|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   swivel sweeper iz top šopa
28.2.2006 10:02:26   
Anonimen
a ma kera to čudežno električno metlo? kako se dejansko obnese?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: swivel sweeper iz top šopa
28.2.2006 10:12:30   
fipi
Mi imamo. Ne morem rečti, da smo glih super zadovoljni. Za gladke površine je dobra, za tepih pa ne.

Če misliš pometat otroške packarije, user posted image user posted image user posted image  ki jih napravijo ob hranjenju je metla dobra, da ti ni potrebno ven vlečt sesalca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: swivel sweeper iz top šopa
28.2.2006 10:12:42   
Lari
Jaz jo imam in mi zelo prav pride. Pobere vso hrano, ki jo Lara meče po tleh, razen tekočine ali pa kaj pacastega ne, ker se prime za krtačo in se potem to raznaša po celem stanovanju. Meni je priročna, ker jo samo primem in že sesa razne drobtinice in podobno. Z njo sesam tudi tepih, če je potrebno in ploščice, sicer pa tako 1-2x na teden vzamem sesalec v roke in bolj podrobno posesam.
Meni ni žal da jo imam, edina stvar je, da je glasna. Jaz z njo ne pometam, ko tamala spi, ker kar precej ropota. To je edini nateg. Pa še to, baterija mi zdrži zelo zelo dolgo. Imam jo cca. 4 mesece, pa sem jo samo prvič nafilala, pa potem še enkrat. Dolgo zdrži res.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: swivel sweeper iz top šopa
28.2.2006 12:23:56   
ona
Mi jo tudi imamo in ve kot predhodnice ti ne bi vedela napisat!Edino ne vem zakaj nategujejo folk,da je zelo tiha metla,kar seveda ni res,ker ful ropota!
Smeti tudi porine v kot in jih ne pobere,edino dobra je za večje koščke,npr. drobtine,zdrobljen grisin,...Za tepih pa je edino uredu,če so gor večji kosi smeti!Jaz imam tepih črno-sivo-bordo barve,na katerem se vse vidi in se s to metlo ne da posesat,da bo super čist!moram uporabit moj zlati globinski sesalec worwerk ali kako se že napišeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: swivel sweeper iz top šopa
28.2.2006 16:00:39   
janjja
Na top shopu še nikoli niso nič pametnega prodajali!!!user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: swivel sweeper iz top šopa
28.2.2006 17:30:55   
mala Zala
Zelo vredu zadeva. Za na hitro, seveda. Da bi pa ravno kake generalke delal, pa ni. Res pa ni prav tiha. Priporočam.

LP!

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: swivel sweeper iz top šopa
2.3.2006 22:13:55   
spacey
To ni top shop, ampak TOP SHIT !!!

Ne kupovat, ker ni vredno niti polovico denarja, res!

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?