|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
3.1.2007 8:21:08   
frufru
Porkaflik sem ugotovila, da je ponoči hladilnik crknil user posted image  user posted image user posted image . Zdajle se pa naglas jezim, pa me Lovro ves user posted image gleda. Še dobro da je priden, da lahko zdaj rešujem poplavo in smrdokavrast user posted image user posted image zmrzovalnik.
A vam tudi zize puščajo? Naš piko je ponoči malo podaljšal spanje, pa je kar teklo, ne kapljalo. Sem šla spumpat in dala na hladno, zdaj lahko pa vse preč vržemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: December(ke/čki) 2006
3.1.2007 16:49:52   
Vilma
Puščajo puščajo   Frufru user posted image
Jaz si pumpam mleko in zmrzujem. Zaenkrat imam pet porcij po 60ml spravljenih. Pravijo, da prav pride pri treh mesecih, ko naenkrat zrastejo potrebujejo več mleka. In tudi če bom kam šla (recimo do zdravnika) si bo moj dragi lahko pomagal s tem mlekom.
Pa tudi ko se gre na gosto hrano se razni rižolinoti lahko naredijo na tem mleku in ne umetnem.
Frufru ti ga kar spravljaj, še vedno ga lahko stran vržeš kasneje user posted image

Ema ko sem brala tvojo zgodbo o Davidu, sem kar jokala, moram kar po pravici povedat. Je pa iz tvojega pisanja čutiti opitimizem in moč, srčno upam, da se vse porihta tako kot se mora!
Sicer pa me še nekaj zanima. Mogoče si napisala v kakšnem drugem sporočilu, pa sem spregledala. A bo David potreboval ta kateter celo življenje ali samo določeno obdobje?
Ja nič. Naš Dominik joka in zahteva svojo pravico - jošk user posted image
Punce uživajte in se beremo! user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: December(ke/čki) 2006
3.1.2007 17:21:03   
Strawberrie Cherrie
Ema: user posted image user posted image user posted image Luka in David sta res pogumna fanta, sredina februarja bo pa zelo hitro tukaj in boste vsi 4doma...user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoja fanta. Pa ne se sekirat, če ne boš šla nazaj v službo, vse ostalo se bo pa že nekako poštimalo...mogoče pa naša preljuba država do takrat uspe malo urediti zadeve, kar se tiče mamic...jaz držim pesti za vas user posted image
Tintara:lepo, da se še javiš tam pa tamuser posted image user posted image
Frufru: nič se ne jezit, vsaka stvar je za nekaj dobra - boš pač dobila nov hladilnikuser posted image user posted image
Vampirka in Ženkica: danes sem bila v lekarni, jutri pa pošljem vama kapljice user posted image user posted image , sva kar z malim na takšen lep sončni dan vsekala turo do mestauser posted image

Grem zdaj malo počivat, sem se ravnokar najedla...
Aja, punce, kako pa kaj pri vas kg? Rodit sem šla s +20 (WOUuser posted image user posted image , tut sama nisem mogla verjet, da sem zadnji mesec pridelala +6kg) domov sem prišla s +4, zdaj imam pa +3kg in se nikamor ne premakne...pa vsi pravijo da mamice, ko dojijo zgubljajo kg 123user posted image user posted image Je res, da sem na riti in trebuhu skoraj vse zgubila (resda je potrebno učvrstit kožo), ampak bedra - ojojojuser posted image user posted image user posted image
Kdaj pa lahko začnemo malo 'migat' - orbitrek, trebušnjaki itd???

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: December(ke/čki) 2006
3.1.2007 17:31:18   
frufru
Vilma kolk časa pa je lahko mleko v zmrzovalniku? Nam so v MŠ rekli pol leta, pol so mi pa ene mame rekle, da samo en mesec, po tretji verziji pa 3 mesce user posted image  Zdaj pa sploh več ne vem.

Londonparis telovadit lahko začneš baje po prvem obisku G (po porodu, da se razumemouser posted image ) Zaradi trebušnih mišic, da vidi če so šle nazaj v prvotno lego ali rabiš posebne vaje po navodilu fiziatra. Drgač mam jaz še +4kg, pa tudi kar nekako nečejo odjadrat. Mal se tolažim s tem, da gre 1kg na mlekarne v polnem obratovanju, tako, da so še 3 kg za zgubit. user posted image
Hladilnik bomo popravili, sem klicala v GA, kjer smo ga kupili,  za serviserja, pa so me razveselili, da je še v garanciji. Sem mislila, da je le eno letouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: December(ke/čki) 2006
3.1.2007 19:57:25   
Vilma
Frufru ne vem. Tud jaz sem slišala za vse tri verzije. En, tri in šest mesecev user posted image Verjetno bom udarila srednjo varianto treh mesecev potem bomo pa vidli.
Drugače pa punce, vas moram mal hecat user posted image  Se vam vidi, da ponoči veliko spite user posted image  Naš Dominik je zahteven tudi ponoči, tako da sem že na nuli s kilogrami, če bo šlo tako naprej bom pa kmalu v minusu user posted image  Kosilo skoraj tri tedne nisem pojedla v miru. Sem se pa zverzirala v tem, kako najhitreje pojesti kosilo.user posted image  Enkrat sem se štopala, 5 minutk za kr veliko porcijo   
No vse je za nekaj dobro pravijo, mi se vsaj kilogrami topijo. user posted image

< Sporočilo je popravil Vilma -- 3.1.2007 20:00:07 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: December(ke/čki) 2006
4.1.2007 9:29:50   
Ženkica
OJla punce.

Ema: navijamo za tvoja dva sončka, te res občudujem, mene bi zlomilo, res si prava borka user posted image user posted image

Frufru: he he, ti je že ena napisala, obeta se ti nov hladilnik, a ni to fajn? user posted image user posted image

Vilma: jst tut znam pojest celo kosilo celo prej kot v petih minutah user posted image ; midva sva začela praktiricar z možem, da med kosilom tamalo kar na mizo dava, seveda na ležalnik in potem je mirna, ko naju občuduje kako se baševa user posted image , pa če ji slučajno duda iz ust pade mi ni treba vstajat; probaj še ti

Kar se pa kilogramov tiče je pa tko; jst sem prišla iz porodnišnice z -10 kg-jev; pol se je pa nekak ustavlo in gre zares zlo zlo počasi dol samo z dojenjem; po mojem bi ravno v pol leta zgubila še tiste 4 kile, če bi se samo na dojenje zanašala (seveda pod pogojem, da ne jem junka in sladkarij).

No, pa sem se odločila in začela telovadit (kar sem zelo dosledno počela pred nosečnostjo); si celo sposodila orbi trek in ga v vsej svoji vnemi uspela po dobrem tednu "znucat" oz. pokvarit; totalen šit. No, in sem se razjezila in se šla včeraj vpisat v fitnes user posted image , začnem pa jutri, ker sem danes brez avta in varstva. Imajo pa tak fajn fensi šmensi orbi trek, ni hudič da v pol leta ne shujšam vsaj kakih 6-7 kil, to bi blo idealno.

Punce, pa full lepo vreme se nam obeta do konca tedna; jupiii, sprehodi, sprehodi in še enkrat sprehodi; včeraj sva bili s Kajo 2x zunaj po dobro urco, je res pasalo.

Aja, da še malo user posted image ; Kaja noče in noče spat ponoči; oz. problem je ker nikakor ne zaspi, mogoče šele tam okoli polnoči; prej pa gleda kot čuk, meče dudo ven, men se pa trga, sploh ne vem kaj naj naredim v tej smeri.
NO ja, pa itak da ne spi v svojem košku, ampak pri meni, mož pa jasno na kavču. Sem študirala da bi blo mogoče dobro kar posteljco postavt, pa probat, če ji bo tam kaj bolj všeč; je košek tako ozek, da s strani dol obrobo vleče in je prou živčna, vam rečem user posted image ; bi jo mogli vidt, kak temperament.

Pa še M sem dobila; in to v potokih teče že cel teden user posted image  in še vedno ni vidt konca; očitno bo šlo za zadnjih 8 mesecev ven al kaj; ne vem no, to ni za nikamor.

Dons mam pa v planu likanje, sesanje, nekaj na easy za kosilo skuhat in jasno sprehod. user posted image user posted image

Aja, a mogoče katera ve, a je Barbk že doma?

lp

Ženkica

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: December(ke/čki) 2006
4.1.2007 11:29:41   
frufru
Lovro je res čisto po očitu, tudi v gledanju nagih bab user posted image Se je danes zbudil ravno ko sem bila pod tušem vsa namiljena. Pol mi pa ni preostalo drugega kot da ga dam v lupinco pa v kopalnico in nadaljujem z umivanjem. Je imel oke na pecljih kot tale smajli. user posted image

Naš pikopoko se tud smejčka. Sicer vem da je to še tko nezavedno ampak se ti res kar milo stori in srce topi. Čeprav se je zadnjič mulo nasmejal, ko mi je pokakal in polulal previjalno ravno, ko sem hotla montirat svežo pleničko. Po moje je prav čakal saboter mali. user posted image Saj pol sem se še jaz smejala, ko je začel čivkat. Spušča en tak negodujoč EJA EJA s švedskim naglasom user posted image user posted image .

Pa sledit je začel mojemu glasu. Ma sem važna se sam baham.

No s hladilnikom se ne morem. Garancija ješe veljavna, tako,da ga bomo samo popravili, samo na servis bomo moral pa v Kranj peljatuser posted image Serviser je rekel, da je šel najbrž samo en kontakt pri motorju. Da naj ga izklopim in vklopim. In potem je delal!!! Ampak samo pol ure, pa crknil pol čez kakšno uro pa spet delal. Naj se gre solit. Hladilnik, ne serviser.

< Sporočilo je popravil frufru -- 4.1.2007 11:32:09 >

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: December(ke/čki) 2006
4.1.2007 11:47:14   
Strawberrie Cherrie
Jutro punce...
Tudi mi smo imeli zanimivo noč - enih 5x se je zbudil pa je kakšno uro gor gledal, tako, da smo spali okoli 2-3h; pri nas je tako, da se ob 20h sprevijemo, potem pa gleda kakšno urco gor, kot čukecuser posted image , nato zaspi, potem ga pa okoli pol dvanajstih jaz gor vržem, ga sprevijem in podojim, da spi vsaj tja do 2h...
Se pa tudi refleksno smeje - joj kako je to lepouser posted image ; pa komaj čakam, da se bo tudi zavedno smejal...tisto mora biti šele lepo.
Mi smo zgleda fasali neko lažjo obliko alergije na mleko - zdaj ga 3dni že ne pijem, pa so se stvari dosti popravile (prej je mel neke takšne fleke po telesu - zdaj so hvala bogu zginili)
Punce, tiste, ki polna dojite -> ali devate otročku zraven tudi kakšen čajček oziroma prekuhano vodouser posted image Meni se ne zdi, da bi mogla dodajat, pa je patronažna rekla, da se pozimi (zaradi kurjave)to načeloma dodaja? Potem pa berem malo po forumu in vidim, da dosti mamic daje otročku čajek...ne vem, kaj bi - ja ali neuser posted image
No, zvija nas ne kaj dosti - mu je pa ful v veselje, da ko ga razvijem se še pokaka -> tako kot bi držaluser posted image ; pa sem že poizkusila različne variante - pred dojenjem, med dojenjem, po dojenju...ga razvijem, vidim, da je čist malo kakal - vzamem plenico, kar na 1x pa frrr in glej ga kakeca in to kakšna porcijauser posted image ; vmes moram seveda zelo paziti, da me še ne polula -> pač se je odločil, da ne bo kakal v plenico ali kajuser posted image user posted image
No, potem bom s telovadbo počakala na blagoslov G - se mi že kar lušta, sva si lani z lubijem iz ene sobe v kleti naredila fitnes...samo lestvine mi mora tast še naredituser posted image user posted image user posted image user posted image , pa verjetno bova dokupila še sobno kolo, orbitrek in ostale napravice po večini pa že imava...pa bo tipi topiuser posted image
Spomladi bom pa malo s tekom tudi poizkusila - ful rada tečem, upam samo, da mali ne bo pil milkshakea zaradi tegauser posted image user posted image
Nič, grem jaz kuhat.,.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: December(ke/čki) 2006
4.1.2007 15:38:55   
Strawberrie Cherrie
Mi smo se danes vagali in imamo 5000g (19dni je star)user posted image user posted image user posted image
PA ni nihče v naši familiji kaj debeluser posted image , eto naš mali je pa bucko - sam se mu ne vidiuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: December(ke/čki) 2006
4.1.2007 17:07:22   
t_t_y
Hoj mamice...
Se vam bom počasi malo pridružila, čeprav vas za nazaj nisem uspela prebrat (in verjetno tudi ne bom uspela). Naša mala pupa mi sicer pusti čisto dovolj časa - ob njej bi lahko šla še na šiht:), samo ta velik fantič pa zahteva ogromno pozornosti (ni minutke pri miru).
No, prebrala sem samo zadnjo stran, pa vidim, da debatirate o mleku in kg. Tiste, ki imate preveč mleka, si ga raje ne preveč stiskat, ker ga bo pač temu primerno še več (ponudba-povpraševanje), je pa mogoče res fajn, da je na rezervi, če more bebico kdaj kdo drug nahranit.
Ja, o kg pa sploh ne upam govorit (jih mam po porodu več kot sem jih imela s prvim preden sem rodila). Pri prvem sem dala v porodnišnici 12 kg dol, zdej pa 4-5 in glede na to, da sem se zredila ogroooomno resnično upam, da bo tokrat dojenje kaj pomagalo pri zgubljanju kilc, saj prvič ni.
Evo tolk zaenkrat - naš velikan kliče za igrat...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: December(ke/čki) 2006
4.1.2007 19:48:26   
severnica77
Pozdravljene mamice, jaz pa sem nehala z antibiotiki in je bil mir kakšne tri dni potem pa se vse ponovi (vnetje dojk). Prava groza spet antibiotiki. Zdaj jih moram jesti do sobote in me je spet strah, da se stvar ponovi. To pa res boli, niti vzravnati se ne moreš, težko dvigneš user posted image  ... No, bo že.

Ponoči se mi super naspimo, tudi čez dan ni panike. Malo jokicamo, če ga kaj napenja, ampak tega ni veliko in niti dolgo ne traja pa tudi intenziteta ni huda.

Je pa naši štručki zakrvavel popek. Me je kar panika zgrabila, vendar ni nič hudega, sem ga kar nesla pokazat v porodnišnico, ko sem šla tja jaz zaradi vnetja.

Kile so šle super dol. Nimam nobene kile več viška, vendar se mi pa zdi, da se mi je postava rahlo spremenila. Ja, kaj hočeš porod naredi svoje user posted image .

Lepo se imejte mamice, atiji in vsi user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 10:04:08   
frufru
Jutro!

Mi smo pa danes stari en mesec user posted image . In za ta pomembni dogodek smo se pošteno posračkali. user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa poslušava mačka Murija in bereva RR. user posted image

Vilma Kako pa tvoj Dominik praznuje?

Mi imamo pediatra v ponedeljek. R dela pa naju ne bo mogel peljat user posted image Bova šla kar peš, bo en fini sprehodek.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 10:45:55   
Ženkica
Dan.

Fruru in Lovro; vse najboljše za 1 mesec!! user posted image  user posted image

Najprej da se pohvalim, sem bila včeraj v fitnesu, mi je vseeno zneslo; ampak kako je šele pasalo; uff, orgazmično user posted image ; če že sexam ne, vsaj telovadim. user posted image  user posted image

No, danes pa šibamo komplet v Lj. v mesto; gremo kupit prstan zame, ki mi pripada še kot darilo za porod user posted image ; se že veselim.

Naša Kaja je danes pridno pančala; sicer ne more iz svoje kože; nujno se dojimo na 3-4 ure; ampak ok, to mi ni panika, važno, da zaspi nazaj, pa je ok. Je pa mogoče res nekaj na tem dojenju, sem se prejle vagala in spet sem imela polepšan dan user posted image ; še -1kg.

Aja, pa smejčkat se je začela in to čisto zavedno; je tako fajn občutek. Čeprav je rojena konec oktobra pa se nikakor še ne more kosat z oktoberskimi dojenčki; se vidi da je nedonošenček in da se je dejansko razvijala izven maternice; no ja, kakorkoli že, napreduje super in je res pravi angelček.

London_paris: a si ti ziher, da ste vašega prav vagali user posted image ; nekam veliko je pridobil za 19 dni; ne vem no; naša Kaja ima 2kg plusa v dveh mesecih in jo je dr. zelo pohvalila. A ga dojiš ali dobiva po flaški adaptirano mleko?*

No, šibam zdj, mejte se mamice.

Ženkica

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 10:51:20   
Strawberrie Cherrie
Ženkica: una vaga od patronažne je že pokazala 5010g, tko da - pomojem je ziher. Samo polno dojiva se enih 8-9x na dan. Je pa rekla patronažna, da pri dojenju ne omejujejo in da ni važno koliko se zredi, glavno je da so mišice polne in čvrste, ne pa uplahnjene - in da to ni noben pokazatelj kakšen bo malček pri 3mesecih, ko se ponavadi teža malo 'razporedi'....moj bratranec je iz 4200g pri 3tednih prišel na 6kg - ga je zdravnica mogla 2x stehtati, da je verjela - sedaj pri 7letih je pa drobčkan in suhcenuser posted image user posted image Sem se sicer malo ustrašla, da bo res kakšen bajsekuser posted image , ampak nikjer ne piše...pač rad jeuser posted image
Ok, šibava v mesto, da ti končno pošljem tele kapljice...


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 11:18:27   
frufru
Ženkica pri takih dojenčkozavrih kot je Ožbej, Lovro in še kateri ni nič čudnega, ker jejo kot za stavo. Naš je danes spraznil celo joško, pa mu ni bilo dovolj, tako da sem mu dala še 100ml mleka iz hladilnika (je čudežno ozdravel in spet dela). Pa celo polil ni nič in bi še papcaluser posted image , pa so bile mlekarne prazne, Novalaca mu pa nisem hotla mešat, ker je že čist čukasto gledal.

Aja, naš Lovro je imel pri 3 tednih po naši tehtnici (0,1kg natančna) 5 kg s cotikami vred. Če upoštevam odpustno težo, je to več kot kila. Pa še fantki običajno več tehtajo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 13:01:07   
severnica77
Pozdravljene mamice,

danes smo imeli kontrolni pregled v porodnišnici in je vse lepo in prav. Leo je v 15 dneh pridobil 675 g in sedaj tehta 4515g, star pa je točno tri tedne (ob izključnem dojenju). Ko sem ga morala sleči se mi je pa kot ponavadi konkretno pokakal. Še dobro, da sem imela s sabo plenice.

Potem smo še šli malo v mojo službo pozdraviti in je bil tudi pridkan, oz. se ni za nobenega zmenil. Takoj, ko smo prišli domov pa je zahteval svojo hrano user posted image , potem me je malo pobljuval in sedaj pančka.

Nekateri vaši dojenčki pa so res pravi, pravi korenjaki, saj skoraj ne morem verjeti koliko tehtajo. Pa sem mislila, da je moj pravi jedec in da se redi na zgornji meji user posted image

Lepo se imejte.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 15:03:03   
emaa
Mislim, da zdrži mleko v zmrzovalniku 4 mesece, v hladilniku pa 48 ur. Naša lumpa imata oba čez tri kile. David pa ima od danes naprej pumpo za kateter priklopljeno samo čez noč, ker se preveč redi. Koliko časa bo potreboval kateter se ne ve, je vse odvisno od njega in sposobnosti dapatacije njegovega črevesja. Drugače pa David poje po 8 obrokov na dan okoli 80ml. Luka pa 5-6, zvečer poje zelo veliko in dodava po flaši, ker se predolgo doji in je potem spet lačen. Kar nekje 150-180ml pomlaska.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 15:34:29   
Zasanjana
Živjo!user posted image

Čestitke Lovru za prvi mesec!user posted image Kako čas beži, mi smo tudi že tri mesece stari.user posted image Dvakrat se obrneš, pa so že odrasli.

V nedeljo planiramo it na en izlet, ker napovedujejo lepo vreme; V en dvorec, ki ima ogromen park, kjer se lahko sprehajaš in to je nam najpomembnejše... da se da dan preživet zunaj z vozičkom.Pa še mastili se bomo z dobro hrano in vinom(no, jaz neuser posted image ).

Zadnje tri noči imamo katastrofalne probleme s spanjem.Pa tudi podnevi ni nič boljše.user posted image Tako sem bila ponosna na Aleksa, ker je bil tako priden ponoči.Nič se ni zbujal, nič ni jokcal, zdaj pa to.
Včeraj ga je nekaj prijelo in se je drl neprestano od polnoči do skoraj treh zjutraj.Potem je obupal in zaspal za eno urco, potem pa spet.user posted image Lačen ni bil, joško je odrival, flašo pa tudi.Zdaj se je najedel in ga oči poskuša uspavat.Res upam, da ga za kakšno urco zmanjka.No, dost jamranja... vseeno se imamo fino, tudi če ponoči nič ne spimo.user posted image
Emamair, dobra si, da se tako dobro držiš ob vsem, kar se dogaja!user posted image user posted image user posted image

Mejte se!user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 17:37:40   
r1ta
Lep pozdrav punce!

Na hitro se vam javim, ker sem še rahlo zmedena odkar sem prispela domov, predvsem pa me dete potrebuje.
Videla sem da vam je moj dragi napisal izčrpno poročilo, tako da skoraj nimam česa dodati, le to da imam zlatega fanta in krasno hčerko. Slikice prilepim kmalu in se vam pridružim ob čvekanju!

Samo eno vprašanje... kdaj začeti uporabljati dudo?

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 17:50:10   
Zasanjana
o r1ta, dobrodošla!user posted image Naš je dudo dobil že v porodnišnici.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: December(ke/čki) 2006
5.1.2007 18:03:10   
Vilma
Frufru  hvala enako user posted image
Tudi naš Dominik se je na svoj prvi mesec pošteno posračkal. Ampak res POŠTENO! Hvala bogu za papmerske, kaj vse zadržijo, ne moreš verjet user posted image

Smo pa bili danes skoraj tri urce zunaj, ker je bil tak lep sonček. Potem smo dobili obiske, pa kosilo, pa potem je celo mami uspela odspat pol ure popoldne in evo, dan je skoraj minil. A vam tudi tako hitor minevajo ure in dnevi? user posted image

Drugače pa se pri nas malce normalizira stanje, sem fuuul zadovoljna  (ne smem preveč hvalit in moram zraven še trkat user posted image ), danes ponoči smo vstali samo trikrat. Ob pol dvanajstih, pol treh in pol šestih, kar je cela zmaga user posted image  
Nisem pa jaz mogla spat vmes tri ure, zgleda sem se navadila, da imam tri štiri urc na noč dovolj. user posted image  Tako da se moram še jaz normalizirat, pa bomo čisto uigran tim user posted image
Sem se pa tudi navadila na njegovo oglašanje ponoči, včasih renči kot levček, stoka in jamra in to tako glasno, da od tega ne morem spat. A so vaši malčki tudi tako glasni, ko spijo?
Mi imamo pa pediatra v torek. Me prav zanima, koliko je pridobil na teži. Sicer pa bom poročala.
Nič punce, lepo se imejte in se še beremo.  user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: December(ke/čki) 2006
6.1.2007 9:34:10   
frufru
user posted image user posted image user posted image  R1ta je med nami

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: December(ke/čki) 2006
6.1.2007 9:48:51   
Strawberrie Cherrie
R1ta - dobrodošla user posted image user posted image user posted image
Frufru: mogoče je pa tvoj hladilnik samo luna malo dajala user posted image Aja, pa včeraj sem pozabila, danes pa sporočam za en dan nazaj - BRAVO dojenčkozaver Lovro za 1mesec user posted image user posted image user posted image
Glede na to, da sta Ožbej pa Lovro kar skor enako pri kilah - koliko pa tehta sedaj pri 1mesecu? a v posvetovalnici ste že bili? Katero št cotik pa nosi sedaj? (grem 15malo po razprodajah, kolikor bo čas dopuščal, pa da vidim a naj začnem kar 68 kupovat za februar/marec??? pomojem jauser posted image )
No, da se pohvalim, mi smo danes spali od 12h - 3h in pa od 3.30h do 7.30h, pa še ko sva se dojila je kar spančkal zraven -> sem mu pa zvečer, ko se je najedel in je hotel viset še malo na moji joškici, dala 10ml čaja (hipp koromač) je popil kot za šalo in zaspal v minutki -> pa šraufalo ga prav nič ni, pridelal je pa en fajn drekec, se mu je zjuraj kar na riti še držal, ko sva se splaknila pod pipouser posted image user posted image
Sprehodi so res zakon, malega ful utrudijo!
R1ta - pri nas mu tudi niso dali v P dudike, pa je sedaj noče - tudi če mu dam gor vetrovne kapljice, ki so ful sladke jo ima cca 10sekund not, potem pa poleti čez pol sobe. Moja joška je njegova duda - jaz pa njegova ninicauser posted image user posted image , namesto tetra pleničkeuser posted image . Tako da če hočeš, da ima mala dudouser posted image ji jo kar hitro podturi.user posted image user posted image
Pa še nekaj, drage moje punce, jaz vsepovsod berem, kako otroci do 6meseca ne znajo izsiljevat??? Meni se zdi naš pobič kar navihan kar se tega tiče - noče zaspat, če ni stisjen k meni ali pa da ga ati nosiuser posted image Visi mi gor na joški kot mali orangutanuser posted image , kakorkoli jo odmaknem, predenj koma zaspi je jokuser posted image user posted image user posted image , ko je sit in sprevit in vse tipi topi ga je potrebno nosit - ful redko je lahko dlje kot 3minute v ležalniku - pa še to ponavadi jaz v teh minutkah na hitro pojem...v glavnem, saj sem mu na voljo 200% in mu vedno bom, ampak tole res liči malo na izsiljevanje mamiceuser posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: December(ke/čki) 2006
6.1.2007 10:41:36   
Strawberrie Cherrie
Pa še ena mala spodbuda za vse mamice, ki imate fantke - sem dobila ful fajno knjigo (teta mi jo je prinesla ob rojstvu tamalega) od Michaela Guriana - Dečke vzgajamo drugače ('' Dečki s svojo neizčrpno energijo, pogumno ljubeznijo, upi in neukrotljivim duhom lahko obogatijo današnji svet, vendar jim moramo ponuditi možnost, da se izrazijo v vsej svoji različnosti. Zato je temu treba prilagoditi tudi njihovo vzgojo.
Vse več znanstvenih dokazov potrjuje, da so fantje že ob rojstvu drugačni od deklic: torej jih je potrebno obravnavati njihovi drugačnosti primerno. Za dečke je značilna boljša prostorska predstava, predmete opazujejo manj časa, a intenzivneje, moški možgani se vključijo, opravijo nalogo in se izključijo; imajo pa več težav pri branju, sprejemnju čutnih vtisov.
Dečki potrebujejo skrbne starše, občutek pripadnosti skupnosti, razvito duhovno življenje, pomembno delo, učitelje in vzornike, trda pravila, naučiti se morajo voditi druge ali jim slediti, doživeti pustolovščine, imeti pravega prijatelja, veliko iger in pomembno vlogo v življenju.
'')
Res jo priporočam v branje, se marsikaj naučiš, pa ne samo sebe, tudi okolico, da bo vaš deček resnično zrastel v pravega fanta user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: December(ke/čki) 2006
6.1.2007 16:54:03   
Shorty_
No jz mam dva dojenčka ker je mel moj učeri operacijo tura in se komaj premikauser posted image , hvala bogu je Nika zlata tko da sva prvo nočko same prespale super, dans pa so mi že poslal moža domov in se kar lepo rihtamo.
Srečno pa zdravo predvsem pa otroškega smeha polno novo leto z zamudouser posted image  Razlog pa sem že navedla.
severnica 77 upam da se ti ne ponovi še enkrat men se zaenkrat ni čeprav ko mi ponoči spi po 6-7 ur je kar kriza sam si pol ko poje še mal stisnem pa je mal boljeuser posted image
Nika pa lepo spi v svoji postelji in se tudi sama uspava brez joka tko da upam da bo tko ostalo problem je včasih sam kupček podret amapak ko ga, je pa ful dobre voljeuser posted image

Čestitke vsem za obmesečniceuser posted image

No grem mal lubija cartat, pol pa ritko previt pa nafutrat mojo miško piškouser posted image

Aja a ve uporabljate pleničke 2-5kg al 3-6kg?

Ema ti si pa carica, David naj pa še naprej pridno je in prav tako tudi Luka!! Najboljša starša sta za vajina sončka, ker imata ogromno volje in poguma vaju bo v prihodnosti spremljala srečauser posted image  100% verjamem v touser posted image

Pozdravček

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?