|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
9.3.2007 9:06:17   
TANTRA
Jutro,
no user posted image novemberke se kar množimo.... Lepo, da je petek....
Jaz sem danes 5t 2d  in se ni kaj dosti spremenilo...Prsi imam boleče, težke, občutljiva sem na vonjave... še vedno se spopadam z vrtoglavico in utrujenostjo... Pa kar apetit imam, sicer ko začnem jesti je pa druga zgodba..
So lačne samo oči...Bruham ne, niti mi ni toliko slabo, pa se mučim če je z menoj vse ok...
Še 13 dni do pregleda...Zdi se mi neskončno... Moj tdp je cca 8.11.
Kako ste kaj ostale ???

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: novembrke
9.3.2007 9:10:00   
Laubica
Tantra jaz se lahko kar podpišem pod tvoj post ker sem tu nekje user posted image ,jaz se ne spomnim da so me v 1. nos. že tako na začetku bolele prsi saj do novembra mi jih bo raznesloooooouser posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: novembrke
9.3.2007 9:20:52   
TANTRA
Kako se pa drugače počutiš???

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: novembrke
9.3.2007 9:55:29   
tintin
Pozdravljene so-user posted image ,
no jaz sem pa včeraj zvečer prvič objemala školjko...grozno mi je slabo zjutraj in zvečer...spim z dvignjenim vzgavjem...sicer pa sem danes zjutraj že malo pop****...no v Kr porodnišnici (kjer imam osebno G) imajo internetno naročanje na preglede. Naročila sem se že prejšnjo nedeljo, pa do danes ne bu ne mu...In seveda klicarim...pa valda zasedeno (naročanje imajo do 8,30 zjutraj prek telefona) in potem ko končno dobim (ura 8.28) mi reče, da naj kar v ponedeljek pokličem...in potem valda povem da sem se preko neta naročila in mi ženska trdi, da mi je odgovorila in da je moj strežnik pokvarjen (?! itak, da nisem dobila mejla...pa gmail ni ravno nezanesljiv ponudnik) in da imam datum 26.5 (!!!! v 17.tednu) in sem malo znorela, da sem noseča in kaj se grejo in mi reče ja, da rabim najprej UZ in naj se na to najprej naročim. In sem ji povedala, da sem šla zaradi težav že samoplačniško in grem še enkrat čez 14 dni (in je še bolj znorela...kaj se grem) no nakar mi da datum 3.4. (v 10.tednu)
V glavnem res sem bila besna kot ris in me ima, da bi kar celo nosečnost hodila samoplačniško na preglede...da ne bi poslušala teh zoprnih sester.
Sicer pa jutri vstopam v 7. teden. Izcedki počasi ponehujejo, mislim, da bo tokrat vse okej.

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: novembrke
9.3.2007 10:38:20   
martita
Čau, novemberke,

Lepo, da nas je vedno več!
Z mano še vedno vse OK. Nobenih slabosti ali drugih težav. Lačna pa tko, da ne vem če bom do malice zdržala. Na mizi imam cel kup oreščkov in suhih marelic, pojedla sem že eno frutabelo, a ne pomaga dosti. Rabim kaj konkretnega!! A je še ktera tko lačna?

martita

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: novembrke
9.3.2007 11:23:48   
TANTRA
Čao,

no, tudi jaz sem bolj lačna kot običajno...Kar skoz bi nekaj jedla, če ne mi ni dobro... Pa zanimivo, da mi paše kislo ali pa sladko...Noro...
Sem si včeraj zaželela pico, sva bila z dragim v Al Pacino v city parku..Pa začnem jesti in kar voham ene čudne vonjave...pa ugotovim, da smrdi iz kitajske, pa sparove restavracije, pa še moj je jedel jajce na pici...brrr in sem
kmalu končala ...
Slabosti pa niti ni...user posted image  ali pa mi elevit tako pomaga....Lulam pa non stop...

Upam,da je vse ok...

Ali katero tudi precej zebe???

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: novembrke
9.3.2007 11:41:14   
pikapikica
Hej, novemberke,

tudi jaz sem nova : ))))). PDP imam, po lastnih izračunih 8.11, lacna sem, zebe me, ... samo slabo mi ni... no pa še zaspana sem po vrhu...

lepo se imejte...

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: novembrke
9.3.2007 11:54:55   
analana
Pozdravljene novemberke,
tudi jaz sem ugledalauser posted image  in se vam pridružujem.
Moj PDP bi naj bil 16.11. Pa uživajte v user posted image .

(odgovor članu pikapikica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: novembrke
9.3.2007 12:02:52   
tintin
Ja tudi mene precej zebe...doma imam skoz puli gor pa še pod deko sem, če se le da.
Hrana pa: če sem lačna mi je fuul slabo, če sem sita pa isto...
ampak to je vse ok, ker smo user posted image
user posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: novembrke
9.3.2007 12:34:26   
potepinka
oj Martita kako ti velja ko si lačna jaz pa se ubadam z to slabostjo slabo mi je nenormalno se mi zdi da vsak dan bolj. Školjko sem tudi že objemala jest pa ne morem nič saj se trudim ampak to je nič od nič.Sama sebe tolažim da bo mimo. Ko bi vsaj lahko ležala tak pa še služba zraven .Čao lepo se imejte se še slišmo!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: novembrke
9.3.2007 12:35:57   
TANTRA
pIKAPIKICA,
torej imava isti pdp...8.11.2007 ....Ha, bova na isti dan rojevali....user posted image user posted image user posted image

No, tudi mene non stop zebe, tako da sem popila že ogromno čaja, ki me edini ogreje... Zaspana sem pa nenormalno...Pa skoz lačna...A bom potem širša kot
daljša....user posted image user posted image user posted image

Slabost bi morala priti enkrat konec 6 tedna,...ali pa???

(odgovor članu analana)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: novembrke
9.3.2007 13:28:34   
hruškica84
lep pozdrav vsem!

prejšnji teden sem izvedela da bom tudi jaz novembra prvič postala mamica!!!

komaj čakam!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: novembrke
9.3.2007 14:04:23   
pikapikica
TANTRA smo dobro načrtovali  user posted image !!!

cau user posted image !

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: novembrke
9.3.2007 20:30:20   
jooly
Moje počutje je kar znosno. Slabo mi je samo na trenutke, ampak nikoli tako, da bi gnalo kam na školjko user posted image

Prehodi zebe-vroče se pojavljajo konstantno.
Me pa neki zanima - nisem čist sigurna, če sem si prav zračunala PDP. Prvi dan zadnje user posted image  sem imela 6.2.. Po mojih izračunih naj bi bil PDP 30.11. user posted image user posted image  Čakam potrditev še od kere.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: novembrke
9.3.2007 21:45:05   
tintin
Jooly, če si imela zadnjo M 6.2. je tvoj pdp 13.11.2007, noseča si pa zdajle 4 3/7 tedna.
Sem izračunala na enem pregnancy calculatorju (najdeš na googlu)
LP tintin

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: novembrke
9.3.2007 22:14:18   
Eviii
drage punce user posted image .
najprej naj vam zaželim srečno in brezskrbno nosečnost, tudi v imenu rr ekipe. prosila bi vas eno stvar. glede na to, da urejam seznam nosečk, bi prosila eno od vas, da se javi za tajnico, pripravi seznam nosečk in mi ga pošlje na zs. in seveda bom tajnico prosila, da me obvešča o spremembah. bo šlo?

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: novembrke
10.3.2007 10:51:55   
potepinka
Jutro vsem!
O kako sem vesela da se naš seznam kar veča.
PIKAPIKICA in TANTARA tudi jaz imam po mijih izračunih PDP 8.11  smo že tri na isti dan kam pa bote šle rodit.Jaz grem v Celje,še nisem bila na prvem G pregledu ga imam 28.3 pa bomo videli kak bo komaj čakam.Vidim da imamo kar podobne težave zebe,vroče slabost,bruhanje....
No se še slišmo
Čaouser posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: novembrke
10.3.2007 16:21:00   
naja2
Se še jest malo oglasim in najprej čestitam vsem novembrkam user posted image  user posted image   user posted image  user posted image . Sama sem bivša oktoberka ker sem imela IMN.

tintin
Imam pa prošnjo za tintin, ali mi lahko pišeš na zasebno sporočilo, da  bi dobila tvoj mail. Najprej ti seveda želim vse naj naj v user posted image  , saj vem kaj vse si pestala (imn). Ker sem trenutno na istem - 17 dni po operaciji IMN bi ti vprašala za kakšen nasvet, če seveda lahko.

Zdaj pa hitro stran iz tega foruma s tole temo z upanjem da boste vse srečke user posted image  s pridnimi user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: novembrke
10.3.2007 19:13:16   
Laubica
Pozdravljeneb novemberke TANTRA-vprašala si me kako se počutim-zmozgano,sem danes v službi imela ful gužvo že od 6.30h non stop in imela sem zraven 2 banani in 2 jabolki in košček milke(samo eno reberco)in mi je bilo slabo pa mislim da zato ker nisem nič konkretnega pojedla,ko sem prišla ob 12.30h domov sem se najedla in šla spat in sem do 16h spala ,takrat sem se pa mogla prav prisilit da sem se vstala in sem še kar utrujena in zaspana pa v službi mi je bilo vroče ,doma me vedno zebe,pa ponoči sem imela GROZNEsanje da sem imela spontani splavuser posted image  in se že cel dan trudim da to pozabim ,možu sploh ne upam povedat

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: novembrke
10.3.2007 20:26:14   
TANTRA
Jaca,
ne sekiraj se, sanje so včasih čudne.....user posted image  in najbrž odražajo le tvoj strah v notranjosti....Pomisli na svojo pikico, ki raste in boš boljše voljeuser posted image ...

Jaz pa sem kar ok.... le da me tako zebe, da ni normalno..Sem v dnevni pokrita z dvema dekama, centralna je kot običajno, imam majčko z dolgimi rokavi in termovelur jopo, mene pa zebe, mrazi....Malo sem utrujena, se mi že spi, ker sem tudi delala v službi... Slabosti ni...

Drži se , pa vse ostale user posted image  tudi.... Kako ste kaj punce????

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: novembrke
11.3.2007 10:25:36   
potepinka
dobro jutrouser posted image !
Kako ste kaj danes pri meni je še kar dobro.Zdajle grem hitro kuhat kosilo si že kar mislim kak bo ko voham tiste čudne vonjave,mi je pol ful slabo,potem pa na sprehod z mojo družino inuser posted image .Kako ste pa kaj ostaleuser posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: novembrke
11.3.2007 12:09:33   
nemrak
user posted image user posted image
Pri meni pa se jutro ni začelo lepo.
KO sem šla na WC, sem zagledala čokoladni izcedek. Bilo ga je veliko.
SEm zopet pomislila na ss, vendar se je HVALA BOGU sedaj vse umirilo. Vendar strah ostaja. Vem , da bi morala na urgenco, ampak sem bila prejšnjič tudi in so me poslali domov. Nimam lepih izkušenj.
Bom jutri poklicala svojo osebno zdravnico in se bom z njo zmenila za stalež.
Mi je pa bilo včeraj cel dan nenormalno slabo, kar pri meni ni pogosto.
Kako ste pa kaj druge novembrke!!!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: novembrke
11.3.2007 12:32:43   
Anonimen
Ojla,

jst se se kar pocutim OK, imam rahle slabosti, ampak ni vecje krize (zaenkrat).
Neki casa mi je vroce, neki casame mrazi, prsi me nenormalno bolijo (sem skenslala modercek in mam zdej samo en elasticen sportni top), nisem pa se utrujena (v prvi nosecnosti se je to zacelo v 8 tednu).
Je pa moj vecji cmrl bolan, pa sem naslednji teden doma (user posted image ), tko da ce me lih kaksna konkretna slabost napade...

Uzivite v lepem dnevu, 
user posted image



(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: novembrke
11.3.2007 18:21:19   
nemrak
user posted image user posted image
Jaz imam zopet rjav izcedek user posted image ,
Pa sem mislila, da se je ustavil. Pojavil se je pa isti čas, kot v prejšnji nosečnostiuser posted image . Ampak sedaj imam Dabroston in sem bila polna upanja.
Saj ne morem verjet, da se mi zopet to dogaja. Sem se pa odločila, da če bo sedaj kaj narobe, ne bom več poskušala. 3X je dovolj!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: novembrke
11.3.2007 18:35:48   
Laubica
user posted image nemak -NE SMEŠ OBUPAT ,pa daj idi na urgenco in jim prvo lepo razloži če pa ne bo šlo pa se začni dret da te bodo resno jemali,želim ti DA BO VSE OK in javiuser posted image user posted image user posted image user posted image za srečo

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?