ce ne bojo sli kilogramcki prehitro gor...user posted image
Jaz pa sem se ta teden pocutila zelo slabo, sem mislila da bom vse organe izbruhala...Imela sem tudi malo krvavitev, tko da sem sla na urgenco sem se zelo ustrasila, samo so rekli da je vse ok..
Jutri pa sem narocena pri svojem gin., da se on preveri...user posted image
Upam, da se to ne bo pogosto dogajalo, ker moram zakljuciti solo....

Tudi jaz se nisem porocena, sem tudi vedno sanjala...najprej poroka, potem otroci...pa je zdaj ravno obratno...user posted image
Bova ze kasneje nasla cas, ko bomo lepo shujsali, da bomo lepi na najlepsi dan...ha ha
saj ze skupaj ziviva, tko da rabiva samo se papir...bomo potem zaceli razmisljat tudi o tem...
 
pozdravcek vsem...user posted image user posted image


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 12:10:49   
borovnička
Joj naju tud čaka še komplet prenovitev stanovanja. Sploh otroške sobice. Komaj čakam, da začnemo z delom. Že kar vidim kako bo izgledala sobica, ko bo končana.user posted image user posted image user posted image

Za porod bomo pa konec avgusta ena drugo vzpodbujale in se tolažile. Takrat bomo ko balončki hodile okoli.user posted image user posted image user posted image Sam je pa ena dobra stvar, da bomo z velikimi trebuhi glih čez poletje. Majo tolk lepih oblekc za nosečnice, pa še dosti ceneje nas bo prišla garderoba, kot pa oblačila za zimski čas.

Se moramo enkrat spomladi dobit v Ljubljani na sokcu, pa mal poklepetat. Bomo prav luštne s trebuščki.user posted image user posted image user posted image

Tinaaja, ti pa uživaj s svojim user posted image  na dopustu. Se morata fejst stiskat, ker je tak mrazek zunaj. Joj, kok vama bo luštno!user posted image user posted image user posted image Ko pa prideš nazaj, se pa hitro tu oglasi.

Mikec, dobrodošla med nami!user posted image In seveda čestitke!user posted image user posted image user posted image

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Mikec)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 12:17:34   
princes
Pozdravljena Mikec, in iskrene cestitke..user posted image user posted image
Tudi jaz tocno nevem katri teden sem...Jutri imam pregled in bom vprasala...user posted image
po moji izracunih sem 9, moj pravi da sem 8....saj nevem  ha ha...

Tudi jaz sem zelo utrujena, nic se mi ne da...so me itak poslali na bolnisko...ker sem imela krvavitve...
baje je to normalno ker se ti spreminjajo hormoni, in ti pobere zelo veliko energije...v prvih mesecih...
drugace tudi jaz nimam nobenih krcev, ali kaj podobnega...

lepo nosecnost tudi tebi...user posted image user posted image

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 12:27:00   
princes
Cao borovnicka...user posted image

Tudi naju caka komplet prenovitev hiske, mislim tko razporeditev sob, bova zdaj malo premetala...Pa sva bila zadnic v Ikei, kok majo lepe sobice za tamale...joj, pa ful veliko stvari, tko da sva ze zagledala katero spalnico bova kupila...Tudi jaz komaj cakam, da zacneva....user posted image

Kaj pa bi raje imele fantka ali puncko??

Eno vprasanje imam, a ima katera od vas mogoce kaksno zival??
Jaz imam mucka in me zelo skrbi, da bi ga morala dati stran...Samo je vedno notri nic ne gre ven..Perzijca mam tak bel je zelo lep, pa cist sem obsedena z njim...
moram jutri se gin. vprasat...
Baje da ful bolezni prenasajo...user posted image

Ok uzivajte punce...user posted image





(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 12:27:16   
NATAŠI
Mikec dobrodošla in čestitke user posted image

No moja pikica je bila velika 1,51 ko sem bila prvič na pregledu v 8 tednu. NS imam pa 27.02. in se full veselim, bom mojga sabo vzela

Jaz se pa prav dobr počutim, mi ni slabo in je prav super. Ko bi le trajalo. Bruhala za enkrat pa še nisem... že trkam user posted image

Sem v službi in dva dni ni že nič z mano. Zabušavam na full... joj se bo treba v roke vzet user posted image

Sem gledala oblekce za nosečnice v teh časih ko bomo me in so super lepe... komaj čakam da bom začela hodit po trgovinah. Meni je tok všeč če se nosečka lepo obleče, je čist drugačna. Se bomo dobile na sokcu ja za eno velikooo mizo user posted image  .  Saj sploh ne vem, kdaj je primeren čas za obisk teh trgovin. Verjetno ko je trbušček že bolj viden in ko zmanjka cunj... logika mi pa dela user posted image

pozdravček

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 12:33:30   
NATAŠI
Vidve bosta le preurejali stanovanje, joj midva bova še zidala in tlaki in stene in ... ajoj.... no ja .. Končna slika mora biti  v glavi user posted image

urskamravlja sem čist pozabla odgovort.... glede fantka in punčke bom tako rekla kot vsaka.. mi je vseeno da bo le zdravo. ampak zdaj po tisti tabeli, ko že vem kaj bo (menda drži) sem kar pripravljena .. dam pa vedno prostor odstopanju...

Jaz imam kužija in mucke (pri mojmu doma) in ravno tko pobožam kužija, eno leto je star labradorec pa še moj je user posted image  in si potem tudi roke umijem. Jaz mislim, da če je žival zdrava da ni panike... če pa si v stiku s kakšnimi živalimi ki jih ne poznaš in so potepuške, tistim se je pa za izogibat. Moje mnenje. Mucke pa niso v hiši tko da jaz se jim le izogibam in jih ne božam.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 13:03:09   
princes
no fino Natasi, si me kar malo potolazila...Ma ja moj mucek je zdrav in cepljen, ne hodi okoli, tko da ne vem kje bi lahko kasno bolezen prinesel...Upam, da bo vse ok...jaz ga bom imela, bom pa malo vec pospravljala dlake pa malo kdaj razkuzila, pa bo..pa ne bom vec tako v njega skakala in ga lupckala...user posted image

Ja no oblekice, bomo se imele fino k bomo lahko samo kaksno majcko in kiklco gor dale, pa natikacke...Meni je tudi vsec, da je nosecnica zrihtana...jaz bom pa kar dala sivat eni moji prijateljici, k ful obvlada, pa sem jo ze prosila ce mi bo kaj zasila, ko bom mal bajske...ha ha..bo ona se kaj estetsko skrila kaksen kilogramcek...user posted image

jaz pa sem se ze seznanila z bruhanjem in ni nic kaj prijetno...grozno je bilo...na vsake pet minut dva dni...katastrofa..
zdaj je ze boljse...tudi jaz trkam, da tako ostane...

pozdravcek...user posted image



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 13:20:05   
borovnička
Meni je vseeno kaj bo. Čeprav, če bi že imela za izbirat, mogoče raje punčko. Ampak tud če bo fantek, bo pocartan in polupčkan. Mu ne bo nič manjkalo.

Nataši, po kakšnih izračunih pa lahko spol ugotoviš? Jaz sem tko firbčna, splohj ne vem kako lahko ene do konca zdržijo, brez da ne vprašajo.

Drugač imava pa midva 3 leto staro psičko Mey. najin otrok. Scartana do konca. Tko, da me kar mal skrbi kako bo našo pikico sprejela. Prej je spala pri nama, skor vse sva ji dovolila. Odkar pa sem izvedla, da sem noseča, ne spi več pri nama, niti na kavč več ne sme. Jo počasi pripravljava na to, da bo zdaj imela bolj omejeno gibanje.

Glede živali je pa tako. G so vam verjetno rekle, da se morate izogibat psov in mačk. No, vsaj tako je meni rekla. Sem pa brala v eni knjigi, da to čisto ne drži. Izogibat se je treba samo njihovih iztrebkov, ker vsebujejo neke bacile, ki napadejo potem plod. Podobne bacile oziroma bakterije ima tudi surovo meso, zato se moramo izogibat raznim biftkom in suhim salamam.

Jaz najino psičko še vedno k sebi stiskam pa lupčkam pa božam in ni bojazni, da bi lahko zaradi tega bilo karkoli narobe. Zato urškamravlja lahko brezskrbi ljubkuješ svojo muciko.

Mene slabosti še vedno matrajo. Predvsem zvečer je za znoret. Ampak dokler ne bruham, naj kar ostane tako kot je. Sem pa ugotovila, da jajc ne morem niti videt, kaj šele, da bi jih jedla. To je edino živilo, ki mi je "zasmrdelo". Ostalo lahko vse normalno jem.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 13:58:58   
NATAŠI
Ta tabela kjer pogledaš za spol je na strani: http://www.mama.si  in tam greš pod nosečnost- bo punčka ali fantek. Moja sodelavka je preverila za sebe in za vse svoje kolegice in je pri  vseh pokazalo prav tako da ne  vem, bomo videli če tudi meni user posted image

pozdravček


(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 15:30:58   
yennika
No septemberke, da se vam še jaz malo javim. user posted image
Jaz se zdaj že dva dni tako super počutim.Mi uspe brez bruhanja. Prej 3 tedne nisem vedela za sebe, nč nisem jedla,vse zbruhala, ni blo nč apetita, zdaj pa sam iščem papiko in sam jem. Luštajo se mi testenine, pa krompir, pa ananas, pudingi...Njami!Tudi jaz ne maram jajc!Blek! Če pa tak smrdijo!user posted image

In drugače? Trebuščki rastejo?Sem si kupla v dm-u olje proti strijam od babylove mama in mi zelo paše. Pa še diši tako pomirjajoče.

Me zelo veseli, da ste se končno razpisale malo!user posted image
Komaj čakam na pomlad in na regrat u solat!user posted image

lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 15:34:03   
tinaaja
Po tej tabeli bo pri meni puncka, kar si oba zeliva. Itak je tko, kot vse pravite, vazno, da bo zdrava bebica..
jaz imam tudi doma psa velike rasti, ki je najim otrok in je razvajena do konca, tko da mislim,d a bo zanjo velik sok, ko bo se en clan druzine prisel. Ampak se bo morala prilagodit..
No, zdaj pa res sibam na dopust user posted image user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 16:31:22   
princes
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ha ha pri  nama bo fantek....po tabeli, saj mava tud tko drgac filing da bo....user posted image

Ja glede iztrebkov sem tud jaz brala...tko da bo zdaj on pospravljal kakce...

tud jaz sem ugotovila, da mi jajcka niso vec vsec....prej pa sem jih rada jedla...zjutraj sva vstala in sva ponavadi jedla jajcka na sto in en nacin...


ja to me tudi zanima , s cim se boste mazale proti strijam???
Kdaj pa se boste zacele mazat, ze zdaj, al ko bo trebuscek zacel rasti...saj nevem kdaj se zacne...
To je moja prva nosecnost, tko da sem se cisto mlecna...Tud okoli sebe nisem nikol mela kaksne nosecke....

Boga yennika.....jaz bi kar umrla, da bi blo tri tedne, tako kot je bilo pri meni 2 dni....jaz tud dva dni zase nisem vedla...bogica..tud zate srcno upam, da ti bo zdaj bolje...


Cuvajte se...Jaz grem pa zdaj papat z mojim dragijem...user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: SEPTEMBERKE
3.2.2006 16:38:19   
x_srečka_x
oh kake srečke ste ve k nč ne bruhate zjutrej in to na prazn želodec k je eno samo matranje da izbruhaš malo slino user posted image user posted image jst sm pa zdej že v desetem tednu user posted image  z bebico je pa vse v redu user posted image  meni je vseno al je fantek al je punčka čeprov si raje potihem želim fantiča user posted image  pa ne vem zakaj user posted image  sam tud če bi bla punčara bi je bla tolk vesela kt fantiča user posted image  a ponoč ve v redu spite? ker jst se zbujam vsako uro user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?