|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
30.6.2007 12:00:35   
lana38
andreja2000, a pol si vse videla? Tudi iglo v trebuhu, kako izgleda? To pa je kar nekaj. A na tem istem ekranu tudi dr. opazuje? Ali ima svojega? No, zdaj sem pa že zelo radovedna. Čez 14 dni bo že to za mano. Če bi takoj izvedela še za rezultat preiskave, bi bilo super. Potem pa tisto čakanje, ko ne veš več, kaj bi si mislil.
Lepo počivaj in naj čimprej minejo 3-4 tedni. Ko jaz grem na AC, boš ti morda že vedela, da imaš zdravega user posted image . Če ne bodo zadj dopusti vsega še podaljšali?!
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Decembrke
30.6.2007 15:14:44   
andreja2000
Lana38 ti kar vprašaj ,tudi jaz bi tebe,če bi bila ti prva na AC.user posted image
Ja,ti imaš svoj ekran,zdravnik pa svojega. V bistvu ne vem,če sem sploh videla iglo,a meni se je tako zdelo,ker je bila neka ravna svetla črta-navpična in sem pač predvideala,da je bila igla.user posted image  se je pa tako lepo videla,da je bilo pravo veseje.Zdelo se mi je,da je user posted image se malce prestrašil,ko pa je tako mahal,no kaj vem,občutek sem pač imela tak,morda je se čisto slučajno tako premetaval.
Ja,glede izvidov bo pa kar treba čakat,saj je rekla sestra,da je gužva,pa še dopusti,tako,da bo kar mučno.
Lana,kako pa si ti,a še vedno moraš počivat?

Vsem lep dan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Decembrke
30.6.2007 20:32:43   
lana38
Še vedno predvsem počivam. Grem pa lahko vsak dan na sprehod od 15 do 30 minut. Včasih grem malo naokrog, včasih pa po kakšno lahko malenkost v trgovino. Zdaj sem se že kar navadila tega počivanja. Na začetku mi je bilo dosti huje.
Če imajo še gužvo zraven dopustov, potem bo tako trajalo en mesec ali pa še več preden bo prišel izvid. No, pa saj to ni pomemebno, važno, da je dober in je user posted image  zdrav. Izgleda, da so nabavili še en ekran, če praviš, da sta zdaj kar dva.
To mi je všeč, da bom lahko videla user posted image , samo tiste igle me je strah. Zadnjič sem mižala in nisem nič videla, kaj delajo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Decembrke
1.7.2007 10:53:37   
hokejistka
Oj user posted image !

Ste se pa pridno razpisale v zadnjih štirih dneh user posted image .
Moja tehtnica kaže +2 kg, trebušček se že opazneje boči. Zadnjič sem šla v BTC in sem imela tako napihnjen trebuh popoldan, da sem iz samega obupa šla v Babycenter in kupila svoje prve nosečniške hlače. Sicer mi super pašejo in bila sem navdušena nad tem, kako so udobne. Jih sploh nisem slekla. Me je kap zadela, ko sem jih plačevala user posted image (50 EUR).
Andreja 2000 držim pesti za uspešne rezultate user posted image . Sem prepričana da bo vse v redu. Ti samo lepo počivaj in se pusti razvajati!

Ljubljanske nosečke: ali je katera zainteresirana za kakšno telovadbo? Meni bi prav pasalo se malo razgibati, samo ne vem kako je kaj med počitnicami?
Drugače sva se pa z dragim danes spravila user posted image   po dolgem času in me je skoraj kap zadela, ko sva nekje na sredi ugotovila, da krvavim. Naju je takoj minilo.

Uživajte in pobožajte trebuščke!





(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Decembrke
2.7.2007 9:32:36   
pikica*
Dobro jutro punce!

Pa je vikend zopet mimo.

Hokejistka, spraševala si glede telovadbe v LJ. Jaz imam namen hodit v ZD Fužine. Kar pohvalijo to telovadbo.

A ima mogoče še katera kakšne težave z bolečinami? Mene je v soboto začelo bolet v spodnjem delu trebuha, bolj na levi strani. Bolečina ni pristona ves čas, je pa bolj izrazita, če hodim, malo manj, če sedim in najmanj, če ležim. Nimam pojma kaj bi lahko bilouser posted image , bom pa danes poklicala g., da me pogleda in pove, eč moram na kaj pazit. Če gre samo za standardne nosečniške težave, bom že zdržala. Bolj me skrbi, da bi šlo kaj narobe. Mogoče je povezano tudi z dvigovanjem hčerke. 12kg le ni tako zelo nedolžna zadeva. Zdaj res pazim, da se temu čim bolj izogibam. Ampak žal ne gre vednouser posted image . No, upajmo, da bo vse ok.


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Decembrke
2.7.2007 10:09:46   
lana38
Mene skoz po malem nekaj boli, pa ni nič narobe. Mislim, da je to raztezanje maternice, ker čez čas mine. Mi je pa ta bolečina znana tudi iz prejšnjih user posted image . Če bi bila neznosna bolečina, bi pa že šla do G.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Decembrke
2.7.2007 10:37:02   
Anonimen
Mene tudi na levi strani nonstop nekaj špika, no, pravzaprav me boli. Ampak smo na UZ ugotovli, da user posted image  nogice upira točno na mesto, kjer poteka rez od CR.

Andreja2000 - kako si ti?

Jaz sem v službi in sem samo malo vmes pokukala, kaj je novega. Scer pa delam, delam, delam... Saj veste, kako se mi dauser posted image

O imenih ste se že kaj pogovarjali? Midva sva se sedaj končno uspela dogooriti, kako bo - če bo user posted image  mu bo dal ime moj (prvemu sem jaz), če bo user posted image  pa jaz. Torej imena imamo že dobesedno izbranauser posted image

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Decembrke
2.7.2007 10:42:23   
ElaM
Dan...
mene tudi skoz nekaj špika in zateguje, verjetno bo kriva maternica, ki se širi. Par dni nazaj, ko sem bila cel dan zelo aktivna, me je konkretno bolelo, pa sem šla malo poležat in je minilo. Je pa  tudi meni kar težko dvigat mojo punco, ki ima cca 10 kil, vendar čisto izognit se temu ne da. Sedaj ima še to obdobje, da samo mami šteje in skozi pleza po meni. Težko mi je, ker jo ne morem toliko nosit, kot sem jo prej, ne morem ji pa razložiti oz. ne bi razumela kaj je temu vzrok.
Še to jaz proti zategovanju pijem magnezijeve tablete in se mi zdi, da kar pomagajo.
Še eno vprašanje, tiste, ki ste v službi, kaj jeste za malico? Jaz pretežno sendviče, nimamo organizirane prehrane in ni druge. Malo gledam, da izberem takšnega, v katerem je veliko surove zelenjave. Ja, saj vem tolažba.user posted image
Kot dodatek sem začela jesti še Neovin kapsule, ker se res bojim, da bova obe s pikico preveč izčrpani.
Lepo se imejte,..

_____________________________

:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Decembrke
2.7.2007 10:47:33   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: raho


O imenih ste se že kaj pogovarjali? Midva sva se sedaj končno uspela dogooriti, kako bo - če bo user posted image  mu bo dal ime moj (prvemu sem jaz), če bo user posted image  pa jaz. Torej imena imamo že dobesedno izbranauser posted image


A bo potem Irenej, če bo fant? Se spomnim, da si pisala, da je tvojemu možu zelo všeč.

Pri nas so še vedno v izboru za user posted image  Manca(moj predlog), Anika(njegov predlog), Neža.
Za fanta, Urban, Jernej (samo mi ni všeč, ker se pri nas naglaša na prvi e), Jošt (zelo lepo ime, samo kaj ko vsak reče, a tako kot siruser posted image user posted image )
No, saj imamo še časa.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Decembrke
2.7.2007 10:58:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

A bo potem Irenej, če bo fant? Se spomnim, da si pisala, da je tvojemu možu zelo všeč.



Očitnouser posted image user posted image user posted image user posted image

Nekje pa sem morala popustiti.

Meni je za deklico tudi všeč Anika (Manc se mi zdi da je več). Očitno imava s tvojim podoben okususer posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Decembrke
2.7.2007 11:04:02   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

A bo potem Irenej, če bo fant? Se spomnim, da si pisala, da je tvojemu možu zelo všeč.



Očitnouser posted image user posted image user posted image user posted image

Nekje pa sem morala popustiti.

Meni je za deklico tudi všeč Anika (Manc se mi zdi da je več). Očitno imava s tvojim podoben okususer posted image user posted image user posted image user posted image


Saj men je pa to tako zanimivo ime Irenej, samo se kar navadite, da bo vsak vprašal, a Jernej.user posted image
Ja, Anik je res malo, od leta 2000 je bilo rojenih manj, kot 5 oseb s tem imenom.
No in, če bo slučajno Anika, bodo rekli, a to je tako kot Anika Horvat user posted image , ko smo povedali, da je tamala Tinkara, so pa rekli tako, kot Tinkara Kovač.user posted image  Res smo brez domišljije.user posted image

Drugače so pa ta imena hecna reč, danes sem dobila sms od kelega, da je dobil hči Lenco, zdaj pa ne vemo kaj v telegram napisat, ker ne vemo, a je Lenca, a je Lenča.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Decembrke
2.7.2007 11:12:08   
Anonimen
Ela to o Jerneju imaš prav. Bomo pa ponovno šli preko vseh možnih razlag. Sedaj sem razlagala, da Črtomir ni Črt, ampak je Črtomiruser posted image user posted image user posted image user posted image .

Sicer pa - če bo tadruga Anika, boste res imeli pol slovenske ženske pop scene domauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Vaš fant pa bo moral biti Urban. Saj veš, kako pravijo - vsak pravi moški ima v imenu črko R.user posted image

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Decembrke
2.7.2007 12:21:54   
ajtak
Aja?? To pa prvic slisim....

Potem moj moz ni pravi moski user posted image user posted image , ne uporablja Malicije, pa se R-ja nima v imenu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugace je pri nas doloceno da bo  user posted image  Kaja user posted image  pa Tim ali Tjaž (izgovori se kot pri Matjaž, ko se ž bere š).

Kako se vam zdi?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Decembrke
2.7.2007 12:33:31   
andreja2000
hokejistka hvala za pestke in dobre želje!user posted image

raho jaz sem vredu, le novica da je umrl prijatelj me je pretresla ,pa tole čakanje na izvide je mučno.Moj user posted image  se veliko premika in takrat sem posebno srečna.
Mi še o imenih ne razmišljamo,bomo pa to vsekakor pričeli takoj po rezultatih AC.

Lana38 nikar se ne boj igle in probaj se čim bolj sprostiti.V bistvu to z iglo traja kratek čas in smo me dostikrat bolj zaskrbljene kot je potrebno,boš videla,da bo vse vredu.

Vsem user posted image  ,ki jih nisem omenila pa želim lep dan in veliko sončka v vaša srčka!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Decembrke
2.7.2007 12:49:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Potem moj moz ni pravi moski user posted image user posted image , ne uporablja Malicije, pa se R-ja nima v imenu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne se sekirat. Moj tudi ni pravi moški. Zato pa jaz imam v imenu Ruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imena so luštkana, predvsem Tjaž mi je všeč.

Drugače pa se opravičujem,  da sem že dvakrat imela namen pozdraviti in zaželeti dobrodošlico še eni decembrčici, pa sem pozabilauser posted image user posted image user posted image .

Foxina, dobrodošla me nami. Prosim, napiši tvoj PDP, ad te "ubacim" na seznam decembrčicuser posted image

Andreja2000 - verjamem, da je čakanje mučno. Ampak veš, da čim kasneje dobiš rezultate, tem boljše je. Močno držim pesti, da jih dobiš čim kasneje. Pa iskreno sožalje ob prijatlejevi smrti. Vendar se seedaj ne smeš zatekati k črnim mislim. Ostani pozitivna!user posted image

Medika13 - kako pa si ti? Zadnje dneve pogosto pogledam, če si kaj napisala, pa se nič ne javiš.

Naša gospa pa je postala cela važna, ne loncica? Daj, napiši, kako si kajuser posted image . Te moram potolažiti, da meni tudi sestra na zadnjem pregledu ni takoj našla utripa. Še sreča, da imam AS in sem jo potem jaz usmerjala, da je našla utrip. Da ti vidiš, kako se je G. ob tem smejala.

Lana38 - ti pa tudi imaš kmalu AC. Upam, da bo vse potekalo tako kot mora.

In veste, koga še pogrešam na naših straneh? Našo mamo user posted image user posted image  soncek.djukelico. Se že lep čas ni javila.

ElaM in Danavari -  a sta pomislili na kombinacijo vozička za tvečjo in slinga za user posted image ? Jaz mislim, da bo to pri nas še najbolj normalno izvedljivo, čeprav Črtomir več ni v vozičku, ampak si ne predstavljam, kako krotim večjega medtem, ko je tamali  vozičku. Trenutno se mi zdi ta varianta še najboljša.user posted image


(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Decembrke
2.7.2007 13:22:59   
ajtak
Ja, men se Tjaž tud kar dopade, ga bomo ziher Tjašek klicali (ko bo mala bebica), Tim mi nekako ze od zacetka ni prevec vsec, sem navijala za Tom-a, to je pa mojmu cist mem...

Se dobr, da mamo se veliko casa!!!

Ja, tezko se vkljaplam v te debate o AC, ker ne vem kako se pocutis ko si na pregledu ali ko cakas rezultate, vsekakor drzim pesti za vse ki cakate!!!

A hodi katera v Celju na telovadbo v ZD???

< Sporočilo je popravil ajtak -- 2.7.2007 13:23:26 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Decembrke
2.7.2007 13:45:39   
medika 13
raho in vse user posted image pozdravljene!

Jaz sem po AC v bolniški in veliko počivam, tako da tudi do računalnika z internetom pridem bolj poredko (doma ga še vedno nimamuser posted image ). Tudi jaz dosti mislim na vse vas, z Andrejo se občasno itak slišiva. Andreja hvala za vse pozitive  in vzpodbudne besede. user posted image user posted image user posted image
Lana te čisto razumem, da nisi želela gledati igle na AC, tudi jaz sem bulila v tisto veliko uro na steni in nisem upala pogledat monitorja. Je pa super, ko na začetku naredijo ultrazvok in vidiš svojega user posted image . Lana bodi močna in že sedaj pestke za dobre rezultate. user posted image user posted image user posted image

Raho  meni je Irenej zelo všeč, so mi vsa moška imena, ki je končajo na nej zelo všeč, najlepše pa mi je Enej. Midva se kar dosti pogovarjava  o imenih  a še nisva nič izbrala.

Ajtak tudi Tjaž je zelo lepo ime.

Me pa zanim nekaj druga. Tiste, ki ste izgubile user posted image a ste jim dale imena?


Vsem user posted image in user posted image lep pozdravček! user posted image

< Sporočilo je popravil medika 13 -- 2.7.2007 13:46:13 >


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Decembrke
2.7.2007 14:26:08   
lana38
Jaz o imenih sploh ne upam razmišljati, zaradi slabe izkušnje v prejšnji user posted image . Ko sem se s svojo punčko pogovarjala, ko še je bila v trebuščku, sem jo imenovala Lana. Ves čas sem podzavestno "vedela", da je punčka. Enako je bilo v prvi user posted image , sem bila prepričana, da je fantek. Zdaj nimam pa nobenega občutka o spolu. Drugače pa misli, da bi bila Lana, če bi bila punčka. Za fantka, pa je že lani sin izbral ime Tim. No, bomo videli, če bo to pri njem zdržalo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Decembrke
2.7.2007 14:27:53   
andreja2000
medika13 ,hojla,sem te danes mislila malo poklicat,pa vidim,da si se tukaj oglasila.Ja,sva v takih bolj mučnih dnevih in upam,da jih uspešno prebrodiva in dočakava lepe izvide.Veliko mislim nate in ti želim vse lepo,pa nikar ne razmišljaj preveč o user posted image  ,a če te zanima,smo mi naši punčki dali ime in v parku zvončkov je tudi ploščica z njenim imenom,meni osebno je tako lažje in vedno ko jo omenjamo jo omenjamo z imenom.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Decembrke
2.7.2007 14:40:35   
medika 13
andreja, če ti čisto po pravici povem sem nakako uspela malo odmislit vse skupaj, da je čakanje malo bolj znosno. Sicer sva se pa z mojim dragim že veliko pogovarjala in sva nekako pripravljena na oba možna rezultata, vsaj zdi se mi. Nočem si delati utvar, da bo vse ok, čeprav pa seveda upam na dobre rezultate. Kako ti? Še veliko počivaš?  Saj bo hitro minil tale čas, še 14 dni user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Decembrke
2.7.2007 14:42:40   
DANVARI
IZVIRNO SPOROČILO: raho
ElaM in Danavari -  a sta pomislili na kombinacijo vozička za tvečjo in slinga za user posted image ? Jaz mislim, da bo to pri nas še najbolj normalno izvedljivo, čeprav Črtomir več ni v vozičku, ampak si ne predstavljam, kako krotim večjega medtem, ko je tamali  vozičku. Trenutno se mi zdi ta varianta še najboljša.user posted image



ti a veš da to pa sploh ni tako slaba ideja za začetek, al pa vsaj za kombiniranje... mam že slingeca doma tko da mi ga še iskat ni treba user posted image še zadnjič sem kr tavelko dala not k je bla mal tečkana in ni hotela ne sedet ne stat ne kobacat.... mami je morala pa kuhat



_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Decembrke
2.7.2007 14:58:00   
andreja2000
medika13 me veseli,da ta čas sprejemaš nekoliko bolj umirjeno,jaz to zase težko rečem-kakor kdaj,kajti preveč je že za mano izgub in slabih izkušenj.
Počutim se dobro,a še vedno veliko počivam.
Kdaj pa imaš ti pregled za srček?
Jaz ti iz vsega srca želim vse dobro.Morda je dobro,da sta z dragim pripravljna na obe možnosti,jaz pa niti pomisliti ne morem na slab rezultat,saj je bilo že preveč bolečine in upam,upam,da bo rezultat vredu-isto zate!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Decembrke
2.7.2007 15:32:33   
DANVARI
joj punce keri kjut slingi!

http://www.lucky-baby.com/thumbImg.asp?w=210&i=Announcements/Best%20blossom.jpg
http://www.lucky-baby.com/thumbImg.asp?w=210&i=Slings/Phoebe%201.jpg
http://www.lucky-baby.com/thumbImg.asp?w=210&i=Slings/lucky%20circles%20quinn%20on%20back.jpg
http://www.lucky-baby.com/thumbImg.asp?w=210&i=Slings/paradise%202%20jpg.jpg
http://www.lucky-baby.com/thumbImg.asp?w=210&i=Slings/minkee%201.jpg


joj raho ti si kriva da spet samo takle gledam user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil DANVARI -- 2.7.2007 15:36:41 >


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Decembrke
2.7.2007 15:37:09   
medika 13
Jaz imam pregled za srček naslednji teden v sredo 11.7. v Ljubljani.

Andreja
ti pa kar pozitivno razmišljaj, jaz verjamem, da bo sedaj vse vredu in ti to tudi iz vsega srca privoščim. Boš videla kako bomo žulile user posted image decembra.


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Decembrke
2.7.2007 15:37:09   
DANVARI
noče mi slikic pripopat! user posted image

joj oprostita Medika in Andreja, sem ravno ugotovila da lih med vajin pogovor uskakujem user posted image
en veeeeelikuser posted image za obe in veliko sreče. Jaz imam pregled v petek pa me tud mal stiska in komaj čakam da vidim srčka, ker me kar dosti zbada in pritiska spodaj.

Verjetno je kakšno vnetje, upam da ni mehur user posted image , ker to pa boliiiiii.


< Sporočilo je popravil DANVARI -- 2.7.2007 15:40:21 >


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?