|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
15.5.2007 21:19:50   
tejč
Majchi, sem misla glede krem. Upam, da res ne, no. Čeprav vem, da si hotla pomagat...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: MAJČICE
15.5.2007 21:59:33   
Majchi
Tejč, ti si pa res hecna user posted image user posted image user posted image . A veš kolk krem in vsega obstaja na tržišču? Malo morje, saj sama veš. Ljudje se vsak dan odločajo za naše kreme in vsak dan za kakšne druge, konkurenčne. Daj no mir, si smotkica user posted image . A veš kolkrat si tkole na terenu zavrnjen? Bi mogla bit na polovico farmacevtk v Sloveniji jezna. 
Ti rajš povej, če je Ajšo že nehalo srbet al se še vleče? Norice itak morajo same it skoz, lahko se le blaži simptome, torej srbenje.

Za Sugar pa tud men ni nič več jasno, kaj se dogaja. Mal me je že zaskrbelo. Upam, da se nikaj zakompliciralo z njeno ledvico user posted image .

Lex, me veseli, da je mali doma user posted image . Sedaj pa čez kakšen dan ali dva lahko greš v Rim, a ne user posted image ? Verjamem, da si bo ob mamini kuhinji hitro opomogel.

Grem naprej film gledat, je napet k hudič...


(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: MAJČICE
16.5.2007 5:41:30   
tejč
Na, jaz sem še lepo b.p. doma.
Gledam, če je kera šla zvečer ali ponoči, pa nič ne piše.

No, le vstante, mali nasedli majski kiti...user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: MAJČICE
16.5.2007 8:15:39   
Maleal
Punce,da se vam še jaz javim,9.5. ob 22:45 je na svet prišla Alina in razveselila mamico,atija in bratca Marcela.
Bilo je vse hitro,zvečer sma še z mojim tavečjega porihtala za spat,nakar čutim,da mi nekaj teče,pogledam in vidim da je kri,zato se hitro stuširam in me user posted image  pelje v porodnišnico.Tam me babica pogleda,pove,da sem odprta 4 prste in grem v porodno sobo,ob 22 ih mi predrejo mehur,ob 22:20 dobim prvi popadek,nato si popadki sledijo,vedno močnejši in ob 22.-45 na svet prikuka Alina.Bilo je res lepo objet tako majceno bitje.In naša družina je popolna.
Majčice uživajte še zadnje dneve s trebuščki,pa čimlažji porod.user posted image

< Sporočilo je popravil lmarcel -- 16.5.2007 8:17:15 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: MAJČICE
16.5.2007 9:01:06   
tejč
Imarcel, iskrene četitke za punčico in -predvidevam-dost lahek porod. Želim obilo crkljanja v popolnosti.user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: MAJČICE
16.5.2007 9:31:17   
Putka
lmarcel in Alinauser posted image user posted image user posted image

Ja, nosečke majčice, zdej vas je pa res vsak dan manjuser posted image . Aktivnih na forumu pa res le nekaj, bolj lex pa tejč berem, zdaj kot se je sugar potuhnila. Če je že rodila, bo pomoje par dni čist iz sebe. Se ne bo mogla javit, ker sta tolk težko pričakovala malegauser posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: MAJČICE
16.5.2007 9:46:42   
tejč
Putka, ja, fino, da se oglasiš, mi gre že kar na jok, kako kapljate v drug forum, jaz pa tukaj s tem vampom posedam in hodim na wc in gledam....user posted image  Kako si grem na živce, ko sem v taki "preži"...user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: MAJČICE
16.5.2007 9:47:37   
tejč
Majči, a si šla od napetga filma včeri kar rodit???

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: MAJČICE
16.5.2007 11:16:30   
Majchi
Živjo punce moje!

Imarcel čestitke za Alino user posted image user posted image . To je blo pa res brzinsko!

Tejč: ne, še vedno sem tukaj, v enem kosu. Dons zjutraj sem imela pregled, potem sem pa še mal po City parku lutala. Tko da sem šele zdele prišla in valjda takoj čekirat rr.

A vam neki povem user posted image ? Kupila sem si ene troje hlače, take tričetrt, z elastiko. Tako, da jih bom lahko to poletje mal nosila, ker predvidevam, da svojih še neki časa ne bom čez razširjene boke spravla. Sem jih zadnjič neki probavala in vsa pissed off user posted image  nehala, ker sem jih samo do riti spravla. Potem je pa iwa omenila zadnjič na kavici, da imajo v HM-u take fine poletne z elastiko user posted image . Vidiš iwa, sem takoj ubogala tvoj nasvet. Btw, a si še tuki?

Drugač pa pr men po starem. Skoz neko šravfanje, pa nič od tega. Spim ko klada. Samo tam nekje daleč v sanjah čutim, da me neki boli, pa se mi tud zbudit ne da. Pri G je bilo vse bp, tko da mi tud železa ni več treba jest user posted image .
Aja, včeri je bil vroč tuš, potem pa še user posted image , pa sem še vedno Kinder jajček. Naši mali pikici se nič ne mudi. Tud prov!

Aja Rožica! Ful lepo, da si se mal bolj na dolgo javla. Sem se prov spraševala, če si sploh lahko naravno rodila takšnega fantka. In me veseli, da je šlo tako gladko in da ti bo ostalo v lepem spominu. Si čist blažena, a ne?

Hmmm,...Dons bojo pa palačinke za kosilo. Mljask! user posted image

pa,pa

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: MAJČICE
16.5.2007 11:21:07   
Majchi
SEZNAM MAJČIC user posted image


user posted image   

03.03.2007 dvojčka v maju  user posted image user posted image (PDP 09.05.2007)
08.03.2007 Nifra                  user posted image Samo (PDP 01.05.2007)
25.03.2007 BARBARA R.        user posted image Domen (PDP 16.05.2007)
24.04.2007 telebajsek**     user posted image Maruša (PDP 04.05.2007)
26.04.2007 mravljica3          user posted image Sašo user posted image Olja (PDP 25.05.2007)
27.04.2007 pegi                   user posted image Jakob (PDP 05.05.2007)
27.04.2007 petrinja            
user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Ančka1               user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
29.04.2007 Putka                 user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Juniorka             user posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
01.05.2007 Rožica81            user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
01.05.2007 kjava                
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
03.05.2007 petra a               user posted image Tjaša (PDP 17.05.2007)
05.05.2007 Babygirl             
user posted image Hana (PDP 16.05.2007)
07.05.2007 Eca                     user posted image Dorian (PDP 07.05.2007)
06.05.2007 Nosečka             user posted image  Mihec (PDP 28.05.2007)   
06.05.2007 AjdaN                 user posted image  Ana (PDP 08.05.2007)
06.05.2007 Anol                   user posted image  Gal (PDP 10.05.2007)
09.05.2007 Imarcel              user posted image   Alina (PDP 10.05.2007)      
14.05.2007 Sonjam              user posted image  Mark (PDP 10.05.2007)





user posted image
02. romta, Kranj
03. AKL
03. tanjaDi, Izola
04. Pikapoka30, Ljubljana
05. bavcek
05. Kati23, Novo mesto
06. foci
07. Stephany, Celje, user posted image user posted image
08. NINIKAM 
08. kaya2007, Feldbach user posted image user posted image
09. BAMBINA_  user posted image user posted image (Griša)
10. srni
11. tejcek19, Ljubljana 
12. Makica79
16. DORSI, LJ
17. tejč, Ljubljana, user posted image user posted image (Maša)
19. tatjanči
20. Majchi, Ljubljana user posted image user posted image (Neja)
21. lukrecija user posted image user posted image (Lana)
22. lex, Slovenj Gradec user posted image user posted image
22. felicia, ljubljana user posted image  user posted image
23. s u g a r, L jubljana user posted image user posted image (Val)
24. raglja1
24. petrazg, Celje user posted image user posted image
25. nova sloncica
25. iwa, Ljubljana, user posted image user posted image   (Ema)
25. dodi (dvojčka), Kranj
25. ursyka21
26. bonda, Ljubljana user posted image user posted image
27. nikical, Ljubljana
30. Elenuser posted image   user posted image ali user posted image (NM ali PO)


user posted image        

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: MAJČICE
16.5.2007 11:22:47   
tejč
O, super, MAjchi, sam da nisem sama ostala user posted image .
JAz sem dala pa stroj cot prat-odkar ma Ajša norice, sam peremo in sušimo. Pa glavo sem si umila, lase speglala, pomivalca prižgala, potem me je klicala sestrična, sva mal počvekali. Zdajle grem čistit kuhinjske omarice, potem pa še žaluzije.
Dvomim, da bom imela še voljo peglat srajce user posted image .

No, pa kam na sprehod bi se lahko spravila, sam....Toook se mi ne da! Ni čudn, da ne grem rodit, če sam not čepim...user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: MAJČICE
16.5.2007 11:32:46   
iwa
Čestike Imarcel za Alino! Uživajte, družinica!user posted image user posted image user posted image user posted image

Oh Majchi, hvala za lepe misli, da sm šla že rodit.... ne ne še nasedam in posedam doma, jest kitovka!user posted image user posted image user posted image Me je moj učer slikal u gatah, je reku, zej maš pa že tak trebuh da ga je prov treba slikatuser posted image user posted image user posted image
Drugače me pa zlo veseli da si fajn hlače dobila, ja men HM zmerm reši vse težave, pa denarnico sprazniuser posted image user posted image user posted image

Mah mene skoz kej šraufka a nič resnega...zej že vsak dan sesam pa pospravljam mislič da bo od silnega gnezdenja kej ratal.. pa tud user posted image pa vorči tuši pa.... a nič! Ah mala po moje kr uživa tm not!

Kje sta pa Bambina, pa Petrazg, da nista šle rodit?

Na konc bomo pa res sam Majchi pa jest pa tejčuser posted image user posted image user posted image pa tud me bomo RODILE!!!!!!

Ajd uživejte!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: MAJČICE
16.5.2007 13:13:34   
juniorka
Hojla!
Sugar je zjutraj poslala sms, da ji je ponoči začela voda odtekat in je v porodni... Od takrat pa še ničuser posted image
No, bomo vidli...držim pesti za vse, da bo čim prej in čim lažje... Jaz sem malo k sebi prišla, lahko hodim in prsi več ne bolijo, ko vleče!

No, saj boste kmalu tudi ve imele podobne težave, vendar upam, da v milejši oblikiuser posted image ! Jaz bom porodno zgodbo napisala, ko boste že vse rodileuser posted image !
pa pa

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: MAJČICE
16.5.2007 13:41:45   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi
Sem jih zadnjič neki probavala in vsa pissed off user posted image  nehala, ker sem jih samo do riti spravla. Potem je pa iwa omenila zadnjič na kavici, da imajo v HM-u take fine poletne z elastiko user posted image


Jaz sem pa s trebuhom takele gor vlekla. Sem bila čist iz sebe, ker v HM 44 nisem čez stegna mogla dobit, doma pa vse stare trenirke lahko oblečemuser posted image Tako da nisem takrat nič kupila, si bom zdaj po porodu privoščila par novih cunj. Pa v HM sem našla kar ene par fajn hlač, in barve in kroj mi je bil ful všeč. Majchi, a imajo še dosti izbire?

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: MAJČICE
16.5.2007 13:46:29   
tejč
No, me pa res že zanima, kako se odvija pri Sugar....user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: MAJČICE
16.5.2007 13:53:24   
BAMBINA_
Ojla!  user posted image
A vam povem nekaj novega? Ne, pa ne bom, ker seveda spet ni nič novega user posted image CTG lep, plodovnice dovolj, Griša bunka... Madona, danes je ravno en teden mimo od PDP-ja. Zdaj moram v p. iti vsak dan na CTG. Jao, jao user posted image , Griša, Griša!
Iwa tako, da zaenkrat vam bom še težila tukaj na tej temi. Jooj, pa tako bi se že rada preselila na ono, ki so jo mamice majčice odprle. Mogoče pa je Petrazg že res rodila. user posted image Danes ponoči se je namreč v celjski porodnišnici rodilo kar 10 otročkov.
Majchi tebe pa bo našraufal preden boš rodila, ane? user posted image da si pri G vse fajn zrihtala. A ti že CTG tudi dela?
Juniorka superca, da je dojenje steklo user posted image user posted image Jaz tudi upam, da mi nau to prevelikih preglavic delalo. A Sugar pa da je v p. Drži se Sugar. Držimo pesti. user posted image

Petrazg si še tukaj? Pa Lukrecija ti se že tudi dolgo nisi oglasila. A že cartaš Lano?

Upam, da se ne bomo kmalu tipkale user posted image user posted image

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: MAJČICE
16.5.2007 13:57:15   
tejč
O, poglej jo, Bambino!user posted image user posted image user posted image
Revica, revica, tebi pa še bolj kot sebi privoščim, da se že spraviš v porodnišnico in tam ostaneš na kratkem letovanju. Tale Grišauser posted image  ga pa serje, ornk!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: MAJČICE
16.5.2007 13:58:26   
Elen
Končno sem si malo časa vzela in se vam še jaz javim. Imam zadnja bdp, 30. in upam, da tako tudi bo. Res je tale buši že mal ovira, pa komaj čakam da držim našo štručko v rokah in jo poljubljam, sam jaz imam še tolk energije, tolk moram še postorit doma predno kam grem. Se tko obnašam, k da potem ne bo čas za nič večuser posted image

Zlo ste pridne s pisanjem. Res da nič ne pišem, vas pa berem.

Joooj, da ne pozabim. Vsem novopečenim mamicam in njihovim srčkom iskrene čestitke, čimveč lepih in sproščenih trenutkov.

Komaj čakam na našega sončka tudi jaz, vendar si po drugi strani želim, da bi kar blizu roka rodilauser posted image

Sem kar malo žalčostna, ker se vam nisem mogla nikoli pridružiti na kavicah in čvekih, samo sem vedno delala. Še včeraj sem letela v službi plače uredituser posted image
Ko pa ne bom več v enem kosu, pa se vam pridružim.

Tako, tole je bilo še malo od mene.

Držim pesti za vse, da porod poteka bp, čimlažje in hitreje. In da se kmalu vidimo na kakšni kavici brez trebuhov, haha.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: MAJČICE
16.5.2007 13:58:45   
tejč
Lex? Kako???
KAj če bi šlči midve kar skupaj v porodnišnico? Npr. v petek? Bi imela čas?user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: MAJČICE
16.5.2007 14:07:20   
BAMBINA_
user posted image user posted image user posted image user posted image Imarcel, čestitke za Alino!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Iiijee, tejč, no, to pa res lepo slišati! Samo jaz imam občutek, da boste ve že vse rodile, jaz bom pa še kar z bušijem tukaj sedela, pa vam pisala lepe barvaste čestitke ob rojstvu vaših malih štručk. user posted image user posted image


(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: MAJČICE
16.5.2007 14:19:10   
lex
Imarcel čestitke za princesko Alinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No naš mali bolnik je iz ure v uro boljši. Le pit noče nič, pa bi moral vsaj 1,2 l na dan spit. Imam kar listek nastavljen in beležim, pa je bolj prazen ko kaj drugegauser posted image user posted image user posted image   user posted image  malemu ne zaleže niti grožnja (upravičena), da bo moral nazaj v bolnico in da bo spet brez mame. Ne rajš mamo dvakrat udari. Upam, da bo do večera vsaj nekaj spil, ker dugač me bo moj user posted image  ven iz kože dal. No vsaj nekaj malega je pojedel, tako da sem vsaj malo potalažena.
Sugar verjetno so že vse porodne muke za tabo in da te ni preveč namatralo.
Tejč kako kaj vaše vodene kozice? Upam, da je vsaj srbi ne več. Da pa so potem med boleznijo pravi mali user posted image  pa sploh ne dvomim. Moj takrat ušipči največ neumnosti. Mi je mami pravla, da se je kar našpičeno nasmejal v bolnici pa kako dudo al pa avto s postelje vrgel


No to je zaenkrat, še vedno v enem kosu in še vedno brcamo kot nori. Le spustila se je precej nižje. Me zanima če bo napoved moje mame držala - namreč da bom dans rodila, ko je prazna luna. Bomo vidliuser posted image user posted image .

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Elen)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: MAJČICE
16.5.2007 14:20:30   
lex
tejč ni blema - bo vsaj vikend in ga bodo brez slabe vesti lumpaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: MAJČICE
16.5.2007 14:26:55   
tejč
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ja res, glede vikenda. PA še rojstni dan imam v soboto-to bi ga drugi pili!user posted image

Naše norice se sušijo.user posted image  Ajša nima več vročine. Je šla kar k varuški, veš. Je sama rekla, naj pride.
Pa vrtec smo dobili, ne vem, če si kaj brala poste za nazaj. S 1.6.-upam, d abomo lahko vse uskladili, uvajanje, dojenček...

JA, ti user posted image  mali so tako nabriti.

A tebe kaj brca user posted image  v trebuhu? Mene tok klofa zdle. Če se dam mal naprej, da ima mal placa, tok brca.user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: MAJČICE
16.5.2007 14:27:26   
Majchi
Ojla!

Putka, v HM-u majo kar nekaj izbire. Jaz sem dvoje različne hlače vzela. Številke sem pa tud jaz vzela 40, 42, odvisno od hlač. Sicer so mi čez stegna mal ohlapne, okrog bokov pa v redu. Jaz sem gledala izklučno boke. Ene so celo na knof, pa moram fejst vdihnt, da jih zapnem, ampak po porodu, ko se bo tale bauhi občutno zmanjšal, bo ziher šlo.
Vse hlače so sicer športne, ampak sej tistih na peglo ne rabim met takoj. Barve majo pa tud fajn: vojaško zelene, črne, oranžne, rdeče, sive, bele, pa mogoče še kej. Je pa res, ko najdeš zase pravo cifro, da se potem izbor barv kar mal zmanjša user posted image . Pa ful majo enih poletnih kiklc, pa oblekc, pa majčk. Sem si kupila tud eno oblekco in je res huda. Prov mi je zdej in mi bo tud pol, sem vzela normalno številko in se ful lepo raztegne čez trebušček in ga oprime. Mišljena je za pol seveda. Pa z lahkoto bo šla ziza ven user posted image .

Bambina, CTG-ja še vidla nisem user posted image . Vaginalno tud še nisem bila pregledana, tko da pojma nimam, kaj se dogaja.
Vedno preveri otrokov utrip in ga zelo skrbno posluša in pritisk. Medtem ko kri in vodo pregleda vsakič ta drugič.
Šraufanje se pa kar dogaja. Zanimivo, a ne? Pa nič resnega. No, sej mi je povedal, da je to normalno in da se to lahko ful vleče, ker so to pač priprave. Mene tud nič ne moti, ker ni težko za zdržat. Moti me samo zaradi tega, ker pol skoz pričakujem, da zdej pa bo. Drugače pa komot še mal počakam.

Tebe in tvojega Grišo pa tud ne bojo več kej dolg čakal, verjemi mi user posted image . Verjetno te bojo že za vikend not zadržal, če ne bo hotu sam prej ven. Po mojem, no. Saj čez vikend bo že 10 dni čez rok, a ne user posted image ?

Tejč, ti imaš pa jutri rok, a ne?

Sugar, zate pa že 3 dni tok pesti držim user posted image . Upam, da zdej pa res že crkljaš Vala user posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: MAJČICE
16.5.2007 14:30:22   
tejč
Ja, Majchi, jutri rok in v soboto rojstni dan. To bi bilo res lepo darilo...user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?