|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Brisača
23.4.2006 20:07:57   
Anonimen
Mislim, da jih imamo najmanj 7 ali 8 na enega družinskega člana.
 Kerensa, po moje je bilo mišljeno, da je toliko brisač (2 namreč) naenkrat v uporabi na družinskega člana..ne da bi jih imeli samo tolikouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Brisača
23.4.2006 21:11:19   
vanilija
Vsak ima svojo za tuširat, pa skupna je za roke in ta se menja vsak dan, včasih tudi večkrat.
Ni mi jasno, zakaj bi morala it po vsakem tuširanju brisača v pranje, saj se čist obrišeš vanjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Brisača
23.4.2006 22:35:26   
Anonimen
Ja, jst mam posebno brisaco za glavo zarad tega, ker je takoj mokra pa se polna las - in si z njo res brisem samo glavo, ker ce ne mam vse lase pol po seb in mi grejo na zivce :)

Aja, pa nimam je samo za enkrat, to za glavo ponavad za 2x (en teden pac) ali 3x, ce se mi ne da it po svezo. Ze tko mami tezi od kje je tolk brisac in cigava je katera :)

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.4.2006 22:36:18 >

(odgovor članu vanilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Brisača
24.4.2006 18:27:13   
saša80
podravček!
pri nas pa imamo v kopalnici na kupo zložene vse brisače in potem si vsak vzame, ko se stušira in gre takoj  v pranje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Brisača
24.4.2006 19:19:10   
Cikica
Jaz imam dve eno zgoraj eno večjo za spodaj oz.za celo telo,manjšo imam za glavo.Mojuser posted image ima eno za vse,včasih majhno včasih veliko.user posted image user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Brisača
25.4.2006 12:40:17   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: vanilija
, saj se čist obrišeš vanjo.

Ena brisača za roke in obraz za vse. Ena ali dve na kabini za tuširanje. Sam vedno uporabim tisto od žene in gre potem v pranje. Se manj pere pa tudi zakaj ne bi bila dobra od žene. Otroci pa svojo.

(odgovor članu vanilija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Brisača
25.4.2006 16:06:34   
soncece24
Mate to določeno katera je čigava? Mislim po barvi al kak al ma vsak svoj točno določen prostor za brisače, da veste katera je čigava? Midva imava vse brisače iz iste kolekcije,se pravi, so vse enake. Kak veste s čigavo brisačo ste se obrisali? Midva to nimava nič ločeno.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Brisača
31.5.2006 9:46:55   
idika
Pri nas pa je z brisačami takole. Za obraz imamo skupno brisačo, katero menjavam vsak drugi dan, za tuširat pa imamo vsak svojo brisačo in tudi vsak dan drugo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Brisača
4.6.2006 7:49:02   
G in T
Pri nas doma, imamo vsak po dve brisače, in eno skupno za roke brisat.user posted image

(odgovor članu idika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Brisača
4.6.2006 8:39:48   
tanaja*
Mi jih imamo okol 15. Vsak se po tuširanju obriše s svežo, za čez dan (za roke in obraz) pa dam zjutri svežo.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Brisača
10.6.2006 10:36:14   
zlatolasska
Uf, komplicirano...
Pri nas pa imamo eno brisaco skupno za brisanje rok, pol pa obstaja tut omara, v katero gres vsakic pred tusiranjem iskat brisaco in jo das pol prat... Z lubijem mava vcasih tut isto brisaco za brisat, ce se greva skup tusirat... Za lase mam pa spet eno in gre tut takoj pol v pranje.... oz. jo pac uporabim samo enkrat... Ali pa jo vcasih dam na mesto une brisace, ki je za brisanje rok... user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Brisača
16.6.2006 20:48:01   
TVN
Midva pa imava skupni dve brisači, eno (ponavadi svetlejšo, da se loči) za "zgoraj" in eno za "spodaj". Menjamo jih po potrebi, vsekakor pa ne po vsakem tuširanju!
Potem pa je še ena ponovno skupna pri bideju. In to je vse. V kopalnici so torej 3 brisače.

Je že res, da si čist, če se umiješ, ampak meni res nekako ne "laufa", da bi si rit brisala z isto brisačo kot obraz.... Sicer pa vsak po svoje, a ne?

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Brisača
17.6.2006 14:34:19   
eya
Midva imava pa eno skupno brisačo za roke, jo zamenjam vsak dan. Za tuširat imava vsak svojo-on malo, jaz pa veliko. Te za tuširat imava po dvakrat, potem grejo v pranje. Nimava pa "svojih" brisač-vsak uporabi katerakoli je pač na vrsti...

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Brisača
17.6.2006 19:28:55   
MALINČICA
Ne razumem, al pol se večkrat z isto brisačo obrišeš po tuširanju?
Ok, saj je resm da si čist, ampak z brisanjem iz kože ne obrišeš samo vode, ampak tudi vso odmrlo kožo.
Pri naju je tako, da je v kopalnični omarici kup brisač, ki jih vzameva ven vsakič, ko se tuširava, nato gre v pranje, pa četudi se tuširava večkrat na dan.
Za roke imava pa eno pri umivalniku in tisto zamenjava, ko je mokra.
Je pa res, da imava kakih 40 brisač in enih 20, ki jih posebej zlagam, ker jih ima on za treninge, da se po njem stušira, pa pravtako eno uporabi enkrat, potem pa v pranje.
Ne znam si predstavljati, da bi se mogla z eno brisačo brisati večkrat.
Še v najbolj zanikrnem hotelu ti vsak dan pridejo zamenjati brisače.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Brisača
17.6.2006 20:52:53   
Maxica
Jaz imam eno za umito glavo, eno za tuširanje, eno pa za obraz. Mož ima eno za tuširanje in eno za umito glavo. user posted image  pa eno za tuširanje, eno pa za brisanje rok 100x na dan.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Brisača
17.6.2006 20:58:56   
Anonimen
ne razumem kako vsak družinski član ima brisačoo tako in tako?? ne štekam. pr ns je tkole. zravn lijaka visita 2 brisači tamali kao ena od enga in ena od druzga za brisanje obraza zutri k se umiješ recimo pa rok čez dan. zamenjam jih recimo enkrat na 2 dni al pa še pogoteeče se mokre. ko se greš tuširat vzameš tavelko brisačo iz omare in se z njo cel obrišeš seveda po pravilih od najčistejšega dela telesa do najbolj umazanga - js si najprej ponavad obrišem obraz k pridem izpod tuša pol lase in pol vse do dol do stopal in nazadnje rit user posted image . po uporabi roma v pranje, razn če se sam na hit stuširam brez las, jo dam pol sušit in jo uporabim še za naslednje tuširanje. dostkrat tut uprabim tisino že rabljeno brisačo, ker tist mali telešček jo pa komi navlaži kaj šele umaže. če pa si umivam noge al pa rit na bideju mam pa zravn bideja na polički čist une mini brisačke 30 cm dolge al kok so že. in po uporabi roma v pranje.

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Brisača
19.6.2006 15:19:16   
arielca
Mi2 imava eno skupno za obraz in roke in jo menjam po potrebi, za tuširat imava na steni 2 obešalnika in vsak svojo brisačo, ki ju menjava vsak dan. Tamala je itak še user posted image  in ima svoje baby brisače - vsak dan svežo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?