|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
14.5.2007 8:52:58   
Majchi
Še popravljen seznam:



SEZNAM MAJČIC user posted image


user posted image   

03.03.2007 dvojčka v maju  user posted image user posted image (PDP 09.05.2007)
08.03.2007 Nifra                  user posted image Samo (PDP 01.05.2007)
25.03.2007 BARBARA R.        user posted image Domen (PDP 16.05.2007)
24.04.2007 telebajsek**     user posted image Maruša (PDP 04.05.2007)
26.04.2007 mravljica3          user posted image Sašo user posted image Olja (PDP 25.05.2007)
27.04.2007 pegi                   user posted image Jakob (PDP 05.05.2007)
27.04.2007 petrinja            
user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Ančka1               user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
29.04.2007 Putka                 user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Juniorka             user posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
01.05.2007 Rožica81            user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
01.05.2007 kjava                
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
03.05.2007 petra a               user posted image Tjaša (PDP 17.05.2007)
05.05.2007 Babygirl             
user posted image Hana (PDP 16.05.2007)
07.05.2007 Eca                     user posted image Dorian (PDP 07.05.2007)
06.05.2007 Nosečka             user posted image  Mihec (PDP 28.05.2007)   
06.05.2007 AjdaN                 user posted image  Ana (PDP 08.05.2007)
14.05.2007 Sonjam              user posted image  Mark (PDP 10.05.2007)





user posted image
02. romta, Kranj
03. AKL
03. tanjaDi, Izola
04. Pikapoka30, Ljubljana
05. bavcek
05. Kati23, Novo mesto
06. foci
07. Stephany, Celje, user posted image user posted image
08. NINIKAM 
08. kaya2007, Feldbach user posted image user posted image
09. BAMBINA_  user posted image user posted image (Griša)
10. Imarcel, Maribor  user posted image  user posted image  (Alina)
10. Anol
10. srni
11. tejcek19, Ljubljana 
12. Makica79
16. DORSI, LJ
17. tejč, Ljubljana, user posted image user posted image (Maša)
19. tatjanči
20. Majchi, Ljubljana user posted image user posted image (Neja)
21. lukrecija user posted image user posted image (Lana)
22. lex, Slovenj Gradec user posted image user posted image
22. felicia, ljubljana user posted image  user posted image
23. s u g a r, L jubljana user posted image user posted image (Val)
24. raglja1
24. petrazg, Celje user posted image user posted image
25. nova sloncica
25. iwa, Ljubljana, user posted image user posted image   (Ema)
25. dodi (dvojčka), Kranj
25. ursyka21
26. bonda, Ljubljana user posted image user posted image
27. nikical, Ljubljana
30. Elenuser posted image   user posted image ali user posted image (NM ali PO)


user posted image     

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: MAJČICE
14.5.2007 8:58:09   
Majchi
Na temi Rodili smo sem zasledila, da je rodila tudi Anol, tako da še enkrat:



SEZNAM MAJČIC user posted image


user posted image   

03.03.2007 dvojčka v maju  user posted image user posted image (PDP 09.05.2007)
08.03.2007 Nifra                  user posted image Samo (PDP 01.05.2007)
25.03.2007 BARBARA R.        user posted image Domen (PDP 16.05.2007)
24.04.2007 telebajsek**     user posted image Maruša (PDP 04.05.2007)
26.04.2007 mravljica3          user posted image Sašo user posted image Olja (PDP 25.05.2007)
27.04.2007 pegi                   user posted image Jakob (PDP 05.05.2007)
27.04.2007 petrinja            
user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Ančka1               user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
29.04.2007 Putka                 user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Juniorka             user posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
01.05.2007 Rožica81            user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
01.05.2007 kjava                
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
03.05.2007 petra a               user posted image Tjaša (PDP 17.05.2007)
05.05.2007 Babygirl             
user posted image Hana (PDP 16.05.2007)
07.05.2007 Eca                     user posted image Dorian (PDP 07.05.2007)
06.05.2007 Nosečka             user posted image  Mihec (PDP 28.05.2007)   
06.05.2007 AjdaN                 user posted image  Ana (PDP 08.05.2007)
06.05.2007 Anol                   user posted image  Gal (PDP 10.05.2007)
14.05.2007 Sonjam              user posted image  Mark (PDP 10.05.2007)





user posted image
02. romta, Kranj
03. AKL
03. tanjaDi, Izola
04. Pikapoka30, Ljubljana
05. bavcek
05. Kati23, Novo mesto
06. foci
07. Stephany, Celje, user posted image user posted image
08. NINIKAM 
08. kaya2007, Feldbach user posted image user posted image
09. BAMBINA_  user posted image user posted image (Griša)
10. Imarcel, Maribor  user posted image  user posted image  (Alina)
10. srni
11. tejcek19, Ljubljana 
12. Makica79
16. DORSI, LJ
17. tejč, Ljubljana, user posted image user posted image (Maša)
19. tatjanči
20. Majchi, Ljubljana user posted image user posted image (Neja)
21. lukrecija user posted image user posted image (Lana)
22. lex, Slovenj Gradec user posted image user posted image
22. felicia, ljubljana user posted image  user posted image
23. s u g a r, L jubljana user posted image user posted image (Val)
24. raglja1
24. petrazg, Celje user posted image user posted image
25. nova sloncica
25. iwa, Ljubljana, user posted image user posted image   (Ema)
25. dodi (dvojčka), Kranj
25. ursyka21
26. bonda, Ljubljana user posted image user posted image
27. nikical, Ljubljana
30. Elenuser posted image   user posted image ali user posted image (NM ali PO)


user posted image       

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: MAJČICE
14.5.2007 9:29:55   
petrazg
Oj majčike... očitno se je začel drugi val majskih dojenčkov user posted image user posted image user posted image Superca!

user posted image user posted image user posted image Sonjam čestitke za tvojega korenjaka Marka!user posted image user posted image user posted image Sedaj pa se je zacela vasa pravljica...user posted image user posted image user posted image

Sugar
je pa po vsej verjetnosti ze v p in tega ne bo mogla brati... ampak vseeno sem v mislih s teboj in naj ti cimprej mine, da boš končno lahko stisnila svojega Vala k sebi... user posted image user posted image user posted image

No katera bo naslednja??? Sugar je nekaj omenila luno???

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   [Brisano sporočilo]
14.5.2007 9:46:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: MAJČICE
14.5.2007 9:46:30   
petrazg
No pri meni ni nič posebnega... Ponoči sem spet malo bolj normalno spala, brez nenehnih obiskov wc, edino v križu me danes nekaj boli. Drugače kakšnih popadkov pri meni ni, malo me samo vsake tolko časa v trebuščku zvija, če sem dogo na nogah me malo desna medenica boli, ampak res nič pretresljivega... Po moje bom vse bolečine začutila naenkart, še za vse nazaj user posted image user posted image user posted image Zdaj me pa res malo prpa daje, ker je pri nas taksen mir...

Nič, danes grem kupit še nekaj majskih in junijskih daril, da jih bom imela pripravljene, potem pa grem še v Baby center po torbo za voziček. Končno so jo dobili...user posted image user posted image user posted image za ostalo se bom pa zadržala in res ne bom nič več kupovala. Če se mi bo dalo jih grem še v službo malo pogledat, če ne druzga, da jim dam plačilne liste... Doma me pa čaka še nekaj pralnih strojev pliškotov, da jih sperem, če mi se bo pa dalo mogoče še malo pospravim, sicer skoraj ne vem kajuser posted image user posted image user posted image ...

Pridne bodite, pa božajte bušije tiste, ki jih še imate. Mamice ve pa crkljajte svoje bejbije!

papa


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: MAJČICE
14.5.2007 10:12:39   
tejč
Majchi, nisem še nikamor pobegnila, mala ima danes malo nižjo voročino- do 38 in gremo mal ven...
Sem že letela v službo po en štempelj za na prijavo za vrtec...PA moj mož je na bolniški, ker jaz več ne zmorem sama.

Majči, nisem se odločila za tiste kreme, hvala, sej jz upam, d abo zdaj v parih dneh boljš.
LP

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: MAJČICE
14.5.2007 11:10:45   
ajdaN
Ojla! Pozdravček vsem, ki še čakate - naj vam čimprej mineuser posted image .

Tiste, ki ste že mamice (pa tudi ostale sevedauser posted image ) pa vabljene na čvek, ko bo kaj časa. Sem na dojenčkih odprla novo temo: http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1530906&mpage=1&key=&#1530906 

Lex in tejč, upam da se Aleks in Ajša čimprej pozdravita! Sploh, ko sem brala prvi post od tebe Lex, so mi kar solze stopile v očiuser posted image ! Upam, da boste čimprej vsi skupaj doma!

Tako grem prečekirat našo princesko in počakat patronažno, če bo kaj prišla mimo. Uživajte v zadnjih dneh/tednih nosečnosti, pa naspite seuser posted image .


(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: MAJČICE
14.5.2007 11:26:01   
iwa
Najprej iskrene čestitke Sonjim za Marka (res ful fajn ime, če bo pri nama slučajno fant bo tud Mark!!!!! to mava že skoz za super ime) in uživajte čimbolj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke pa tudi Anol za Gala!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sugar zate fejst držimo pesti! Lepo opravi!user posted image user posted image

Petrazg in Majchi me se bomo pa še načakale očitno.... jest tud skoz nekej pospravljam, pa prepira, pa likam....čist sm že na trnih, joj komaj čakam da se začne! Učer sm še od ene kolegice dobila cunce tko da jih mam zej res že celo goro...bom mogla tamalo 3x na dan preoblačit da bom vse porablauser posted image user posted image user posted image user posted image

Tejč upam da bojo teli problenmi hitr za tabo pol ap veseljeuser posted image user posted image

Lukrecija teb pa tud želim da te ne zagrabi ponoči ampak takrat ko ti bo pasalouser posted image user posted image user posted image

Jest mam jutr pregled pri G, upam da bo že kej pametnega popgruntala z ctg-jem...se mi je pa zadnja dva dni trebuh fullll spustu, upam da bo kej iz tega!

Ajd, user posted image






_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: MAJČICE
14.5.2007 12:15:22   
tejč
Joj, punce, ve ste tok zlate, vsaka najde besedo za vsako! Jaz pa imam neprestano polne roke dela in komaj utegnem vse prebrat. Ko pa pišem, sem pa vedno tako skopa do vas.user posted image
Vsem, ampak res vsem se zahvaljujem, ker se javljate in takole bodrite vsako posebej, to je res lepo.

Kdaj bom rodila??? Po eni strani imam že poln kufer te brejostiuser posted image , po drugi strani pa vem, da je Ajša še cel teden kužna in ne bo mogla k meni na obisk...user posted image
Težko je čakat.

Pa pikice še kar niso vse ratale vodene, pa toook jih je, pa kraste ma, čoha se. Prejle se je čez plenico zadela v rob stola in tok jokala: "MAmi, pikice bijo na piši!"(mami, pikice na piški bolijo)user posted image
lp

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: MAJČICE
14.5.2007 12:19:40   
tejč
Pa še to: prejle sem v pomivalca zlagala in me je začelo tok dol tiščat in prav brcat začne čist tle nekam dol-zdle npr. ko sedim, me tok štiha navzdol, da moram kar mal s hrbtom nazaj se privzdignit. PA kaj je to? A je že tok mal placa pr njej al kaj??
V križu nobenih bolečin...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: MAJČICE
14.5.2007 13:14:33   
Putka
Sugar pa je mal pohitela. Pa sej je komaj čakala, ane?

Ja, tudi jaz se bom kar na dojenčkov forum preselila, ampak vas dnevno spremljam, da vidim katera je že rodila!

Vidim, da na moj (nesojeni) PDP ni nobena, tudi tistih nekaj majčic, s akterimi smo imeli skupni termin. AjdaN je tudi pohitela, kaj je s kayo, se že par dni ni javila? Mogoče je pa ona 8.maja dočakala?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: MAJČICE
14.5.2007 14:03:30   
Majchi
Ojla punce!

Jaz sem ravnokar od veterinarja. Sem mojo črno trapo na redno cepljenje proti steklini peljala. Je blo tok hudo. Pred enim letom je imela namreč mladičke in se je pri kotitvi prvi mladič zataknil, tako da smo jo peljali na veterino in je tam skotila do konca. Zgleda ima od takrat slabe spomine in se je dons toook tresla, kot da jo iz kože dajejo. Bogica, sej jo čist razumem. V glavnem, je zdele mal papice dobila, pa je že boljše volje.

Iwa, imaš prov. Zgleda bomo samo me tri še ostale, aja pa Lukrecija tudi. No, ampak tud me ne bomo več dolg v enem kosu user posted image . Čas tako hitro mineva, da mene na momente kar strah popade user posted image .

Petrazg, midva sva se zdej tud dokončno odločila za izvorne celice in imava paket za odvzem že doma. Pridna si, ker mal bolj počivaš. Čeprov mam feeling, da kej dost se te pa ne da zadrževat. Kaj pa avto, so ti že dali nazaj al še vedno vztrajajo user posted image ?

Ursyka, ti greš pa jutri v Rim, a ne? A že komaj čakaš? No, želim ti čimlažji porod, potem se nam pa le javi. Punce so že novo temo odprle na forumu dojenček.

Sugar pa zgleda resno misli user posted image ... Srečno!

pa, pa zaenkrat

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: MAJČICE
14.5.2007 14:20:45   
BAMBINA_
Ojla, ojla!! user posted image
Se pokorno javljam na raport. user posted image Griši se še nič ne ljubi ven. Danes sem bila spet v p. na CTG-ju. Vse ok. Zdaj me bodo tam vodili in moram priti vsak drugi dan. Če je vse v redu, baje pustijo čakati od 10 do 14 dni po roku. user posted image Nazadnje bom še dvojčka rodila...hmmm... naslednji ponedeljek se že namreč prične. Uf, sem sama dvojček pa vem, da znamo biti kar preeeeceeej navihani. user posted image
Drugače pa je bila danes fuuul gneča na CTG-ju. Sem čakala od 8.30 ob 12 sem bila pa konec. user posted image Vmes je prišla ena, ki ji je voda odtekala. Joj srota boga je imela hlače v medkoraku totalno gnile. Potem je prišla pa še ena, ki je imela popadke. Me je ravno danes ponoči nekaj špikalo, pa sem razmišljala, če je to popadek. No, danes ko sem videla tisto bogico, ki je imela popadke in je bila popolnoma bela kot stena, pa potne srage so ji v potokih curljale.... no, sem videla, da bom GOTOVO vedela, ko bom imela popadke. user posted image
No, drugače vidim, da se je pričelo spet malo dogajati, kar se tiče dojenčkov. Smo imele majčice kar nekakšno zatišje zdajle par dni. Ah, sem se spomnila zdaj... Me si pravimo majčice, ane. Moj pa pravi, da sem kot en tak hrošček, ko se npr. kobacam iz postelje ali pa iz fotelja... In sem zdaj po novem majski hrošček. user posted image
Sugar držim pesti zate. Malce prehitevaš.
Petrazg ti še kar v službo. Pa prat, pa v trgovine... A kaj ubogaš G? Saj veš, moraš malo počivati.
user posted image Sem se včeraj nate spomnila, ko praviš, da tudi tako otekaš. Jaz sem imela takšne noge, da nisem niti onih plastičnih natikačev spravila nase. Pa žilce so mi na tistem mestu začele pokati, imam takšne lepe zvezdice rdeče zdaj na gležnjih. Aja, še 1x hvala za skrb. user posted image
Iwa tole s spuščenim trebuhom... Jaz ga imam že sigurno kakšen mesec čisto nizko, he he... ni ravno zanesljiv znak. Mogoče pa pri nekaterih vendarle, samo ne me zdaj še ti prehiteti. Nazadnje bom edina majčica ostale na tem forumu user posted image user posted image
Lukrecija ti pa že nauš govorila, da ti je karkoli zajebano. Mislim, da si ena redkih ful trmastih in vzdržljivih žensk. Ej, služba do konca, doma otrok, učiti se za izpite, pa ful visoko noseča... jaz ti za vse to še stoje ploskam. Moram pa reči, da so se mi zadnjič ene tvoje besede ful vtisnile. Večkrat pomislim, joj, kaj me še čaka, zdaj, ko bo Griša... pa neprespane noči, pa nevednost, pa pranje, po možnosti kakšno boleče dojenje... pa se spomnim tvojih besed... VSE je drugotnega pomene, čisto vse, edino pomembno je samo, da bo otroček zdrav, pa potem preneseš vse, neutolažljivi jok.... vse!!
Machi kako je pa kaj s teboj? Kakšni krči, špikanje? Tele živalice pa po mojem tam pri veterinarju vohajo strah. Baje, da vsa bitja oddajamo nek specifičen vonj, kadar nas je strah in najbrž živali tudi. Naš muc ima očke vedno tudi kot "biljard kugle", kadar ga peljem na kakšen pregled.

Nič punce... na Evroviziji nismo zmagali...
Se še kaj tipkamo.

Pridne bodite user posted image




(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: MAJČICE
14.5.2007 14:25:53   
BAMBINA_
Nosečka in Sonjam iskrene čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: MAJČICE
14.5.2007 14:33:16   
lex
Sonjam čestitke za tvojega sončkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas pa je tako, da so mu danes odvzeli infuzijo, ker dovolj pije in je ni več potrebno imeti. Kanilo so mu pustili (za vsak slučaj). Ful pije in ob 4 zjutraj je hotel kakav (no dobil je mleko) in je spil celo flašo in ful čaja. Če b šlo tako  naprej bosta jutri šla domov. Z atijem sva se zmenila, da je "brezveze" da grem not, ker ga bom samo zmrdala in ker je na infekcijskem se lahko še kaj nalezem in bom raje stisnila zobe in ju jutri pocartala do onemoglosti in nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No zdej grem pa mami in atiju kosilo skuhat, da pl z mamo šibneva v SG (ona bo verjetno med mjim ctgjem pobegnila k njima).

Se tipkamo zvečer, ko bom vedela kaj več. Tud moja pikica dans ful dol tišči ko bi le že ven prišlauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: MAJČICE
14.5.2007 14:45:39   
BAMBINA_
Joj, lex, držim pesti, da bi Aleks res lahko šel jutri domov. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bošček mali. 

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: MAJČICE
14.5.2007 16:24:42   
s u g a r
Haj mi se ne damo,

sem doma in čakala bom da pride do pop na 5 min, čep se dobro lušči in mi zgleda kot ena močnejša menstruacija - kar koščki letijo ven, ne bom not čakala - doma je lepše in zakaj bi tam se gnetla ko ena kokoš če lahko doma uživam.
Babica mi je samo rekla super zdej pa sam velik hodi in ornk vroče tuše si delaj in sama pomagaj da se sproži - brez veze je da ti umetno sprožamo. In še res je.
Tko da sem zdaj doma in smo v štartu. Jeeeeeeeeeeeee - komi čakam.
Dans so mi nardil še UZ ledvice in je spet nekaj čudnega in se je kateter nekam skril in ga niso dobro videli ampak bodo pustili tako kot je za do konca potem pa akciija dalje.
Tko da vsem hvala - jaz sem resno mislila da bom notr ustala, ampak mi je ratal POBEGNT in pa če letim čez pol ure nazaj.
Znakci so pa taki da me skoz ampak res skoz lulat, križ me ubitačno boli - sploh če ležim in kolki če ležim na bokih, pa dol me tišči zadaj no ne zadaj bolj nekako na sredini ampak filing k da me na taveliko potrebo - nato sledi popadek, no pa npr zazeblo me je po križu pa pred dvema dnevoma (tako me je ponavadi zazeblo ko sem pričakovala ta rdečo) in to je to - aja pa tiste deformacije trebuha so čedalje bolj boleče, a jih prehodim če se le da, pa itak diham.
Tko da zdej grem na sprehod (po račkasto - res bolj ze zibam kot hodim) pol pa mal polikat in bomo videli kaj bo pa še vrel tuš bo padel.
No sej bo in to v kratkem. Komaj čakam.
Putka hvala za sms.user posted image
Aja Majchi resno opazuj svojo kužo - zdaj vem zakaj je zmedena in živčna. Mogoče malo blesavo ampak tak je.

No punce držte se in vsem lepo lepo - če se ne javim veste kje sem. Urca dela tik tak.

by
user posted image user posted image končno smo tu user posted image



_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: MAJČICE
14.5.2007 16:41:04   
Majchi
Ojla punce!

Ej Sugar, drži se! Naj ti mine s čim manj bolečinami! Še čisto malo, pa boš mela svojga fantka v naročju user posted image .

Ej punce, jaz grem pa kar jutr rodit! Vsi me sprašujejo, kdaj mislim rodit, jaz jim pa kar odgovarjam, da grem v torek 15.5. Mam kar neki tak feeling, k me bo verjetno spet našponal user posted image , tko kot je blo pri spolu: sem mela fuuul feeling, da bo fantek user posted image .

Bambina, jaz sem že res mislila, da boš not ostala, tko da sem tvoj lep seznam osvežila, da ne bomo vzad ostale, ker se zadeve res hitro odvijajo. Smo na polovici maja, pa jih je že ful rodilo user posted image . Bravo majčice!

Tejč, to štihanje k si prej opisovala, se men dogaja zadnje tri tedne. Kot da bi me en z nožem. Jaz si to predstavljam, da glavico vrti in obrača user posted image . Feeling je pa tak, kot da bi svinčnik šilil. S tem, da je moja medenica šilček user posted image .

Drugač sem bla pa zdele na enem lušnem sprehodu z mojo user posted image  in so me tok začel "menstrualni krči" dajat, da sem mogla kar mal bolj globok dihat. Zdej je pa spet mir. V glavnem, dons hočem user posted image . He, he, to bo moj vesel.


(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: MAJČICE
14.5.2007 18:51:48   
tejč
Sugar, user posted image user posted image user posted image user posted image , drži se in le pogumno!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: MAJČICE
14.5.2007 19:43:48   
iwa
Sugar še mal pa bo!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: MAJČICE
14.5.2007 19:53:11   
tejč
Punce, mene pa na vsake pol ure lulatuser posted image , pa dol me tišči... MAl me šraufa, zihr lažen alarm, a?
LP

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: MAJČICE
14.5.2007 20:12:50   
tejč
Ne, ne, jz moram jutr še na CTG in pol na telovadbo še zadnjič....user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: MAJČICE
14.5.2007 21:15:21   
petrazg
Ojla babike...

Ne Majchi ne morem biti pri miru... Sem danes spet malo lutala okrog, sem šla v Baby center po tisto torbo za na voziček in sem bila zelo pridna, ker nisem nič druga še zraven nabavljala user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa ta moj lumpek res nima več nobenega razloga, da bi še kar čakal v bušiju... zdaj imamo pa čisto vse in res nič več ne rabimo. Ok nimamo pumpice, pa sterilizatorja, pa stekleničk... upam, da se bomo lahko polno dojili, pa tega nismo vnaprej nabavljali.  Malo sva pregledala stvari, tako da bo moj vedel kaj kupit, če ga pošljem v trgovino. Kupila sem tudi vsa darila za majske in junijske rojstne dneve in imam tako eno skrb manj.

Doma pa res ne morem biti. Zbudim se ob 7 in imam potem do 11 že vsega vrh glave in sama s sabo ne vem kam bi se dala. Saj ne da ne bi imela kaj delat - magistrska naloga me ponižno čaka user posted image , samo se mi pa res ne da s tem obadati. Tako, da potem pokličem user posted image , da pride po mene in me pelje kam, pa potem me pride iskat... prava tečka sem... Prav mu je, zakaj pa tako komplicirajo glede avta. No, sej jutri sem še v Ljubljani, potem pa se za nekaj časa preselim v Ce. Tam pa niso tako fleksibilni in lahkoe vzamem avto (svoj!!!) in šibam okoli... Vglavnem, danes moram še stvari spakirat, tako da bo še dolga noč...

Majchi  -  zdaj pa paket zraven torbe dat, da ga ne pozabita. Jst  imam kar oboje v avtu, da slučajno v tisti zmedi ne pozabiva. Meni res ni žal, da sva  se odločila za to...

Bambina
-  zate sem bila, pa zjutraj 100% prepričana, da že imaš malega Grišo v rokah in da si že mamica. Pa sem mogla malo prečekirat... user posted image No sicer pa lepo, če naju z Anžetkom čakata... user posted image user posted image user posted image

Grem sedaj perilo prestavit v sušilca, pa se slišimo naprej...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: MAJČICE
15.5.2007 7:34:50   
felicia
Dobro jutro,
noč je potekala z zbujanjem, bolečinami v hrbtu, kolkih, otrdeli trebuh itd. Tako, da sem bolj malo spala, bo treba čez dan mal poležat.


No zdej pa :
tejč- kako kaže? Te še šraufa, pa na wc? Ali se je že kaj razvilo v bolj konkretnega?

sugar- Že pestuješ?

Kako kej ostale Majchi, lex, bambina?

LP

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: MAJČICE
15.5.2007 7:54:16   
lex
Ojla!
Najprej poročilo iz ctgja: zaznava se, da me neki ščipa (jaz nič ne čutimuser posted image  - razen raztezanja vsega skupaj, kot bi me pred M šraufalo), drugače je vse OK, srček lepo bije. No moja G ne pregleda materničnega vratu oz, če bi se že odpirala. Sem jo kar malo prestrašila ko sem ji povedala, da ima mali rotavirus, ampak ker nisem v stiku z njim naj bi kriza minila (inkubacijska doba je 1-3 dni).

Aleks je bil včeraj do obiskov na dobri pti, da pride danes domov. Zdaj bomo pa videli kaj b, ker od obiskov naprej ni htel nič pit in nič jest. Je bil moj kar slabe volje. No po eni strani se mi zdi dobro, da je on z njim, ker jaz bi bila bolj "popustljiva do njegovih", ker mam nek rešpekt pred njimi. Tako pa si je moral včeraj nejgov fter (tak je malo bolj pacek) umit roke. Razkužit si jih mora paitak vsak najman 100 krat.
No in ker nisem smela k njemu (me Aleksova zdravnica ni spustila - mogče je bolje tako), je Aleksa dvignil, da sem ga lahko videla skozi okno in mu pomahala. Najprej sva hotela narediti tako, da me ne bi videla ampak me je s kotičkom očesa opazil med vejami in je sam govoril: "Mama je bila, ni bila teta, mama je bila" No potem pa smo se zmenili, da me je itak videl pa tej naj mi maha skoz okno, sem dobila poljubčkov za tono. No potem je malo pojokcal, ampak se je umiril.
Sem mislila, da se jima bm pnoči pridružila, pa se moj čmrlj še kar noče prit pokazat.
Aja sem ga bila včeraj vpisat v vrtec in sem videla, da vse razkužujejouser posted image , ker jih je kar nekaj z bruhanjem in driskami, moj jih je pač najbolj dobil.user posted image
Sugar (verjetno si mi že pobegnila): tole sranje se ne bi dal porihtat z Aloe vero. Če bi se pa bi verjetn imela prazne okne, ker mam tega kaktusa na vsaki okni po tri teglne.
Vse tiste, ki vas šraufa upam, da čimprej rodite in začnete cartat svoje pikice, ki so v teh mesecih zrasli v prave pikote.

Se še tipkam kaj (mogoče, ko me začne šraufat)user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?