|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izguba teže z orbitrekom
6.8.2010 20:10:27   
morje10
Ne bi rada hujšala z neko dieto, ker se pri meni ne obnese (sem shujšala in nato ponovno pridobila -  ločevalna 90 dni) in rada bi shujšala 5-10 kg. Rada bi si tudi utrdila telo, zato sem razmišljala, da bi pazila pri jedi in zmanjšala predvsem večerje. Predvsem bi pa uporabljala orbitek vsak dan 45 minut ali vsaj 4x tedensko.
Zanima me, če ima katera kakšne izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izguba teže z orbitrekom
7.8.2010 2:25:25   
juniorka
Ja, dobra varianta! Poskusi nekje 1 uro, pa pulz med 120 in 130. Jej zdravo, veckrat po manjse obroke, nekje vsake 2,5 uri. Men je uspelo v enem mesecu zgubit 6kg na tak nacin, pa sem vec pojedla v celem dnevu kot prej...
Veliko uspeha!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izguba teže z orbitrekom
8.8.2010 9:05:21   
morje10
Hvala, juniorka. A si bila na orbitreku vsak dan in si še vedno za vzdrževanje?
Bom poskusila, saj mislim, da je na dolgi rok to edino najboljše.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izguba teže z orbitrekom
10.8.2010 11:54:03   
linči 312
jaz sem letos aprila začela z orbitrekom in pravilno prehrano (večkrat po malem in to prav vse, tudi sladko)

brez pretiranega napora sem shujšala za cca 7 kg. čeprav sploh ne gre tolk za izgubo teže, kot pa za oblikovanje postave in boljše razpoloženje.

sem pa 4x na teden na orbitreku po cca. 45 minut in pazim da pulz ne grel višje kot je 80% intenzivnosti za mojo starost. tole si lahko izračunate tule :http://srd-lozice.naspletu.com/CLANKI/TEK/Fskalkulatornetrenirani.htm

je pa tako, da jaz ob teku na orbitreku res uživam in vmes gledam tv. je super in čas tako hitro mine, da bi še kar gonla orbitrek, če ne bi imela še kaj druzga za narest (otrok, mož, večerja, likanje,...). mi sploh ni težko. v bistvu me je zadeva malce zasvojila. nej pa povem tudi, da se večkrat pregrešim s sladkarijami, ampak zaradi fizične aktivnosti, ki je stalno prisotna, se mi zadeva sploh ne pozna.

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izguba teže z orbitrekom
16.8.2010 14:19:14   
Poka
Imam nov orbitrek, ki mi ga je moj kupil za rojstni dan. Je bil kar precej drag, ker je v bistvu že skoraj profesionalen - želela sem, da je združljiv s Polarjem in ti meri pulz. Težavnostne stopnje se menjajo avtomatsko, ima kar nekaj programov, med temi tudi program za izgubo maščob. Imam sicer raje intervalni trening.

Koliko mi bo uspelo, ne vem - jaz moram spremenit prehrano, če želim rezultate. Been there, done that...

Če primerjam fitnes in orbitrek, tudi če je vadba še tako intenzivna, prinese fitnes boljše rezultate. Tudi ko sem merila s polarjem, pri vadbi z utežmi porabiš več kalorij. Za to sicer trenutno nimam časa - niti prostora, da si kupim uteži za doma, pa bo orbitrek kar OK. Vadim po 6 x na teden 45 minut. Včasih sem s kolesom tudi po uro in pol in popoldan še fitnes, tako da je moj cilj ura in pol dnevno.

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?