|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je možno..?
17.2.2006 21:38:28   
ur+sa
Pozdravljene, muči me eno vprašanje......

Zanima me, koliko je možnosti, da si noseča, čeprav imaš (si imela) M?user posted image
A se je to kateri zgodilo, da je imela M (nekaj časa), čeprav je bila že noseča....

Pa je to kaj narobe?

hvala vam za odgovore, LPuser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je možno..?
17.2.2006 21:47:30   
baguSka
Ja se je že zgodilo v več primerih in je blo vse OK.user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je možno..?
17.2.2006 21:53:51   
ur+sa
a pa misliš, da maš M loh kar 9 mesecev, oz. celo nosečnost?



_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je možno..?
17.2.2006 22:11:01   
Pupica
Lahko ampak ni tako močna in obilna kot ponavadi. Ampak sej tester vseen pokaže al si al pa nisiuser posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je možno..?
17.2.2006 22:21:05   
kepa*
Poznam eno, ki je ves čas nosečnosti imela menstro in dolgo sploh ni vedela, da je noseča. 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je možno..?
18.2.2006 14:44:01   
Tricia
Je je... Mama od mojga user posted image  je imela 4 mesece menstruacijo, ko je bila noseča zanj. Sicer ne vem kako močno je imela, ker tega je nisem vprašala in je tudi ne mislim...Prejšnji user posted image  je bil star 3 mesece, ko je nepričakovano zanosila (ker ga niso načrtovali) in zato ni vedela da je noseča cele 4 mesece. user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je možno..?
18.2.2006 14:45:46   
india
Seveda, zgodilo se mi je 2x, pa obakrat sem imela M do 6.meseca in nikoli ni bilo nič narobe!user posted image

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 15:08:42   
ur+sa
user posted image toj men vse skp tko čudn....mam namreč tak čudn trebušček... pa drgač nisem tkooooooo debela... spodnji del trebuha pa kr mau "izstopa"user posted image

sam sem pa mela M,...

drgač recimo če bi zdej test delala, bi mi mogu kaj pokazat? al kuko? aj bol da počakam do naslednje... ker si nočem dellat nobenih utvar, sam me pa resno to zanima...
no hvala vam za pomoč...

ve k ste mele M, kuko vam je pa poj na misu pršlo, da ste noseče, se vam je že trebuh poznal... al ......??

hvala za odg...user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 16:33:30   
Anonimen
Ne, ni možno.

Pri ovulaciji se iz jajčnika sprosti jajčece. Jajčece je pripravljeno na oploditev.

Po ovulaciji pa začne naraščati količina progesterona, kar maternico pripravi na nosečnost. Če maternica ne sprejme oplojenega jajčeca, količina progesterona pade in pojavi se menstruacija (mesečna krvavitev je izluščenje maternične sluznice).
Če se oplojeno jajčece ugnezdi v maternici, nastopi nosečnost in količina progesterona še naprej narašča, menstruacija pa izostane.

Torej, po domače povedano, če ne pride do oploditve, se jajčece izloči skupaj s sluzjo, in sicer je to menstruacija.
Če pa do same oploditve pride, pa se torej to oplojeno jačece vgnezdi v maternico in do nove ovulacije ne pride.
Mislim, da se boste tukaj vse strinjale z mano, da v nosečnosti ni več ovulacije! In ker ni ovulacije, tud ne more bit menstruacije! Logično kajne?

Pride pa seveda v nosečnosti do raznih krvavitev, ki lahko trajajo nekaj dni skupaj in se celo pojavljajo vsak mesec in jih ženske zamenjajo za M.

Če pa še vedno dvomite, pa dejte prosim še Pušenjaka vprašat!

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 16:37:44   
Anonimen
Lahko pa ti jaz povem iz osebnih izkušenj, da je možno. Sicer se tretirajo krvavitve kot grozeči splav, neuradno pa je to menstruacija.
Marsikaj je možno v življenju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 16:43:29   
Marogica
Mislim, da je hothien kar dobro opisala in se s tem strinjam. Ženske pač zamenjujejo krvavitve za menstruacijo. Tako je bilo tudi pri moji prijateljici, ki celo nosečnost ni vedela, da je noseča in rodila doma na WC-ju.
Tudi sama je kasneje povedala, da je šlo za krvavitve, ki jih je zamenjevala za M, ker je bil pač čas zanjo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 17:55:32   
Gina
Pa saj menda ni mislila na M, ampak na krvavitev, a ne? Jaz sem krvavela v vseh treh nos., prvič čisto vsak mesec, razen v 7. mesecu, ampak potem v 8. tudi spet, drugič samo 1x, tretjič sem pa imela pravzaprav več kot 14 dni na mesec krvavitve - ves čas. Seveda te krvavitve niso vedno tako hude, kot pri M. Ampak kake 2x od vseh teh primerov pa so bile tudi zelo zelo močne. 1x sem letela na urgenco, ker se mi je tako ulilo, da je šlo čez kavbojke čez in čez, pa se je dete vseeno obdržalo. Ni bilo samo tako malo.... Kako sem vedela, da sem noseča? Ker smo delali na tem, da bi bila in ker sem test naredila.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 18:16:30   
india
Sara, meni je bilo slabo, vsaj v zadnji nosečnosti, pa trebuh mi je malo otrdel, pa nekako sem čutila, da sem noseča. Potem sem pa šla na pregled in seveda je G potrdila moj sum.
Zakaj pa ne bi naredila testa? Če si noseča, potem ti bo pokazal črtice, drugače pa ne.Tako boš vsaj vedela, pri čem si!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 18:17:53   
Teni_



Ne ga srat. Meni menstruacija zamuja, ampak ta mesec ni bilo nič brez kondoma, pa tudi test je pokazal negativno. Nekaj bo v zraku, vam povem. Meni nikoli ne zamuja, razen takrat 2X, ko sem bila noseča. Se tolažim, da je to od - kg.



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 18:39:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lahko pa ti jaz povem iz osebnih izkušenj, da je možno. Sicer se tretirajo krvavitve kot grozeči splav, neuradno pa je to menstruacija.
Marsikaj je možno v življenju.



Pa dejte logično pomislit, no! Menstruacija je izločanje neoplojenega jajčeca. Če bi blo možno met menstruacijo med nosečnostjo, potem bi lahko ženska, ki je že noseča še enkrat zanosila! user posted image
Ponavljam, to so pač krvavitve, ki so zamenljive za M, nikakor pa to ni menstruacija kot taka.
Tud jaz sem včasih mislila, da so to M in mi je G povedala, da NOBENA ŽENSKA MED NOSEČNOSTJO NIMA MENSTRUACIJE in tudi da NOBENA KRVAVITEV V NOSEČNOSTI NI NORMALNA.  Hvalabogu se pa velikokrat kljub krvavitvam vse dobro izteče!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 18:49:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lahko pa ti jaz povem iz osebnih izkušenj, da je možno. Sicer se tretirajo krvavitve kot grozeči splav, neuradno pa je to menstruacija.
Marsikaj je možno v življenju.



Pa dejte logično pomislit, no! Menstruacija je izločanje neoplojenega jajčeca. Če bi blo možno met menstruacijo med nosečnostjo, potem bi lahko ženska, ki je že noseča še enkrat zanosila! user posted image
Ponavljam, to so pač krvavitve, ki so zamenljive za M, nikakor pa to ni menstruacija kot taka.
Tud jaz sem včasih mislila, da so to M in mi je G povedala, da NOBENA ŽENSKA MED NOSEČNOSTJO NIMA MENSTRUACIJE in tudi da NOBENA KRVAVITEV V NOSEČNOSTI NI NORMALNA.  Hvalabogu se pa velikokrat kljub krvavitvam vse dobro izteče!




a POL SO TELE,KI TRDIJO NASPROTNO VESOLJCI,AL KAJ?
NE SE DELAT TOLK PAMETNO,NO. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 18:55:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a POL SO TELE,KI TRDIJO NASPROTNO VESOLJCI,AL KAJ?
NE SE DELAT TOLK PAMETNO,NO. 


user posted image  No comment. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 19:04:36   
Urška//
Ja Hotien ma čisto prav in tudi čisto logično je, da to ni menstruacija ampak krvavitev, saj menda vsaka ženska ve kaj je menstruacija.user posted image

lp

aja še to, moja mami je tud krvavela do 4m in je bilo vse ok.

< Sporočilo je popravil Urška// -- 19.2.2006 19:05:27 >


_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 19:10:47   
Anonimen
Draga anonimna, tud Pušenjak se dela ful pametnega:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=80806&t=80765
Bodi pozorna na stavek:  
Vgnezditvena krvavitev ni obvezna, traja lahko nekaj dni in izjemoma je lahko zelo podobna menstruaciji, zlasti pri ženski, ki ni prveč natančna in se ji vse krvavitve itak zdijo "isti šmorn".


http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=77285&t=77226

vendar temu potem ne rečemo menstruacija temveč krvavitev v nosečnosti.


http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=74181&t=74156
 
Menstruacije v nosečnosti zagotovo ni, možne pa so zelo različne krvavitve od rjavega izcedka do masivne, obilne krvavitve

Očitno ma tud on dosti stikov z vesoljci! user posted image

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 19:32:18   
Anonimen
Je možno da ima ženska vseh 9 mesecev "menstruacijo" (pač krvavitve, ki jih zamenja za M).
Moja soseda jih je imela ves čas, vseh 9 mesecev, še 14 dni pred porodom.

In do poroda ni vedela da je noseča (trebuha ni imela nič)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 19:38:16   
india
Ja, hoty, se strinjam s teboj. Največkrat pač rečemo, da ima ženska menstruacijo kljub nosečnosti, pa sploh ne pomislimo, da uporabljamo napačen izraz. Res je, to so krvavitve, pri večini žensk so za to krivi hormoni,...

Žal, Matovilčica pa ne verjamem, da tvoja soseda do pordoa ni vedela, da je noseča, saj je vendarle morala začutiti neke gibe in tudi razliko v dojkah!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 19:54:59   
Anonimen
No, miška, hvala, to sem hotla povedat! user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali je možno..?
19.2.2006 19:55:30   
Anonimen
Gibov ni čutla nič (čudna lega otroka), dojke pa niso se nič povečale. Po porodu ima več kil kot jih je imela med nosečnostjo.

Sicer pa... verjameš al pa ne... koga briga?

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali je možno..?
21.2.2006 15:45:33   
ur+sa
ok punce ne se kregat... sej vse vemo o lem govorimo, ane? tardeča je tardčea, poj pa kukr kol jo poimenujete... user posted image

Vsaka ženska k bi zanosila pa tega nebi (povdarjam) nebi vedla, da je noseča, in bi imela TARDEČO, KRI (or what ever you said) bi rekla, da ma M. no ani tko????user posted image


ok sej ni važn, se prav možnost obstaja, hvala vam ...

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?