|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.10.2007 8:41:20   
Anonimen
Vse najboljse vsem slavljencem!

Na Tajo sem se spomnila 13., smo imeli lih ekskurzijo v Trzicu, pa sem pozabila potem prit cestitat user posted image

Jaz imam guzvo, delam darila, mal sem tecna, mal se mi ne da nic itd ... user posted image  Za najdrazjega mi manjka samo se ena malenkost, pa imam darilo za NL user posted image

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.10.2007 11:35:23   
asso
user posted image a to že za Novo leto delaš? Verjamem, da se ti ne da, če pa smo še komaj ven iz poletja, kje je šele prednovoletno obdobje.
Kaj pa delaš lepega?

No, tudi druge se spet kaj javite, da ne bomo tu samo jaz in Ribica, pa še Bejba je tudi malo bolj pridna.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.10.2007 15:51:37   
Anonimen
Ma ne, darila se mi da delat, samo vceraj je bil en tak depresiven dan, danes sem imela pa ful energije, pol mi je pa najdrazji povedal eno tako "lepo" novico alias "ne mores verjet, kaj vse se nekdo ne zmisli" in je spet bolj tako-tako.

No saj, zdajle se Luno ven odpeljem v tem blesavem vremenu (dezuje ful), pol greva s fantom po tamalga v vrtec in sem do 7h zvecer z njima. Potem pa ponovim vajo z Luno. user posted image  

Sem si pa nalozila se dodatno delo - bom delala raziskovalno nalogo letos. Jao jao.

LP

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: 9. nebesa - 2 krog
19.10.2007 9:31:24   
asso
Tebi ribica pa res ni dolgčas.user posted image   Če imaš kaj prostega časa si itak kaj sama naložiš, če ti že drugi neuser posted image

Lep vikend vsem in dobro se oblečite, da ne boste v pojstli s kakšno od trenutno "krožečih" bolezni.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: 9. nebesa - 2 krog
12.11.2007 8:45:45   
asso
Dobro pa kaj je zdaj, kje se vse skrivate... vsaj pozdravle bi lahko in se potem skrile.

Res že dolgo ni bilo nobene gor...

No, sedaj pa lahko vse pozdravim CIAO... kar po Primorsko.

Jaz vsak dan pogledam gor in ko vidim, da se ni nobena javila normalno, da se mi ne da sama sebi odgovarjatuser posted image user posted image user posted image user posted image

Danes pa sem se odločila, da vas malo prebudim iz zgleda že zimskega spanja.

Jaz komaj čakam, da malo shladi, pa zapade sneg... ker tega vmesnega obdobja sem že sita. Po pravici povedano mi je jesen prav depresivna.

Moji dve frajlici lepo raseta in lahko rečem, da je kar ok. No, sedaj je Tarin začela štrajkati glede spanja. Namreč zvečer noče spati. Ne in ne v pojstlo, jok in jok in se vleče gor... do sedaj je brez problemov spala. Smo jo položili, se je še malo pogovarjala in zaspala. Sedaj pa že en teden jok, jok in jok. Ne vem kaj ji je in kaj naredit. Pri Nastii sem bila tega navajena, ker je to trajalo od rojstva do enih dveh let. Vsak dan pred spanjem 10 minut joka in potem je zaspala...
Bo že boljše...

No, kmalu bo veseli december in počasi bo treba v nakupe za darila. Kaj boste letos kupovale vašim ta malim in bližjim?

No, zdej grem pa kaj naredit, ker če ne ne bo plače na koncu meseca.

Pa-pa asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: 9. nebesa - 2 krog
16.11.2007 15:47:38   
Anonimen
Zivjo,

se pa jaz malo javim. Vem, sem tudi jaz smotana, sam res ni ne casa ne volje. Zdajle npr. se grem ucit in ja, v petek popoldne user posted image  Za bruhat. Ampak ce hocem cez vikend spet na Krvavec na sneg, se moram pac zdaj ucit. Pa se mi ne da. Sem tko utrujena od tega nespanja in ucenja in vsega, da imam ze vrh glave vse skupi.

Danasnja noc je bila bolj bedna, mami je celo noc dezurala z Luno, ker je imela drisko in bi jaz skoraj doma ostala, da je nekdo z njo, pa je potem sestra doma ostala.

Nic, grem lulat, odlasam ze pol ure user posted image  in ucit ... user posted image

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: 9. nebesa - 2 krog
21.11.2007 10:12:51   
katka11
oj!!!
ceprav (zal) ne pasem na to temo se vam moram mal javit, k vidim, da vas je veliko tuki, k smo bile takrat na temi za nas, pa pol na tej...
jaz sem bla takrat pia1.
no mi smo se pri enem soncku, jaz si strasno zelim se enega, moj dragi pa ne...
tolk zaenkrat.
pridne bodte


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: 9. nebesa - 2 krog
21.11.2007 15:14:20   
Anonimen
katka11, zakaj ne bi pasala na to temo? user posted image  

Jaz niti otrok se nimam, pa vseeno tezim tukaj user posted image

(odgovor članu katka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: 9. nebesa - 2 krog
28.11.2007 13:36:44   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

katka11, zakaj ne bi pasala na to temo? user posted image  

Jaz niti otrok se nimam, pa vseeno tezim tukaj user posted image


Ja in še dobro, da je user posted image , ker če ne jaz bi imela monolog. Katka11 ti še kaj pokukaj tu gor, smo veseli tudi vsake nove, ker itak ta starih ni od nikoder.

Ma kaj res ste vse tako lene. Kmalu bomo morali zapreti temo, če bo šlo še tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: 9. nebesa - 2 krog
28.11.2007 22:49:36   
Anonimen
Daaaaaaan! Meni se pa en teden ni treba cisto nic ucit, jeeee user posted image  Bom pekla piskote, pa darila dokoncala, pa lucke bomo sli gledat (ok, to itak ze vem, da bom spet vsak vecer v mestu, sem ze 14 dni user posted image  z Luno), pa Miklavzev sprevod bomo sli gledat, pa sobo bom okrasila, pa na Roglo gremo v soboto pa... Se dogaja in sem vesela user posted image  

Kje se vseee skrivateee?

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: 9. nebesa - 2 krog
3.1.2008 8:46:01   
asso
user posted image

Da totalno ne crkne ta debata jo vsaj v novem letu malo oživimo...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: 9. nebesa - 2 krog
4.2.2008 14:36:08   
asso
Pa-pa vsem. Pa lepo se imejte kjer koli ste
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: 9. nebesa - 2 krog
14.5.2008 19:06:18   
asso
Ku-ku,

pa naj bo tudi malo tu...

Kako kaj vam gre? Včasih mi prav manjkajo debate z vami.

Mi imamo obdobje bolezni. Vsi smo v tiltu. Jaz sem na antibiotikih, ker se mi je prehlad sprevrgel v vnetje sinusov, moj dragi je na antibiotikih, ker ima vneto uho (istočasno sva ga dobila). Nastia ima vodene koze, no so že skoraj mimo. Itak je imela v tako blagi obliki, da skoraj nisem vedela, da jih ima. Zdej pričakujem še pri Tarin in to v hujši obliki, ker ima v tem obdobju malo slab imunski sistem, prehlajena je in zobki počasi kukajo ven.

Nastia se je razvila v pravo klepetuljo. Pri njenih 3 in pol letih je začela lepo govoriti l - kar je bil prej j in tudi R v določenih besedah reče (Tarin) tako, da počasi se ji odpira.
Tarin bi tudi klepetala, ampak razen mama, tata in aja za vse ostale ne pove čisto nič. No pa ja ve lepo rečt in am am. Sedaj pa ko nam kaj da je začela govoriti na.

Poletje je pred vrati in dobra volja tudi.

Vsem želim lepe dneve z vašimi škratki in uživajte čim več.

pa-pa    pa če tudi ne bo odziva


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 313
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?