|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
1.3.2007 22:08:34   
tintin
Jaz sem iz Kranja.
Tudi jaz se še nisem naročila, še čakam, da zberem pogum:))
Sicer pa me danes še vedno malo daje kislina...zaradi kisline sem imela tudi danes drisko...ampak zdaj je že okej.
Sicer pa klasika...user posted image je še ta hujš:)


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: novembrke
2.3.2007 7:35:32   
Anonimen
Mene sedaj, ko sem v drugo noseča, sem v 5t in me kar naprej nekaj zpada ali boli v spodnjem delu trebuga, včasih malo višje; saj ne delam panike, samo v prvi nosečnosti me ni nič bolelo, pa me zanima, če še katero. Imam pa že skoraj(še malo manjka) 3 letnika doma.

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: novembrke
2.3.2007 8:26:12   
tintin
mene sem pa tja malo pošpika, ampak nič hujšega..mogoče vzami kakšen magnezij?
Sicer pa sem se danes zbudila (kot že par dni dosedaj) s slabostjo...bljak, ne za bruhat, ampak nič mi ne paše...zato imam zdaj zajtrk namesto ob 5,45 ko vstanem šele ob 8,30...se mi zdi, da mi šumečka z okusom limone malo ublaži slabost...ampak bo že.
Tudi če mi je slabo, samo da user posted image raste:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: novembrke
2.3.2007 8:36:00   
Anonimen
Jutro!
Jaca, tudi jaz sem iz MB.

Mene je sprva nekaj špikalo, sedaj nič več. Sem takrat mislilada, da je user posted image  na pohodu...ampak je k sreči ni bilo.

Kdaj boste povedale - jaz še do pregleda ne mislim.

Anonimna 3

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: novembrke
2.3.2007 9:07:51   
Anonimen
Saj vem, da je mogoče čisto normalno zbadanje, samo, ker  prvič tega ni bilo, mi je malo čudno.
Anonimna sem ravno zaradi tega, ker nisem še nikomur povedala, ker bi najprej  rada šla do ginegologa. Potem pa bom, ker sem tudi prvič takoj povedala. Imam pa tudi včasih rahlo omotico, skratka čisto drugače je, kot prvič: takrat sem bila zelo utrujena in sem po službi vedno spala in apetita ni bilo nekaj časa, to je pa vse kar sem imela nevšečnosti prvič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: novembrke
2.3.2007 10:14:38   
nemrak
user posted image user posted image
Včeraj sem bila pri svojem G zaradi Dabrostona in mi je dal datum prvega pregleda. 23.3.
Takrat naj bi se že videl plod in utrip.
Sem pa včeraj še 1x naredila test. Jaz večni skeptik.
Je zvečer (32 dan) pokazal takoj močno user posted image .
Slabosti zaeenkrat še niso prehude.
Če sem zelo, zelo lačna mi je malo slabo, pa še to samo pop.
Edino kar me moti je to spahovanje, ki se vleče že celih 14 dni.
Kako ste pa kaj druge novembrke???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: novembrke
2.3.2007 10:16:25   
Laubica
Mi smo pa že povedali vsem user posted image ,ja mene tudi v zgornem delu trebuha malo boli kar me prvič ni,pa nočem mislit na touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: novembrke
2.3.2007 10:32:17   
tintin
mene je že nekaj dni pred user posted image bolelo v višini popka, pa zdaj pretekla dva dneva tudi in imela sem ful kisline...potem sem pa 2-krat zaporedoma spila žitno kavo (brez mleka in sladkorja) in mi je kislina pojenjala (hvala bogu). Imam pa vsako jutro kr malo slabosti, ampak ker ne jem nič od 17h dalje se mi dviguje v prazno...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: novembrke
2.3.2007 11:13:06   
Nogavica
No, pa da vas pozdravim še jaz - lanska novembrka.
Čestitke vsem in uživajte v nosečnosti, ki res prehitro mine. Sicer je pa zdaj, ko so naši sončki stari že dobre tri mesece, še lepše.
Pokukajte kaj na forum "Dojenček - starši čvekamo" in boste videle, kaj vas čaka čez eno leto, ki bo minilo kot strela.

Še enkrat vam želim lepo nosečnost!

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: novembrke
2.3.2007 19:06:27   
Laubica
Nogavica -hvala za lepe želje,pa pridemo pokukatuser posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: novembrke
2.3.2007 20:33:38   
Anonimen
Danes sem se naročila na pregled, ki ga imam 14.3. Komaj že čakam, saj se sploh ne zavedam, da sem nosečka. Nobenih znakov. Tako kot je bilo prvič -nič. Saj se ne pritožujem, da mi ni slabo - nasprotno. Samo nekako še sploh ne dojemam, in se sprašujem, ali sem res user posted image . Pa če sem delala 3krat test, pol pa že,  a ne?
Lepo bodite in čuvajte buščeke in sebe!
Anonimna 3

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: novembrke
3.3.2007 10:08:41   
TANTRA
Pozdravljene,
mene je do 3 dni nazaj ful bolelo v maternici, špikalo nenormalno....Po jemanju Dabrostona se je umirilo. Imam pa omotico in če sem lačna sem čisto hin...
Imam sicer velike oči za hrano, potem pa me mine,...najbolj nora sem na kislo...
Danes bodo sarme...mmm...
Je sicer ena napetost okrog popka, prsi me bolijo...pa zebe me....
Prvi pregled šele 20.3...kako dolgo se mi zdi čakanje, ko bi že rada videla to mojo bebiko...
Tudi utrujena sem precej...Zvečer pred spanjem mi je slabo, zjutraj pa se zbudim utrujena, medla...
A ne, ko bomo ugledale naše srčke bomo pozabile na težave....user posted image
Kako kaj novemberke????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: novembrke
3.3.2007 17:10:48   
tintin
Meni pa pašejo bolj nevtralni okusi, nikakor kislo ali sladko. Tudi nimam ravno apetita. Danes sem dolgo spala...ene 10 ur in mi zjutraj ni bilo preveč slabo (res je prednost ker od kosila naprej nič ne jem)....pa prej sem spet oddremala eno uro...tudi jaz sem bolj zmrznjena, nimam pa (toktok) težav s špikanjem ali čemerkoli.
Ta teden se imam namen naročit za pregled...sicer pa danes vstopam v 6.teden.
lp so-nosečke user posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: novembrke
3.3.2007 17:12:31   
Laubica
Jaz moram povedat da prsi so se umirile in v trebuhu me tudi ne špika več,me pa križ boli konstantno ,pa zelo hitro se utrudim,imam težave z spanjem zaspim okrog 23h in se zbudim ob 4h pa ne zaspim več nazaj -groza to se mi dogaja zdaj že 3 dniuser posted image ,zebe me tudi ,slabo mi ni pa, lačna tudi nisem posebno ,če bi potem bi meso jedla,katerega ponavadi nisem nevem kako marala,jaz pa grem v 5 teden

< Sporočilo je popravil jaca -- 3.3.2007 17:14:09 >

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: novembrke
4.3.2007 20:47:29   
tintin
Meni je danes malo bolj slabo. Še vedno me nervira (občasen) rahlo obarvan izcedek, sicer pa sem okej. Držite se!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: novembrke
4.3.2007 21:29:05   
bts
pozdravlene!
Sem nova na forumu.Z veseljem sporočam da jaz tudi pričakujem drugega otroka predviden rok po mojih izračunih 5.11.Imam staro hči 10 let in spet se veselimo novega družinskega člana.Pri G še nisem bila se bom jutri naročala

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: novembrke
5.3.2007 8:25:33   
TANTRA
Jutro,
danes mi je bilo zjutraj prvič slabo in sem bruhala....user posted image  ... Trebuh napet, prsi tudi...bradavičke občutljive...
Drugače pa sva šla včeraj na daljši sprehod in sem čutila bolečine v spodnjem delu trebuha in bila na koncu tako utrujena....
Sicer pa na trenutke omotica....
Hrana pa tako, na trenutke mi kar nekaj zapaše, kar že dalj časa nisem jedla..
Meso, salame (uh kako sem si zaželela mortadelo), pa včeraj solato...
Oh, komaj čakam pregled na ultrazvoku da se malo potolažim...
Pozdravček vsem user posted image  novemberkam....

(odgovor članu bts)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: novembrke
5.3.2007 13:52:08   
nemrak
user posted image user posted image
TANTRA, zakaj pa ješ Dabroston???
A imaš kakšne probleme?

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: novembrke
5.3.2007 14:25:52   
TANTRA
Imam že dve hčerki. Prva je po Klomifenu in takoj sem za zaščito proti splavu dobila za 3 mesece Dabroston.
Drugo sem zanosila po hormonski terapiji zaradi ciste in ker sem ob zanositvi imela močne bolečine (baje znak, da hoče maternica zavreči plod)  sem spet dobila Dabroston.
Pred dvemi leti sem v tretje zanosila, sicer takoj po prenehanju Kt  (po 10 letih)brez vmesne menstruacije. Zdravnica mi ni verjela da sem noseča. Me je poslala na odvzem krvi...Pa je bil na začetku majhen...Potem sem hudo zbolela imela visoko vročino in ko pridem na pregled me ni hotela niti pogledat ampak me je spet poslala na odvzem krvi in komentirala da verjetno ni nič ali pa je izvenmaterična... Kri je pokazala zelo visok nivo hormona, jaz pa sem iz obupa šla na privat uz in ugotovila, da sem noseča in da je plod viden...Preden sem prišla na pregled k njej je minilo 10 dni... in na enem uz se ni sploh nič videlo, na drugem pa ni bilo bitja srca.... Komentirala je: to ni nič, to je za stran...
Jokajoča sem pobegnila iz ordinacije in vedela sama pri sebi, da se k njej ne vrnem več...
Tako še danes ne vem ali bi mi njena skrb in hormonska terapija pomagali pri
razvoju otroka ali je bilo res vse skupaj slabo....
Zamenjala sem ginekologinjo in sedaj hodim k dr. Strahovi,  s katero sem zelo zadovoljna. Ko sem naredila nos.test sem jo poklicala, povedala da me je strah ponovnega razočaranja in kaj mi svetuje....
Takoj mi je dala Dabroston in svetovala Elevit tbl... Moram reči, da so se hude bolečine umirile in da sem bolje... Sama pri sebi si mislim, da bo vse ok in nestrpno čakam na uz. Danes je moj 4 teden in 5 dan .... Uz pa imam čez 14 dni in 1 dan....
Kako si pa ti nemrak????

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: novembrke
5.3.2007 15:32:44   
nemrak
user posted image user posted image
Jaz sem dobro. Razen občasne slabosti zaradi lakote in večnega spahovanja mi zaenkrat ni nič.
V četrtek sem začela jemati Dobraston zaradi ss v prejšnji nosečnosti konec novembra lani . Tudi ajz sem razmišljala, da bi zamenjala G, ker me zadnjio nosrečnost očitno ni jemal resno. V 6 tednu (40 dan) sem začela krvaveti. Bila je rahlo krvava sluz. Šla sem na urgenco, kjer je bil dežuren moj G. Rekel je , da ni nič hudega in sem šla domov. Sem bila zelo razočaraan, kersem upala vsaj na Dabroston. Krvavitev se je vlekla cele 3 tedne, nakar se mi eno pop v službi ulije.
Na žalost je bilo prepozno.
Sedaj sem ga pa poklicala in je rekel, da me bo naročil čez 2-3 tedne in mi takrat šele dal Dabroston. Sem se malo razjezila in sem ga na hitro dobila.
TANTRA, pa si ti sedaj v bolniški??

Tudi jaz imam doma eno user posted image , staro 3.5 leta. Se pa za drugega že kar nekaj časa trudiva. Sem imela v enem letu dve neuspešni nosečnosti.
V tretje pa upam na najboljše!!!

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: novembrke
5.3.2007 15:34:52   
martita
Čau,

Naj se vam še jaz pridružim. Po mojih izračunih bo 3.11.. Razen utrujenosti in občasne vrtoglavice zaenkrat nimam drugih težav. Danes se bom naročila za prvi pregled.

Držim pesti za vse!

LP,
martitauser posted image





(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: novembrke
5.3.2007 20:06:37   
Laubica
BTS vidim da imaš tudi ti veliko razliko v letih pri nas bo pa 8 let in 2 meseca.Martina tudi ti dobrodošlauser posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: novembrke
6.3.2007 7:26:31   
tintin
Hojla novemberke. Jaz grem pa danes na prvi pregled (samoplačniško), ker me malo skrbi občasno obarvani izcedek (niti ne znam barve definirat...bež-karamelne user posted image ) in sem se pač naročila za mirne živce. Danes sem noseča 5t3d in upam, da se  bo videla vsaj vrečkica. Če bi čakala na svoj običajni 1.pregled bi najbrž minilo še kakšen mesec...ampak ker je bila moja 1. nosečnost user posted image ne želim ničesar prepustit naključju.
Sicer pa se zjutraj pričenjam bojevati z bruhanjem. Danes sem bila vsaj ene 5-krat tik pred bruhanjem, ker se mi je tako dvigovalo...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: novembrke
6.3.2007 8:54:48   
nemrak
user posted image user posted image
tintin, držim pesti, da bo vse  ok
Javi, kako si uredila.
Jaz bom še čakala na prvi pregled.....user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: novembrke
6.3.2007 10:19:36   
Anonimen
Pozdravljene!
Tantra, joj, še dobro da si menjala ginekologinjo. Pa to je res tu mač! Ne razumem, kako so lahko taki...
Tintin, držim pesti in sporoči kako in kaj!
Dobrodošle nove novembrke!
Kako ste drugače? Jaz bp. Malo me kislina zvečer ponavadi. Sicer pa vse bp. Sploh se ne zavedam da sem user posted image . Ja in komaj čakam na pregled.
Včeraj sem že hodla po trgovinah in gledala, kak bi kaj kupila za dojenčka. Komaj sem se zadržala... user posted image  pa če so tak lepe te cotke za dojenčke...seveda nisem nič kupila...

Lepo bodite in čuvajte se!
Anonimna 3.

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?