|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 15:55:10   
Lusa
Čestitke vsem ,ki ste objele svojeuser posted image .NRMM-takšna korenjakinja ,pa tako hitro "zletela" na svet.

Mi smo pa še komaj na začetku ,2.7.imam NS in držte pesti ,da je z nama vse vredu.Takoooo me je strah!

lp

(odgovor članu lidijad)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 16:02:57   
Anonimen
Ahoj moje junijke

Vsem novim mamica iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem tistim, ki pa še čakate pa srečno pot v Rim.

Ni vas več ostalo veliko. Potem pa bomo čvekale na drugih straneh. Sicer moram reči, da je časa veliko manj, kot ga je bilo v user posted image .
Rada bi dodala slikice moje Tare v album, pa ne znam. A mi lahko pomagate?
Sem že na na novi temi vprašala, zdaj pa še tukaj, mogoče bo več odgovorov, ker jaz pa ta tehnika bolj traja kot ne user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 16:04:44   
Anonimen
O Lusa kakšna novica. Čestitke za user posted image .
Držim pesti, da bo vse ok z vama. Pa sporoči kako in kaj. Tukaj pa še ena velika pikapoka za srečo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 16:17:43   
Lusa
Nogica-kaj imaš ta program ,ko si lahko slikce zmanjšaš?To je meni mož nardil drugače pa greš na MOJA RR v desni kot ,klikneš moj album ,klikneš spet dodaš nov album in prebrskaš slice in jih lepo shraniš.Upam ,da ti bo katera čimbolj natančno opisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 16:34:15   
Anonimen
Evo slikice so v albumu. Jih bom pa še dodala, zdaj ko je Tara že "večja" user posted image .

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 16:57:02   
Lusa
Ooo kakšna čupa ,pravi cukrček.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 16:59:53   
Anonimen
Ja Tara ima res dolge laske in zelo goste. Čisto po očiju user posted image user posted image user posted image . Bi rada dodala še kaj pa ne gre. Bom še malo vadila.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 19:08:14   
FLASK_A
LUSA, kako lepo!!! Čudovita novička!! Sporoči, kako bo šlo na NS, bomo pa seveda držale pesti! Jaka tudi navija za vaju z malim bitjecem, da bo vse vredu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nogica- tvoja ima pa las! Prav fletna jeuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 19:56:50   
durosh
NRMM, bravo za Mašouser posted image user posted image user posted image .Zdaj se pa odpočijte in hitro  domov se cartat.

Tudi  jaz čestitam Lusi za lepo novico in držim pesti, pa saj bo vse v reduuser posted image .
Nikica, se mi zdi, da sem se mal uštela, ko sem tako razglabljala o "urniku" naše male Nikolaje. Je sicer res, da je zvečer bolj umirjena, ma jo imam na sumu, da zato, ker jo v roke prime očiuser posted image  in se mal odpočije od mene. Je pa danes ponoči zahtevala svoje na 1,5-2uri in  sem bla zjutraj čisto fraj.

Joj, kako zdržite ve v tej vročini?se bojjim, da bo pikica dehidrirala, ko je tako vroče. a imate klime v stanovanju?

zdej grem pa pogledat slikice v albumu, da vidim Taro. čuvite se...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Junijke 2007
26.6.2007 21:39:20   
mentos
pozdravljene punce,

vse že skoraj debatirate o vaših dojenčkih, tako da upam da se vam kmalu pridružim.
Pri meni je vse še mirno, jutri imam rok, ampka nič ne kaže. Ob 8 uri imam amnio in bomo videli, kako zgleda naša plodovnica. Me je kar malo strah tega pregleda, saj sem bila prepričana, da bom rodila pred rokom.
Zdaj pa en lep pozdrav, držite jutri pesti, in če bo sreča bomo lahko prišli domov z novim članom.


(odgovor članu durosh)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 9:48:24   
Drnula
Lusa čestitke !!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisem ujela, da ste spet v pričakovanju.

Želim vam vso srečo !!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 11:23:17   
ronja
lusa, čestitam!!! No, pa so pomagale naše dobre misli, ki smo ti jih pošiljale! Držim pesti še za NS, ma bo super, boš videla! user posted image evo, tavelika, pa ma da pomaga!


nogica, lepo, da si se javila, meni danes ne odpira albumov, bom naslednjič pogledala tvojo malo, ne dvomim, da je lepa po mamiciuser posted image

mentos, če te kaj potolaži, jaz mam rok v soboto, danes sem mela CTG, moja g. me lepo hladno ko špricer naroči čez 1 teden, nobene amnio, nič... Kako je s tem? NO, saj je še par dni do sobote, pa tudi če v soboto noče ven, ok, samo da bi prišla do ponedeljka, ker takrat pa moj ljubi piči malo južnije... Hodim po stopnicah 3 nadstropja visoko že celo nosečnost (itak, če pa nimamo dvigala, samo strme stopnice), zdaj tudi lepo trogam gor svega i svašta, ampak spodaj še vse zacementirano, kot pravi danes na pregledu. No, drživa pesti ena za drugo, da bo pred pon., ok?

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 12:32:37   
Anonimen
Oj
Ja Ronja saj bi se večkrat, ampak SPEt se moram učit, pa user posted image zahteva svoje, tako da kakšen dan niti računalnika ne prižgem. Sva pa ogromnoooo na svežem zraku, kar najbrž pomaga, da Tara tako lepo spančka čez dan in ponoči.

Ronja upam, da tudi ti čimprej ugledaš svojega sončka.

Lep dan vsem, pa srečno user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 13:28:24   
mentos
evo mene, danes na rok sem imela amnioskopijo. Vse zaprto, tako, da moram v ponedeljek ponovno priti na amnio. Pregled je malo boleč, samo zdej ful krvavim. Čeprav mi je G rekel, da bom 2 dni malo krvavela, pa me zanima, če ste vi tudi, kaj krvavele. Jest moram reč, da kar močno, me je kar malo strah.

RONJA, zdej konec meseca je še lunca, mogoče naju pa poneseuser posted image v porodnišnico, pustiva se presenetit.user posted image user posted image

Grem malo počivat, da se mi krvavitev ustavi.

pozdravček vsemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 13:39:45   
ŠpelaP
Lusa, super novička! Držim pesti, da bo tokrat s tabo in pikico v tebi vse tako kot mora biti! Še ena user posted image za veliko sreče!

Nogica-
las pa ima vaša Tara! Je prava korenjakinja! Ta bo pa še kakega fanta v kozji rog poslala!user posted image

Ronja - a ti si še vedno v enem kosu!? user posted image


< Sporočilo je popravil ŠpelaP -- 27.6.2007 13:43:14 >

(odgovor članu mentos)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 14:04:12   
ronja
Hehe, špela, čudno, a ne? Pa pravijo, kako ne smemo preveč okoli divjat! Si predstavljaš, da ne bi bila tako hiperaktivna, moja mala bi kar do avgusta not kampirala, heheuser posted image
Zdaj mi vsaj ne morejo težit, da preveč norim okoli, heheuser posted image ,ker se mala očitno super počuti pri meniuser posted image . Ma, samo držite pesti, da se do pon. oz. do noči na tor. zbrca ven, da bo vidla očija...

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 15:48:35   
FLASK_A
Joj, Ronja, to ti pa res želim, da rodiš, ko bo še tvoj user posted image  zraven. Ga boš zelo pogrešala drugače... Tako lep občutek je videti očkata, držati vajino štručko v naročjuuser posted image .  Se pravi- Ronjica- maš da greš ven do ponedeljka, da te oči potem še v P vidi, kako napreduješ!user posted image user posted image user posted image  SREČNO in čimlažji porod!

Mentos, jaz amnio nisem imela, sem pa slišala, da lahko tudi sproži dogajanje. Se pravi, držimo pesti, če se kmalu odpraviš v P!user posted image user posted image user posted image  Krvavitev pa upam, da kmalu poneha, razumem, da te skrbi...

KT je pa sigurno v P, ker se ne javi. Še zanjo user posted image user posted image , da je vse vredu in da se z otročkom dobro počutita!

Še malo malo, pa bomo vse čvekale na drugem forumuuser posted image user posted image user posted image user posted image

ŽELIM VAM LAHKE IN LEPE PORODE!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Junijke 2007
27.6.2007 18:30:55   
babajči
ŽIVJO DEKLETA!

Končno malo cajta...sem že enkrat vse napisala, pa je tale forun spet zaštekal in je vse šlo v nič, pa mi je tako volja padla, da se mi dalo vse še enkrat!

ČESTITKE VSEM MAMICAM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Tiste, ki pa še čakate na porod, pa naj bo ta čas čim krajši.

Mi dve z Emo sva se že fino ustalili doma. Imava že svoj ritem. Moram rečt, da je ful pridna in zelooo lepa punčka. Podobna je pa očiju. Sploh okoli ust in oska (hvala bogu za njegov nos- ŠpelaP, ti že veš, kaj mislim ne? user posted image  ). Skratka, sploh bi jo nonstop gledala, božala, lubčkala in crkljala...ampak dete mora tudi spat, a ne?

Porod je zame bil zelo enostaven-imela sem carski rez. Vendar način, kako sem prišla do njega, ni bil najboljši. Imela sem help sindrom in morali so narediti CR takoj. Glede sprejema v bolnišnico pa tole: NO COMMENT!!! Najprej me je ginekolog nadrl, da sem napihnjena in da kaj jem težko hrano. Bolelo me je namreč v prsih in po desnem boku. Vendar me je potem vseeno zadržal noter in zjutraj so naredili teste. In po teh testih je bilo baje zelo nujno vse skupaj. Dejansko bi imela rok danes, Ema pa se je rodila 3.6. Seveda je bila prelahka (2300g) in solze so kar lile od mene prve dni, ko smo bolj občutljive... Pa še v šok sobi sem bilapod strogim nadzorom, v mračnem prostoru, z EKG-jem in merjenjem pritiska vsakih 5 min, sestre so me kontrolirale, da slučajno ne bi dala očala na oči in gledala naokoli...skratka vse to baje zato, ker je bila nevarnost epileptičnega napada (čeprav nisem epileptik in nikoli nisem imela podobnih težav). Prvi dan so mi celo prepovedali obiske, vendar so potem vseeno spustili moje starše in dragega k meni.
No, je pa moj dragi takoj, ko so Emo vzeli iz trebuha, dobil pikico v naročje...in to mi ful veliko pomeni. Če že ni mogla k meni, je vsaj bila z oćijem...
Ko so me premestili v normalno sobo, so me dali v sobo z eno mamico, ki pa je imela deklico težko 4 kg...jaz sem bila ćisto potrta...moja bogih 2300g, tisra punćka pa taka velika...
no, zdaj se tudi mi fino redimo in rastemo...in jaz sem srečna, ker je vse ok z mojo pikico...in ker je tako lepa in zlata.

tako, čas je za dojenje...

uživajte...

pozdravček,

Maja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Junijke 2007
29.6.2007 9:19:56   
mentos
ojla punce

A sem edina na spletu, ki še ni rodila, in ki štarta že čez rok user posted image . Ja, pri meni bomo še malo počakali. Dogaja se skoraj še nič, razen včeraj sem zasledila gost izcedek roza barve, bilo pa ga je kar veliko. Mogoče je čep, ali pa je to posledica amnioskopije, ki so mi jo delali prejšnji dan.

Danes ponoči sem imela ful trd trebuh, tamala se je premikala 100 na uro, tako, da me je spodaj bolelo za ****. Kot, da bi mi drgnila v eno kost in mi povzročala hude boločine. Zdaj zjutraj imam tudi še napet trebuh, pa spet ene krče, tako, da bom po vsej verjetnosti zdajle šla na CTG, da slišim, če je kaj novega.
V ponedeljek ponovno amnioskopija, če ne bom prej šla v Rim.----------UPAM DA GREM PREJ.

user posted image user posted image Čakanje in spraševanje folka a si še doma, a še nisi rodila ME UBIJA user posted image . Zdaj se sploh več na telefon ne javim in niti na sms ne odgovarjam. Ko bo, jim bom že sporočila.

Pozdravček vsem mamicam, otročkom in vsem, ki že nestrpno čakate, kdaj boste rodile.user posted image user posted image


(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Junijke 2007
29.6.2007 11:53:29   
duhica
Sem prišla malo pogledat, koliko vas še čaka na dojenčke. Kar pogumno punce, zdaj pa res ne more bit več dolgo!user posted image user posted image

(odgovor članu mentos)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Junijke 2007
29.6.2007 12:48:24   
zlata ribica
čau punce, končno se vam malo javim...priznam, da sem za ozmerjat, ampak se je tako lepo crkljat doma z našo malo Nano in atijem in brez računalnikov in podobnih zadev, tako da vas prosim, da mi oprostite.

Najprej:
Vsem novim mamicam, otročkom in atijem iskrene čestitke, veliko zdravja in ljubezni. user posted image user posted image user posted image

Na kratko: Nana se je rodila 16.6. ob 00:25, kot vam je ribon sporočil. 15.6. sem imela amnio, ki je kazala, da sem še vedno zaprta, pa že en teden čez rok je bilo. Obdržali so me v P, mi dali še en tablet za mehčanje MV in poslali na oddelek. Začeli so se lažji popadki, ampak jih nisem jemala resno, ker so bili prisotni itak že cel teden. Ob 7h zvečer pa mi je začela odtekat voda, zdravnik je rekel, da tako kot mi odteka se tudi obnavlja in da ne bo nič. No, ob 20h sem dobila popadke na 3 minute, ki so bili zelo intenzivni, ob 21h imela CTG in pregled odprtosti - 2 do 3 prste, pošljejo me na oddelek in rečejo, da bo treba zdržat te popadke kolikor dolgo je možno. Ubogam..., ampak nekaj čez 23 so se popadki stopnjevali na 1 minuto in čutila sem že hud pritisk spodaj - nog sploh nisem več mogla dat skupaj. Peljejo me v porodno in ugotovijo, da smo že na koncu, da je glavica že globoko in me spokajo na posteljo, pokličem lubija, malo smo čakali s pritiskanjem, da je lubi prišel in tako je bila Nana rojena 25 minut čez polnoč. Vse je potekalo hitro in spontano, brez umetnih popadkov in brez protibolečinskih terapij - saj ni bilo časa user posted image . Nana je imela ob rojstvu 51 cm in 3470g, obseg glavice je bil 35 cm, rezana nisem bila, sem pa v zameno dobila nekaj notranjih šivov.

Domov smo šli hitro in se kar fino rihtamo, Nana ima občasno malo krčov, ker se prebavila še prilagajajo, sicer pa je super pončka in seveda najina velika ljubezen. Tudi dojenje nama je fino steklo in ima zdaj že 4120 g. Patronažna kar ni mogla verjet, upam, da ne bo tako hitro naraščala teža tudi naprej, ker sicer... user posted image .

Za porod lahko rečem, da je bil tak kot sem si ga želela in je res lepa izkušnja, edino kar bi si še želela je, da bi bil lubi poleg malo več časa kot zadnje pol ure...bo pa naslednjič user posted image .  Malo se je zakompliciralo ko se prišla domov, zgrabil me je išias - in to orenk, šivi so boleli, pa še zaprta sem bila par dni - no bolje rečeno zabetonirana, tako da so bili še to kar fajn krči. Ampak zdaj je vse mimo, juhej user posted image . Pohvalit moram mojega lubija, ker tako zelo lepo skrbi zame in tudi z Nano je supeca...najboljši ati user posted image user posted image user posted image .

Nisem še nič prebirala za nazaj, ampak upem, da ste vse lepo, tiste ki še niste šle v Rim - želim vam nepozabno lepe trenutke ob spoznavanju svojih user posted image , pa tudi ob spoznavanju sebe in svojih dragih v novi luči.

No toliko za zdaj, grem malo počekirat našo novo temo user posted image ....se beremo tam.

lep pozdravček, pa pa

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Junijke 2007
29.6.2007 12:48:38   
Jasy
Sporočam vam, da sem 8.6. rodila hčerkico TIJO,težko 2560 g, veliko 49 cm.
Vsem  ostalim mamicam čestitam za nijihove sončkeuser posted image

LP
JASMINA

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Junijke 2007
29.6.2007 13:33:22   
KT
Evo mene evo mene, kitajska deluje!!!!user posted image user posted image user posted image

Skoraj teden dni čez rok se je 23.6. rodila naša zvezdica Alina težka 3700g in velika 53 cm.


 user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image vsem novopečenim mamicam in očkom, predvsem pa user posted image user posted image user posted image HAPPY BIRTHDAYuser posted image user posted image user posted image   vsem novim otročičkom.



Kaj več spišem v kratkem. Pozdravček KT

< Sporočilo je popravil KT -- 29.6.2007 13:34:54 >

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Junijke 2007
29.6.2007 14:35:02   
FLASK_A
KT! Sem se že spraševala, kam si zginla po tisti chinese-food user posted image user posted image  

user posted image  user posted image user posted image ČESTITKE ZA ALINO!user posted image user posted image  user posted image

In tebi tudi, Jasy, ČESTITKE ZA TIJO!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mentos, tudi jaz "sem bila tam", kot se reče... Na klice je res bolje, da ne odgovarjaš več. Samo še bolj živčna boš. Naj to prevzame tvoj dragi, če lahko. Predlagam ti tudi, da se čimbolj sprostiš s svojim dragim kje na samem, stran od znancev- preverjeno pomaga! Pojdita na kako dobro kosilo, privoščita si trenutke zase. Če že nisi v P, ti želim, da greš kmalu in držim pesti zate in tvojega user posted image ! Naj bo porod lep in lahek!

Zdej grem pa počivat, ker Jaka spi in imam mal cajta. Sem pa crknjena, ponoči sem nekaj slabo spala. Pozdravček!

< Sporočilo je popravil nikical -- 29.6.2007 14:36:25 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Junijke 2007
29.6.2007 15:24:07   
mehurčica
Najprej čestitke vsem novim mamicam!user posted image user posted image In navijam še za tiste, ki čakate.


Kot drugo pa, a ve se pogovarjate o kitajski hrani? Meni namreč celo prvo nosečnost ni pasala-prav v drugo sobo sem morala it, če si je moj prinesel domov. Potem mi je pa zapasala en dan pred porodom-rodila sem 13 dni pred PDPjem.user posted image No, zdaj pa čakamo na oktober in mi kitajska še kar diši.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?