|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kostanjeva pita-da se malo pohvalim
13.10.2010 18:52:55   
*alja*
Danes sem naredila kostanjevo pito (prvič sem pekla kaj iz kostanjev) in moram priznat da je zeloooooo dobra. Polovico smo je že pojedli.
Tako da če hoče katera poskusit sem delala po tem receptu http://www.kulinarika.net/recepti/6328/sladice/kostanjeva-pita/
sicer z malimi popravki. V testo sem dala 2 žlici sladkorja, pa 150 g več kostanjev in je res božanska.

Poskusiteuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kostanjeva pita-da se malo pohvalim
14.10.2010 10:38:44   
darja.mark
Tole moram pa enkrat probat. Še nikoli nisem jedla peciva ki vsebuje kostanj, si nekako sploh ne predstavljam okusa. A pride pol ta fila sladka?

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kostanjeva pita-da se malo pohvalim
14.10.2010 16:06:41   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Tole moram pa enkrat probat. Še nikoli nisem jedla peciva ki vsebuje kostanj, si nekako sploh ne predstavljam okusa. A pride pol ta fila sladka?


Ja, fila je prijetno sladka... ponavadi je vsim ki delajo/mo kaj iz kostanjev, najvecja tezava dobiti kostanjev pire (razen ce ga kupis v trgovini)... saj je kar nekaj dela s tem!:)

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kostanjeva pita-da se malo pohvalim
14.10.2010 17:33:28   
Pokora
Jaz imam pa doma kostanjevo moko (po mojem iz surovih kostanjev). Mislite da bi lahko naredila nadev iz te moke, glede na to, da gre potem pita v pečico? S čim bi jo zmešala da dobim "pire"? S sladko smetano?

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kostanjeva pita-da se malo pohvalim
14.10.2010 17:48:27   
darja.mark
Kako ga pa zmelješ če nimaš mlinčka? A se ga da z vilico pretlačit al bi blo premalo 'zmleto'

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kostanjeva pita-da se malo pohvalim
14.10.2010 18:30:24   
ronja
Čestitam! Pite so zakon! Vsaj, če moje vprašaš... Pa vse iz kostanja je super! Lahko si narediš več pireja (če imaš dovolj kostanja) in ga zmrzneš za pozneje - pozimi prav paše kdaj kaj kostanjevega...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kostanjeva pita-da se malo pohvalim
15.10.2010 7:44:40   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Kako ga pa zmelješ če nimaš mlinčka? A se ga da z vilico pretlačit al bi blo premalo 'zmleto'

NImaš nobenga multipraktika? Karkoli kar seklja npr čebulo. V pomoč ti je lahko tudi stiskalec česna, ampak uni ta mičkeni niso glih ok.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kostanjeva pita-da se malo pohvalim
15.10.2010 10:44:05   
darja.mark
eh sm trapasta paličnjaka mam (palični mešalnik :) ) bom kr s tem zmlela ;)
bom spekla za vikend in bom poročala o komentarjih jedcev. čeprav mam doma enga zbirčneža, bomo vidli če bo šlo čez user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?