|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 14:45:38   
Anonimen
žal živiva še pri njegovih starših ker si na postrešju delava stanovanje ki pa še ni gotovo. zato ne moreva sexat drugod po hiši ker imava le eno sobo.
parkrat na mesec greva ven ker tašča pazi otroka in to je to.
prej sva imela place v mestu kjer sem jaz stanovala zdaj pa je do tja predaleč.
vsem hvala za odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sex v avtu MB
29.10.2006 16:57:33   
mreza
Nama sploh ni potrebno iskati skrivnih kotičkov, ker naju bolj vzburjajo javni prostori, kjer naju lahko kdo opazi. Tako da sva to počela že kar npr. na Lentu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sex v avtu MB
29.10.2006 19:53:36   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: mreza

Nama sploh ni potrebno iskati skrivnih kotičkov, ker naju bolj vzburjajo javni prostori, kjer naju lahko kdo opazi. Tako da sva to počela že kar npr. na Lentu.



Zelo sta pogumna, če vaju ne moti, da bi se vama ljudje posmehovali. Zanima me, kakšno stališče imata do tega, če se ne bojita posmehovanja.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu mreza)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sex v avtu MB
29.10.2006 23:37:11   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

IZVIRNO SPOROČILO: mreza

Nama sploh ni potrebno iskati skrivnih kotičkov, ker naju bolj vzburjajo javni prostori, kjer naju lahko kdo opazi. Tako da sva to počela že kar npr. na Lentu.



Zelo sta pogumna, če vaju ne moti, da bi se vama ljudje posmehovali. Zanima me, kakšno stališče imata do tega, če se ne bojita posmehovanja.


Me zanima kako bi vas vzburjal policaj, ce bi vas takrat videl na Lentu, in ko bi vam napisal denarno kazen. haha, ja to je pa res vzburljivo.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sex v avtu MB
30.10.2006 6:47:38   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

A znata počet te stvari samo v spalnici? Če ne živita le v eni sobici, se da to početi na zelo razburljiv način tudi drugod po stanovanju.
Kar se pa avta tiče, pa se mi zdi, da je bolje vzeti deko , pa par sto metrov od avta stran. Si manj markanten in je manj vrjetnosti, da boš pritegnil pozornost, pa še ušesa so bolj svobodna..user posted image

user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sex v avtu MB
31.10.2006 20:47:52   
mreza
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

IZVIRNO SPOROČILO: mreza

Nama sploh ni potrebno iskati skrivnih kotičkov, ker naju bolj vzburjajo javni prostori, kjer naju lahko kdo opazi. Tako da sva to počela že kar npr. na Lentu.



Zelo sta pogumna, če vaju ne moti, da bi se vama ljudje posmehovali. Zanima me, kakšno stališče imata do tega, če se ne bojita posmehovanja.


Me zanima kako bi vas vzburjal policaj, ce bi vas takrat videl na Lentu, in ko bi vam napisal denarno kazen. haha, ja to je pa res vzburljivo.




Ja pa galebi s ptičjo gripo te lahko napadejo, mislim ....

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
31.10.2006 22:21:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sex v avtu MB
1.11.2006 19:30:37   
MALINČICA
Midva sva obdelala te place:
-na hribu v Pekrah (reče se na kuglu)
-pri Marlesu
-na Betnavskem gradu, ampak tam skoz hodijo ljubice in ljubčki tja seksat, tako da ni preveč prijetno
-dlje od Hoč proti Pohorju, tam se najde toliko skritih kotičkov za dober seks brez motenj
-višje od Razvanja, tudi taki kotički


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sex v avtu MB
2.11.2006 6:28:38   
Anonimen
Malinčica misliš na hrib na desno pri obrambnem domu? Tam še nisem doživel da koga ne bi bilo. Sva pa zato z mojo ravno tukaj, med brajdami, na travi in to podnevi user posted image . Betnavski grad je že precej zlizana varianta... Enkrat na mirujoči sedežnici pred Areno... Toje blo fantastično... Sicer je trajalo kakšne tri minute pa še to ne user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sex v avtu MB
2.11.2006 7:47:36   
mmijau
user posted image user posted image user posted image Juhu, ni slabo, glede na iznajdljivost pa sem žalostna, da nataliteta pada !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sex v avtu MB
2.11.2006 9:49:23   
MALINČICA
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Malinčica misliš na hrib na desno pri obrambnem domu? Tam še nisem doživel da koga ne bi bilo. Sva pa zato z mojo ravno tukaj, med brajdami, na travi in to podnevi user posted image . Betnavski grad je že precej zlizana varianta... Enkrat na mirujoči sedežnici pred Areno... Toje blo fantastično... Sicer je trajalo kakšne tri minute pa še to ne user posted image





Ja točno tam, ampak zgleda, da sva midva imela srečo, ker sva res kar nekaj časa hodila tja, je pa res, da je od tega že kakih 5 let.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sex v avtu MB
3.11.2006 21:26:41   
MALINČICA
Ne, ne se popravljam, na Kuglu greš za Obrambnim domom levo, zapelješ na tako malo potko in se pripelješ v gozd, tam pa je res zelo intimen kotiček.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sex v avtu MB
5.11.2006 12:07:11   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  včasih vas res ne razumem....tolko placa doma, pa bi raje zunaj? Zaradi otroka? Da vas ne vidi? Se umakneš drugam, pa je zadeva rešena...

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sex v avtu MB
8.11.2006 22:02:15   
natalia
Duplek z obrobnimi gozdički in prostranimi jasami...

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sex v avtu MB
9.11.2006 11:24:17   
TONČI.
Kar se pa avta tiče, pa se mi zdi, da je bolje vzeti deko , pa par sto metrov od avta stran



user posted image  Da zmznem zdej pozimi na snegu.

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sex v avtu MB
6.12.2006 11:04:10   
Klarita
Kaj pa to? Kopirano iz Večera.

Primeren ****-plac v mestu ob Dravi?

Kolega, sicer resen družinski človek, mi ravno preko MSN-ja razlaga o šibkosti mariborske ****placovine. Pravi, da že nekaj časa opaža, da je seks za džabe v Mariboru še dodatno adrenalinski, vkolikor ga prakticiraš na javnih mestih s priležnico, saj so namreč le-ta (beri: javna mesta) dobesedno javna. Tako se pritožuje, da se pravo čez-plot-skakovje začne šele tam pozno po 23-ti uri, saj te lahko mimogrede presenetijo mimoidoči, da ne govorimo o sotrpinih, dasiravno slednjim ni toliko pomembno dogajanje v drugem avtu kot v svojem. Najbolj mirno pa ni niti po drugi uri zjutraj, saj lahko mimogrede nabašeš na kakega trimčkarja, ki ne more spati, pa četudi nasajaš ****ohotno mladenko nekje globoko v gozdu. Tudi nad 1500m nadmorske višine!
Mesta (Hočko Pohorje; glavno parkirišče na Pohorju; parkirišče pod Areno; Meljski hrib; Urban; Borova vas; Park v Vrbanski ulici; Tri ribniki, Betnava..), ki so bila dolgo časa sveti jebiplac, so obljudena (z "nepridipravi") bolj kot Mercator v času razprodaje. In biti tam neopazen je skoraj takšen loto kot biti Strojan danes v Ambrusu. Denimo parkirišča večjih supermarketov vzdolž Tržaške pa so zaprta z verigo, zato kvazi parking in **** pod razsvetljavo ne pride v poštev.
Toži, da pa je "dnevni počitek" v katerem izmed motelov/hotelov cenovno primerljiv z najemom predajanja užitkov "kraljice noči", zato se več ali manj skorajda ne izplača in mi modruje, da sploh ne vem kaj pomeni to imeti svoje stanovanje. Ločeno od drugih. Študentskih sob je pa tudi tako zelo malo, da bržkone lahko zelo hitro naletiš na sosedo katere izmed predhodnih "črtic", če ne že cimro.*

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sex v avtu MB
6.12.2006 14:10:46   
Lenka_
Haha, resnica pač. Kaj bi lahko kdo pripopal tu gor kako karto z označenimi placi za nas, ko smo priseljeni mariborčani pa ne vemo kje zaboga so vsi ti placi? (beri: za mene)Za tiste pa ko se tak "pritožujete" nad sexom v avtu ker pač drugače ne gre, nimamo vsi svoji stanovanj, nas je več generacij tu notri, z otrokom mamo eno sobico, pa še otrok spi tako da jo že ko postelja malo zaškripa zbudi in kot zakleto postelja vedno bolj škripa, pa čeprav ni dosti "v uporabi"user posted image . Tako da drugo ne preostane, al naj bomo na suši dokler ne najdemo svojega stanovanja?user posted image

_____________________________

http://a-lenka.moj-album.com

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sex v avtu MB
6.12.2006 16:48:49   
Klarita
Lenka, če postelja škripa pa se preselita na tla ali pa v kopalnico. user posted image

(odgovor članu Lenka_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?