|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko na mesec prišparate?
27.8.2006 11:15:52   
karmy
če ma kdo preveč dnarja, se prostovoljno javim da ga pomagam zapravt user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko na mesec prišparate?
28.8.2006 8:52:14   
Taula
Med 150.000 in 200.000 tisoč. Odvisno od meseca in prilivov. Ko bom pa nehala delati preko študenta in si začela iskati službo, upam da bova prišparala vsaj 100.000, ker bo delal takrat le moj lubi.

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko na mesec prišparate?
28.8.2006 12:56:48   
Poka
Do zdaj samo minus... Sva imela oba skupaj prišparan milijon (pa ne v enem mesecu user posted image , prej eno leto), pa sva se dvakrat z avtom zaletela in ni več. user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko na mesec prišparate?
28.8.2006 13:21:37   
Darči76
Namen smo imeli prišparati na mesec 100.000 SIT (ker imamo naslednje leto v planu neko investicijo), pa nam glih ne uspeva. Denar sicer odtegnejo s TR na varčevalnega, a kaj, ko je tam vedno dosegljiv user posted image !!! Recimo, da damo dejansko na stran ca. 50.000 - 80.000 SIT, skupaj s sklenjenima 2 naložbenima zavarovanjima....
Sicer dokler bo tako, bo itak OK - se ne smemo preveč pritoževati!
Samo po trgovinah ne smemo preveč hodit in je vse super!!! Če ne vidiš ponudbe trga, se te tudi denar bolj drži.


_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko na mesec prišparate?
29.8.2006 11:17:38   
vampirka
Jaz vsak mesec dam na stran 200 EUR (namensko/rentno varčevanje) - zaradi kredita za hiško ne gre več. Moj dragi je pa še malo bolj priden...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko na mesec prišparate?
7.9.2006 12:55:05   
kitty
Jaz od moje plače prišparam cca 80.000,00SIT. Včasim tudi manj ali pa več odvisno od meseca. Moj pa okrog 50.000,00SIT-mu kar banka odtrga.user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko na mesec prišparate?
7.9.2006 13:25:21   
tanikaa
42.000 sit. rentno.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko na mesec prišparate?
7.9.2006 18:20:55   
LARIKA
Čisto odvisno. Včasih 100.000 sit včasih pa 0 sit.

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko na mesec prišparate?
7.9.2006 22:53:26   
Anonimen
zdaj ko delamo   hišo nič..drugače pa smo kupovali evre za nekej 80.000

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko na mesec prišparate?
8.9.2006 13:25:33   
mala maja
-100 tisoč kot Kerensa. Ja ja midve sva taprave za šparat. če bi skupej živeli bi meli pa -200 tisoč na mesec pa prazno rit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko na mesec prišparate?
8.9.2006 16:30:31   
Strawberrie Cherrie
Kerensa in mala maja - mene še pripišita poleg - največji problem je itak sploh, DA NE POŠTUDIRAM NA JUTRI - edino za kar devam je 10000-15000sit v KD na mesec....ostalo pa zagonim - dobesedn, pa z dragim nimava stroškov (pač živiva pri njegovih v zgornjem štuku, ne plačujeva ne plina, ne elektrike - nič, ker sve onadva krijeta - tako hočeta, men je včasih kr hudo, če pa kej rečem, se pa njegova mama skorajd a zjoka, da bi rada mal nama pomagala, da nama bo lažje u lifu); ok stroški so benz, pa telefon, pa net, mobitel...in to je to! Kuhava samo čez tedn, v nedeljo skuha njegova mati za celo familijo - 1x mesečno moja mama...v bistvu bi mogla ful prišparat - ampak ne - pač upam, da naju bo bebika malo izpregla - resnično UPAM in bova začela malo drugače študirati...
Aja, če bi lohka mela pol milijona limita, bi ga imela in vse bi v enmu mescu zapravila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko na mesec prišparate?
8.9.2006 17:30:00   
Beti S
Kolk ste nekateri pridni, mi prišparamo nekje med 30.000-80.000, odvisno od moje plače, ker delam prek študentskega

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?