|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 13:57:07   
kalbo
Take anonimne kt si ti nam ne grejo na živce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:01:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne vem kaj bi nardila v tem primeru, najbrž bi ga začela čez neki dni ko bi ves zmatran prišel domov od kaj vem kje, k bi bil res čist adijo, sred noči žgečkat če bi sexal z mano.... pa če bi reku da ne, bi mu rekla, ma sej res kaj naj s takim zavalenim prascom sploh počnem..... pa bi mu vrnila svoje. Sej je treba stvari vrnt če nam jih kdo posodi, a ni tako??


Drgač pa LARA kaj pa je to tazga sex sred noči???? Men to nič čudnega, če obema paše seveda. Pa dostkrat tud po tistek k se otrok zbudi pa kej hoče.

Aja anonimna pa za foro k vam grejo anonimne tko naživce.



A naj ti še enkrat razložim, kaj nam gre na živce?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:04:49   
Pajaca
Ni treba k vas sam mal hecam..... k vem kaj vam gre na živce.

Sam men je tale primer mal banalen. Če je šlo za enkrat in nikoli več in mu je pač bed in ne ve kako in kaj, pol pač pozabiš. Če pa gre v tem primeru za stalno zapostavljanje in grdo govorjenje, pol mora pa avtorica malo razmisliti o smislu vztrajanja v tej vezi.

Če je pač le tole bilo ja no pol ni take panike. So to grde besede ampak zarad ene kurbe zavalene ne končaš neki kar šteka??? Ali pač.

Če se zadeve nadaljuje in stopnjuje pol ja..... drgač pa sam vrneš zadevo nazaj ker je pač ne rabiš!


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:06:16   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

tanika tebe je vedno lepo brat. user posted image




Itak zaradi mojega avatarja....da se tolažiš: Ej, končno ena ki ma večjo kot jaz user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj v nečem da sem večja od tebe....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:36:57   
srki
Tanikaa, res dobri odgovori, pišeš tudi v mojem imenu.

Se vidi, da si zaljubljenauser posted image user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:40:49   
tanikaa
Če je pa pomlad!!!! In kak naj nisem zaljubljena??? Mene vsako pomlad MEČE KOT HUDIČ. user posted image user posted image user posted image  Pomlad je moj najljubši poletni čas. user posted image user posted image user posted image  Rožice cvetijo, ptički žvrgolijo..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:43:04   
kalbo
Rožice cvetijo, ptički žvrgolijo


... pokonci stojijouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:44:16   
Taula
Rožice cvetijo, ptički žvrgolijo

... pokonci stojijo


Tebe pa zelo mede vidim. A še nisi nabavil Ančke?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 14:48:23   
tanikaa
Ja, huda je ta pomlad, ni kaj user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 15:26:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Anonimnost naj bil bila za tiste ki jo rabijo..prva anonimna jo rabi..tiste druga al kaj jaz vem katera, ki obsoja ves moški rod, je pa ne rabi.


Je več anonimnih, tista zadnja ki je kritizirala ves moški rod pa nisem bila jazuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 15:31:58   
CIPRESA
Ja Tanika  po eni strani se sliši bolj otročarija ali pa trenutna slabost, a če nekdo to reče v navalu jeze kot je ta fant Anonimni tako grde besede kot jih je, ja pol je z njim nekaj narobe pomoje.

Jaz naprimer v navalu jeze rečem "pejt  v rit" mal drugače kot "zavaljena......" se ti ne zdi??? Tele besede so bile res krute in da bi ga pol še v postli gledala zraven mene, mu likala pa prala in južnice kuhala.......hmmm


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 15:47:50   
dory
nisem in tudi ne bom brala drugih odgovorov...bom pa rekla samo eno...a k se njemu dvigne more bit tko k on hoce, ce ni tako, potem si vse,samo zena in predvsem mama ne....

moj odnos do tazga dedca bi se v momentu ohladil in le cas bi pokazal kako in kaj...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 16:02:50   
Anonimen
Anonimna,kako je pa danes? Sta se že kaj pogovorila in kako se danes počutiš?

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: joj kako ponižujoče
28.3.2007 7:32:36   
srki
Ah punce, jaz sem znana po tem, predvsem pri mojem partnerju, da zelo rada ponoči govorim.

Ko sem imela nek nočni "izpad", me je moj hotel stistnik k sebi in me pomirit, jaz pa njemu: "Pejd v pi*** ma*****user posted image . Pa ni bilo namerno, vem da je bilo v navalu jeze, ker če me kdo tika, kadar spim, čeprav govorimuser posted image , sem jezna ko ris.

Sedaj me, kadar se še kaj takega dogaja, pusti pri miru, pa je miruser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: joj kako ponižujoče
28.3.2007 9:46:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Ja Tanika  po eni strani se sliši bolj otročarija ali pa trenutna slabost, a če nekdo to reče v navalu jeze kot je ta fant Anonimni tako grde besede kot jih je, ja pol je z njim nekaj narobe pomoje.

Jaz naprimer v navalu jeze rečem "pejt  v rit" mal drugače kot "zavaljena......" se ti ne zdi??? Tele besede so bile res krute in da bi ga pol še v postli gledala zraven mene, mu likala pa prala in južnice kuhala.......hmmm





Saj ga jaz nisem branila. Niti slučajno. In nikjer nisem napisala, da je pejd v rit enakovredno njegovim besedam. Nasprotno. Napisala sem, da bi me  besede strašno prizadele in da bi verjetno rabila veliko časa, da bi stvar prebolela.


Samo se mi pa zdi malo prenagljena odločitev, zdaj pa pokajmo kufre. Napisala sem tudi, da je vse odvisno od odnosa, ki ga imata sicer. V zakonu se marsikomu zgodi še kaj hujšega, kar nikakor ne opravičuje dejstva, da je ravnal skrajno nesramno. In če marsikdo lahko gre preko prevare, če se da prevara prebrodit s pogovorom in ponovnim poskusom vzpostavljanja zaupanja, potem ne vidim razloga, zakaj se ne bi mogle prebroditi grde besede. Napisala sem tudi, da bo stvar rabila čas in njegovo iskreno obžalovanje in trud.

Jaz pač gledam na zakon, zvezo na ta način, da se je človek zavestno odločil za ta korak. In ta zavest mora nujno vključevati tudi zavedanje, da se bo marsikdaj potrebno boriti. Da bodo vzponi in padci. In kam bi prišli, če bi pri vsakem padcu pokali kufre? Problemi so zato, da se rešujejo. In ne zato, da pred njimi bežimo. In če človek poskuša rešiti problem ima večjo verjetnost, da bo srečen, kot pa v primeru, ko beži pred njimi. Ker v tem primeru problemi ostanejo, pravzaprav k starim dodamo nove.

Cipresa, daj še enkrat preberi moj prvi post.



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: joj kako ponižujoče
28.3.2007 12:08:04   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

žal vse prevečkrat razmišlja in govori pri dedcih tista tamičkena glavca

Že res, sam da rečeš ženski ki si jo želiš kuzla zavaljena je pa malo oziroma zelo mimo. Zakaj pa on ne vstane ponoči kozel leni?


Se podpišem pod tole z veliko začetnico!

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 116
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?