|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke
27.12.2006 9:02:16   
Marelica
Dobro jutro!

No, tudi mi smo lepo praznovali in sedaj pričakujemo še skok v novo leto. Sva se pa odločila, da bodo starši izvedeli novico šele po prvem pregledu, tako kot prvič.
Za pregled se pa še tudi nisem naročila. Bom verjetno danes poklicala. Pri moji G je namreč ful gužva in pregledi niso tako pogosti, kot pri nekaterih berem. Prvi pregled sem tako imela šele v 11t, v celi nosečnosti pa samo 8 pregledov. Si je pa takrat res vzela čas in vsakokrat naredila UZ. In vsakokrat razen prvič je bil tudi možek z mano. Je pa res, da je bilo vse BP.

Zdaj tudi ne čutim nič nosečniških simptomov, le zelo redko kak blagi krč v maternici. Slabo? uh, kje... V teh praznikih spet jem za 2, mi ful paše sladkouser posted image .

Lep dan vam želim!

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Avgustovke
27.12.2006 9:16:54   
Sisy
DOBRO JUTRO AVGUSTOVKE!

No,tudi jaz sem bila danes zjutraj na prvem pregledu in slišala bitje našega srčka user posted image  Občutek je res božanski,neverjeten, se sploh ne da opisat...Sem bila cele praznike v strahu kaj bo ker sem dobila grd,obilen rjav izcedek,a je dr.Reš rekel da nosečnost lepo napreduje in da bo po njegovih izkušnjah vse ok user posted image  Tako sem srečna da ni za opisat....

Aja,sem ga prosila naj pikico/pikca še izmeri-dolg/a je skoraj 2 cm user posted image  Nuhalno imam pa 29.1. v Dravljah...komaj čakam....Sicer imam pa še en pregled pri svoji ginekologinji 5.1.06-verjetno bom takrat dobila materinsko...ne vem...v glavnem,srečna sva do neba in nazaj.....



_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   Avgustovke
27.12.2006 12:16:55   
tia01
Pozdravljene Avgustovke! Jaz se spet oglašam. Pri nas še ni nič novega. Prvi UZ imam šele 24. januarja (v 10. tednu), tako da mi je ful čudno da mi je dala tako pozno prvi pregled. Glede na to, da je nosečnost rizična, ker imam epilepsijo bi me pa res lahko prej naročila. Tako da bom verjetno takoj po praznikih klicala ginekologinjo in jo prosila, da me pregleda prej. Ker bom drugače preveč na trnih še cel mesec. Poleg vsega pa sem v 4. tednu, ko še nisem vedela da sem noseča, jemala antibiotike, ki niso priporočljivi v nosečnostiuser posted image . Tako da bomo videli kako bo. Smo pa pri božični večerji že povedali, da bomo imeli dojenčka, tako da res upam na najbolše. No kakor sem zračunala je moj PDP 30.08.2007 - bolnišnica Ljubljana - 1.nosečnost

Če boš delala spisek Marelica! ;-)
Seveda pa vsem želim najlepših user posted image mesecev.

Lep pozdrav vsem Avgustovkam, Tia01

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Avgustovke
27.12.2006 12:49:24   
Marelica
user posted image AVGUSTOVSKE NOSEČKE SREČKE
 
1.8. katis - 1.nos. - Celje
.
.
.
29.8. Marelica - 2.nos. - Maribor/Ptuj
30.8. Tia01 - 1.nos. - Ljubljana
 
 
 
 

< Sporočilo je popravil Marelica -- 27.12.2006 13:00:11 >

(odgovor članu tia01)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Avgustovke
27.12.2006 12:53:25   
katis
Ojla Marelica, super.user posted image
Meni lahko kar pripišeš bolnišnica Celje...

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Avgustovke
27.12.2006 12:59:24   
Marelica
Če ima katera kak boljši predlog, je zelo dobrodošlo... Lahko se tudi same dopolnite na seznam, drugače pa čimprej posredujte svoje podatke. Pri spremenjenih PDP bomo pa tudi popravile...

Jaz sem se ravno prej zmenila za 1. pregled. 22.1 komaj... se bo še vleklo. Pri nas sploh ne naroča prej kot v 9. tednu. No, sicer pa je tisti pregled zelo lep, ker pikice zgledajo že pravi miniaturni človečki. Bolje, kot pa da si razočaran, ker se nič ne vidi in posledično paničen, kaj pa če ni vse vredu. Moje mnenje... Aja, srčka pa pri naši prvi sploh ni poslušala, ampak vedno samo gledala na UZ. Sicer je pa čisto povsod drugačna praksa.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Avgustovke
27.12.2006 13:12:05   
Sisy
Marelica lahko dodaš še mene:

PDP: 5.8.2006, 1.nosečnost, bolnišnica Ljubljana ali Postojna (se še nisva odločila,časa je še na pretek user posted image )

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Avgustovke
27.12.2006 13:20:44   
Marelica

user posted image AVGUSTOVSKE NOSEČKE SREČKE
 
1.8. katis - 1.nos. - Celje
5.8. Sisy - 1.nos. - Ljubljana/Postojna
.
.
.
29.8. Marelica - 2.nos. - Maribor/Ptuj
30.8. Tia01 - 1.nos. - Ljubljana


nisem mogla več popravit, zato bom naslednjič vnašala po več podatkov hkrati. Sisy, a 2006?user posted image user posted image  

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Avgustovke
27.12.2006 13:23:53   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Marelica

Sisy, a 2006?user posted image user posted image  


ups user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Avgustovke
27.12.2006 13:39:55   
Antigona
Drage avgustovke!
 
Tudi jaz sem danes videla malo pikico in kako ji utripa srček. Seveda sem tudi jaz v user posted image ...
Materinske knjižice še nisem dobila, naslednji pregled imam 17.1., pa tudi za nuhalno je rekla, da bom imela dovolj časa če se naročim šele takrat.

Pa še nekaj me zanima. Večina mojih nosečih prijateljic je materinsko knjižico dobila brezplačno, moja G. pa me je že prvič poslala v eno knjigarno tam zraven naj jo grem kupit. Ker sem takrat v prvi nosečnosti nekje na RR prebrala, da naj bi bile te knjižice brezplačne, da pa kar nekaj G. zaračunava knjižice, ne glede na to, da naj bi dobili sredstva od ministrstva za knjižice.
Sedaj bom to vprašanje zastavila tudi posebej, ker se mi zdi brez veze plačevat nekaj kar mi ni treba, pa čeprav znesek ni velik, mislim da je bila takrat malce manj kot 2 tisoč. Gre bolj za princip.
Torej ste jo dobile brezplačno ali ste jo morale kupiti?
Pa še vsem skupaj eno voščilce za najlepše leto 2007!!!
Sreča je čudežni prah,
ki ga narava iz svojih
angelskih rok strese v naše
naročje, da ga čuvamo in
negujemo z medsebojno toplino
in razumevanjem, s prijateljsko iskrenostjo
in pomočjo.
Želim Vam mnogo čudežnega prahu,
zdravja in izpolnitev želja v letu 2006.
 
Sonja 
 



_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu tia01)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Avgustovke
27.12.2006 13:42:26   
Antigona
A ja pa še za Marelico:

2. nosečnost, PDP 11.8.2007, porodnišnica Postojna tako kot prvič user posted image  user posted image  user posted image , epiduralna je zakon, sam tolk, če kero zanima user posted image ...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Avgustovke
27.12.2006 14:03:34   
Klarita
Vesele praznike tudi od mene. Nisem imela nič časa se javit, zato vam raje naprej zaželim dober in srečen skok v 2007.

Za Marelico:

1. nosečnost, PDP 22.8.2007, porodnišnica Maribor

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Avgustovke
27.12.2006 17:02:14   
Marelica

user posted image AVGUSTOVSKE NOSEČKE SREČKE
 
1.8. katis - 1.nos. - Celje
5.8. Sisy - 1.nos. - Ljubljana/Postojna
11.8. Antigona - 2.nos. - Postojna
22.8. Klarita - 1.nos. - Maribor
29.8. Marelica - 2.nos. - Maribor/Ptuj
30.8. Tia01 - 1.nos. - Ljubljana


(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Avgustovke
27.12.2006 17:27:32   
Jumpy
Naj se še jaz pofočkam. 3. nosečnost, 5.8.2007, Ljubljana. Sicer pa zadnje čase nimam nič časa čvekat/pisat, samo prebiram vaše poste!

LP J

_____________________________

Hopla, hopla sem in tja,... :))

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Avgustovke
27.12.2006 18:13:35   
Marelica

user posted image AVGUSTOVSKE NOSEČKE SREČKE
 
1.8. katis - 1.nos. - Celje
5.8. Sisy - 1.nos. - Ljubljana/Postojna
5.8. Jumpy - 3.nos. - Ljubljana
11.8. Antigona - 2.nos. - Postojna
22.8. Klarita - 1.nos. - Maribor
29.8. Marelica - 2.nos. - Maribor/Ptuj
30.8. Tia01 - 1.nos. - Ljubljana


(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Avgustovke
27.12.2006 19:33:23   
Eviii
hvala za seznam, punce. ga bom kar prekopirala na forum seznam nosečk. marelica, kot zgleda, si ti tajnica avgustovk. bi te lepo prosila, če me obveščaš o spremembah seznama (lahko na zs ali kar na forum seznam nosečk). pa lepo in mirno nosečnost vsem skupaj user posted image . in seveda vesele praznike in vse naj v letu 2007.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Avgustovke
27.12.2006 19:35:59   
studentka
eto pa se še jaz oglašam po prazničnem božičku..še prejšnji teden sem govorila kako mi ni nič slabo in že danes sem zaradi slabosti morala prej iz službeuser posted image .
novičko so doma lepo sprejeli, za nekatere malo šokantno ampak polno lepih želja in sanjarij o prihodnosti.
se že veselim naslednjega pregleda 17.1., na nuhalno sem se pa mislila naročit že kar prej (če je slučajno potrebno ful čakat).
materinsko pa sem jaz že dobila, a sem jo mogla pustit v laboratoriju pa jo potem z izvidi pošljejo moji G.
no to je to..zdaj pa mi je že moj dragi čajeka skuhal in pridno skrbi za mene oz. za naju z malo pikicouser posted image .

lep pozdravček

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Avgustovke
27.12.2006 20:17:06   
Sisy
Najprej še enkrat čestitke vsem ki ste slišale danes svoje srčke,občutek je božanski kajne? user posted image

Najbolj pa se oglašam na zadevo,ki jo je omenila Antigona...Vem da je še prezgodaj,vendar sama že resno precej premišljujem o vsem-tudi porodu user posted image  zato se obračam nate Antigona (ko si že ravno omenila) glede epiduralne...Sama sem že skor 100% da bom vzela epiduralno in tudi v Postojni rodila (tam sem že skoraj doma ker sem imela vse operacije,preiskave in postopke IVF tamuser posted image ).Moram rečt da se mi zdijo v Postojni zakon, pa še hrana je dobra user posted image  V glavnem, da ne dolgovezim-me zanimajo izkušnje iz prve roke, tko da te prosim Antigona če mi pišeš na ZS ali pa kr tukaj gor mal več o epiduralni-kako izgleda,kakšna je razlika med porodom brez in z,kdaj jo dobiš itd...Saj veš kaj me zanima-vse v glavnem user posted image

Hvala še enkrat in lahko nočko

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu studentka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Avgustovke
27.12.2006 23:32:28   
tasja23
Hajjj user posted image  Avgustovke!

Z veseljem sporočam, da se vam pridružujem!!
Test sem delala sicer že 23.12. za moj r.d. in verjemite, da je bilo to najlepše user posted image do sedajuser posted image .
user posted image  mi je sicer zamujala že skoraj teden, vendar kar nisem mogla verjeti, da bi lahko to bilo to!! In potem sem se odločila, da bom počakala še na moj srečni datum in takoj ko je ura odbila pol noč, sem letela delat test. Takoj so pritekle solzice sreče. Z možem sva se sicer zmenila, da bova začela, čez kak dober mesec ali dva, ampak ker očitno nisva več tako pazila, se je kar prijelouser posted image .
Ko sem prvič zanosila, se je prijelo šele v četrto in zato sedaj toliko bolj presenečenje! Tolk boljš, ker vem kako se vlečejo tisti meseci, ko pričakuješ, celo večnost, a ne!?
Čeprav me mal skrbi, kako bo potekalo vse skupaj, ker imamo doma komaj 9 mesecev staro punčko?! user posted image  Ja, zato sva želela še počakati kak mesec....
No in ker je gužva doma, se tudi nisem uspela takoj javit, poleg tega pa še nisem verjela, da vas že toliko srečam tu gor med avgustovkami.  Sem bila full happy user posted image user posted image
Jaz imam sicer po mojih izračunih PDP 27.8.07, ker je bila zadnja men. 19.11., gin. pa imam privč 8.1. in upam, da bo zopet vse tako lepo potekalo, kot je prvič.  Torej 2. nosečnost!
Rodila pa bom najbrž zopet kar v Celju, čeprav nisem najbolj navdušena od prvičuser posted image .
No hočem rečt, da upam, da avgustovka tudi ostanem, ker prvič sem rodila teden čez rok, pa še to so mi ga pospešili.

Marelica, sem bila ful vesela, da je še ena taka med avgust. ko ima malega user posted image doma user posted image user posted image . Se bova mal vzpodbujaliuser posted image , a ne! Veš kaj me zanima, ti še dojiš!?
Moja namreč še sedaj ne more zaspati brez zize, pa tudi čez dan moram skor še na 4-5 ur dojit in se bojim, da jo bom morala še na porod zraven vzet user posted image .
Nisem bila pa nič med aprilkami, ker sem rodila ravno 31.3.06.
NO toliko od mene in moje pikice, ki že komaj čakam, da ji slišim srček user posted image user posted image user posted image  si jih kar sama pošiljam

lp, t.








_____________________________

31.3.06 je posijala najina zvezdica Lana.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Avgustovke
28.12.2006 8:39:40   
Marelica

user posted image AVGUSTOVSKE NOSEČKE SREČKE
 
1.8. katis - 1.nos. - Celje
5.8. Sisy - 1.nos. - Ljubljana/Postojna
5.8. Jumpy - 3.nos. - Ljubljana
11.8. Antigona - 2.nos. - Postojna
22.8. Klarita - 1.nos. - Maribor
27.8. tasja23 - 2.nos. - Celje
29.8. Marelica - 2.nos. - Maribor/Ptuj
30.8. Tia01 - 1.nos. - Ljubljana

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Avgustovke
28.12.2006 8:48:43   
Marelica
user posted image  tasja23, pozdravljena in iskrene čestitke!!!!!

še preden sem prebrala vrstice namenjene meni sem se razveselila tako podobnega stanja pri tebi, kot pri meni. Ja, edina razlika, da sva mi2 že od 6. meseca nosečnosti kar načrtno delala na novi user posted image , hihi. Aja, pa ti si zvedela za svoj RD, jaz imam pa PDP na RD user posted image . Nisem prav nič zaskrbljena, kako bo, ker imamo doma res pridno punčko. Saj vidiš, da mi večkrat pusti skočit čvekat na net. Edino se bojim, da bi v nosečnosti prišel kak riziko, zaradi česar bi morala počivat, ker tsi tega pa res ne znam predstavljat. Živimo namreč kar daleč od babic. Pa bomo že kako...

Ne, dojim pa jaz že celo večnost ne. Mleka  kar ni bilo dovolj in so mi že v porodnišnici prinesli dodatno flašo za tamalo, ker je bilo dretje za znoret. Verjetno je od takrat dalje skapirala, da gre mleko po flaši hitreje, ker jedec je bila pa res velik. In tako je bilo poleg dojenja še obvezno 1-2 flaši/dan. Popolnoma sem izgubila mleko po 2 mesecih. Sem se ful presekirala, pa se potem sprijazniš...

Lep dan želim vsem!

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Avgustovke
28.12.2006 9:58:03   
katis
Ojla avgustovke!

Jaz sem pa že vsa zelena od slabosti. Sedaj sem začela bruhati user posted image . Sem mislila, da mi bo bolje - sicer je, ampak samo pet minut user posted image . Včeraj sem bruhala kar 3x, salbost pa je vsak dan hujša.

Kmaj čakam, da oddelam še današnji in jutrišnji dan, potem par dni počitka. In če se ne bo vsaj malce umirilo, bom šla kar k zdravnici, če me da za par dni na off. Tole je pa sedaj tako hudo, da kar ni več res. V službi že ne morem več biti zbrana. Ko pridem domov, padem dol, zaspim. Mi ne paše skoraj čisto nič jest (se moram prav potrudit, da spravim kaj po grlu). Spim seveda obupno slabo, utrujenost na višku. Pojavila se je še zgaga.

Moj user posted image  me že povsem obupano gleda, sama pa štejem dneve, koliko je še do konca tromesečja ali v skrajnem primeru do 14. tedna, ko bi se naj po vsej verjetnosti vse umirilo.

Ah, jamram do onemoglosti user posted image . Si moram dati duška, ko sem pa vsak dan bolj žalostna zaradi tga, ker se tako slabo počutim. Namesto da bi uživala v nosečnosti, se pa samo pritožujem.

Edino, kar mi še nekako pomaga, je svež zrak, po možnosti sprehod po tem mrazu zunaj. Vendar kdaj? Med službo seveda ne, ko pridem domov, sem pa preveč utrujena.

Tako si v službi vsako uro odpiram okno za minuto, da dobim malo hladnega zraka v pljuča, doma pa potem enako proti večeru, če mi ne uspe na sprehod. Sem pa že čisto izmučena.

Sicer pa, kar je pa lepo, je pa to, da je na splošno zaenkrat vse OK. Nobenih izcedkov. Krči v mejah normale (kot od samega začetka). Kile stojijo, trebušček še raven. Le prsi so vsak dan večje, moj user posted image  lubi pa seveda navdušen....

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Avgustovke
28.12.2006 12:03:48   
Errai
Še ena avgustovka se javlja. PDP 26.8., 2. nosečnost, rodila bom v Postojni, tako kot prvič. Počutje super, skoraj nič slabosti, mi pa začenja vse smrdeti in  nobena hrana mi ne paše preveč. Pa utrujena sem tudi, zadnje dni hodim spat kar z našim dveletnikom.

Prvi pregled imam šele 22.1. Komaj čakam, sploh ne vem, kako bom zdržala še skoraj štiri tedne.

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Avgustovke
28.12.2006 15:40:22   
Jumpy
Hojla, avgustovke!

Čestitke novopečenim user posted image !

Jest sem pa danes tko slabe volje. In to brez razloga. Ves dan nisem nič naredila (razen kosila),pa še tega sem sama jedla, ker sinko očitno ne mara segedina. Mož ima neko žurko v službi, hčerka pa je šla z dedkom in babico na izlet. user posted image

Ves dan sem za računalnikom, mali pa pred TV-jem. Pa moram iti na sprehod s psom, ki je pri nas na počitnicah čez praznike, pa moram iti zamenjati drobiž v eure, pa v nabave, meni pa nič do tega. Pa stanovanje je katastrofično svinjsko, omare za spucat, pa perilo za oprat, zložit in zlikat, od mene pa nič user posted image . Vem, da je to posledica teh nosečnostnih hormonov, pa se kljub temu počutim tako nekoristno, kot cunja.

Dobra stvar pa je, da so v zadnjih dneh slabosti malo manj intenzivne, morda tudi zato, ker sem se sprijaznila, da vsega ne morem več pojesti (nič sladkarij, ker je potem groznouser posted image ). Pa prsi so se mi končno začele večati (se vsaj v času nosečnosti vidi, da sem ženska, sicer sem bolj fantovske sorte user posted image ).

Upam, da ste ostale dobro razpoložene in nimate prehudih težav!

LP J

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Avgustovke
28.12.2006 17:02:12   
Caarmen
Pozdravljene user posted image

Po kratkem predahu se vam zopet oglašam.

Danes sem imela prvi pregled pri svoji G. Svojo malo pikico sem že videla kako se zvija. Dala pa sem tudi že kri, da bodo naredl toksoplazmo ( nisem čist zih).

Sedaj pa se z možem odpravljava v moj domači domek, kjer bomo imeli  večerjo v družinskem krogu in jim bova zaupala veselo novico.

Drugače pa prosim, če tudi mene vnesete v seznam. 1. nosečnost 16.8.2007 Jesenice.

Moram se vam pa pohvalit, da mi skoraj ni več slabo in prav odlično se počutim. Ne morem pa veliko časa sedeti - si morm podložiti pod hrbet povšter.

Lepo se imejte še naprej in bodite v user posted image .

Čao
Carmen

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?