|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 7:48:58   
Tinca7
Čez slabe 3 tedne se poročimuser posted image user posted image , in sem se ravno včaraj spomnila, da moram še župniku nekaj dati. Koliko ste vi dale v koverticouser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 9:33:20   
tinaaja
mislim, da je po ceniku poroka 15000sit, ce se kdo odloci dati vec, pa je odlocitev vsakega posebej user posted image

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 9:35:43   
Anonimen
nč!

(odgovor članu Tinca7)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 9:41:02   
Anonimen
Jaz definitivno ne bi nič dala, kar ni nujno oz. po prepisih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 11:37:57   
Katrin
Jaz se ne spomnim več koliko smo mu dali; nekaj malega ...

Če si se odločila, da mu kaj daš, mu daj drugače pa ne (po mojem).

Želim ti nepozaben dan,

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 11:58:13   
corfu
Pri nas je navada da to plača priča, vsaka priča je dala 10.000 sit.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 12:03:10   
viv_
Midva sva se poročila crkveno v Kobaridu. In pol moj vpraša župnika, kok pride poroka, pa pravi, da tok kot ena maša, da to je 3000 sit. Pa mu da v kuverti 10.000. In župnik padu ven, da to pa ne, da poroka je 3000 in da ne vzame nič več. Pa mu dava pol 5 jurjou, pa je še vedno reku da je preveč in smo se pol zdilal, da bo enkrat naredu eno mašo za ta dnar.

Pa pol sva ga prosila, če med poročno mašo ne pobira dnara, pa naju je samo gledal, da itak da ne, da na porokah se pa to ne spodobi.

Tako da, ta župnik je bil res faca!user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 15:49:11   
mojca75
Tud midva sva plačala samo "eno mašo" ..se res ne spomnim, tri jurje al neki tazga...
Itak sva pa bogato cerkev okrasila pa je še 14 dni bila lepa, kar pa tud ni kar tko za cerkev - pol niso mel s tem stroškov!

Mojca

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 20:07:09   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: mojca75
..se res ne spomnim, tri jurje al neki tazga...

Sama maša je spet zastonj. Mašni namen pa je 4.000 SIT  Je pa žalostno če daš samo toliko. Pa če se še tako otepa. Nama je mašo naredil zastonj. Po maši sva mu dala mislim da 15-20.000 + 5.000 za organista.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 19.4.2006 20:11:34 >

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 20:30:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

[Sama maša je spet zastonj. Mašni namen pa je 4.000 SIT  Je pa žalostno če daš samo toliko. Pa če se še tako otepa. Nama je mašo naredil zastonj. Po maši sva mu dala mislim da 15-20.000 + 5.000 za organista.



Očitno maša ni zastonj, če jo plačujete. Pa se naj to imenuje mašni namen, ali pa kako drugače.

JAz osebno ne bi dala nič.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka - koliko dati župniku
19.4.2006 20:56:53   
Anonimen
Ker sva vsak druge vere in sta naju poročila župnik in škof, so moje priče dale mojemu župniku 10.000 in njegove priče njegovemu škofu po 10.000. POtem so pa še botre dale škofu za krst po 5.000.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?