|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hipertonija, vloga za vrtec
16.2.2007 11:01:22   
andrejalj
Me zanima, če katera ve...

Je na vlogi za vpis otroka v vrtec pametno, pomembno, da se v rubriki 'navedite zdravstvene posebnosti, ki jih mora vrtec poznati za varnost in ustrezno delo z otrokom' omeni hipotoničnost otroka?
Ali je bolje, da se zdravnik na sistematskem pregledu pred vstopom otroka v vrtec 'odloči', če je pomembno opozoriti vrtec o tem ali ne?

andrejalj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hipertonija, vloga za vrtec
16.2.2007 15:51:49   
lenika
Pomoje škodit ne more, če omeniš.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hipertonija, vloga za vrtec
16.2.2007 18:45:02   
dory
Moj je tud hipertonik, a ker to ni bolezen, pomoje nima smisla pisat...saj v vrtcih nimajo fizioterapevtov...kljub hipertonosti otrok lahko cisto normalno funkcionira in zivi kot ostali...da bi se pa zaradi tega kej posebno z njim ukvarjal pa tud pri svojem ne vidim nobene potrebe...pa je imel zelo hudo obliko hipertonije...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hipertonija, vloga za vrtec
17.2.2007 10:35:13   
MALINČICA
Po moje pa bi bilo dobro, da to dopišeš na vlogo. Jaz sem lani v skupini imela eno hipertono deklico in so nas starši opozorili na to. Se mi je zdelo fajn, da sva vedeli, ker so se razlike videle predvsem pri obisku telovadnice in nasplohh pri gibanju.  

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hipertonija, vloga za vrtec
19.2.2007 9:59:10   
andrejalj
Bojim se, da bi bilo to preveč za osebje v vrtcu, ker imajo gužvo in se ne bi mogla ena vseskozi ukvarjati z enim otrokom, potem ga ne bodo sprejeli, če bi opozorila na to. Recimo...
In če bi bil sprejet, bi pa opozorila osebje, da ima fantek težave v gibanju, da bi bile pozorne. ma ne vem.....

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hipertonija, vloga za vrtec
19.2.2007 11:29:37   
lenika
Ja potem pa ne napiši nič in ko bo sprejet, potem opozori njegovo vzgojiteljico.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hipertonija, vloga za vrtec
19.2.2007 15:10:28   
dory
Jst za svojega vem,da ne bom nic pisala,ker ga ne zelim locevat od ostalih...bom pa enkrat omenila vzgojiteljici, da je pac malo bolj neroden zaradi tega in mogoce tudi malo drugace drzi stvari kot ostali...to je pa tudi vse...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?