|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 9:01:24   
Anonimen
A ob pol dveh ali dveh ali nekaj takega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 9:16:10   
Minkaa
odvisno od banke. Če misliš elektronsko poslovanje lahko pogledaš promet nakazil. Drugače pa se po parih urah vidi ali pa še prej če je vnečenodo vsaj 15h

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 9:34:45   
Anonimen
Ja, na elektronsko poslovanje mislim. Ampak vseeno mora nekdo to poknjižit, da se vidi. Se mi zdi, da na sem nekje ujela, da se okoli druge ure vidi, da kao takrat  knjižijo.
Tudi zadnjič, ko je moj dobil nakazano dohodnino, mu je ob dveh zapiskal mesič, da ima nakazano.
Samo toliko, da ne bi vsakih pet minut buljila v račun, kar počnem že kakšen teden.user posted image

(odgovor članu Minkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 9:35:50   
mala maja
če nakažeš do 10h- nakazano do 12h
če nakažeš po 10 uri- nakazilo po 14 uri
kar je nakazano po 14 uri gre nekaj še v nakazilo do 17h drugače pa naslednji dan.

je pa tako da to ne drži vedno. Jaz sem lansko leto nakazala denar na TR na svoji matični banki pa je hodil denar cele tri dni gor(SKB). Sem bla jezna k user posted image . Pa mi je mama za šaltarjem k sem po dveh dneh prišla pensata na banko lepo trazložila da imajo to čez NLB in oni ne morejo nič narest, jest sem bla pa 3 dni brez dnarja, ker mi je lepotakrat k sem polagala denar na račun un na šaltarju rekel da bo čez eno uro denar gor.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 9:41:49   
Anonimen
Hvala.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 12:02:34   
BLAŽIKA
Pri nas knjižijo vsake pol ure. Verjetno je odvisno od banke ampak bi pomoje morale imeti vse isto. Če pa je velika gužva pri knjiženju pa se da zavlečt preden pride vaše nakazilo navrsto ampak to je lahko max. 2 uri. Za skb pa vem da so problemi, sem bila tudi jaz pred leti pri njih pa so mi plačo nakazovali po teden dni.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 12:03:34   
BLAŽIKA
Splišni kako pa to aktiviraš da ti zapiska sms ko je nakazili??

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 13:11:25   
Mala koala
Na dve uri. Velja za vse banke. Nujna nakazila in zneski nad 2.000.000 pa sproti. Preseki so ob 8h, 10h, 12h, 14h, 16h.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
3.7.2006 21:49:43   
Anonimen
O, mala koala, hvala.

Blažika, ne vem, kako ima to moj zmenjeno. Ga bom ob priložnosti vprašala.

(odgovor članu Mala koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj banka knjiži nakazila?
4.7.2006 10:57:20   
kapesanta
pri nas se je že večkrat naredilo, da so bile plače nakazane pred 14 uro, na banki si jo pa videl šele drugi dan (z valuto od prejšnjega dneva) - pa nimamo preko zbirnega centra ampak preko proklika, za vsakega svoj virman. Smo za luno, ja....
Pa še nekaj mi je ful zanimivo - ko preko klika prenakažem na drugi račun (pri isti banki) mi denarčki prec odšibajo, na drugem računu mormo met pa srečo da je še isti dan poknjiženo... Banke pa res znajo....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?