|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
12.3.2007 7:26:49   
Loni76
Tudi jaz se vam pridružujem. Sedaj sem res prepričana, da sem user posted image , saj sem naredila že 4 teste in vsi so pokazali user posted image . Moj PDP naj bi bil 17.11.. Zaenkrat nimam kakšnih hujših problemov, le blazno boleče prsi, nenehno spahovanje in težave s prebavo. Prvi pregled naj bi imela 4.4., ko bom v osmem tednu. Držim pesti za vse naše pikice. Upam, da novembra vse dobimo zdrave user posted image .

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: novembrke
12.3.2007 9:50:58   
TANTRA
Nemrak,

pojdi k zdravnici.... Upam, da bo vse ok....Mogoče si se kaj preveč naprezala...
Držim pesti, da bo izginil in da bo vse ok...user posted image
Jaz pa sem v soboto malo preveč težko dvigovala in sem bila v soboto in včeraj zelo zelo bogica.user posted image .. Sem imela občutek, da bom splavila, mi je bilo tako čudno v trebuhu....user posted image  Sem včeraj počivala pa je bolje..user posted image .Se bom morala bolj paziti...
Slabost pa sem mi pojavlja zjutraj in zvečer... Pa recimo, ko sem lačna, utrujena...
Danes sem tako čudna....user posted image
Pozdravček vsem user posted image  novemberkam in veliko lepega in prijetnega v tem tednu...

(odgovor članu Loni76)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: novembrke
12.3.2007 11:41:17   
martita
Pozdravček še od mene,

Se pridružujem tistim, ki jih mučijo občasne slabosti. Še najhuje je zjutraj in zvečer. Vmes pa napadi strašanske lakote. Pojedla bi vse kar vidim. Če bo šlo tako naprej, bom čez 8 mesecev imela vsaj 100 kil!! user posted image Tudi hormončki že delajo svoje....razpoloženje zamenjam v sekundi. Se mi kar mal smili moj user posted image . Kaj vse bo še moral pretrpeti!

Jutri grem na UZ...komaj čakam, da izvem kako in kaj.

Nemark, hitro k zdravnici.

Pozdravček, martitauser posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: novembrke
12.3.2007 19:46:11   
heaven
Pozdravljene!
No pa se vam se vam pridruzuje se ena novemberka. Moj PDP naj bi bil okoli 16.11. Danes ze na prvem pregledu, mi je G naredil UZ in pikica je ze vidna user posted image . Naslednji pregled 10.4. ko bom v 9t. Drugace se pocutim super, brez  problemov...zaenkart(morem  potrkatuser posted image ).
LP vsem!


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: novembrke
12.3.2007 21:27:14   
potepinka
Pozzdravljene vseuser posted image
Kako smo kaj danes,pri meni nič kaj novega te slabosti se še nadaljujejo trajajo dopoldan do kakšne 12 ure,pa se mal umiri pa spet popoldan in tako naprej.Saj ne morem verjeti da v tej 2drugi user posted image takšne očitne razlike ko pa v prvi.user posted image .No dan je bil prav lep pri meni je bila prijateljica ki naj bi rodila v nedeljo,komaj že vsi čakamo da bomo lahko cartali malo štručko,čvekali sva dve uri,da je kaj.No kako pa kaj ostale?

nemrak:Upam,da se bodo tvoje težave čimprej uredile,res mi je hudo čimprej pojdi k G.Ne smeš obupat

Loni76 in heaven lepo pozdravljene,lepo da ste se nam pridružile

No se še kaj slišmo!

(odgovor članu heaven)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: novembrke
13.3.2007 8:13:21   
pikapikica
Hej NEMRAK je vse ok? Si šla k zdravniku? Saj bo vse ok... sporoci kako si?

Sicer pa pri meni ni nic novega... slabo mi nekako še ni - no čutim majhen pritisk v glavi in kar precej sem utrujena, drugače pa je vse ok... Pregled imam šele 3.4. kar se mi zdi tako daleč... user posted image  jooooj... ko me pa že tako zanima kako je z mojo pikico!!!

POTEPINKA - juhuhu user posted image ...

joj, moram it delat!

cau user posted image !

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: novembrke
13.3.2007 8:28:28   
TANTRA
Dobro jutro,

nemrak, javi se...kako je s teboj...Upam, da je bolje...user posted image

Jaz sem danes 5 t 6 dni. .... Zjutraj in zvečer se mi tako čudno v želodcu dogaja, kot bi se mi hotela nabirat kislina in mi je slabo...Začela mi je smrdet
zobna pasta.... Pa še kaj drugega...
Čez dan je kar ok,...malo več utrujenosti, zaspanosti, danes me spet nekaj špika okoli popka... ha ...mali škratek me opominja...
Še en teden pa prvi uz...kako nestprno čakam....
Kako ste kaj ostale novemberke??? Kaj ni lep dan danes????
Prav nalašč za lep sprehod in veliko kisika našim pikicam....user posted image

(odgovor članu pikapikica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: novembrke
13.3.2007 9:24:29   
nemrak
user posted image user posted image
Punce moje HVALA ZA SPODBUDO.
Upam, da se me ne rešite: user posted image
Včeraj zvečer sem imela pregled. G ni videl nobene krvavitve več. Pregledal me je celo z dvema UZ. Pa nista bila nič krvava.
Se mi je pa danes zjutaj zopet pojavil izcedek, uapm , da od včerajšnjega pregleda.
Videl da nosečnost je, vendar še plod ne utripa, ker naj bi bil še premajhen.
Tako, da imam nasledni pregled čez 10dni. Upam, da bo takrat vse v redu.
V staležu sem lahko če hočem, tako, da sem sedaj 4 ure v službi.
Včeraj nisem imela nobenih nosečniških znakov pa do 15 ure nisem nič jedla in mi ni bilo nič slabo. Verjetno so delali živčki.
No, mi je pa sedajle že malo slabo, ker sem lačna.user posted image

Lep pozdrav!!!

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: novembrke
13.3.2007 11:27:55   
Anonimen
Nemrak dobre noviceuser posted image user posted image user posted image

Jst sem se danes narocila samoplacnisko na 1. UZ, ker mi je pac mal predalec se en mesec cakat pr moji G. Tko da imam pregled  22.03. (7 teden). Pri moji G pa bi ga mela sele v 10 tednu user posted image user posted image .
Tud moj je bil zato, da greva prej na pregled, tko da se ze veselim in odstevam dneve. Pol bom pa lahko tud povedala, da sem nosecka user posted image

Ah, sej druzga zaenkrat nimam kaj za povedat, vse po starem,  sem bla pa mal na svezem zraku, zej grem pa pocivat.
Uzivite in izkoriste soncek,
user posted image

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: novembrke
13.3.2007 16:00:56   
Laubica
user posted image user posted image NEMAKuser posted image user posted image super kako sem bila v skrbeh -pa te sploh ne poznamuser posted image no drži se in javljaj ,jaz imam prvi pregled 3.4.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: novembrke
13.3.2007 17:41:32   
sonchek
Ojla bejbike...

..no sicer še ne dojemam dobr...ampak mislim da je tokrat BC pokazal prav...sicer je pokazal dve močni user posted image  in predvidevam, da se vam bom pridružila...sicer sem mislila počakat na prvi pregled, ampak nekako kr ne zdržim...hihihiiii...
Vesela sem (sva) in hkrati me je hudičevo strah, zaradi prve neuspele nosečnosti...
...upam, da bom v vas (in prav tako ve v meni) našla podporo in razumevanje...


...a kera ve kje se da izračunat PDP, glede na zadnjo M...

l.p. in SREČNO!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: novembrke
13.3.2007 17:42:34   
sonchek
Aja,,..še to...
nisem čist na tekočem z vašimi zgodbami...tako da upam, da najdem čas da vse preberem...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: novembrke
13.3.2007 18:29:02   
potepinka
Lepo pozdravljene!
Najprej lep pozdra sonchek vesela sem da si z nami.
sonchek:
tvoj PDP si lahko izračunaš na strani pregnancy calculator nato pa lahko spremljaš ringaraja in vstopi  na uvodni strani čisto moj nosečniški koledar ful je super!
Nemrak:
user posted image user posted image user posted image  ful sem vesela da tako kaže saj bo boš videla sam se moraš zelo pazit.No pri meni je še kar po starem.28.3. imam prvi pregled komaj čakam

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: novembrke
13.3.2007 19:23:10   
jooly
no, da se še jst mal pofočkam.
trenutno noseča: točno 5 tednov.
telesni znaki: napihnjen trebuh, boleče zizike
notranji znaki: nespretano zeham (sama sebe sem že sitauser posted image ), na momente tečna za brez veze - boga moja dva fanta doma user posted image , izostren vonj user posted image
zadnje dni me spoznate po tem, da imam v roki čokolado al pa čips user posted image
in pazi to: smrdi mi cigaretni dim, tko da od testa naprej ne kadim!!!
prvi pregled: naslednjo sredo-21.3., takrat bom noseča 6/1.
in se javim.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: novembrke
13.3.2007 21:21:34   
majas
Joj novemberke jaz vas moram pozdravit in vam želim čimlepšo nosečnost. Ne morem verjeti kako se je leto obrnilo - sem se lani takega časa tudi jaz pridružila forumu, zdaj pa že cartamo.
Tako da - čas vam bo hitro minil
LP


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: novembrke
14.3.2007 9:16:58   
nemrak
user posted image user posted image
Tudi jaz sem vesela, po eni strani pa me je še vedno strah, ker je bilo zadnjič isto.Je rekel, da je vse ok, potem pa se je čez 14 dni ulilo.
Srčno upam, da se mala pikica bori notri v trebuščku. Izcedek je še, vendar čisto malo, kot bi bila malo voda obarvana.
Sem pa danes, ko sem si umivala zobe prvič bruhala.user posted image
Drugače nikoli v 3 prejšnjih nosečnostih nisem imela težave s tem.
Držite se in se pišemouser posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: novembrke
14.3.2007 9:36:35   
tintin
Živjo souser posted image , jaz sem se pa danes vrnila iz bolnice, kjer sem bila od sobote. V soboto zjutraj sem imela malo temno rjavega izcedka in sem odbrzela na urgenco. Valda so me zadržali,izcedek je pojenjal že takoj v soboto. Zdaj je ok, brez izcedka. Sicer pa je že v ponedeljek najinemu pikcu bil srček, gestacijska je bila že 3 cm, videli so se že zametki posteljice. Imam pa predpisano 14 dni bolniške (počitek), potem pa kontrolo pri osebni ginekologinji. Seveda pridno papcam Dabroston, slabo mi je pa skoraj 24 ur na dan. Brez bruhanja hvala bogu...


(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: novembrke
14.3.2007 9:47:40   
TANTRA
Drage novemberske user posted image  da ne bomo zaostajale za ostalimi spiski, sem pripravila spisek...Če je kaj narobe popravite, javite, za ? pa sporočite datume...
Danes nas je 20!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemrak upam, da se bo vse ok, nove dobrodošle, ostale pa user posted image  skrbno čuvajte pikice... Jaz vzhajam kot buhtelj...prsi so napete, trebušček tudi,
komaj pa čakam  prvi uz 20.3.
Kako ste kaj????


user posted image user posted image user posted image SEZNAM NOVEMBERSKIH user posted image user posted image user posted image

2.11.07
- anonimna

3.11.07
- tintin
- martita
- naja08

5.11.07
- nemrak
- bts

6.11.07
- anonimna 3

8.11.07
- potepinka
- pikapikica
- TANTRA

10.11.07
- Kada

11.11.07
- anonimna 4

14.11.07
- jaca

16.11.07
- analana
- heaven

17.11.07
- Loni 76

30.11.07
-jooly

brez datuma zaenkrat:

anonimna nova ?
hruškica84 ?
sonchek ?

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: novembrke
14.3.2007 9:55:26   
nemrak
user posted image user posted image  
TANTRA, super seznam!!!

tintin, kdaj pa si imela ZM!
Meni v pon še ni videl utripa, je rekel, da je mogoče še prehitro.
Upam!!!! Saj bom videla 23.3 kako bo.
A so kaj rekli, zakaj je izdcedek sploh bil.
Meni ni čist nič omenil. Rekel je samo, da ne vidi več krvavitve user posted image
Zakaj pa se izcedek potem še javlja?user posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: novembrke
14.3.2007 10:33:55   
Anonimen
Živjo! Jaz sem anonimna 6, DPD 2.11.07; zaenkrat še, ker nisem še povedala, imam pa pregled v pon, 19 in komaj čakam. takrat nastopim v 8t. Komaj čakam, da vidim svojo malo pikico! Meni so bolečine prenehale okoli spodnjega dela; ker sem malo brskala po internetu, sem zasledila, da je to dokaj normalno v drugi nosečnosti. Se mi pa kar dosti spakuje, apetit je in občasne rahle slabosti. Zanimivo, da v prvo sem bila strašno utrujena in sem kar naprej spala in čist brez apetita sem bila, zdaj so znaki dost drugačni. Prsi mi bo pa tudi kar razgnalo, sploh boleče so ponoči. Se bomo pa tudi tokrat pustili presenetiti glede spola in ne bomo nič vprašali. Kaj pa ve?Lep dan vsem!

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: novembrke
14.3.2007 11:27:08   
soni
Naj se še jaz javim. Tudi jaz sem zagledala user posted image . Predvideni datum poroda je 16.11. 2007. Ker pa je to moja prva nosečnost imam veliko strahov. Datum prvega pregleda imam 27.3.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: novembrke
14.3.2007 11:29:16   
pikapikica
Hoj user posted image  - tudi nove user posted image !

nekaj, da nam bo čas do pregleda hitro minil in za dobro voljo, da bodo naši user posted image  zdravi, srečni in nasmejani...:

"Včeraj zvečer sva z ženo sedela na kavču in se pogovarjala o življenju. Pogovor je nanesel tudi na pomen dignitete človeškega življenja. Jaz sem ji rekel: "Draga, če se meni kdaj zgodi, da bi bil v stanju vegetiranja, odvisen od aparatov in tekočin prosim odklopi vse stvari, ki me držijo pri življenju."

Ko sem to izrekel je žena vstala, izklopila TV in mi vzela pivo.

user posted image
cau user posted image  
5t 6/7

< Sporočilo je popravil pikapikica -- 14.3.2007 11:30:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: novembrke
14.3.2007 11:34:43   
TANTRA

user posted image user posted image user posted image SEZNAM NOVEMBERSKIH user posted image user posted image user posted image

2.11.07
- anonimna
- anonimna 6

3.11.07
- tintin
- martita
- naja08

5.11.07
- nemrak
- bts

6.11.07
- anonimna 3

8.11.07
- potepinka
- pikapikica
- TANTRA

10.11.07
- Kada

11.11.07
- anonimna 4

14.11.07
- jaca

16.11.07
- analana
- heaven
- soni

17.11.07
- Loni 76

30.11.07
-jooly

brez datuma zaenkrat:

anonimna nova ?
hruškica84 ?
sonchek ?

Hi, hi, dve novi nosečki.....user posted image user posted image user posted image  
Se polni tale november....Je bilo valentinovo user posted image user posted image user posted image  in danes polno presenečenj....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem user posted image  držite se.... In popoldne na en sprehodek, da se pikica nasiti zraka...

(odgovor članu pikapikica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: novembrke
14.3.2007 12:58:59   
sonchek
Tantra...super seznam...

...pa naj še jaz dopolnim...



user posted image user posted image user posted image SEZNAM NOVEMBERSKIH user posted image user posted image user posted image

2.11.07
- anonimna
- anonimna 6

3.11.07
- tintin
- martita
- naja08

5.11.07
- nemrak
- bts

6.11.07
- anonimna 3

8.11.07
- potepinka
- pikapikica
- TANTRA

10.11.07
- Kada

11.11.07
- anonimna 4

14.11.07
- jaca

16.11.07
- analana
- heaven
- soni

17.11.07
- Loni 76

19.11.07
- sonchek

30.11.07
-jooly

brez datuma zaenkrat:

anonimna nova ?
hruškica84 ? 




_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: novembrke
14.3.2007 13:22:43   
tintin
Nemrak, moja ZM je bila 27 ali 28.1 (ne vem točno) imam jo pa na cca 28-29 dni.
Meni niso nič rekli zakaj je bil izcedek, bil pa je iz maternice. Zdaj je samo še bel izcedek.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?