|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 10:46:56   
Naomi
jutro...
no nas mali je pa tut na pol polhek ze...danes je spal 7 ur u kosu...subidubiduaaaa ;)...zdej sva ze u LJ...mami pridno malce dela, mali pa spi pr babi goruser posted image user posted image ...
...u glavnem vreme je sibirsko...ja sej k stara baba skoz o tem vremenu, sam ce ni normaln...najprej tropska vrocina, zdej pa sibirija...kvaaaaaaauser posted image user posted image
...dons mam G, mam kr mal tremo user posted image user posted image , upam da bo vse OK...
...ostalo BPuser posted image user posted image
papa, l8r seveda se kej...
pridne maste tele vase otrocice k tko lepo rasejo pa se redijo...RES!...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 11:07:38   
skačica
hojla!

Danes se pa jaz lahko pohvalim z dobro nočkouser posted image . Sem tko vesela, da sva se obe naspali, sicer pa ni čudno, da je mala spala, ker je bila včeraj kar fajn sitna.

sezam- ta senčnikje res prav fini, sem ga že vidla na vozičku in razmišljala če ga ni tud rabimo  pa mi je mož kaj hitro razložil, da ga neuser posted image .
Jopico za Ano boš pa sigurno našla tudi v Okaidiju.

tinaaja, mislim, da so izvidi brisa najkasneje v 14-ih dneh od pregleda, no vsaj pri nas. Tako da bi verjetno ti že kaj dobila. Je pa smotan tale virus hpv, ja.
Kako pa veš, da ga imašuser posted image
Jaz sem do sedaj vedno imela bris 0, lansko leto pa B, ker sem imela vnetje in cervikalni polip, sedaj pa upam, da bo ok. Bom pa kar sestro poklicala in vprašala.
Tud naša bi kar v TV buljila, ampak ji ne pustimo. Ne vem zakaj, ampak tud jaz vem, da to naj ne bi bilo dobro.

sonchek- jaz imam jutri posvetovalnico z Izo in če bo tehtala 800 g več kot je prejšnji mesec, bom presrečna. Pa mislim in upam, da bo več.


(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 11:08:40   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna

*sonchek* - mi pa še vedno ni jasno zakaj Anej zgleda tako večji in bolj okrogel kot Jure, pa sta s težo in višino približno isto?!user posted image



Tudi meni ni jasno - že včeraj v čakalnici sem bila skupaj z mamico in fantkom, ki je bil 1 dan starejši od Aneja, po kilaži in teži sta bila nekje isto, pa je bil Anej videti večji. Meni ni čisto nič jasno user posted image Optična varka? user posted image
Mah, zihr majo pri moji pediatrinji vago pokvarjeno user posted image


< Sporočilo je popravil *sonchek* -- 29.5.2007 11:11:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 11:12:09   
skačica
user posted image

tole je pa moj sonček 2 dni nazaj. Bi prilepila kaj v album pa sem kar naenkrat ratala prebutasta za touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 11:12:50   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: skačica
sonchek- jaz imam jutri posvetovalnico z Izo in če bo tehtala 800 g več kot je prejšnji mesec, bom presrečna. Pa mislim in upam, da bo več.


Držim pesti, da bo tehtnica pokazala še več! user posted image
Jaz sem se pa nehala sekirati - sem prišla do zaključka, da mali pač vse sproti pokaka, pa bolj malo notri ostane user posted image


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 11:15:42   
*sonchek*
Evo, takole pa naš shiranček (očkova nova ljubkovalna beseda) drži balon user posted image

user posted image

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 11:37:13   
tinaaja
tinaaja, mislim, da so izvidi brisa najkasneje v 14-ih dneh od pregleda, no vsaj pri nas. Tako da bi verjetno ti že kaj dobila. Je pa smotan tale virus hpv, ja.
Kako pa veš, da ga imaš


Ko sem imela ta drugic PAP 2, je naredila se test za HPV in je bil +. Sicer ni vecje panike, ampak te bolj spremljajo,c e je pap kaj drugega kot 1 oz zdaj A. Pri ans sem ponavadi dobila pismo z datumom za ponoven bris po vec kot 1 mesecu. Tko da user posted image MAh saj se ne obremenjujem s tem, ker sem veliko prebrala, ampak je pa sigurno faktor, ki vpliva o casu, kdaj imeti se enega otroka. Nocem bit enkrat postavljena pred dejstvo, da moram na operacijo in da bo pol bolj rizicno, ... Zaenkrat pa je vse OK user posted image Je ful frajerka Iza user posted image

Brino kar nekaj matra, je cilila, pa stokala, pol pa zaspala. zdaj se pocasi prebuja. Sem vmes uredila njene slike user posted image

Sonchek - joj, kaj je pol nasa, ce je vas shirancek.. Twiggy user posted image

Naomi, dobro uredi danes pri G.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   [Brisano sporočilo]
29.5.2007 12:00:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 12:12:36   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: meaa

No, sem se malo pomirila, ampak spat pa ne morem-preveč adrenalinauser posted image .

Skačica - zapp je men toooook lep, ampak ima eno veliko napako - naslonjala se ne da v ležeči položaj. Ubistvu se ga sploh ne da niti malo spustit, tako da mora bit otrok ves čas pokonci. Ampak meni je vseeno všeč. Če ne bi imel takšne cene bi ga vseeno kupila, pa še eno drugo marelo za ležatuser posted image

Sezam - kakšen pa je tale senčnik? A se ga namontira na vsak voziček? Kakšne so pa barve? A ga je treba vsakič ko zložiš voziček vzet dol?



Glede tvoje tašče, nimam besed. Meni bi tud film počil user posted image .

Tale strehica - pasala naj bi na vsak voziček. Malo več napišem, ko jo stestiram, lahko pa si prebereš tudi na njihovi strani http://www.pepeny.com/

Kr_enamami - jaz mu tudi ne pustim gledati TV-ja. Ana ga je pričela pri ene 18 M, pa še to smo morali potem ugašat TV, ker bi ga ona skoz gledala. Saj bodo še imeli čas se nagledati. Pravijo, da ni dobro, ker se prehitro menjajo slike (za njihove učke je to prehitro)

Pikca - točno še Beneton. Bom šla pogledat. Bom videla kako bo s časom, pa verjetno bom Ano sabo vzela, da bova pomerili.

jjasna -  a tam imajo tudi otroška oblačila? Sem mislila, da imajo samo za odrasle user posted image . Se bo treba res enkrat tudi tam oglasit in malo pogledat.

skačica - prava lepotička vaša Iza user posted image

sonchek - vaš "shiraneček" je pravi dedec. Pa kaj se toliko obremenjuješ s tem. Glavno je da se pravilno razvija user posted image

Tole vreme je res en šit. Me sploh ne vleče ven user posted image

No pri nas je bila pa lepa nočka, Žiga zvečer hitro zaspal (že malo pred 22) in spal do 6h, se najedel in sva se previla (no jaz sem njega user posted image ) in nato še zaspal do 9h - ko je zbudil mami user posted image . Ana je tudi spala pridno celo noč, zbudila se je malo pred Žigom, pa jo je ati zrihtal, ker je bil še doma, tako da sem lahko malo potegnila user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 12:18:09   
Dajadada
*Sonchek*, me mamice bi rade, da naši navihančki kar naprej rastejo in se redijo. Pa veš kakšni bi bili, če bi napredovali tako kot v prvem mesecu. Če bi vsak mesec dobil 1,5 kg, bi imel pri enem letu 18 kguser posted image . Vajin Anej je popoln tak kot je. Lubčka tvojemu shirančku. 

Skačica, cukrčico imašuser posted image user posted image user posted image . Jaz imam zappa in se mi zdi super, sploh zdaj v kombinaciji z lupinco. Je ful lahek, izjemno vodljiv, prideš tudi v najbolj nagužvanih trgovinah mimo vseh polic, obešal, igračuser posted image user posted image user posted image . Ni pa glih za težke terene, bolj za asfalt in poti z drobnimi kamenčki, kakšne kolovozne poti so malo večji napor, ampak smo tudi to sprobali. Saj gre, ampak ornk ruka. Res je edina pomanjkljivost, ki jo ima to, da se ne spusti v ležeči položaj. V bistvu je lahko samo v enem, ki je precej pokončen. Ampak veliko mamic, ki so ga preizkusile pravi, da njihovih malčkov to ni motilo. Ko so malo večji spijo tudi v tem položajuuser posted image .

Žabika, en objemček tvojemu kužatuuser posted image .

Jjasna, se mi zdi, da je tvoj Jure vsak dan bolj priden. Še njemu enega objemčkauser posted image .

Jaz sem tako srečna, da imam svojo štručko, ki se mi vsak dan bolj smejčka. Bi ga kar ves čas lubčkala, pa objemčkala. Zdele spi pa ga ne upam, da se ne zbudi, zato pošiljam vsem vašim sončkom in sončicam ogromno objemčkov in poljubčkov. Bodite srečne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 12:33:45   
K_a_t_i
Evo še nas s pregleda... Pri 3h mesecih imamo 6.900g (+750 user posted image ) in smo veliki 62,5 (+3,5). Obseg glavice 41. Cepljenje je Žiga prestal v svojem stilu - z jokom. Ampak je jokal že prej, tako da mislim, da ni preveč čutil. Zdej upam, da ne bo kakšne reakcije user posted image . Dali smo mu tudi cepivo proti rota virusu - te pa olupjo - 2krat 66€). Aha - pediatrinja je bila kr mal šokirana (na pozitivno) - me je vprašala, če smo se že nehali dojit pa sem ji razložila, da smo raje nehali dodajat user posted image  (no, razen večernega obroka).

Joj Žabika, se mi kr smil tvoja mrcina.

Naomi, drž se! Men 1. pregled ni lih ostal v lepem spominu user posted image .

Sonchek, kok pa vi zdej vagate in ste velki?

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 12:36:49   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Sonchek, kok pa vi zdej vagate in ste velki?


6kg, 61 cm in 40cm obseg glave user posted image
Jah, maneken bo, ni kaj!
Skupaj s Twiggy od Tinaaje bosta šetkala po modnih brveh vse od Pariza do Milana...user posted image user posted image


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 12:41:30   
Pikca
sonchek, vaš shiranček zgleda res velik in krepek fant!

skačica, kako zna tvoja princeska že zdaj šarmirat z nasmeškiuser posted image

evo, tole je pa naš mali mišon

user posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 12:59:19   
Anonimen
ok nenormalne ste z cvekanjem,ne vem ce danes pridem skoz za nazaj user posted image

hemoroidi: meni mazilo ni nic kaj pomagalo,mi pa je tole:
MULTI-GYN COMPRESSES se dobi v lekarni.Take komprese,ki jih namestimo na analni predel za najmanj 5minut dnevno,najmanj dvakrat dnevno....posebej primerne za lajsanje tezav med nosecnostjo in po porodu...
Mal zasvinglala in prepisala iz navodil za uporabo user posted image

(odgovor članu Naomi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 13:11:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

*Sonchek*, me mamice bi rade, da naši navihančki kar naprej rastejo in se redijo. Pa veš kakšni bi bili, če bi napredovali tako kot v prvem mesecu. Če bi vsak mesec dobil 1,5 kg, bi imel pri enem letu 18 kguser posted image . Vajin Anej je popoln tak kot je. Lubčka tvojemu shirančku. 

Jjasna, se mi zdi, da je tvoj Jure vsak dan bolj priden. Še njemu enega objemčkauser posted image .





user posted image user posted image user posted image Si kr predstavljam našega Jureta pri enem letu z 18 kg in skoz v naročju, mami pa mišice ala Schwarzeneggeruser posted image ...

Sej drugače gre pa našemu Juretu res vsak dan na bolje, še malo pa bo bolj priden kot mami.

Pa še enega objemčka za vse naše sončkeuser posted image , pa še za vse mamice, ki se tko sekiramo in lepo skrbimo za naše cukrčkeuser posted image .

(odgovor članu Dajadada)
  Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 13:11:30   
Sibil_
Dan!

TV-jaz ga tudi obračam stran,ker se pri tako majhnih še razvijajo možgani in percepcija slik.Tv ima prehitro menjavo slik in se vidni živec ne odziva prav-lahko se razvije kakšna anomalija pri vidu.Tako so meni razložili in jaz se izogibam televiziji do enega leta.user posted image

Lahko pa vam nekaj povem-moj ta starejši ne zdrži niti ene risanke gledat-ne mara televizije.In to je za znort, nimaš 5 minut mira.Če pa maš kako risanko lahko gleda kake pol ure-sploh ko je tako deževno.Mah, pri nas ne pali nič-ne risanke, ne živalce, ne pravljice-ama nič.Meni se meša.user posted image

Pa še danes je tak dan, da se mi že res rola-bogi Lukas je danes že dobil eno klofuto (ne močno), pa plastična krava mu je hodila po glavi, pa knjiga ga je pomotoma malo "zadela po glavi", pa igrače nad njim so doživele akuten potres, pa postelja se mu je skor zrušila (je Patrik odmaknil knjigo, ki je podložena pod eno nogo od postelje), ...pestro vglavnem.user posted image

Grem posodo pospravit, ko je malo mira-oba spita namreč, samo kako dolgo je pa vprašanje..LP,
SIbil



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 13:31:11   
K_a_t_i
Naš že 45' histerično tuliiii. Men se meeeeeeeeešaaaaaaaaaaaa user posted image .

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 13:33:54   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Naš že 45' histerično tuliiii. Men se meeeeeeeeešaaaaaaaaaaaa user posted image .


socustvujem s tebo, men bi se tud user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 13:38:13   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Naš že 45' histerično tuliiii. Men se meeeeeeeeešaaaaaaaaaaaa user posted image .


Ojoj, a tud joška ne pomaga? user posted image


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 13:52:13   
Barči78
Ojla,

No tko, če že govorimo o manekenih, se jim moj lahko pridruži. Tehta celih 5700 g, dolg pa je 61 cm. Pa niti ni bil tako lahek, ko se je rodil, tehtal je 3780g. Kdo je potem suhec. user posted image  Še njegova sestrica je bila težja pri 3. mesecih, pa je bla skoraj pol kg lažja, ko se je rodila. Res, dva otročka nista enaka. Ja, res pa je tudi, da imam velike težave, da ga nahranim, namreč ne mara nobenega mleka, pa še en velik polivanček je. Včasih poje samo 1 dl mleka na obrok, ponoči ne je več, tako da jeva 5x na dan.
Danes sem ga zopet peljala h zdravniku, ker še vedno kašlja, pa ne vem kaj naj. Pa spet nič, pljučka v redu, vse štima, zgleda da ga sluznica draži, se mu tak cmok naredi v grlu, da se sliši, kot bi hropel, da že mene moti in čakam, da zakašlja, da gre ven, bogi.

A vaše še kaj zvija, a so se krči pomirili?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 13:58:46   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: *sonchek*
Ojoj, a tud joška ne pomaga? user posted image



Z joške sem ga lih mal prej dol dala user posted image . No, zdej sem ga zavila in še enkrat na joško, kaj sem pa hotlauser posted image Upam, da bo zdej vsaj pol urce spal, revček.

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 14:00:03   
K_a_t_i
No, je že pokonc... Šibam!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 14:09:41   
tinaaja
Kati, minuto pa cetrt si imela mir al kaj user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 14:13:40   
Naomi
boziiiiiiiiiiii maliiiiiiiiiiiiiiiiii Zigiiiiiiiiiiiiiiii...kaj ga to daje revckauser posted image ...mamica ti se pa tut drzuser posted image ...sicer pa ja...minuta pa 3/4 vseen bols k nc user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 14:14:30   
*sonchek*
Barči78 - naš se je rodil z 2.800, tako da očitno kar lepo napreduje. Se pa lahko Žan priključi našemu shirančku in Twiggy na manekenski pisti user posted image user posted image
Kašlja pa tudi naš - včasih zares, včasih pa se samo heca in se reži zraven user posted image Sem imela pa tudi jaz občutek, da na momente malo hrope, ampak so tudi pljučka ok, pa srček, pa bezgavk nima nič povečanih, pa temperature nima in ušesa so ok, edino grlo je bilo malo rdeče (zaradi tega smo tudi cepljenje prestavili za 14 dni) - očitno sem mu dala mrzlo mleko za piti, pa se je prehladil user posted image user posted image

Krčki - mislim, da smo se jih rešili - sem začela na polno jesti čokolado (jah, je treba nadoknadit zamujeno user posted image user posted image ), pa za zdaj še ni bilo nič zvijanja (tok, tok, tok). Počasi začenjam jesti čisto vse... Kakšna ironija - jaz vedno več pojem, mali pa hira user posted image user posted image

Kati - pesti, da se Žigec čimprej pomiri user posted image

Evo, naš mulc je pa začel vriskat - dela uuuuaaaa in se potem sam sebi reži na ves glas user posted image user posted image Grem mu delat družbo...


< Sporočilo je popravil *sonchek* -- 29.5.2007 14:15:41 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?