|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene poročnih tort
29.6.2006 21:07:20   
TaRe*
Mene pa zanima,koliko ste odštele za poročne torte.
Zdi se mi,da je dosti razlike,od ene do druge regije.
Koliko komadov(ali nadstropij) je bila torta in kakšna cena.


user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene poročnih tort
29.6.2006 22:49:53   
BLAŽIKA
Je čudovita.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene poročnih tort
30.6.2006 1:20:51   
Katrin
Pet različnih tort (različni okusi) povezanih s stopničkami, spodaj fontana z vodo.... na vrhu nevesta in ženin - cena je bila 22 ali 25 tisoč SIT

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene poročnih tort
30.6.2006 8:17:45   
1304
V obliki knjige, za 40 oseb, dveh okusov, zelo lepo okrašena in še bolj dobra 10.000 SIT.

LP

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene poročnih tort
30.6.2006 8:55:13   
SašaR
Midva sva stastna ljubitelja peke torte in za najin dan, sva se odločila da jo narediva kar sama. Koliko naju bo to koštalo nimam pojma. Ne bo v štukih, ker ne bova imela ohceti ampaj nas bo le ene 15 šlo na večerjo. Bo pa v obliki dveh srčkov skupaj.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu 1304)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene poročnih tort
30.6.2006 9:54:20   
sarazan
Midva sva imela pet-nadstropno torto (2x čokoladna, 2x sadna, 1x skutina). Med nadstropji je bil presledek. Na vrhu sva imela 2 veliki pikapolonici iz marcipana, po ostalih so bile sladkorne pikapolonice naključno "posute".

Torto smo razrezali med 100 svatov, pa še je je ostalo. Pripeljali so jo zvečer, da se ni čez dan kje stopila.
Naročena je bila v pekarni Jurček v Trzinu, stala je pa okoli 65.000 sit.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene poročnih tort
30.6.2006 10:19:04   
KIRA
za torto 7,5 jurjev. čudovita torta, tako po izgledu kot okusu. torta + pecivo je blo 10 jurjev.
pogledaš si jo lahko tule: najina poročna torta


< Sporočilo je popravil KIRA -- 30.6.2006 10:24:41 >

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cene poročnih tort
30.6.2006 14:46:14   
Anonimen
Najina poročna torta je bila 8 nadstropna: Čokoladna in sadna - šarlotina. Prelita z belo čokoladno glazura. Okrašena je bila pa z bež in rosa velikimi vrtnicami kot sem jih imala v šopku in kot so bile na mizah in v ikebanah. Na vrhu sta bila ženin in nevesta. Za torto nisva plačala nič, ker je bila že v ceni menija. V ceni menija pa so bile tudi vrtnice oz. vsi cvetlični aranžmaji.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 30.6.2006 14:47:44 >

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cene poročnih tort
2.7.2006 8:02:39   
LARIKA
Midva sva dala delat torto v pekarno v Šmartnem pri Litiji. Pecivo al kaj je že. In je bila naravnost božanska. Za pogledat zelo lepa, okrašena z svežimi jagodami in listki. okusi pa različni. Čokoladna z višnjami, 2x lešnikova z vanilijevo kremo, gozdni sadeži 2x. Od tega je bila ena gozdni sadeži za prijateljico, ki ima celiakijo. Plačala sva okoli 25.000. Pri njih sva vzela še okrasno figurico, in celotno zalogo peciva za poroko. Vse skupaj naju je prišlo okoli 60.000
Vse pohvale pekarni. user posted image

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cene poročnih tort
2.7.2006 21:52:40   
sarazan
Ma sem vedela, da sem nekaj zabluzila. V ceni, ki sem jo navedla za torto je bilo tudi vso pecivo. Sama torta je bila okoli 28.000 sit.
Se opravičujem...

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cene poročnih tort
2.7.2006 22:53:03   
Barči78
Midva sva jo naročila v Kraljevem mingnonu, in sicer 3 nadstropno, za približno 70 ljudi, pa sva zanjo odštela 52.000. Res malo dražja, vendar imajo zelo okusne torte.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cene poročnih tort
3.7.2006 12:43:22   
Zasanjana
Midva sva jo naročila kar v lokalni slaščičarni in sva zanjo odštela 20.000 sit, je bla pa trinadstropna in fuuull dobra.user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cene poročnih tort
3.7.2006 13:05:05   
Anonimen
Ahhh, najina tortna zgodba je pa bolj žalostna. Na vsak način jo je hotela zrihtat moja mami, pa sva rekla, zakaj pa ne. Pa nama je še danes žal! Dala jo je delat neki teti iz našega konca. Rezultat pa je bil, da:

1. torta sploh ni bila tako srčkano kičasta, kot morajo biti poročne torte
2. po okusu ni prekašala torte vsake povprečne gospodinje
3. je bila všeč samo moji mami user posted image

Ko sem bom vdrugo poročala, si jo bom torej ziher sama naročila!

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cene poročnih tort
9.7.2006 20:17:41   
mlavla
midva pa se poročiva oktobra, pa sva ravno zdej bila v fazi naročanja torte...imela jo bova v beli barvi (gladko, ovito v neko maso) okrašeno s sončnicami, okus bo čokolada in ledena torta, bo pa tri nadstropna(za cca.70 oseb)...cena pa bo 20.000sit, meni se zdi kar ugodnouser posted image

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?