|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko odločb še?
30.5.2006 8:59:38   
ZalaTM
Pozdravljene,

včeraj sem dobila sklep o dodelitvi enkratnega denarnega zneska za pomoč ob rojstvu -ker ne bom vzela paket. Danes zopet nov sklep za porodniško nadomestilo, ampak le za obdobje 3 mesecev. Oprostite, ampak se ne spoznam ravno na zakonodajo s tega področja (ne še :)) ), pa me zanima, če mi katera pojasni, če je to OK da je sklep samo za 3 mesece? A potem dobim novega? In ali bo znesek izplačila ostal enak v bodoče?

lep (dezeven) dan, M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko odločb še?
30.5.2006 9:06:14   
Tasika
Prvih 105 dni (porodniški dopust) lahko koristi le mama, to je odločba ki si jo prejela.
Naslednjih 260 dni starševskega dopusta pa lahko koristita mama ali oče. Bodi pozorna ali si vlogo za starševski dopust že oddala, pri nas je niso hoteli vzeti pred porodomuser posted image , ampak sem jo morala dostaviti 30 dni pred nastopom starševskega dopusta, se pravi ko je bil dojenček star pribl. 2 meseca.
Nadomestilo ostane enako, če ga boš v celoti koristila ti.
Pa ne pozabi na otroški dodatek, ki ga moraš oddati najkasneje 90 dni po rojstvu, da se ti prizna od rojstva naprej.
Vse skupaj torej 5 odločb - pomoč ob rojstvu, višina nadomestila, porodniški dopust, starševski dopust, otroški dodatek. Vsaka v nevemkoliko kopijahuser posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko odločb še?
30.5.2006 9:32:35   
BLAŽIKA
točno tako kot je napisala tasika samo letanje ( kot da imaš preveč časa zraven dojenčka) in same odločbe in če nisi previden ostaneš mimigrede brez česa.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko odločb še?
30.5.2006 14:29:43   
ZalaTM
Hm, punci hvala - sem medtem že sama tudi malo pobrskala in ugotovila, ja da je vse skupaj v več delih - ampak vseeno vama hvala - se pravi da še ne bo konec teh odločb :))) -- ne vem zakaj pošiljajo z enodnevnim zamikom, vse bi poslali en dan pa mir.
Ja ne,...niso mi se vzeli vseh vlog, ker še nimam podatkov o otročku - nekje zahtevajo matično številko, to pa dobiš verjetno komaj po rojstvu, tako, da ja ostalo bom urejala po rojstvu - upam, da mi kaj ne uide.

lep dan, M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?