|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jesica je postala mamica
27.3.2007 8:43:17   
NMJ
Jesica,

najprej iz srca najlepše čestitke za vajini zdravi punci user posted image user posted image .
Sama še predobro poznam stiske in občutke ob tvoji zgodbi. Ni daleč od tega ,ko sem jih sama doživljala. No in nas danes poglej. Punci sta že dober mesec doma, bile smo že zunaj in Živa ima že 2650g , Neža pa 3900g. Skratka obe sta zdravi. In so danes že skoraj pozabljene vse solze in stiske na začetku ter napori (vožnja dopoldan tja in zvečer nazaj domov iz porodnišnice).

Skratka Jesica vse bo še krasno lepo in najleše ko boste vse tri doma, kar pa bo zelo kmalu.

lp

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: jesica je postala mamica
27.3.2007 9:07:38   
ANDREJA 75
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: jesica je postala mamica
27.3.2007 10:15:18   
smotka lonib
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !


Lep pozdrav!

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: jesica je postala mamica
11.4.2007 11:18:11   
pikitajč
Najprej čestitke in veliko sreče še naprejuser posted image
sama sem tudi mamica dvojčic

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: jesica je postala mamica
12.4.2007 10:46:38   
biba 1
Jesica, čestitke tudi od nas!

Sama dobro vem kako je,ko imaš otročka v inkubatorju. MI smo bili vsi skupaj v LJ porodnišnici kar 47 dni.
Ampak zdaj ste že verjetno doma in se lepo cartate!

NMJ, si to ti in tvoji punčki, ki sta bili nekaj časa skupaj z mojima Tjašo in Domnon v sobi št. 7 na EINT v LJ?

Srečno!

(odgovor članu pikitajč)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: jesica je postala mamica
13.4.2007 9:07:31   
NMJ
biba1, pozdravljena

drži to smo mi. kako ste kaj? naši dve lepo rasteta in napredujeta s težo. jaz pa sem zelo utrujena, ker sta si tako karakterno ralični. ta večja, Neža, je bolj zahtevna in me hoče ves čas ob sebi. trenutno imata težave s prebavo in napenjanjem zato dosti jokamo.

sicer pa se imamo lepo in uživamo dvojno srečo. čao

(odgovor članu biba 1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: jesica je postala mamica
13.4.2007 15:59:22   
pikceva
Cestitke vsem!!!

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?