|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcijski obliži
14.2.2006 9:52:27   
viv_
Prosila bi, če katera to uporablja, če mi lahko napiše, kako je zadovoljna. Sploh bi bila vesela, če je prej jemala KT, ča lahko napiše malo, kako je v primerjavi obliž-KT.

Hvala in lp!

viv
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 10:21:27   
tanikaa
Viv, jaz imam zdaj ravno prvi mesec obliže. Ni primerjave s KT. Za obliže sem se odločila zato, ker sem te tabletke že komaj požirala, pa še velikokrat sem pozabila vzeti tabletko, tako da sem vsak mesec potem trepetala kaj bo.

Obliži so super. Zalepiš si ga  na rito in imaš en teden mir. Čisto normalno se lahko tuširaš, nič se ne odlepi. Samo preden si ga nalimaš na ta zadnjo, ga daj malo segrej (jaz ga dam na 5 sekund na vroč radiator), da se bolj prime.

Edino kar mi ni všeč pri obližu je to, da okrog grata barvast. Če imaš naprimer črne hlačke, dobi tak črn rob. Fuj. To me pa res moti. Drugač pa je super, seveda če izvzamem še ceno user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 10:27:46   
Anonimen
kok pa je cena? a to si ga menjaš tedensko..se prav 3 tedne al 4 tedne ga nosiš pol pa za en teden prekineš al kako?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 10:32:58   
tanikaa
Za en mesec plačaš 2.800 sit ali nekaj takega. No, saj če tako gleš ni niti velik, ampak jaz vedno dobim recept za tri cikle in potem plačam skoraj 9.000 sit. To pa potem zveni čisto drugačeuser posted image

Ja, uporaba pa je čist enostavna. Jaz si ga nalimam na celulit (upam da to ne zmanjšuje učinka) naprimer v soboto. In potem ga naslednjo soboto menjam. In potem še enkrat ta tretjo soboto. Ta četrto soboto obliž odstranim (celulita ni na žalosti čisto nič manj user posted image ) in do naslednje sobote ne nosim obliža. Potem postopek ponovim.


Se pravi...tri tedne imam obliž, en teden ne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 10:50:36   
muki1
Pa vedno si zalepiš na eno in isto mesto? Ker se mi zdi, da vseeno celulit malo izginja....jaz sem te zadnjič enkrat nekaj v rit gledala, ko si si grela malico user posted image , pa se mi je zdelo, da imaš na desni ritnici luknjo user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 14.2.2006 10:51:07 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 10:59:40   
tanikaa
Ja, to pa sem pozabila napisati. Obliž moraš dati vedno na drugo mesto. Zakaj? Kaj pa jaz vem user posted image . Pojma nimam, samo zdravnica mi je tako rekla.

Muki, ti pa bodi tiho. Zdaj se boš pa še norčarila iz mene, ker sem se zredila za 5kg??? Sram te bilo.

Sicer pa, bom kar nekaj mesecev imela priliko se naslajati nad tvojimi kilogrami. user posted image . Ja, veš, obliži že res da so dragi, ampak ....

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 11:23:48   
viv_
Kaj pa kopanje - banja, bazen, morje...?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 11:31:56   
katarina j.
Moja znanka si ga pa vedno nalima na ramouser posted image  Kakor sem jo jaz razumela vedno na isto mestouser posted image  ne vem pa nič o tem, sama mam mireno.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kontracepcijski obliži
14.2.2006 11:38:05   
tanikaa
Obliže lahko uporabljaš vsepovsod. Tudi na morju, na bazenu...Zato pa ga jaz imam nalimanega na ritiki, ker se skrije pod kopalkami. Malo bi mi bilo nerodno na ramenu pa potem hodit po bazenu, če razumeš kaj mislim. Je pa res, da se lahko nalima tudi na rame.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kontracepcijski obliži
15.2.2006 14:54:19   
lory05
Katarina, kako pa si ti zadovoljna z mireno? Jaz namreč tudi imam mireno, drugače še kar gre, mojega moža pa ful moti med sexom in potem seveda tudi mene, zato sem tudi jaz razmišljala o obližih.

Zanima me, če dobiš obliže na recept, moraš tudi plačati?

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?