|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
14.3.2007 15:06:22   
potepinka
Pozdravljen souser posted image !
Joj super seznam ali si zamislite kako bomo potem čvekale čistu pri koncu nosečnosti ko si imamo že zdaj toliko za povedat.Pri meni  je slabost malo popustila,hvala bogu,vsaj jem lahko malo več,komaj čakam na prvi pregled 28.3,samo sem pa malo živčna ker me čaka 10.4 v Celju odščip na materičnem vratu,imela sem na rednem pregledu pap C4.No vsaj upam da bo vse vredu.Lepo se imejte,seveda se še slišmo!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: novembrke
14.3.2007 15:12:04   
sonchek
Ojla Nemrak...pust, da te malo ohrabrim...moja prijateljica je imela isto izcedke v začetku user posted image ...sedaj je že čisto na koncu...in se že veseli user posted image ...
...tako da vsak malo obrvan izcedek še ne pomeni konca...ampak lahko pomeni lep začetek...

...jaz imam prvi pregled 27.3...pa me je kr mal strah...pa sploh ne vem zakaj...mah, bomo videli....

lep dan...papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: novembrke
14.3.2007 16:05:43   
jooly
30.11.07
-jooly


mene prestavi na 13.11. (nosečniška zmedenostuser posted image )

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: novembrke
14.3.2007 18:24:55   
bejbi
Hojla, pridružuje se vam nova novembrka.
Sem v 7. tednu, pdp pa je 5.11., lahko me daste na seznam.
To je moja prva user posted image , sicer nepričakovana, ampak zaželjena.user posted image user posted image user posted image

Nimam nobenih nosečniških slabosti-zaenkrat, le prsi me močno bolijo. Imam pa bolečine v maternici ob raznih fizičnih naporih, zato me je danes osebna zdravnica dala na bolniško. Prvi pregled imam 28.3. Že komi čakam, da vidim najino pikico, in da dobim uradno potrditev, da sem res noseča, ker ful ne morem verjet. Ne vem ali sem malo čudna ampak se ful ne počutim noseča, ker nimam tistih tečnih noseč.  znakov, razen izostanka M, bolečih prsi, tiščanja na wc in zdaj teh bolečin v maternici.
Papa, do naslednjič

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: novembrke
14.3.2007 19:00:43   
nemrak
user posted image user posted image
sonchek, hvala ti za spodbudo.  Jo kar rabim po ss. Sicer se je izcedek umiril, ampak upam, da ga ne bo več nazaj. Ga ne rabim več!!!user posted image

(odgovor članu bejbi)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: novembrke
14.3.2007 19:19:55   
Anonimen
Se en dan je za mano, prezivet na soncku in na enem dolgem sprehodu. Pocutje OK, edino boli me grlo.
Pa sej bomo tud to preziveli.

Jst sem mela tud v 1. nosecnosti enkrat mal izcedka in je potem G rekla, da je to lahko zato, ker mi je kaksna zilica pocla.

A ste ze komu povedala, da ste nosece? Jst sem se enkrat skor zagovorila, pa moj tudi. Ma je kr mal tezko drzat to skrivnost zase, ker v prvi nosecnosti sem se pa eni kolegici zagovorila, ko mi je povedala, da je noseca, jst pa kr bleknem: Jst tud! Pol mi je blo pa ful hudo, ker niso najprej domaci zvedli. Se moram zdej mal bolj kontrolirat.
Me je pa dones mami vprasala, kdaj mislimo na novmu zacet delat, sem se mogla posten ujezik ugriznt, da nisem kaj rekla user posted image

Aja, moj PDP je pa 09.11.

Lepo se mejte,

user posted image

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: novembrke
15.3.2007 8:30:28   
TANTRA
 user posted image SEZNAM NOVEMBERSKIH user posted image user posted image user posted image

2.11.07
- anonimna
- anonimna 6

3.11.07
- tintin
- martita
- naja08

5.11.07
- nemrak
- bts
- bejbi

6.11.07
- anonimna 3

8.11.07
- potepinka
- pikapikica
- TANTRA

9.11.07
- anonimna

10.11.07
- Kada

11.11.07
- anonimna 4

13.11.07
- jooly

14.11.07
- jaca

16.11.07
- analana
- heaven
- soni

17.11.07
- Loni 76

19.11.07
- sonchek


brez datuma zaenkrat:

hruškica84 ? 

Dobro jutro user posted image !
No, se še množimo...user posted image user posted image  ....Kaj šele ko bodo prvi ultrazvoki, ko zvemo koliko user posted image user posted image user posted image  pričakujemo!!!!!user posted image user posted image
No, jaz sem pa včeraj imela user posted image  popoldne....Sem pogrela kosilo, ko pa sem pojedla sarme, mi je ratalo tako slabo, da je
bilo joj...user posted image  Sem vse izbruhala...pa mi je bilo še kar nekaj časa slabo...Smrdelo mi je celo milo za roke...Fuj...
Zjutraj pa sem se zbudila z bolečim križem...Pa rahla slabost....
Sem danes s seboj prinesla jagodno marmelado...To mi edino še diši...Pa kak jogurt in kasneje še ananas...
Nemrak, super da je izcedek izginil... Kako ste kaj ostale????
No, lep dan še naprej se beremo...user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: novembrke
15.3.2007 14:35:27   
sonchek
Ojla...
sam na hitro se javim...
...sicer se pri meni nič posebnega ne dogaja...tako da se v bistvu počutim, kot da ne bi bilauser posted image ...upam, da bo tako tudi ostalo...

Lep sončen dan punce....pa hitr mal na sončka....

pappaaaaaaaaaa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: novembrke
15.3.2007 15:58:18   
kada
Lep pozdrav user posted image !

Še 4 dni do pregleda. Dolg se vleče tale čas do 19.3. user posted image
Kako ste kej user posted image ?

Men je zadnje čase zelo slabo. Ta user posted image je čist drugačna od prve in druge. Zvečer in zjutri mi je slabo, kar prej ni blo nikol. Zagotov bo fantekuser posted image .
user posted image user posted image user posted image

Jz sem povedala za nosečnost zaenkrat sam dvema prijateljicama. user posted image
Staršem še ne, in ne bratu.user posted image

Lep pozdrav, Kadauser posted image



_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: novembrke
15.3.2007 19:52:43   
potepinka
Lep pozdrav!user posted image
No kako smo kaj danes,ko je bilo tak lepo vreme?Jaz sem kar dobro čez dan slabosti hvala bogu ni več,razen danes zjutraj preden grem v službo si umivam zobe in zobna pasta fuj,in seveda sem že bruhala tudi.Drugače pa nič več slabosti.Ja za nosečnost sem jaz kar povedala večini tudi domačim itak to so ta prvi zvedeli,tudi v službi sem že povedala tak da me zdaj tudi bolj pazijo name mi ni treba dvigovati težkih stvari,se kar malo komot počutim.Ja mojo razmišljanje zakaj bi pa tako lepo stvar kot je user posted image  nosečnost skrivala to je bilo včasih,zdaj pa če do česa pride se mi pa zdi da ni to sramota tak kot je bilo včasih.No zdaj pa dost nakladanja se še slišmo pa lepo se imejte!

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: novembrke
16.3.2007 7:56:25   
Anonimen
Pozdravljene user posted image ,

po dolgem času se javljam. En čas mi ni delal internet, gužva v službi.
No, da povzamem:
bila na 1.pregledu. Videli utripajoči srček. Glede na to, da je  user posted image  še zelo majhen, naj bi zanosila pozneje in tako bom verjetno imela zamik pri roku za kak teden od izračuna po ZM. Kontrolo imam čez 14 dni, da zraste in se bo bolje videlo. Sedaj naj bi bil po UZ 5.-6. teden.
Moje počutje: mi je kar slabo, bruham sicer ne. Utrujena tudi ful. Upam, da kmalu to mine.

Čuvajte se; jaz pa se bom potrudila da preberem vse za nazaj, kar sem zamudila. user posted image

Veseli me, da se nas je toliko že nabralo!

Anonimna 3

(odgovor članu potepinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: novembrke
16.3.2007 8:01:10   
TANTRA
Dobro jutro,

moje user posted image  slabosti pa so postale prav mučne.... Slabo mi je zjutraj, najhuje pa se začne pozno popoldne proti  večeru...Včeraj so mi začele smrdeti bobi palčke, ki jih je moj dragi glodal pred tv....Pa zaspana sem, utrujena....
Nadaljevalo se je danes zjutraj po zobni pasti...
No, to je torej dober znak, da se user posted image  lepo razvija, ampak meni pa ni prav nič luštn... Še 4 dni pa prvi pregled....komaj čakam...
Prsi so kot bi bila na silikonski operaciji....ja ja...
Midva še nisva nikomur povedala... Do prvega pregleda nič.... Po preteklih izkušnjah raje ne...
Kako ste kaj ostale user posted image ???? Zunaj lep sonček, prava pomlad....prav luštn...
Pa še peeeteekkkkk je  ju hu hu....user posted image user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: novembrke
16.3.2007 8:06:21   
analana
Pozdravljene novembrke kako kaj slabosti ? Je kateri ponoči slabo ? Sploh več ne spim,zjutraj pa sem čisto zanič,da ne govorim o popoldnevu,ki bi ga kar prespala,ampak ga ne in ponoči vseeno ne spim.user posted image  Ali je vse skupaj strah,ker sem lani imela v 10 tednu abrazijo user posted image . Komaj že čakam ponedeljka,ko grem na prvi pregled k gin. in upam,da bo vse v redu in da ostanem z vami do konca.
Da sem noseča še nisva povedala nikomur,ker sva lani prehitro in moj petletnik še se danes obremenjuje in sekira da ne bomo dobili dojenčka.Sicer si je razvil svojo tezo-in sicer napoti z morja (lani) smo na avtocesti imeli kar hudo prometno in od takrat govori,da je dojenček umrl,ker je ga steklo porezalo.O tistem stricu(povzročitelju) pa ,da ko bo veliki si bo kupil veleki avto in ga bo "prevozil".
O jej sem zabluzila,ampak se mi zdi,da mi je kar lažje.
Čim manj slabosti in čuvajte svoje user posted image  user posted image  user posted image  .

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: novembrke
16.3.2007 9:10:20   
Laubica
Meni se tudi tu pa tam pojavijo slabosti sem pa vsak dan bolj utrujena,zaspana in za nobeno rabo nisem -že zdajuser posted image me pa prsi še vedno zelo bolijo in se večajo kod da jih napihujem -bom kmalu Pamela Andersenuser posted image ,sem šla zdaj namerno do trgovine peš in sem se kar utrudla-prej sem pa tako rada pešačla zdaj mi pa več niuser posted image zdaj imam manijo na grozdije in sem šla v Tuš samo po to user posted image

(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: novembrke
16.3.2007 9:42:24   
bancha
Pozdravljene novemberkeuser posted image !
Sem bancha in  ker vas spremljam že nekaj časa sem se odločila,da se vam pridružim.user posted image Tudi sama imam  PDP nekje začetek novembra.V torek 20.3.07 imam prvi pregled.Sicer sem bila že na ultrazvoku ker sem zanosila z pomočjo IVF,tam so mi videli plod TT 7mm,PSU+.Ali morda katera ve ,kaj pomeni psu+??user posted image .Sicer imam tudi jaz zjutraj in zvečeruser posted image ,trebušček pa napihnjen kot bi bila že par mesecevuser posted image .user posted image user posted image user posted image  Lep sončen dan vam želim in da bomo čim lažje prenašale touser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: novembrke
16.3.2007 9:50:13   
Loni76
Lep pozdrav vsem!
Meni se je slabost pričela že v 5 tednu, ko mi je včeraj ratalo slabo zjutraj, ko sem šla v službo in sem bruhala kar na parkirišču pred blokom user posted image , sploh se nisem mogla zadržat. Upam, da me ni kdo videl. Drugače pa imam prvi pregled v 8 tednu. Zanima me, ali ti na prvem pregledu naredijo ultrazvok? Nisem prav veliko podučena o tem, kdaj ti naredijo kakšen pregled in kolikokrat. Tako, da če ima kakšna kaj več informacij o tem, se priporočam. Komaj čakam, da grem iz službe malo na sončekuser posted image .

(odgovor članu bancha)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: novembrke
16.3.2007 9:55:55   
bancha
Kakor so meni povedali imaš na prvem pregledu normalen ginekološki pregled,vzame ti bris,naredi ti ultrazvok,pregledajo kri ,za vodo nisem sigurna ,te stehtajo ,zmerijo pritisk in dobiš tudi materinsko knjižicouser posted image

(odgovor članu Loni76)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: novembrke
16.3.2007 11:33:36   
sonchek
Ojla bejbike...
...vidim da vas je kar nekaj katere ste že imele slabe izkušnje s prejšnjimi ali prejšnjo user posted image ...no, o svoji vam raje ne bi govorila...
...uglavnem, jaz nimam nobenih posebnih znakov user posted image ...razen mogoče, da kakšnih močnejših vonjev ne prenesem, da imam boleče prsi...in da mi je sam vsake toliko (v bistvu čisto malo) slabo...oziroma imam en čudn občutek v želodcu...bruhala pa res še nisem...ampak tudi na splošno skoraj nikoli ne bruham...mogoče je to kaj povezano...aja, pa še to, da do zdej nisem šla skoraj nikoli na stranišče ponoči, zdej pa obvezno vsaj enkrat morm lulatuser posted image ...

bancha...PSU+ pomeni da so že slišni srčni utripi...tako da, dokler je to se lahko veseliš....čestitke za dobro opravljen prvi pregled....v katerem tednu si?

Loni76...ponavadi te na prvem pregledu pošljejo pregledat kri in vodo, narezijo ti vaginalni UZ, ker šele tam se kaj vidi...drugače pa nič posebnega...mislim, da meni ni jemala brisa...verjetno je pa odvisno od G...

...tukaj vam dodam še par linkov, ki so meni resnično hudo dobri...
...ta je za izračun kok ste user posted image in kdaj naj bi imele rok, po ZM.

http://www.intmed.mcw.edu/clincalc/pregnancy.html

ta dva sta pa dobra,ker ful lepo opisuje, kako poteka razvoj otroka po tednih...

http://www.pregnancy.org/pregnancy/fetaldevelopment1.php

http://kidshealth.org/parent/pregnancy_calendar/pregnancy_calendar_intro.html

lep sončen dan punce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu bancha)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: novembrke
16.3.2007 11:45:05   
bancha
Mislim da sem 6-7 teden.Ne vem kako naj izračunam ker sem zadnjo user posted image  imela 15.1.07 Ampak ker sem imela IVF so mi punkcijo delali 6.2.07,transfer sem pa imela z 5 dni starim zarodkom 11.2.07.Tako da ne vem kako naj štejem.Ko bom imela v torek pregled bom vprašala in javimuser posted image .Se pravi da so že slišali srček moji pikiciuser posted image ,sem tko vesela.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: novembrke
16.3.2007 11:57:10   
sonchek
bancha...tle ti pa tudi jaz ne morm pomaga, koliko si, mislim...pa sej ti verjetno kje piše, če so ti delali UZ...ti more že kje pisati..mogoče v MK?...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu bancha)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: novembrke
16.3.2007 15:25:54   
manca
Tudi jaz se pridružujem vam novemberkam. Rok naj bi bil 16.11.07.
Ginekološki pregled imam pa v ponedeljek 19.3., nanj sem se pa naročila še preden sem izvedela za nosečnost. Moram vam tudi povedati, da sem tri mesece jemala klomifen in zdaj sem končno tudi jaz noseča...zanima me, zakaj so vam predpisovali Daborastron (upam da sem pravilno napisala)? Pri meni je bilo v neplodnostni ambulanti rečeno, da imam pco in sem dobila samo klomifen-menstruacije sem imela pa redne kljub pco-ju. Me mora biti kaj bolj strah zaradi jemanja klomifena?

Danes sem torej noseča 5 dni in en dan. Ful imam boleče prsi in nosim kar športni modrček, trebušček je tudi napihnjen in mi grejo običajne hlače kar na živce ker me vse tišči.
Staršem in ostalim bova povedala po prvem ultrazvoku oz. verjetno kar na najino obletnico poroke 30.4.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: novembrke
16.3.2007 17:35:02   
martita
Pozdravček še od mene!

V torek sem bila na pregledu in je dohtar reku, da je nosečnost zdravauser posted image user posted image . Sva bila zelo vesela in komaj čakam na pregled pri moji G, ki pa bo šele 3.4.
Zaenkrat ni sprememb v počutju. Še vedno občasne rahle slabosti zjutraj in zvečer, obvezno lulanje ponoči, boleče prsi in napihnjen trebuh. Gumb na hlačah imam  raje odpet, da me preveč ne tišči. Navali lakote so vsakodnevni spremljevalec, zaenkrat pa še nimam želje po kakšni nenavadni hrani ali kombinacijah. Opustila sem pitje kave, ker mi ful smrdi, presenetljivo pa je, da  me ne mika nič sladkegauser posted image , kar je zame precej nenavadno. Že cel mesec nisem pojedla niti koščka čokolade!! No, pa saj to niti ni tako slabo...user posted image

Tako. Končno grem domov iz službe.
Lep vikend vam želim!

martitauser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: novembrke
16.3.2007 18:04:22   
potepinka
Pozdravljeneuser posted image !
No pri meni se še kar nadaljuje utrujenost kar spala bi tako da sončka zunaj skoraj nić ne uživam.Pa saj se tolažim da bo to tudi minilo!No vidim da ste ostale podobno meni.Boleča prsa,slabost utujenost...
Danes začenjam 7 teden,pa lep pozdrav!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: novembrke
17.3.2007 6:48:20   
Nežka.
Pozdravljene souser posted image !

Ker se mi je pred 1 tednom posvetilo da sem tudi jaz spet srečka,se vam pridružujem na vašem, sedaj tudi mojem forumu novemberk. Berem vas že nekaj časa in sicer najprej Zanositev: Želimo si novega člana (ene 3 mesece), zdaj sem se pa z največjim veseljem lotila branja foruma Nosečnost. Čeprav moram priznati da sem tudi že prej malo poškilalila sem (tko vsakič pred pričakovano menstruacijo). Ste totalne face in vsem user posted image .
PDP imam po enih izračunih 16.11. po drugih zopet 19.11. V zadnjem tednu opažam pri sebi majhne slabosti, v obliki spahovanja in vetrove!user posted image   Ampak vse v mejah pričakovanega. Moti me pa bolj to da slabo spim in sicer, če me ponoči kaj prebudi, sploh ne zaspim nazaj, tako kot recimo danes ob 03.18, in po tem se mal matram, pol ustanem in grem takole na računalnik. No mislim da sem se za prvič čisto preveč razpisala, se beremo!
Še enkrat user posted image za vse vas.


(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: novembrke
17.3.2007 11:09:35   
pikapikica
Hej o kako ste pridne user posted image , saj vas komaj uspem brat, kaj šele odpisat!!! Ampak prav luštne ste, kako vas rada berem...user posted image

Sicer pa pri meni ni nič novega, utrujenost, slabo mi ni, ampak se počutim, kot bi me nekaj neprestano tiščalo v glavi... pritisk, kaj pa vem?! Komaj čakam na pregled - sem se tudi sama odločila, da grem prej na pregled in sicer(samoplačniško) 20.3, komaj čakam!!! Nekaterim sva namreč že povedala (ne morem lagat, če te direktno vprašajo....uf) in zato bi rada čimprej povedala tudi v službi - da ne bi kar samo prišlo naokoli - to bi bilo zoprno, hm user posted image !
No sicer pa še sama ne morem dojeti, da sem res user posted image !


Sicer pa:
TANTRA - user posted image za seznam in koliko nas je!!! juhuhu

ANALANA - bom držala pesti, no za vse nas... !!!

LONI76 - na prvem pregledu ti naredijo UZ, vzamejo bris, dajo napotnico za kri, kjer ti pregledajo katera krvna skupina si, če si že prebolela toksoplazmozo, hmmm a še kaj, če se spomnim pa sporočim...

hm MANCA - kakor je meni znano je Dabroston - umetni hormon progesteron, ki se ga dodaja, če lastno telo oz. rumeno telesce v prvih tednih proizvaja premalo tega hormona - progesteron je namreč pomemben, da se plod obdrži. Sicer pa se glede klomifena ne spoznam preveč, ampak mislim, da ne bi smelo biti nič narobe... kaj pa, če bi kar poklicala svojo ginekologinjo - tako, da boš mirna...

NEMRAK - si sedaj ok? se ti je izcedek kaj ponovil? ti samo počivaj in bo vse vredu, boš videla...

pa še en link - meni je zlo dober:
http://www.poliklinika-harni.hr/
(desno na prvi strani, si lahko zračunate termin poroda, v katerem tednu in dnevu ste, kdaj se konča prvo in drugo tromesečje in kdaj je vaši pikici začel biti srček!)

Drugače pa uživajte in božajte svoje user posted image !!!

Uf sem se razpisala...
uživajte, cau user posted image !
6t (2/7)

(odgovor članu Nežka.)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?