|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še vedno iščem ime....
12.9.2006 20:55:40   
spacey
Meni je tudi Rok zelo všeč, kot majhna sem fantazirala da bo moj sine Rok. user posted image
Grega mi ni všeč, je preveč popačeno, že raje Gregor. user posted image
Andrej je pa tut prav lepo ime in vse povsod se ga da lepo izgovoriti... user posted image

Srečno in vsekakor je dokončna odločitev le vajina. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Še vedno iščem ime....
12.9.2006 21:53:21   
viv_
Meni je tudi Rok všeč... Ko sem bila majhna, sem bila ful zaljubljena v enega Roka user posted image  Lahko je pa Roko user posted image

Aja, pa ko sem gledala še varianto Jordan Oliver, mi je na pamet padlo ime Dorian.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Še vedno iščem ime....
12.9.2006 21:55:03   
rija
Ne morem verjetuser posted image
A še vedno nisi rodilauser posted image (da ne bo pomote: SanjaSuser posted image )

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Še vedno iščem ime....
13.9.2006 12:13:44   
SanjaS
Jasno rija, da ne morem rodit, če pa še nimam IMENA za možakarja..user posted image ..

Sem prepisala komplet seznam vseh predlogov na tej temi in dobila 138 imen.. in veste kaj je kolegica ugotovila, ko sem ji pokazala seznam? Da bo čez nekaj let hodilo naokoli precej možakarjev z zelo čudaškimi imeni...zanimivo pri vsem pa je, da NOBENA ni predlagala (s svetlo izjemo imena ANDREJ)  trenutno najbolj pogostih imen v Sloveniji :




FRANC


JANEZ


ANTON


JOŽEF


IVAN


ANDREJ


MARKO


JOŽE


MARJAN


PETER  Si morte mislit da smo tko naveličani teh imen?

LP,
S:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Še vedno iščem ime....
14.9.2006 20:03:13   
malecka_mateja
ojla
ti zaj jaz nekaj napiše ker te že dolgo spremljam in si prava prvakinja v zbiri imen!
ti se preveč sekiraš kako paše k priimku! mi bi radi imeli žiga ime za fantka in ker se pišemo POš pride ven POŽIGA in ti sedaj povem da mi je prav vseeno kako gre k priimku ker ga nebom jaz doma klicala z imenom in priimkom ko pa ga bodo drugi pa si naj mislijo kar si hočejo potem se navadiš tega in ti gre vse v uho!to je maoje mnjenje dajte ime ki vam je všeč ne pa glčedat kako paše k priimku!no moje mnenje!upam da boš izbrala pravo ime in da boš po mučnem iskanju zadovoljna!vso srečo! pa sporoči ko rodiš ime!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Še vedno iščem ime....
14.9.2006 21:11:50   
SanjaS
Ti se pa "bereš"  nekako telegrafsko..
No, pa vseeno.. bom pač povedala, tko kot mislim in kot sem že nekje..

1. Zdi se mi pomembno, da vsak izbere ime za otroka v skladu s svojimi prepričanji.

2. Imam nekaj prepričanj glede izbire imena in teh se pač držim - ker upoštevam točko 1.

3. Ugotovila sem, da je naloga zahtevna, a zaradi okoliščin (neizogibno rojstvo otroka) NUJNO rešljiva.

4. Za moška imena se mi zdi POMEMBNO, da so skladna s priimkom, ker se največkrat ne spreminjajo

Torej, imena še nimamo, imamo pa nekaj kombinacij, ki včasih in ponekod povzročajo  zgražanje ali popolno zavračanje bodisi zaradi prepričanj, ki so ravno taka kot nekatera ali vsa moja, bodisi zato, ker so povsem drugačna...

Vas sem prosila za pomoč, ker me zanima kakšna so.

lp,
S.

p.s.

Kombinacija imena in priimka, ki ste si jo izbrali se mi pa zdi posrečena, ne glede na to, da vam nič ne pomeni...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Še vedno iščem ime....
14.9.2006 21:49:22   
ElaM



Kaj pa kombinacija Rok Oliver.




_____________________________

:)

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Še vedno iščem ime....
14.9.2006 22:15:26   
SanjaS
Ma, Irmy, ti imaš pa telepatske sposobnosti!user posted image

A veš, da zadnje tri dni razmišljam ravno o tej  kombinaciji in no, če priznam še o Maks Oliver varianti ? Nekako mi je ostal Jacquenin predlog v podzavesti...

Samo nekako se ne morem odločit kaj se bolje sliši:

Rok Oliver Sink ali  Maks Oliver Sink

(očitno se ne nameravam odpovedat temu Oliverju... sem zadnjič dodatno preštudirala zgodovino tega imena in je zakon)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Še vedno iščem ime....
14.9.2006 22:17:14   
SanjaS
Viv, ti si pa zvita ...(DORIAN)=DORJAN... JORDAN.

Zelo zanimivo..

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Še vedno iščem ime....
14.9.2006 22:33:55   
ElaM



Meni se Rok Oliver Sink sliši fajn. Rok je bil pri nas, če bi bil fant v ožjem izboru.




_____________________________

:)

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Še vedno iščem ime....
14.9.2006 22:52:30   
Jacqueline
Saj veš, da mi je bolj všeč:

ta

ra

ta
ta


MAKS OLIVER SINK!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Še vedno iščem ime....
15.9.2006 22:28:32   
SanjaS
No, zdej ga pa končno imamo...user posted image  Ime namreč.

Ati se strinja.

HVALA VAM.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Še vedno iščem ime....
16.9.2006 0:44:39   
Jacqueline
user posted image  Sem zelo vesela, da ste našli ime!!! Komaj čakam, da ga izvem!!!!

Lepe zadnji dni nosečnosti ti želim in lepo se cartajte!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Še vedno iščem ime....
16.9.2006 11:50:51   
spacey
Ooo Sanja to je pa bilo lepo prebrati. Sem zelo vesela za vaju in novega prihajajočega člana, da ima končno ime. user posted image

Superca!


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Še vedno iščem ime....
16.9.2006 22:01:25   
Erdbeere
uuuuuuuu tole bo pa treba eno priznanje narest, za ginesa skoraj, matr kakšna študija....iskrene čestitke Sanja

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Še vedno iščem ime....
20.9.2006 22:41:06   
cihapuha
K Tisi in Zali bi jaz dala ime Tjaš, Tjuš, Nejc, Noel...

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 216
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?