|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
23.2.2007 13:33:38   
tanaja*
Jaz večinoma furam Fishbone, super kreacije in barve. Zasledila sem pa samo v ljubljanskem New Yorker-ju, ali obstaja še kje kakšna štacuna, kjer imajo samo od Fishbone user posted image ?

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
25.2.2007 17:28:55   
* Mateja *
Jaz bi si lahko privoščila kak drag kos, finance bi to zmogle! Samo enostavno mi je škoda dat tok keša za cunjo, ki jo bom zagotovo nosila samo eno sezono. Jaz sem taka, da moram met moderne stvari in jih mora bit polna omara.  Kupujem večinoma v Italiji, pa v Trstu, kak lep kos tudi pri nas v trgovinah pod točko 2! Že sedaj vem, da po vsej verjetnosti letošnjih 3/4 hlač zimskih, pa kratke bundice s patentom okrog pasa drugo zimo nebom nosila, ker si bom kupla pač tako, ki bo "moderna" drugo leto. Staro pa bom mela za doma!
Zdej že pridno nabiram spomladansko kolekcijo, da se pa možek ne jezi kupim kaj tudi njemu, za malega pa velikokrta poskrbijo kar se cunj tiče none, pa rojstni dnevi,... V glavnem sem nora na nakupovanje, čeprav velikokrat samo gledam in se držim za obe roki, da nebi kupila kakega brezveznega kosa!

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
25.2.2007 22:27:12   
Anonimen
Jana73 je napisal/a:

2. zmerne cene in dokaj kvalitetna roba (H&M, Zara, Benetton, S'Oliver, Mexx, ...)


No, meni se Benetton, S'Oliver in Mexx ne zdijo zmerne cene.user posted image Ena sama kiklca na otr. oddelku Mexxa stane 50€. Hvala lepa, nej kr majo. Meni je ze za kavbojke v H&Mu na OTROSKEM ODDELKU tezko dat 6000 sit (ok, itak da mami, pa vseeno). Jaz kupujem v H&Mu (otr. oddelek), Zara (otr. oddelek, na odraslem zg. dele) in ce je ze res kaj lepega, se v Tally Weijlu. (imam 3/4 hlace, ki so stale 10k .. in sem komaj komaj si jih kupila .. pa ne zato, ker ne bi imela, ampak zato, ker se mi zdi skoda dat toliko).

Sem si pa letos kupila ene bolj lepe sive, klasicne, volnene hlace v Top Shopu - so stale sicer 11k, ampak so mi bile PRAV, kar je pri moji visini in kg ze res redkost. In ker na otroskem takih hlac ne bom nikjer dobila .. majhnih in suhih se pa se niso usmilili, da bi zaceli kaj pametnega prodajat user posted image

Jaz imam pa raje vec stvari, ampak zmerne cene (v Adessi, Takku in podobnem ne kupujem, tudi v New Yorkerju ne .. razen Fishbone torbic, ene Fishbone majcke in jakne in se ene majcke nimam nic od tam), da nisem skoz eno in isto oblecena. Za majcko pa ne dam vec kot 2500 sit (H&M, Zara).

Me pa ne moti, da si tisti, ki si lahko privoscijo, privoscijo znamke. Samo meni je letosnja moda totalno mimo in ponavadi so mi neke oh in sploh cotke grde, tako da nimam s tem tezav user posted image

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
25.2.2007 23:21:48   
Moyca_
Ribica jaz ti komot dam par kiluser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?