|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
15.5.2007 8:16:11   
Majchi
Dobro jutro punce!

Jaz sem še v enem kosu, ampak se tisti "menstrualni krči" ne poležejo. Čist celo noč so me šraufal. Jaz sem sicer spala, ampak so se mi prikradli v sanje, kao da se mi sanja, da me šraufa. Ko sem šla pa lulat, sem pa vsakič ugotovila, da je to res user posted image .
Ne vem, ne vem. Zdele bom hitr šibala še miljavžnt stvari naredit, pa v trgovinjo, pa likat, pa pospravt, pa mizarja nadret (še zmer nimam novih vhodnih vrat user posted image ), pol popoldne in proti večeru bi si pa že cajt vzela za rodit user posted image . Bomo videl, kaj bo. Kokr sem brala, se tile znaki lahko vlečejo tudi par dni al pa celo cel teden.

Felicia, bomo vidli, kaj bo, a ne? Je pa res, da polna luna stoji za nami user posted image .

Tejč je šla pa po mojem rodit.

Kaj pa Sugar? A se je kateri kaj javla? Zdej ima pa ziher že Vala v naročju.

Lex, upam, da Aleksa danes dobiš domov. Držimo pesti.

Petrazg, Bambina?

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: MAJČICE
15.5.2007 8:33:45   
felicia
Majchi le glej, da ne boš do večera preveč utrujena za rodit, pa boš morala zahtevat kakšno energijsko pijačo, da boš dobila krila za potiskanje!user posted image


Danes smo bolj počasne na tem našem forumu, mogoče je pa toliko bolj živahno v porodnišnici?


LP

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: MAJČICE
15.5.2007 9:57:17   
petrazg
Dobro jutro...

Jst sem še tudi v enem kosu, s to razliko da me nič kar bi lahko spominjalo na začetek poroda ne matra... Jst samo upam, da se bova v četrtek z mojim g kaj pametnega zmenila. Me se že tolk lušta mojega Anžetka stiskat, njemu je pa čisto vseeno... lumpek mali. Mi imamo še vedno tekme in premetavanja po trebuščku in nič ne kaže, da bi mu zmanjkovalo prostora. Danes se spakiram še do konca, malo pospravim stanovanje, potem pa lahko šibnem v Celje rodit user posted image user posted image user posted image . Sej se hecam, imam še kar nekaj stvari za uredit v Lj, tako da bomo šli proti večeru. Jutri imam še kozmetičarko in frizerja, v četrtek pred pregledom še akupunkturo, potem pa nobene dejavnosti več...user posted image user posted image user posted image ... potem se bo pa res začelo čakanje...

Samo tale naša Sugar je pa prava šefica... je prišla še domov popadke predihavat... vsaka ji čast, jst ne vem če bi si upala. Sedaj sigurno že carta svojega Vala in je najbolj srečna mamica.

Majchi - tebi se pa res nekam mudi zadnje dni user posted image user posted image user posted image ... ne vem, če ne boš ti kar naslednja...

Kje pa sta Iwa in Bambina?


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: MAJČICE
15.5.2007 10:01:33   
petrazg
Aja Majchi, zdejle sem se spomnila... Ko sva se pogovarjali za čistilo za parket... midva sva sedaj končno našla enega, ki parket res dobro očisti in naredi da se vse sveti. Je moj user posted image v nedeljo namazal Anžetkovo sobo in vau  - je full dober... res... parket se sveti kot nov user posted image user posted image user posted image . Če te še zanima povej... 

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: MAJČICE
15.5.2007 11:20:41   
raglja1
Oj drage moje, kako vas pogrešam.user posted image user posted image user posted image user posted image Ko se ravno vživiš v tole porajajoče dogajanje, no pa je bila nevihta in je šel naš modem user posted image

In sedaj sem teden dni pred rokom kar v knjižnici, da vsaj malo preverim, koliko nas je še v enem kosu.  Pa se res že kar težko spravim za volan...

ČESTITKE VSEM, KI STE ŽE RODILE IN TUDI TISTIM, KI BOSTE V PRIHODNJIH DNEH, saj zelo veerjetno v kratkem ne pridem do interneta, v četrtek pa sem naročena na ctg. Pa glede na dogajanje v zadnjih dnevih se kar bojim, da me ne zadržijo notri. Smo morali malega že taktično prepričevati, da še ni čas, da ati začne dopust šele ta vikend, heh in se je kar nekako pustil prepričati.

Zdaj se mi že mudi naprej, držte se, dobro dihajte in se crkljajte 100 na uro vse naslednje dni...

Se beremo in tipkamo, ko uštimamo internet in verjetno, ko tudi jaz pridem iz Postojne... Srečno!!

raglja

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: MAJČICE
15.5.2007 12:22:04   
iwa
Hoj punce!
Tud jest sm še dva v enemuser posted image user posted image user posted image dons sm bla na ctg-ju.mala je noooro živahna, popadkov pa seveda od nikoder... mene tud ponoč že kar šraufa kot pred M,a G pravi da to lohk še traja... in da je lohk tud čez rokuser posted image
ja kaj čmo, nč se ne da prehitetuser posted image user posted image user posted image V pon mam spet CTG
Aja pa G mi je rekla da je bolje če voda v enem kosu odteče da pokličeš reševalca da ne pride do izpada popkovniceuser posted image , moj bi me pa tko rad peljal, tko da upam da se začne s popadkiuser posted image user posted image user posted image
Majchi upam da tvoje šraufanje hitro obrodi rezultate, Petrazg midve pa bova še mal potrpelli, a ne?!user posted image user posted image user posted image
Raglja1 lepo da si se oglAsila, sm se že spraševala če si še v enem kosu..

Vsem lep dan da čimbolj tale dž preženemouser posted image user posted image user posted image in ostalim čakajočim čimprej akcija!!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu raglja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: MAJČICE
15.5.2007 12:24:01   
Putka
No, sem včeraj prejela sms še od ene majčice, ki sicer ni na rr, ampak vseeno.

Britta in Borut Bilač sta 14.5. dobila sinka Maxa Alexandra, velik je 55cm in težak nekaj čez 4.200g
.

Bravo!!!
user posted image user posted image user posted image

Majčicam, ki še čakate, pa nič preveč ne zavidam, tile zadnji dnevi in popadki (so, nisouser posted image ) niso nič prijetni. Tudi mene je kar stisnilo, ko sem vedela, da gre zares! Pa dajte že bikce rodit, da se bomo konec meseca že lahko kaj dobile....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Putka -- 15.5.2007 12:25:06 >

(odgovor članu raglja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: MAJČICE
15.5.2007 12:27:12   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: iwa
.. mene tud ponoč že kar šraufa kot pred M,a G pravi da to lohk še traja... in da je lohk tud čez rokuser posted image
ja kaj čmo, nč se ne da prehitetuser posted image user posted image user posted image V pon mam spet CTG
Aja pa G mi je rekla da je bolje če voda v enem kosu odteče da pokličeš reševalca da ne pride do izpada popkovniceuser posted image , moj bi me pa tko rad peljal, tko da upam da se začne s popadkiuser posted image user posted image user posted image


Iwa, meni je tudi moj G isto rekel, pa sem resno vzela, da bo mala zamudila. Zato smo šli pa na vikend in v bazen. Pa fotr me je z dolenjske v Ljubljano peljal, čeprav mi je voda odtekla. Ampak so me v porodnišnici kregali, da bi morala rešilca poklicat. Saj se lahko tvoj dragi z avtom za vami pelje.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: MAJČICE
15.5.2007 12:48:07   
Majchi
Ojla punce!

A je kej novega s Sugar? Zdej bi pa že res moglo kaj bit. Sploh glede na to, da ima čist svojo "private" babco.

Mene je pa dons poklicala Sonjam in je bla slišat utrujena. Pravi, da je naravno rodila kljub bolečinam v nogah. Ker je mali res velik, je kar precej šivana. Dobra novica je pa to, da že malo okrog hodi brez bergel!
Spraševala je tudi po ostalih, pa ji nisem imela nič novega za povedat, razen za Sugar, za katero pa se še tud nič ne ve. V glavnem, vse vas lepo pozdravlja.

Iwa, a tebe tud tko šraufa kot pred M? No, to je to, o čemer jaz govorim. Pa je tud meni G rekel, da se to lahko vleče. Ampak jaz čist not padem, če se kej začne dogajat in potem sem kar razočarana, ko vse preneha. Po drugi strani se mi pa tud mal gate tresejo, tko da nimam nič proti, če sem še mal nosečka. Se ne morem odločit, a ne user posted image ?

Petrazg, še vedno me zanima za čistilo za parket. Jaz se še vedno borim user posted image  s tem sranjem. Bom vesela za info.
Ampak sem pa najdla super čistilne robčke za usnje. Saj enkrat sem ti že povedala, pa ne vem, a nisi več rabila, al si pa spregledala moj post.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: MAJČICE
15.5.2007 12:56:12   
tejč
Ojla, z mano NIČ NIČ NIČ novega.user posted image

Bila na pregledu, ctg utrip ok, popadkov nič. 2-3 cm odprta, nič posebnega, lahko bom čez rok, al pa...kdo pa ve!
Kakšna beda!

PA še na telovadbo nisem mogla, ker sem zamujala pri pregledu.user posted image

Brez veze.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: MAJČICE
15.5.2007 13:08:05   
iwa
Hvala Putka za vzpodbudne besede in nasvete, mogoč morm pa jest tud na Dolenjsko da začne dogajatuser posted image user posted image user posted image
Majchi ja tko je to, teli krči so kr nekejuser posted image , mah sej bo! Pa hvala za novice od Sonjem, ko se bosta slišale jo prosim lepo pozdravi!
Tejč, ja ti maš pa res skoz eno smolo, sej zej pa ne bo več dolgo... držim pesti da se ti vse čimprej porihta pa da se rešiš vseh težav!user posted image user posted image user posted image

Pa seveda čestitke družini Bilač za Maxa Alexandra pa veliko lepih trenutkov!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: MAJČICE
15.5.2007 14:01:42   
BAMBINA_
Ojla, majčice!
Še vedno prisotna in prisebna, samo me skrbi, da mi bo medvedek iz tickerja padel user posted image Pri meni ŠE VEDNO nič novega. Jao, jao user posted image Danes sem mu še enega pajacka s kratkimi hlačami in rokavi kupila, če je mogoče še to čakal. Tako, da, Griša, pridi ven, da te polubčkam pa stisnem k sebi!!!! Navihanec mali, samo to še manjka, da mi jezik pokaže, ko ga bom rodila user posted image .
Majchi in Iwa upam, da se vama tole šraufanje ne bo predolgo vleklo. A vaju fejst boli? Ker nevem no, če je tako kot menstrualni krči  user posted image , moji so bili vedno zelooo boleči.
petrazg upam, da Griša ne čaka tvojega Anžeta, ker vidva imata še čisto preveč opravkov. user posted image
tejč a tebe G vsakič vaginalno pogleda? Ker mene do danes še niso, pa bo jutri 1 teden čez rok. Saj imam spet CTG v p. jutri, pa bom rekla, naj me malo bolj pogledajo, ker mi vedno samo CTG naredijo, potem pa: ok, v redu je, pridite čez dva dni. Pa nobenega UZ-ja, vaginalnega pregleda, niti vprašanja, kako se počutim... AH, lažem!!!... pritisk mi tudi zmerijo. user posted image
Grem jaz na kavč noge u luft tiščat, da mi malo noge splahnijo, pa ta veliko Novo čitat.

Čau bau!!user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: MAJČICE
15.5.2007 14:05:18   
petrazg
Joj punce, jst sem danes malo več na nogah in imam totalno zatečene user posted image ... Sem šla zdajle ven in sem komaj obula čevlje user posted image . Do sedaj sem samo natekače nosila, pa ni bilo tako grozno videt, zdaj pa ... brez besed... Pa še ta dež mi gre na živce... Ne, ne smem vam več težit, samo očitno to vreme res čudno vpliva name...

Iwa
- jst tudi mislim, da bova medve čisto do konca čakali in se bova lahko sami pogovarjali tle na forumu... Mogoče se nama kakšna junijka pridruži..-user posted image user posted image user posted image

Tejč
- sej bo, ti si že na pol poti ker si vsaj že odprta... A Ajša je že ok, a jo še kar kozike napadajo? BOšček mali, se mi full smili...

Majchi
- a veš, da sem pa tist tvoj post očitno spregledala... Ja, tudi jst še nisem našla nekaj 100 za to mojo nesrečno sedežno... Sicer sem dobila neko čistilo v Lesnini, ampak ni to to...Tako, da se priporočam za info... Kar se pa tiče čistila za parket, sva ga pa kupila v BONI - v bistvu sta dve steklenički - ena kot čistilo, ena pa za premaz... Zdaj ne grem več domov, bom pa mojumu naročila , da naj si zapiše imena.. pa ti javim... Kaj je pa s tvojim mizarjem, je že prišel?

No bejbe, prežente ta dežek, da bomo vsi skupaj boljše volje!

papa

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: MAJČICE
15.5.2007 14:11:25   
petrazg
Veš kaj Bambina... midve se lohk kar za četrtek zmenva, pa greva skupaj v porodno...user posted image user posted image user posted image . Sva z Anžetom od četrtka naprej frej, tako da ni nobenih ovir več...user posted image user posted image user posted image
Sicer se mi pa zdi malo čudno, da te še ni vaginalno nič pregledal. Mene je sedaj , ko imam pregled vsak teden vedno... pa potem pove: nič še niste odprti, otročku se še kar dobro godi... Edino zadnjič je rekel, da je glavica čisto spuščena...user posted image ... to pa ne vem kaj pomeni? Bomo vidli... Pa Griša je drugače težak? Ker moj lump, naj bi bil težak cca. 4 kg, pa me kar malo skrbi...

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: MAJČICE
15.5.2007 14:32:32   
iwa
Ja petrazg maš prov, očitno bova še junijkam štrene mešale, men je namreč G rekla da lohk čakamo še 10 dni čez rokuser posted image tko da bomo že v junijuuser posted image user posted image user posted image glavn da nismo osamljeni primeri, Bambinin Griša nama je za zgleduser posted image user posted image user posted image da se da še fajn čakat. Drugače pa je men tud rekla dons da je glavca že čist dol in trebuh fejst spuščen, a kaj ko to vseeno nič ne pomeni...
Mah sej bo! Men dons starši pridejo na obisk pa gremo skupej vn jest tko da ni treba kuhat, jupi!!!! Jutri pa še tašča pa tast pa tud nau treba, gremo pa na pico, tko da je vsaj to olajševalna okoliščinauser posted image user posted image user posted image

No lepo se mejte!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: MAJČICE
15.5.2007 14:41:34   
BAMBINA_
Petrazg v petek (11.) je imel Griša cca. 3600 g. Tako, da preden bo ven prikukal, bo imel že itaq čez 4 kg. Vse tiste cartkane cotke mu bodo nazadnje premajhne, že ko se bo rodil user posted image Moja G. me ni nikoli vaginalno pregledala, tukaj v p. pa imajo ginekologi vedno takšno gnečo, da sploh ne vedo kje se jih glava drži in nas nosečke kar na hitrco odpravijo. Ampak, se pa jutri ne bom pustila kar tako odgnati. A skrbi te zaradi težjega poroda? Ah, jaz samo upam, da moj user posted image ne bo tak korenjak, kot Rožicin, ki je imel 4,5 kg. Pa res... a je katera že govorila z njo? Me res zanima, kako se je držala na porodu.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: MAJČICE
15.5.2007 15:01:16   
Majchi
Oj punce!

Petrazg in iwa: jaz bom očitno kar z vama tud čakala tja do junija. Tkole čez dan nič ne kaže, da bi se kaj dogajalo.
Pa še včer mi je vse v vodo padlo. Sem hotla zvečer še na dolg sprehod, da me mal zmontira, pa me je glih bratranec nazaj klical, da naj se z mojim oglasva pri njima k sta se vselila v novo stanovanje.
Potem sem hotla pod vroč tuš, da bi se kaj sprožlo, pa je blo neki narobe s pečjo, al kaj jaz vem, v glavnem, tekla je samo mlačna voda user posted image .
No potem je pa še user posted image  v vodo padlo, ker sva precej pozno prišla domov in sva bila oba že zmatrana in sva pocepala v posteljo.

Bambina, drugače ti krči mene ne bolijo tok. Sem jih pred nosečnostjo kar dobro prenašala. Včasih sem kakšen Lekadol vzela, če sem imela res natrpan dan, drugače mi pa ni blo panike. Zdej so bolečine podobne, nič posebnega. Zelo dobro se pa zavedam, da to tud približno še ni to (bolečino mislim) user posted image .
Ampak tebe pa Griša res že orng heca user posted image user posted image . No, prej ali slej bo mogu ubogat in ven prilezt. Upam, da čimprej, da bo mami vesela.

Petrazg, za tiste čistilne robčke ti bom pa zs napisala, da ne bom tuki morila s tem.

Jaz pa drugače pospravljam. Sem že hladilnik spucala, zdele grem pa likat, potem pa še sesat in še en stroj cunj obesit. Spet govorim, na koncu bom pa spet ležala user posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: MAJČICE
15.5.2007 15:23:03   
tejč
Oj, Majchi, jaz sem se kar nasmejala, ko sem brala, kako si planirala "kaj sprožit".user posted image  In sprehod in tušuser posted image user posted image user posted image user posted image , res smešno. Me , ubožice se taaako trudimo "kaj sprožit".user posted image
Jaz ti pa povem, da sem včeraj stala ene 15 min pod vročim tiušem in je res; mene je začelo šraufat in bolet-jajčniki, križ, stegna mi je začelo zategovat mišice med nogami, krči so bili rahli. Če sem se vsedla, me je Maša tok žoknila v rit, da se na stolu akr poskočila.Trajalo je kako uro, potem se je pa umirilo.
Dans bi šla najrajš ku en star pujsek se mal pauhat v vodo, pa se mi ne da, ker pol spet nau nč in se bo vse pomirilo.
Je rekla G: men bi blo prav, če ste vsaj 10 dni čez rok, boljš zaradi noric.user posted image

Ajša je boljš, no, izgleda kot Kristus, vendar nima vročine in naju šeta gor in dol po kockah. Jedla je hrenovko z zenfom brez kruhauser posted image user posted image user posted image , čez pa vanilijev sladoled. Kako, da ne bruhne????user posted image  Boste videli, kaj vse se ne spomnijo tamali.user posted image

Lp

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: MAJČICE
15.5.2007 16:13:40   
rožica81
Evo me punce user posted image

Najprej čestitke vsem mamicam in njihovim lumpom user posted image  user posted image  user posted image  Tako malo sem na RR, da sploh ne uspem prebrati, kaj se dogaja. Malo sem preletela, pa vidim, da imate vse ene krče... Uf, sem vesela, da je že za mano. Ste pa super punce, polne spodbudnih besed... Res je fino, da se takole podpiramo ena drugo, kajne?

No, pa še moja porodna izkušnja user posted image  Sem šla na ctg, pa je G rekel, če bom v porodnišnici ostala, ker se ni nič dogajalo in da bo verjetno potreben CR... Pa sem rekla, ok, valda domov pa zdaj ne grem. No, ponoči sem dobila svoje popadke, zjutraj pa sem bila že odprta in so me kar v porodno lifrali user posted image  Porod je bil pa zame ena res ful lepa izkušnja, nekaj nepozabnega. Brez epiduralne ne vem kako bi...(so tudi mene kar nekajkrat prešpikali, tako kot Ančko). Še malo umetnih popadkov in je šlo ful hitro, je bila tudi babica ful presenečena. Kar naenkrat je mali (veliki) Nace uletel na ta svet. user posted image  Midva z dragim sva bila res toooolk raznežena in srečna!!! No, šivana pa sem ful malo, tako da... Nisem se tako matrala glede na težo in dolžino našega korenjaka. Me je pa takoj naslednji dan (mislila, da sem že čisto fit in se lahko sklanjam kot mi je volja) v križu špiknilo kot še nikoli. Valda pod tušem in sem klicala sestro, naj me pelje v posteljo, ker se tut premaknila nisem. Pol je bila pa kriza... Kako naj sploh dvignem malega, če še sebe ne morem obrniti... Tablete res delajo čudeže. Sicer sva pa z malim ostala v porodnišnici še 2 dni dlje, ker sva čakala na en ultrazvok...

Sicer pa pišek mišek je in spi, ima pa tudi zeloooo prodoren glas user posted image  Sva ga z dragim že razvadla, ker ga skoz nosiva. Res je tak angelček in ga težko spustim izpred oči. user posted image

Zdaj pa z atijem ajata na kavču. Kako sta luštna user posted image  Jaz se jima pa tudi pridružim čez nekaj minutk...

No, majčice! Tiste, ki še niste ušle v Rim, vam želim čim lažjo "pot". Res ni lepšega, ko dobiš svojo malo štručko v naročje. Želim vam vse dobro in lepo in čim več cartanja!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: MAJČICE
15.5.2007 16:18:15   
iwa
Bravo Rožica81 za to da si tako pogumno rodila takega korenjaka!user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala za tvojo zgodbo in vzpodbude. Kmalu se ti pridružimo še ostale!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: MAJČICE
15.5.2007 17:45:09   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg
.. Edino zadnjič je rekel, da je glavica čisto spuščena...user posted image ... to pa ne vem kaj pomeni? Bomo vidli...


To pomeni, da je mali pripravljen, da pride venuser posted image . Naj te potolažim, pri meni se nobena pupa ni spustila - zato se porod in odpiranje ni nadaljevalo in je bil potreben pri obeh carski. Ko glavica na maternični vrat pritiska, je to signal, da se ta tanjša in odpira. Priden babyuser posted image user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: MAJČICE
15.5.2007 19:08:59   
lex
Evo naš velik korenjak je DOMA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bog ne daj, da me ne vidi kar začne jokat. Tole sploh ni blo fajn, ker me je že itak prej blo starh kako bo prenašal mojo odsotnost, zdaj bi ga pa najraje kar zraven uzela. Kolikor se mi je prej "mudilo" s porodom se zdaj ne bi nič pritoževala, če ostane kak dan bolj dolgo. tamali je ful šibek. Hodi kot da bi šele prav shodil, noge se mu kar šibijo. No ampak v glavnem prišel je na mamino kuhinjo: za kosilo je hotel jest namreč pečenko in krompiruser posted image , jaz pa sem mu naredila tako dobro juho (no teh se je menda v bolnišnici prenajedel). Zdaj pa spi ko user posted image  ko se je najedeluser posted image .
No mene je šraufanje zapustilo. Ampak na WCju kar naprej kontroliram, če se že kaj luščiuser posted image , čist brezveze. Ko bo hotela prit ven bo že.


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: MAJČICE
15.5.2007 19:58:25   
tejč
Lex, čestitke, da je Alex doma!user posted image  Zdaj bo vse lepše in lažje, kajne?
Glede poroda te čisto razumem, jaz imam čez dva dni rok in kooooooomaj že čakam, pa nič ne kaže.user posted image
Dajmo se pustit presenetit.
Danes sem šla ene 5 krat gor pa dol po štengah namesto v dvigalo, k sestri v 5. štuk bloka, pod vroč tuš še nameravam. Pospravla sem celo stanovanje, jutri bom še kuhinjske omarice in žaluzije po stanovanju.
Dragi gre iz bolniške v službo-po moje prav rad, je skoraj osivel s tamalo, tok mu je dala vetrauser posted image . Ajša pa gre k varuški, ker je prekleto zdrava brez vročine: pobira stiropor v liftu in ga drobi po stanovanju, spije vodo v usta in potem pljuva po stanovanju, zmeče oprane cote oiz stroja, leze iz previjalne kar sama, se reži ko zmešana....Jejejejejej, pa sam da je boljš, a ne? Ko ji daš pa bodi dol, je pa ko Kristus-krasta pri krasti!

lp

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: MAJČICE
15.5.2007 20:11:26   
tejč
Majchi, a si mi ti kej zamerla?

Kaj pa je s Sugar zdej?


(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: MAJČICE
15.5.2007 21:15:40   
Majchi
Ojoj Tejč, zdele sem šele vidla, kaj si me vprašala. Nehi no, od kje to? A sem kej tazga rekla? A tko zgleda? user posted image  
Sorry, če sem dala tak vtis, čeprov ne vem s čim.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?