|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako premagat omaro, polno oblek?
12.4.2006 15:00:37   
joze972
user posted image user posted image POZDRAVLJENA;VPRAŠALA BI TE A ŠE IMAŠ OBLAČILA.ČE ŠE IMAŠ A BI PODARILA IN KATERO KONFEKCIJO SI NOSLA.ALI KATERO ŠT.OBLAČIL IMAŠ RABIM ZA ENO GOSPO,KI SI NE MORE PRIVOŠIT OBLAČIL.BI PROSLA ČE ŠE IMAŠ IN MI TO SPOROČI LP.NATAŠA

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako premagat omaro, polno oblek?
15.4.2006 23:44:19   
KODA
Dobim napad in pomečem stran vse,kar mi ni več všeč in kar je znošeno.Kar je še uporabno,pa sem nesla že na Karitas.
Ravno danes sem stran zmetala lanske poletne čevlje,ki so bili ponošeni.
Da lahko kaj stran vržem,moram imeti taprav dan,drugače mi je vse škoda.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu joze972)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako premagat omaro, polno oblek?
16.4.2006 18:17:11   
Ceca
Jaz imam garderobno omaro. Enkrat letno, ob generalki, pa določene kose oblačil podarim sestri, ki ima podobno postavo kakor jaz.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako premagat omaro, polno oblek?
29.4.2007 9:36:52   
MAJDA22
Sama delam čistko v omari na 2 leti. Res, da si kupujem stvari malo dražje, pa to samo dve, tri stvari na sezono (moj moto: Nisem tako bogata, da bi kupovala poceni!), to pa res kvalitetne in potem to ponosim do konca.
Pri čevljih sem "škrta" samo en komad na sezono.
Ko delam čistko imam 3 kupe: prvi kup - stvari katere gredo nazaj v omaro
                                               drugi kup - stvari katere so še dobre za doma
                                               tretji kup - stvari katere dam v vrečo in potem moji mami, katera jih da naprej družini, kateri so zelo veseli stvari, pa čeprav "starih cot".
Po končani "čistki" sem veliko boljše volje.
Včasih se mi tudi zgodi, da kakšen pulover, katerega sem štrikala na roke, se izmuzne "čistki" z izgovorom, saj ga bom nosla ( model pa predpotopn). Ampak naslednja runda je pa prvi na kupu.

Po končani "čistki" pa veselo na novo polnjenje omar.

LP!



(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako premagat omaro, polno oblek?
19.5.2007 13:28:34   
natasarobi
Tri variante:
1. manj kupuj
2. naredi generalko, kar je odveč (premajhno, rabljeno,...) odnesi na Karitas, RK, podari nekomu, ki potrebuje
3. kupi večjo ali pa dodatno omaro (če imaš prostor)

Sama poskušam z 1. varainto, ampak včasih ne gre; največkrat naredim čistko 2x letno in kar nisem oblekla več časa ali mi je premajhno dam svakinji, da nese svojim sorodnikom in tega so zelo veseli (pa še občutek imam da sem naredila dobro delo).
Tisto kar je pa čist zanič gre pa v smeti.


(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?