|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  564 565 [566] 567 568   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke
11.10.2007 17:22:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezda71

user posted image za tiste ki si črpate mleko,jaz v 1uri spravim iz obeh dojk cca 70ml user posted image pa rabi za 1 obrok na 4ure 120ml zdaj pa sploh ne vem a mam jaz dost mleka al ne? Pa kolk on pol poje in klk naj doda, ker naš poje tolk ko mu dam se nažira pol pa poliva, pa joka mislim da zato ker ga želodček boli skratka cele štale immo okoli hranjenja sploh ne vem kako naj delava da bo prav. Rada bi ga dojila na polno ampak po drugi strani če mu dam flašo pa točno vem kolk je pojedu. sorry malo zatežila.user posted image



če po dojenju ne joče za drugo obrok vsaj 3 ure,potem je dovolj sit. če nebi bil bi ti jasno povedal.
in ko dojiš probaj samo iz ene dojke,da druga počiva in se polni 6 ur.
ven pa meče zato ker je presit od tvojega in dodatka. verjetno je tak požeruh kot moj,kaj mu daš v usta poje,pol pa ga tišči in joče dokler ven ne vrže kar je viška.
pišem z eno rokouser posted image

(odgovor članu zvezda71)
  Neposredna povezava do sporočila: 14126
   RE: Septembrke
11.10.2007 17:26:06   
sonce78
Čav punce user posted image

Jaz sem tudi full žalostna, zaradi sebe itak (še vedno +15 kg, pudingast trebuh, mozoljast obraz, ...), zelo sem zaskrbljena za mojega fantke, ker je še vedno zelo rumen kljub temu, da sva bila že dvakrat v bolnici in je bil že dvakrat po štiri dni pod lučko. Jutri gremo k pediatrinji, da mu izmeri bilirubin. Joj, držite pesti, da je šlo na boljše in da  ta trdovratna zlatenica ne bo pustila posledic.
user posted image A je katera imela kakšno izkušnjo z zlatenico? Zelo, zelo sem zaskrbljena za mojega pikeca, da jokam že cel dan user posted image . Tako se počutim nemočna, bi mu rada pomagala, pa ne morem. user posted image



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 14127
   RE: Septembrke
11.10.2007 17:35:58   
helenav
Sonce78.....pridi nazaj na morje, boš manj jokala, jod pomagauser posted image user posted image user posted image user posted image

Šalo na stran...moja j etudi imela zlatenico in smo zaradi tega bile dlje v bolnici. Ne se bat, nič mu ne bo...veliko ga dajaj na sonce..pa naj veliko je, ker s kakanjem se čistijo ledvičkain bo manj rumenček.

Držim pesti..

Šibam...danes so krčki že celo popoldne.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 14128
   RE: Septembrke
11.10.2007 17:37:29   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: sonce78


Jaz sem tudi full žalostna, zaradi sebe itak (še vedno +15 kg, pudingast trebuh, mozoljast obraz, ...)




Joj, ne govori....tudi jaz imam še približno tolk kil preveč. Pa pravjo, da se z dojenjem shujša...jaz 2 dojim pa nič ne shujšamuser posted image Očitno bo res treba dieto usekat.....samo se še ne upam preveč držat nazaj, ker se bojim da mleko zgubim. Malo bo še treba počakat.


Guppy, ja, se bove zmenile za srečanje.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 14129
   RE: Septembrke
11.10.2007 17:48:28   
guppy
Evo, imam čas za nakladanje, ker ati čuva malčka in se igra z njima. Včeraj me je namreč popolnoma sesulo.

Začelo se je s tem, da sta bila malčka par dni nemirna in sem bila res utrujena kot en zombi. Takrat si seveda dovzeten za vse možno in tako se je začelo kopičiti:

user posted image  Maja cel dan ni želela jest in vse, kar je pojedla je zbruhala. Pa še pediatrinja je rekla, da ima nezrela kolka, da ima slabši tonus, da moramo v razvojno... Čisto sem ponorela od skrbi zanjo. Pikica moja mala.
user posted image  Sicer to poslušam že odkar sem rodila, ampak še bolj mi gredo na živce ljudje s svojimi nasveti. Vsak ima namreč neko svojo teorijo. En pravi žejen je, drugi pravi zebe ga, en pravi lačen je, tretji pravi drži ga. AAAAaaaa!! Jaz sem mama teh otrok in najbolje vem, kaj otroček potrebuje, če pa ne vem, pa tudi ne pomaga, če mi kdo drug pove sto možnosti, ki sem jih že preverila. Grrr.
user posted image  Prekleta menstruacija. Ko sem želela zanosit, je ni bilo najprej 3, potem 6 MESECEV, zdaj se je pa pokazala, ko sem že tako slabokrvna.
user posted image  Komentarji. Joj, kok je moj mož krasen, kako lepo skrbi za njiju, kako rada ga imata... To vse je RES, ampak mene doma nihče ne pohvali, kako zdržim sama dopoldan, da sem vsaj "v redu" mama. In to vse skupaj se navezuje na naslednje:
user posted image  Fouš sem svojemu možu, ker sta malčka zaljubljena do ušes vanj. Po tihem mislim, da ona dva mislita, da je on njuna mama. Po CR je namreč on dobil otročka v roke, ju crkljal itd. in tudi, ko sem prišla domov je 80% reči z njima počel on. Včasih se počutim tako odrinjeno...

Danes pa sem boljše volje, ker sta bila reeees pridna malčka. Začela sem bolj pozitivno gledat na reči:
user posted image  Otroka sta zdrava in super napredujeta!!!
user posted image  Mož mi OGROMNO pomaga in hvala bogu, da ga imata tako zelo rada in da počne z njima vse živo, od previjanja, kopanja, uspavanja, tolaženja... drugače bi se mi zmešalo. Krasen mož in očka je!!
user posted image  Hvala bogu za ta forum in vas mamice, da se lahko pogovorimo in iz sebe spravimo ven te skrbi. Sicer imam kar nekaj prijateljic in prijateljev, s katerimi se to lahko pogovorim, ampak njih mučijo druge skrbi, kot so služba, študij... ne pa materinstvo.
user posted image  Marko in Maja super kakata po Beba1. Prej sta kakala 1x na teden, predvčerajšnjim pa je Marko 3x napolnil plenico v enem dnevu, danes pa spet! Majo še čakamo :)))
user posted image  Mamica sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 14130
   RE: Septembrke
11.10.2007 18:00:55   
Anonimen
O Guppy. Zlata si. Kako dobro si to napisala.

Jaz mam tudi občutek, da me Luka nima tako zelo rad, ker mam včasih prav občutek, da ga mučim, ko me včasih tako pogleda, ko se mu zaleti ali pa, ko naredim kaj takega, kar mu ni všeč. Pogled je tak, da bi si najraje ne vem kaj naredila, ker ga imam neskončno rada in bi mu vse slabo želela prihraniti. Je pa tudi res, da se mi kdaj (verjetno res nevede) tako zasmeji, da se kar topim in je vse slabo v trenutku pozabljeno. In ja, tudi jaz sem neizmerno srečna, ker sem mama in partnerka in sem pripravljena za svojega sončka in ljubija narediti vse. Ko se spomnim, kako je bilo, ko sem bila še sama in brez obeh, se šele sedaj zavedam, kako prazno je bilo moje življenje. Res je, razvaja sem se in se posvečala sebi in svoji karieri do neba, toda to ni niti senca tistega kar imam sedaj. Moje življenje je lepo, pa čeprav jamram in se na trenutke res smilim sama sebi. Samo počakati moramo da mine to težko obdobje, ki ga trenutno vse preživljamo, potem pa bomo polno zaživele. Boste videle.   

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14131
   RE: Septembrke
11.10.2007 18:14:06   
sonce78
helenav takoj se vrnem, če dobim stanovanje po taki ceni kot je tukaj. Tako pogrešam obalo in vse moje user posted image . Tako je lepa Izola, najlepše mesto na svetu user posted image .
Ravno v tem je problem, midva sva tudi bila dlje v bolnici, pa sva se tudi ponovno vrnila za 5 dni in je revček še kar rumen, pa naju je patronažna poslala na pregled. Upam, da je samo še koža rumena in je raven bilirubina v krvi že nizek.  Ga imam skozi pri oknu in tudi kaka in lula kot veliki!
Pozdravček v Izolo! user posted image zate in Klaro!

CUKERČEK te kile ne gredo nikamor ..... se tehtam vsako uro user posted image ........ in veš kaj se je danes zgodilo ..... imam kilo več kot včeraj !!!!!!!!! user posted image Zres bo potrebno kakšno dieto upalit .... sem že razmišljala o tisti 90 dnevni ločevalni, ampak ne sedaj .......... zdaj je moj sonček najvažnejši. In veš kaj je najhujše in ne morem razumeti zakaj ......... ŠE NOSEČNIŠKE HLAČE SO MI PREMAJHNE!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 14132
   RE: Septembrke
11.10.2007 18:38:59   
matejad
Evo, da se še jaz javim, ker vidim, da me imate še vedno na seznamuuser posted image
Smo tudi septembrski, rodila sem 28.9., malega Nejca, težkega 3280g in velikega 51cm.

Doma se še navajamo na vse novo, hvalabogu imam taščo, ki mi skuha, da jaz lahko počivam. Malo ga je že zvijalo, pa nam je patronažna priporočila kuminov sirup, se mi zdi, da je zdaj bolje, ker se sprdka.

Jutri se bomo prvič kopali, samo danes spet opažam krvav popekuser posted image

Ven smo šli samo za 5 minut, jutri, če bo lepo vreme, gremo na 15minutni sprehodek.

Toliko zaenkrat, naj povem, da vas berem vsak dan, da ste zakon...Ful uporabnih stvari izveš in ti potem ni tako težko pri vzgoji takega drobižka. Pisat se mi pa ne da.

Lep pozdrav

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 14133
   RE: Septembrke
11.10.2007 18:46:58   
Anonimen
Tudi meni kile ne gredo nikamor. Po porodu sem takoj izgubila 13 kg, 5 pa jih je ostalo. In sem kar upala da bo šlo dol kot prvih 13kg in da ni vrag da se niti za en gram ne premakne. Kar pomeni da ne morem oblečt niti enih hlač izpred nosečnosti, ker sem že takrat pridobila na teži in se komaj spravila v hlače. Kaaaavbojke bi rada spet obleklaaaaaa!!!!
Pri meni je problem to, da sem se z novim letom resno spravila na dieto, počistla cel hladilnik in skrinjo in vsem resno napovedala da sem na dieti in mislila smrtno resno in komaj čakala. In vem da bi mi ratalo, ker sem bila pravilno motivirana in enkrat sem že shujšala 25kg in vem da bi mi šlo.
Pa ni vrag da je ravno prvi teden moje diete bil po 2 letih test pozitiven. In priznam, bila sem malo zaprepadena, ker kaj pa bo sedaj z mojo dietouser posted image . Ja, saj vem kako to zveni, ampak če si v bučo nekaj zabijem in že vidim cilj pred seboj in poletje v bikinkah, potem si lahko mislite kako mi je bilo v naslednjih mesecih, ko so šli kg samo gor in gor. In sedaj jih imam toliko da ne upam na glas povedatuser posted image . Ok, med nosečnostjo je sprejemljivo da si okrogel, že en dan po porodu pa si samo zanemarjena kugla. Pa še vse dol visi, vsaj tega ni bilo prej.
Pa kaj naj, na dieto sedaj ne smemo zaradi mleka. Torej bom še nekaj časa trpela v svojem telesu in po tem dieta, jaz hočem spet svojih 60kg videt in oblačila št. 40 nosit. Pa pikauser posted image .

Žan se je po tisti cukrani vodi 6 ur kasneje vsral ko velik. Preko plenice na vseh straneh. Imel je umazan cel trebuh, noge in hrbetuser posted image . Ni ga Pamperske ki bi kaj takega zadržala. In danes je prvi dan da je cel dan brez joka. No, sedaj je njegova ura da začne pet svojo pesmico, tako da se dnevnika zraven njega ne da gledat in filma ob 20h tudi neuser posted image .

Guppy, samo pogumno. Jaz te občudujem da zmoreš z dvema. In prav imaš, ljudje skoz nekaj može hvalijo, da imam srečo da se zanima za Žana, da je pripravljen pomagat (če mene vprašaš veliko premalo čeprav se trudi), da ga previje itd. Mene še živ krst ni pohvalil. Ali pa rekel kako spodbudno ali pa da dobro zgledam, karkoli kar bi mi moralo dvignilo. AMpak me mama moramo to po službeni dolžnosti vse obvladat, možje so pa nek božji daruser posted image .

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14134
   RE: Septembrke
11.10.2007 18:50:40   
bodoča
Holja po dooolgem času.

Sem mislila, da sem osamljena s temi krizami, pa vidim, da smo vse na skor istem. Ta teden se mi bo zmešalo, ta mali je tolk siten, da je grozno, še nikoli ni bil tak, jaz pa večinoma cele dneve sama in več ne vem kaj naj še naredim, da ne bi jokal, no pol pa jočeva oba.
Se meni tudi včasih zazdi, da mu grem že na živce, če lahko tako rečem. Samo verjetno je to zaradi tega, ker je celi čas z mano in seveda je pol super vesel ko proti večeru pride očka.
Včeraj se mi je drl cel dan, ko pa je moj prišel domov in ga vzel pa je bilo vredu. Pol pa zgleda ko da si zmišljujem user posted image user posted image .

Se opravičujem, če sem preveč zabluzila, samo sem tolk utrujena, da se mi tud razmišljat več ne da. Upam, da bo jutri bolje.

Da povem še mere mojega navihančka:
rojstvo: 3.190 g in 50 cm
1 mesec: 3.972 g in 52,7 cm.
 
Naslednji teden ima pa že drugič posvetovalnico, komaj čakam.
 
Moram it, "šefe" kliče. pridne bodite, pa pa. user posted image
 
user posted image  Kdaj se bomo septemberke selile, da vas ne bom zgubila?

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 14135
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:11:53   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka



SELITEV: A se zmenimo, da se v soboto preselimo? Sandra, a boš ti odprla temo s seznamom? Mislim, da smo vse letošnje septembrke že mamice in je čas, da gremo na drug forumuser posted image  Kaj pravite?



user posted image če imam lahko to čast, rade volje!
v soboto? al prej

js vas nisem brala za nazaj, ker nimam časauser posted image
user posted image ME PA ZANIMA, KOLKO POJEJO VAŠI MALČKI NA OBROK???


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14136
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:15:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Tudi meni kile ne gredo nikamor. 
...
Ok, med nosečnostjo je sprejemljivo da si okrogel, že en dan po porodu pa si samo zanemarjena kugla. Pa še vse dol visi, vsaj tega ni bilo prej.
Pa kaj naj, na dieto sedaj ne smemo zaradi mleka.



joj srček jaz se samo podpišem lahko pod tvoj post... kot da bi jaz pisala za sebe. danes sem šla na govorilne ure od hčere v šolo - v stari trenerki, čop, očala, brez make-upa, grozne šlape na nogah, ker drugega ne morem obut, ker imam oteklo nogo še vedno zaradi zvinauser posted image , kile pa imam na sumu dda gredo celo gor, ne pa dol GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

sicer se tolažim z mislijo, da vsi itak samo dojenčka gledajo, ampak kje user posted image  je tista urejena suha dama ki ima isto ime kot jaz???

ampak zvita noga me pa boli kot 300 user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14137
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:16:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: misska

Punce kdaj gremo na "starši čvekamo"???

Predlagam da se kot prvi post da seznamček otrok in mer in da tam tudi ostane, seznam namreč. Ko bo treba dopoljnevati, ga bo pač avtorica dopolnjevala ("popravljala"), ampak na prvi strani - tako ne bomo basale teme? Kaj se vam zdi? Je to sploh mogoče? No vsi bomo pa na ta način vedeli kje je seznam.

Ker smo pač pozabljive "te dni"user posted image


sandrica, če nisi čitala za nazaj, lej, tole sem napisala pa se mi ne zdi tok neumna idejauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14138
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:20:16   
sandra85
user posted image  
ŠE NESTRPNO ČAKAMO:

(PDP, nick (leta), št. nos., kraj bivanja-> porodnišnica, spol,imeuser posted image )

7.9. quelle (29), 1n, --> Kranj / Jesenice user posted image
9.9. nestrpnica (27), 2n, Ptuj user posted image
9.9. manca79, Kranj user posted image
 
24.9. nejca79, 2n user posted image
24.9. aldina, (25), 2n, Deskle  user posted image
25.9. matejad user posted image

26.9. PravaTečka (29), 2n, Pesnica --> Mb user posted image   
30.9. taja83 (24), 1n, --> Trbovlje user posted image


V pričakovanju: 2 user posted image , 2 user posted image  in  4 user posted image   ... le kaj se skriva v user posted image ------------------------------------------------------------------------------------------------

DRUGE INFORMACIJE

SEZNAM
za novorojenčka
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1587468

NUJNA GINEKOLOŠKA POMOČ

-PORODNIŠNICA LJUBLJANA:
 01 522 61 11

-PORODNIŠNICA CELJE: 
            informacije: 03/423-33-38, 03/423-31-38                         
            oddelek za nosečnice (pomoč po porodu): 03/423-33-47
            urgentni oddelek: 03/423-35-53

OTROŠKA POSVETOVALNICA: 03/543-42-70; naročanje in informacije (7.00-8.00)

(ko pridete domov z otrokom, pokličete v posvetovalnico in otroka naročite na prvi pregled)

PATRONAŽNA SLUŽBA: 03/543-43-03 (7.00-8.00 in 14.00-15.00) 

-PORODNIŠNICA POSTOJNA: 05/700-07-20 

----------------------------------------------------------------------- 
  

 
SEPTEMBRČKE in SEPTEMBRČKI

user posted image                     




user posted image
25.7. CUKRČEK, okolica Vrhnike (PDP 1.9.)
KLARA
rojstvo: 2710g, 47cm
ALJAŽ
rojstvo:2830g, 49cm

user posted image
4.8. Rožica* (PDP 5.9.)
...
rojstvo: 2890g,  48,5cm


user posted image
10.8. Guppy, okolica Ljubljane (PDP 1.9.)
MAJA
rojstvo: 2620g, 47cm
1.mesec: 3150g, 49,5cm
2.mesec: 4050g, 53,5cm
MARKO
rojstvo: 2640g, 47cm
1.mesec: 3450g, 51cm
2.mesec: 4650g, 54,5cm


user posted image
 
16.8. anab, Ljubljana (PDP 20.9.)
MATIC
rojstvo: 2830g, 50cm
1.mesec: 3620g, 54cm


user posted image  
16.8. ursy, Ljubljana (PDP 5.9.)
LARA
rojstvo: 3000g, 49cm
1.mesec: 4660g, 54,5cm


user posted image
17.8. lasekP, Velenje (PDP 5.9.)
LARA

rojstvo: ...

user posted image
21.8. misska, Ljubljana (PDP 2.9.)
LEONID
rojstvo: 3240g, 51cm
1.mesec: 4610g, 55cm


user posted image
23.8. Eva* (PDP 14.9)
TINKARA
rojstvo: 3110g, 52cm
user posted image
24.8. nefretiti, Maribor (PDP 10.9.)
NEŽA
rojstvo: 2030g, 44cm
1.mesec 3380g, 50,5cm

user posted image
24.8. buškica, Medvode (PDP 19.9.)
GAJA LEA
rojstvo: 2250g, 45cm 

user posted image
24.8. surya, Posavje (PDP 28.8.)
IZAK
rojstvo: 3440g, 52cm
1.mesec: 4800g, 57cm
user posted image
27.8. Sandra85, Portorož (PDP 9.9.)
ENEJ
rojstvo: 3260g, 51cm
1.mesec: 4700g, 56cm

user posted image

27.8. Bodoča, Slovenj Gradec (PDP 4.9.)
MATJAŽ
rojstvo: 3190g, 50cm
1.mesec: 3972g, 52,7cm


user posted image
28.8. Helenav, Izola (PDP 15.9.)
KLARA
rojstvo: 2100g, 47cm
1.mesec: 3250g, 49cm

user posted image
30.8. nena80, Dolenjska (PDP 3.9.)
LOVRO
rojstvo: 3580g,53cm
1.mesec: 4700g, 57cm

user posted image
31.8. Lumpa6, Ljubljana (PDP 2.9.)
ŽIGA
rojstvo: 3460g, 51cm
1.mesec: 4400g, 54cm
user posted image
31.8. nana 27, okolica Ljubljane (PDP 5.9.) 
MAJA
rojstvo: 3260g, 52cm
1.mesec: 4660g, 55cm 


user posted image
1.9. Carmy, Domžale (PDP 7.9.)
TINEJ
rojstvo: 3430g, 51cm



user posted image
1.9. ribica23, Domžale (PDP 9.9.)
ENEJ
rojstvo: 3150g, 50cm


user posted image
2.9. aljab, Celje (PDP 3.9.)
JANINA
rojstvo: 3400g, 51cm

user posted image
3.9. jonči, Kranj (PDP 3.9.)
TEJA
rojstvo: 3830g, 54cm 


user posted image
6.9. Pikica pokica, Celje (PDP 3.9.)
ZOJA
rojstvo: 3240g, 50cm

user posted image
6.9. PBJ (PDP 13.9.)
ANA
rojstvo: 3720g, 52cm
1.mesec: 5300g, 56cm


user posted image
6.9. jst86, Škofja Loka (PDP 12.9.)
LEON
rojstvo: 3950g, 52cm


user posted image
6.9. Mokka1, Ruše (PDP 3.9.)
GAL
rojstvo: 3680g, 51cm
 

user posted image
6.9. Tatty, Cerkno (PDP 20.9.)
LIN
rojstvo: 3280g, 52cm 

user posted image
8.9. _mala_, Maribor (PDP 10.9.)
EVA
rojstvo: 3200g, 50cm

user posted image
8.9. Dorotea, severna primorska (PDP 23.9.)
PATRICIJA
rojstvo: 3030g, 52cm
1.mesec: 3630g
 

user posted image
8.9. Mateja82, Celje (PDP 5.9.)
FILIP
rojstvo: 3460g, 51cm

user posted image    
9.9. Žabonka, Ljubljana (PDP 7.9.)
BRINA
rojstvo: 3600g, 51cm

user posted image
9.9. LEVASI, Ljubljana (PDP 9.9.)
KARLINA
rojstvo: 3480g, 51cm


user posted image    
10.9. Žarnica, Ptuj (PDP 21.9.)
HANA
rojstvo: 3400g, 51cm 



user posted image
12.9. Lemavrica, Ljubljana (PDP 3.9.)
JAKA
rojstvo: 3140g, 50cm

user posted image
13.9. annie, Ruše (PDP 17.9.)
NIK
rojstvo: 3410g, 50cm

user posted image
13.9. Emm, Velenje (PDP 9.9)
AMMAR
rojstvo: 4470g, 54cm


user posted image
14.9. Ninica (PDP 8.9.)
GAJA
rojstvo: 3410g, 51cm


user posted image  
14.9. zvezda71, Ljubljana (PDP 16.9.)
NACE
rojstvo: 4230g, 53cm


user posted image
15.9. Miša... (PDP 17.9.)
NIK
rojstvo: 2940g, 50cm

user posted image
16.9. mony79, Primorska (PDP 20.9.)
VID
rojstvo: 3820g, 52cm

user posted image
16.9. Zoya27, Celje (PDP 11.9.)
EMA
rojstvo: 3735g, 53cm

user posted image
19.9. kija
TIAN
rojstvo: 3500g, 51cm
user posted image
20.9. Duskamb, Maribor (PDP 7.9.)
MATIJA
rojstvo: 4000g, 53cm
user posted image
20.9. cuma, Izola (PDP 16.9.)
TINKARA
rojstvo: 3800g, 58cm

user posted image
20.9. 123a (PDP 30.9.)
ZOYA
rojstvo: 3530g, 50cm

user posted image
21.9. Srček, Strunjan (PDP 12.9.)
ŽAN
rojstvo: 3680g, 51cm

user posted image
21.9. nora, Ljubljana (PDP 22.9.)
LUCIJA
rojstvo: 3280g, 50cm
user posted image
21.9. Taja339, Laško (PDP 15.9.)
HANA BRINA
rojstvo: 3910g, 52cm
user posted image
21.9. Tanja Lina, okolica Kranja (PDP 28.9.)
LUKA
rojstvo: 3080g, 53cm
user posted image
22.9. taček, Slovenj Gradec (PDP 27.9.)
STAŠ
rojstvo: 3740g, 52cm
user posted image
22.9. NaILa, okolica Ljubljane (PDP 23.9.)
LAN
rojstvo: 3340g, 50cm
 user posted image
22.9. sevenka, Domžale (PDP 27.9.)
KAJA
rojstvo: 3150g, 50cm
user posted image  
22.9. jacklyn, Logatec (PDP 28.9.)
MARTIN
rojstvo: 3820g, 53cm

user posted image
25.9. ašun, Pirniče (PDP 18.9.)
ŽANA
rojstvo: 3600g, 51cm
user posted image
25.9. sonce78
VASJA
rojstvo: 3450g, 52cm
user posted image
25.9. *ribica*, M. Sobota (PDP 21.9.)
TIARA
rojstvo: 4080g, 53cm
user posted image
27.9. tianna, Sežana (PDP 23.9.)
...
rojstvo: 3640g, 52cm
user posted image
27.9. LINA31 (PDP 26.9.)
ŽAN
rojstvo: 3110g, 50cm
user posted image  
27.9. nadja00 (PDP 21.9.)
JANINA
rojstvo:...
 user posted image
1.10. *tajda*, Kamnik (PDP 30.9.)
DAVID
rojstvo:...
user posted image
1.10. andreja32, okolica Kamnika (PDP 28.9.)
ZALA
rojstvo:...

NOVE MAMICE:  kija  ČESTITKE!!!user posted image

V TOPLEM NAROČJU STARŠEV:  29 user posted image  in 33 user posted image    fantki še vedno vodijouser posted image  

NAPOVED SPOLA: 38X pravilno , 1x napačno: nena80

------------------------------------------------------------------------

 DRUGE INFORMACIJE:

- PREHRANA MED DOJENJEM
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1783638


- KRČI NOVOROJENČKA 
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1916538

- OTROŠKO SPANJE
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1909079

- VSE O DOJENJU
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4199004

-PLENIČNI IZPUŠČAJČKI
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1922433

-PRAŠKA PASTA
http://www.lekarna-lj.si/070_storitve_izdelki/izdelki/0030/0140/0051


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14139
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:21:14   
sandra85
če katere nisem vpisala-mere...mi je žal, ampak sem na hitro preletela kar ste načvekale!




duska kako si zadovoljna s kremo???


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14140
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:37:45   
Anonimen

user posted image  
ŠE NESTRPNO ČAKAMO:

(PDP, nick (leta), št. nos., kraj bivanja-> porodnišnica, spol,imeuser posted image )

7.9. quelle (29), 1n, --> Kranj / Jesenice user posted image
9.9. nestrpnica (27), 2n, Ptuj user posted image
9.9. manca79, Kranj user posted image
 
24.9. nejca79, 2n user posted image
24.9. aldina, (25), 2n, Deskle  user posted image

26.9. PravaTečka (29), 2n, Pesnica --> Mb user posted image   
30.9. taja83 (24), 1n, --> Trbovlje user posted image


V pričakovanju: 1 user posted image , 2 user posted image  in  4 user posted image   ... le kaj se skriva v user posted image ------------------------------------------------------------------------------------------------

DRUGE INFORMACIJE

SEZNAM
za novorojenčka
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1587468

NUJNA GINEKOLOŠKA POMOČ

-PORODNIŠNICA LJUBLJANA:
 01 522 61 11

-PORODNIŠNICA CELJE: 
            informacije: 03/423-33-38, 03/423-31-38                         
            oddelek za nosečnice (pomoč po porodu): 03/423-33-47
            urgentni oddelek: 03/423-35-53

OTROŠKA POSVETOVALNICA: 03/543-42-70; naročanje in informacije (7.00-8.00)

(ko pridete domov z otrokom, pokličete v posvetovalnico in otroka naročite na prvi pregled)

PATRONAŽNA SLUŽBA: 03/543-43-03 (7.00-8.00 in 14.00-15.00) 

-PORODNIŠNICA POSTOJNA: 05/700-07-20 

----------------------------------------------------------------------- 
  

 
SEPTEMBRČKE in SEPTEMBRČKI

user posted image                     




user posted image
25.7. CUKRČEK, okolica Vrhnike (PDP 1.9.)
KLARA
rojstvo: 2710g, 47cm
ALJAŽ
rojstvo:2830g, 49cm

user posted image
4.8. Rožica* (PDP 5.9.)
...
rojstvo: 2890g,  48,5cm


user posted image
10.8. Guppy, okolica Ljubljane (PDP 1.9.)
MAJA
rojstvo: 2620g, 47cm
1.mesec: 3150g, 49,5cm
2.mesec: 4050g, 53,5cm
MARKO
rojstvo: 2640g, 47cm
1.mesec: 3450g, 51cm
2.mesec: 4650g, 54,5cm


user posted image
 
16.8. anab, Ljubljana (PDP 20.9.)
MATIC
rojstvo: 2830g, 50cm
1.mesec: 3620g, 54cm


user posted image  
16.8. ursy, Ljubljana (PDP 5.9.)
LARA
rojstvo: 3000g, 49cm
1.mesec: 4660g, 54,5cm


user posted image
17.8. lasekP, Velenje (PDP 5.9.)
LARA

rojstvo: ...

user posted image
21.8. misska, Ljubljana (PDP 2.9.)
LEONID
rojstvo: 3240g, 51cm
1.mesec: 4610g, 55cm


user posted image
23.8. Eva* (PDP 14.9)
TINKARA
rojstvo: 3110g, 52cm
user posted image
24.8. nefretiti, Maribor (PDP 10.9.)
NEŽA
rojstvo: 2030g, 44cm
1.mesec 3380g, 50,5cm

user posted image
24.8. buškica, Medvode (PDP 19.9.)
GAJA LEA
rojstvo: 2250g, 45cm 

user posted image
24.8. surya, Posavje (PDP 28.8.)
IZAK
rojstvo: 3440g, 52cm
1.mesec: 4800g, 57cm
user posted image
27.8. Sandra85, Portorož (PDP 9.9.)
ENEJ
rojstvo: 3260g, 51cm
1.mesec: 4700g, 56cm

user posted image

27.8. Bodoča, Slovenj Gradec (PDP 4.9.)
MATJAŽ
rojstvo: 3190g, 50cm
1.mesec: 3972g, 52,7cm


user posted image
28.8. Helenav, Izola (PDP 15.9.)
KLARA
rojstvo: 2100g, 47cm
1.mesec: 3250g, 49cm

user posted image
30.8. nena80, Dolenjska (PDP 3.9.)
LOVRO
rojstvo: 3580g,53cm
1.mesec: 4700g, 57cm

user posted image
31.8. Lumpa6, Ljubljana (PDP 2.9.)
ŽIGA
rojstvo: 3460g, 51cm
1.mesec: 4400g, 54cm
user posted image
31.8. nana 27, okolica Ljubljane (PDP 5.9.) 
MAJA
rojstvo: 3260g, 52cm
1.mesec: 4660g, 55cm 


user posted image
1.9. Carmy, Domžale (PDP 7.9.)
TINEJ
rojstvo: 3430g, 51cm



user posted image
1.9. ribica23, Domžale (PDP 9.9.)
ENEJ
rojstvo: 3150g, 50cm


user posted image
2.9. aljab, Celje (PDP 3.9.)
JANINA
rojstvo: 3400g, 51cm

user posted image
3.9. jonči, Kranj (PDP 3.9.)
TEJA
rojstvo: 3830g, 54cm 


user posted image
6.9. Pikica pokica, Celje (PDP 3.9.)
ZOJA
rojstvo: 3240g, 50cm

user posted image
6.9. PBJ (PDP 13.9.)
ANA
rojstvo: 3720g, 52cm
1.mesec: 5300g, 56cm


user posted image
6.9. jst86, Škofja Loka (PDP 12.9.)
LEON
rojstvo: 3950g, 52cm


user posted image
6.9. Mokka1, Ruše (PDP 3.9.)
GAL
rojstvo: 3680g, 51cm
 

user posted image
6.9. Tatty, Cerkno (PDP 20.9.)
LIN
rojstvo: 3280g, 52cm 

user posted image
8.9. _mala_, Maribor (PDP 10.9.)
EVA
rojstvo: 3200g, 50cm

user posted image
8.9. Dorotea, severna primorska (PDP 23.9.)
PATRICIJA
rojstvo: 3030g, 52cm
1.mesec: 3630g
 

user posted image
8.9. Mateja82, Celje (PDP 5.9.)
FILIP
rojstvo: 3460g, 51cm

user posted image    
9.9. Žabonka, Ljubljana (PDP 7.9.)
BRINA
rojstvo: 3600g, 51cm

user posted image
9.9. LEVASI, Ljubljana (PDP 9.9.)
KARLINA
rojstvo: 3480g, 51cm


user posted image    
10.9. Žarnica, Ptuj (PDP 21.9.)
HANA
rojstvo: 3400g, 51cm 



user posted image
12.9. Lemavrica, Ljubljana (PDP 3.9.)
JAKA
rojstvo: 3140g, 50cm

user posted image
13.9. annie, Ruše (PDP 17.9.)
NIK
rojstvo: 3410g, 50cm

user posted image
13.9. Emm, Velenje (PDP 9.9)
AMMAR
rojstvo: 4470g, 54cm


user posted image
14.9. Ninica (PDP 8.9.)
GAJA
rojstvo: 3410g, 51cm


user posted image  
14.9. zvezda71, Ljubljana (PDP 16.9.)
NACE
rojstvo: 4230g, 53cm


user posted image
15.9. Miša... (PDP 17.9.)
NIK
rojstvo: 2940g, 50cm

user posted image
16.9. mony79, Primorska (PDP 20.9.)
VID
rojstvo: 3820g, 52cm

user posted image
16.9. Zoya27, Celje (PDP 11.9.)
EMA
rojstvo: 3735g, 53cm

user posted image
19.9. kija
TIAN
rojstvo: 3500g, 51cm
user posted image
20.9. Duskamb, Maribor (PDP 7.9.)
MATIJA
rojstvo: 4000g, 53cm
user posted image
20.9. cuma, Izola (PDP 16.9.)
TINKARA
rojstvo: 3800g, 58cm

user posted image
20.9. 123a (PDP 30.9.)
ZOYA
rojstvo: 3530g, 50cm

user posted image
21.9. Srček, Strunjan (PDP 12.9.)
ŽAN
rojstvo: 3680g, 51cm

user posted image
21.9. nora, Ljubljana (PDP 22.9.)
LUCIJA
rojstvo: 3280g, 50cm
user posted image
21.9. Taja339, Laško (PDP 15.9.)
HANA BRINA
rojstvo: 3910g, 52cm
user posted image
21.9. Tanja Lina, okolica Kranja (PDP 28.9.)
LUKA
rojstvo: 3080g, 53cm
user posted image
22.9. taček, Slovenj Gradec (PDP 27.9.)
STAŠ
rojstvo: 3740g, 52cm
user posted image
22.9. NaILa, okolica Ljubljane (PDP 23.9.)
LAN
rojstvo: 3340g, 50cm
 user posted image
22.9. sevenka, Domžale (PDP 27.9.)
KAJA
rojstvo: 3150g, 50cm
user posted image  
22.9. jacklyn, Logatec (PDP 28.9.)
MARTIN
rojstvo: 3820g, 53cm

user posted image
25.9. ašun, Pirniče (PDP 18.9.)
ŽANA
rojstvo: 3600g, 51cm
user posted image
25.9. sonce78
VASJA
rojstvo: 3450g, 52cm
user posted image
25.9. *ribica*, M. Sobota (PDP 21.9.)
TIARA
rojstvo: 4080g, 53cm
user posted image
27.9. tianna, Sežana (PDP 23.9.)
...
rojstvo: 3640g, 52cm
user posted image
27.9. LINA31 (PDP 26.9.)
ŽAN
rojstvo: 3110g, 50cm
user posted image  
27.9. nadja00 (PDP 21.9.)
JANINA
rojstvo:...

user posted image
28.9. matejad (PDP 25.9.)
NEJC

rojstvo: 3280g, 51cm
 user posted image
1.10. *tajda*, Kamnik (PDP 30.9.)
DAVID
rojstvo:...
user posted image
1.10. andreja32, okolica Kamnika (PDP 28.9.)
ZALA
rojstvo:...

NOVE MAMICE:  matejad  ČESTITKE!!!user posted image

V TOPLEM NAROČJU STARŠEV:  29 user posted image  in 34 user posted image    fantki še vedno vodijouser posted image  

NAPOVED SPOLA: 39X pravilno , 1x napačno: nena80

------------------------------------------------------------------------

 DRUGE INFORMACIJE:

- PREHRANA MED DOJENJEM
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1783638


- KRČI NOVOROJENČKA 
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1916538

- OTROŠKO SPANJE
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1909079

- VSE O DOJENJU
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4199004

-PLENIČNI IZPUŠČAJČKI
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1922433

-PRAŠKA PASTA
http://www.lekarna-lj.si/070_storitve_izdelki/izdelki/0030/0140/0051

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 14141
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:39:41   
Anonimen
sandra ne zameri, sem videla da si spregledala matejod in njenega Nejca,

pa sem dodala na seznam!


ČESTITKE MATEJID IN NEJCU!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14142
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:47:38   
taja83
ojla punce!

Samo da se na hitro javim. 4.10. ob 10:49 sva dobila sineka Timoteja, velikega 53 cm in težkega 3560g. Zdej vas pa tudi jaz vem zakaj ste govorile naj se prej naspim. user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav, vas drugič kaj berem, ko bo več časa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14143
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:52:55   
sandra85
hvala misskauser posted image

ČESTITKE NOVIM MAMICAM!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu taja83)
Neposredna povezava do sporočila: 14144
   RE: Septembrke
11.10.2007 19:58:02   
sandra85
user posted image  
ŠE NESTRPNO ČAKAMO:

(PDP, nick (leta), št. nos., kraj bivanja-> porodnišnica, spol,imeuser posted image )

7.9. quelle (29), 1n, --> Kranj / Jesenice user posted image
9.9. nestrpnica (27), 2n, Ptuj user posted image
9.9. manca79, Kranj user posted image
 
24.9. nejca79, 2n user posted image
24.9. aldina, (25), 2n, Deskle  user posted image

26.9. PravaTečka (29), 2n, Pesnica --> Mb user posted image   

V pričakovanju: 1 user posted image , 2 user posted image  in  3 user posted image   ... le kaj se skriva v user posted image ------------------------------------------------------------------------------------------------

DRUGE INFORMACIJE

SEZNAM
za novorojenčka
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1587468

NUJNA GINEKOLOŠKA POMOČ

-PORODNIŠNICA LJUBLJANA:
 01 522 61 11

-PORODNIŠNICA CELJE: 
            informacije: 03/423-33-38, 03/423-31-38                         
            oddelek za nosečnice (pomoč po porodu): 03/423-33-47
            urgentni oddelek: 03/423-35-53

OTROŠKA POSVETOVALNICA: 03/543-42-70; naročanje in informacije (7.00-8.00)

(ko pridete domov z otrokom, pokličete v posvetovalnico in otroka naročite na prvi pregled)

PATRONAŽNA SLUŽBA: 03/543-43-03 (7.00-8.00 in 14.00-15.00) 

-PORODNIŠNICA POSTOJNA: 05/700-07-20 

----------------------------------------------------------------------- 
  

 
SEPTEMBRČKE in SEPTEMBRČKI

user posted image                     




user posted image
25.7. CUKRČEK, okolica Vrhnike (PDP 1.9.)
KLARA
rojstvo: 2710g, 47cm
1.mesec: 3410g, 50cm
2.mesec: 4660g, 56,5cm
ALJAŽ
rojstvo:2830g, 49cm
1.mesec: 3290g 52cm
2.mesec: 4700g, 57,5cm

user posted image
4.8. Rožica* (PDP 5.9.)
...
rojstvo: 2890g,  48,5cm


user posted image
10.8. Guppy, okolica Ljubljane (PDP 1.9.)
MAJA
rojstvo: 2620g, 47cm
1.mesec: 3150g, 49,5cm
2.mesec: 4050g, 53,5cm
MARKO
rojstvo: 2640g, 47cm
1.mesec: 3450g, 51cm
2.mesec: 4650g, 54,5cm


user posted image
 
16.8. anab, Ljubljana (PDP 20.9.)
MATIC
rojstvo: 2830g, 50cm
1.mesec: 3620g, 54cm


user posted image  
16.8. ursy, Ljubljana (PDP 5.9.)
LARA
rojstvo: 3000g, 49cm
1.mesec: 4660g, 54,5cm


user posted image
17.8. lasekP, Velenje (PDP 5.9.)
LARA

rojstvo: ...

user posted image
21.8. misska, Ljubljana (PDP 2.9.)
LEONID
rojstvo: 3240g, 51cm
1.mesec: 4610g, 55cm


user posted image
23.8. Eva* (PDP 14.9)
TINKARA
rojstvo: 3110g, 52cm
user posted image
24.8. nefretiti, Maribor (PDP 10.9.)
NEŽA
rojstvo: 2030g, 44cm
1.mesec 3380g, 50,5cm

user posted image
24.8. buškica, Medvode (PDP 19.9.)
GAJA LEA
rojstvo: 2250g, 45cm 

user posted image
24.8. surya, Posavje (PDP 28.8.)
IZAK
rojstvo: 3440g, 52cm
1.mesec: 4800g, 57cm
user posted image
27.8. Sandra85, Portorož (PDP 9.9.)
ENEJ
rojstvo: 3260g, 51cm
1.mesec: 4700g, 56cm

user posted image

27.8. Bodoča, Slovenj Gradec (PDP 4.9.)
MATJAŽ
rojstvo: 3190g, 50cm
1.mesec: 3972g, 52,7cm


user posted image
28.8. Helenav, Izola (PDP 15.9.)
KLARA
rojstvo: 2100g, 47cm
1.mesec: 3250g, 49cm

user posted image
30.8. nena80, Dolenjska (PDP 3.9.)
LOVRO
rojstvo: 3580g,53cm
1.mesec: 4700g, 57cm

user posted image
31.8. Lumpa6, Ljubljana (PDP 2.9.)
ŽIGA
rojstvo: 3460g, 51cm
1.mesec: 4400g, 54cm
user posted image
31.8. nana 27, okolica Ljubljane (PDP 5.9.) 
MAJA
rojstvo: 3260g, 52cm
1.mesec: 4660g, 55cm 


user posted image
1.9. Carmy, Domžale (PDP 7.9.)
TINEJ
rojstvo: 3430g, 51cm



user posted image
1.9. ribica23, Domžale (PDP 9.9.)
ENEJ
rojstvo: 3150g, 50cm


user posted image
2.9. aljab, Celje (PDP 3.9.)
JANINA
rojstvo: 3400g, 51cm

user posted image
3.9. jonči, Kranj (PDP 3.9.)
TEJA
rojstvo: 3830g, 54cm 


user posted image
6.9. Pikica pokica, Celje (PDP 3.9.)
ZOJA
rojstvo: 3240g, 50cm

user posted image
6.9. PBJ (PDP 13.9.)
ANA
rojstvo: 3720g, 52cm
1.mesec: 5300g, 56cm


user posted image
6.9. jst86, Škofja Loka (PDP 12.9.)
LEON
rojstvo: 3950g, 52cm


user posted image
6.9. Mokka1, Ruše (PDP 3.9.)
GAL
rojstvo: 3680g, 51cm
 

user posted image
6.9. Tatty, Cerkno (PDP 20.9.)
LIN
rojstvo: 3280g, 52cm 

user posted image
8.9. _mala_, Maribor (PDP 10.9.)
EVA
rojstvo: 3200g, 50cm

user posted image
8.9. Dorotea, severna primorska (PDP 23.9.)
PATRICIJA
rojstvo: 3030g, 52cm
1.mesec: 3630g
 

user posted image
8.9. Mateja82, Celje (PDP 5.9.)
FILIP
rojstvo: 3460g, 51cm

user posted image    
9.9. Žabonka, Ljubljana (PDP 7.9.)
BRINA
rojstvo: 3600g, 51cm

user posted image
9.9. LEVASI, Ljubljana (PDP 9.9.)
KARLINA
rojstvo: 3480g, 51cm


user posted image    
10.9. Žarnica, Ptuj (PDP 21.9.)
HANA
rojstvo: 3400g, 51cm 



user posted image
12.9. Lemavrica, Ljubljana (PDP 3.9.)
JAKA
rojstvo: 3140g, 50cm

user posted image
13.9. annie, Ruše (PDP 17.9.)
NIK
rojstvo: 3410g, 50cm

user posted image
13.9. Emm, Velenje (PDP 9.9)
AMMAR
rojstvo: 4470g, 54cm


user posted image
14.9. Ninica (PDP 8.9.)
GAJA
rojstvo: 3410g, 51cm


user posted image  
14.9. zvezda71, Ljubljana (PDP 16.9.)
NACE
rojstvo: 4230g, 53cm


user posted image
15.9. Miša... (PDP 17.9.)
NIK
rojstvo: 2940g, 50cm

user posted image
16.9. mony79, Primorska (PDP 20.9.)
VID
rojstvo: 3820g, 52cm

user posted image
16.9. Zoya27, Celje (PDP 11.9.)
EMA
rojstvo: 3735g, 53cm

user posted image
19.9. kija
TIAN
rojstvo: 3500g, 51cm
user posted image
20.9. Duskamb, Maribor (PDP 7.9.)
MATIJA
rojstvo: 4000g, 53cm
user posted image
20.9. cuma, Izola (PDP 16.9.)
TINKARA
rojstvo: 3800g, 58cm

user posted image
20.9. 123a (PDP 30.9.)
ZOYA
rojstvo: 3530g, 50cm

user posted image
21.9. Srček, Strunjan (PDP 12.9.)
ŽAN
rojstvo: 3680g, 51cm

user posted image
21.9. nora, Ljubljana (PDP 22.9.)
LUCIJA
rojstvo: 3280g, 50cm
user posted image
21.9. Taja339, Laško (PDP 15.9.)
HANA BRINA
rojstvo: 3910g, 52cm
user posted image
21.9. Tanja Lina, okolica Kranja (PDP 28.9.)
LUKA
rojstvo: 3080g, 53cm
user posted image
22.9. taček, Slovenj Gradec (PDP 27.9.)
STAŠ
rojstvo: 3740g, 52cm
user posted image
22.9. NaILa, okolica Ljubljane (PDP 23.9.)
LAN
rojstvo: 3340g, 50cm
 user posted image
22.9. sevenka, Domžale (PDP 27.9.)
KAJA
rojstvo: 3150g, 50cm
user posted image  
22.9. jacklyn, Logatec (PDP 28.9.)
MARTIN
rojstvo: 3820g, 53cm

user posted image
25.9. ašun, Pirniče (PDP 18.9.)
ŽANA
rojstvo: 3600g, 51cm
user posted image
25.9. sonce78
VASJA
rojstvo: 3450g, 52cm
user posted image
25.9. *ribica*, M. Sobota (PDP 21.9.)
TIARA
rojstvo: 4080g, 53cm
user posted image
27.9. tianna, Sežana (PDP 23.9.)
...
rojstvo: 3640g, 52cm
user posted image
27.9. LINA31 (PDP 26.9.)
ŽAN
rojstvo: 3110g, 50cm
user posted image  
27.9. nadja00 (PDP 21.9.)
JANINA
rojstvo:...

user posted image
28.9. matejad (PDP 25.9.)
NEJC

rojstvo: 3280g, 51cm
 user posted image
1.10. *tajda*, Kamnik (PDP 30.9.)
DAVID
rojstvo:...
user posted image
1.10. andreja32, okolica Kamnika (PDP 28.9.)
ZALA
rojstvo:...
user posted image
4.10. taja83, Trbovlje (PDP 30.9.)
TIMOTEJ
rojstvo: 3560g, 53cm
NOVE MAMICE:  matejad, taja83  ČESTITKE!!!user posted image

V TOPLEM NAROČJU STARŠEV:  29 user posted image  in 35 user posted image    fantki še vedno vodijouser posted image  

NAPOVED SPOLA: 39X pravilno , 1x napačno: nena80

------------------------------------------------------------------------

 DRUGE INFORMACIJE:

- PREHRANA MED DOJENJEM
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1783638


- KRČI NOVOROJENČKA 
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1916538

- OTROŠKO SPANJE
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1909079

- VSE O DOJENJU
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4199004

-PLENIČNI IZPUŠČAJČKI
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1922433

-PRAŠKA PASTA
http://www.lekarna-lj.si/070_storitve_izdelki/izdelki/0030/0140/0051

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 11.10.2007 20:16:38 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14145
   RE: Septembrke
11.10.2007 20:00:17   
sandra85
misska-malo sem blonduser posted image
kaj že zaj odprem temo na starši čvekamo in dam sam seznamček gor?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14146
   RE: Septembrke
11.10.2007 20:02:02   
guppy
sandra, tudi cukrček je v sredo sporočila mere za 1. in 2. mesec.

Mislim, da misska želi, da na prvo stran objavimo seznam in ga potem tam posodabljamo, če se nam čez čas pridruži še kakšna nova mamica. Ampak kolikor vem, to ni možno, razen če si moderator, ker sporočila za nazaj ne moreš popravljati, ko poteče določen čas.

Žal bomo morale stokrat gledati naš seznamček in občudovati mere naših malčkov.

misska, oprosti, da ti nisem svetovala glede kakanja, ampak nisem vedela kako. Nam ni pomagal niti kamilični čaj, niti sladkana voda, ampak čas.

taja, matejad, ČESTITKE!!
bodoča in carmy, kok vaju je fajn brat po dolgem času!!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14147
   RE: Septembrke
11.10.2007 20:14:47   
PBJ
matejad in taja ČESTITKE!!!
 
user posted image


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14148
   RE: Septembrke
11.10.2007 20:16:05   
sonce78
Punce, ki ste iz obale oz. blizu Trsta, jaz sem v lekarni pri Upimu v Trstu kupila kremo za ritko, ki jo mešajo oni. Jo je že v lekarni pohvalila, sem jo pokazala tudi patronažni, je prebrala sestavine in je rekla, da je super. Kvaliteta je tudi preizkušena na ritki mojega fantka ......... niti pikice, nič rdečega user posted image user posted image user posted image .
Kremi pa je ime PASTA CREMA DELICATA PER BAMBINI .... vsebuje tudi cink in kamilico.



_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 14149
   RE: Septembrke
11.10.2007 20:27:27   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

user posted image  Marko in Maja super kakata po Beba1.
kaj je to?



user posted image  Mamica sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SUPER MAMICA SI!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 14150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  564 565 [566] 567 568   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  564 565 [566] 567 568   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?