|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 11:54:41   
benika
Evo klaja, jaz sem si mere pogledala tukaj in res po tej tabeli nismo nikjer pod spodnjo mejo.

http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trimester/#Results

Sonček balonček, zate pa podatki, ki jih potrebuješ (se mi ne da ZS pisatuser posted image ):

- datum zadnje M, na koliko dni je ciklus
 28.3.2007 ciklus na 40 dni
- tvoj rojstni datum
  21.12.1978
- datum, NS v milimetrih, mere ploda iz NS /
- datum, mere plod iz morfologije
 3.9.07 BPD 5,6cm, AC 18,5cm, FL 4,1cm
- datum, mere ploda iz zadnjega UZ
22.11.07
  BPD 8,5cm,
  HC 30,6cm,
  AC 27,5cm, FL 5,9 cm
- če so ti med morfologijo in zadnjim pregledom delali še kakšne meritve, lahko vnesem še te
4.10.07 
BPD 6,6 cm,
HC 24 cm,
AC 21cm,
FL 4,8 cm

Mere ploda:
- premer ali obseg glave (BIP ali HC)  30,6
- obseg trebuščka (AC) 27,5
- dolžina stegnenice (FL) 5,9

Rezultate zaradi mene lahko objaviš kar tule, sej ne rabim enega dolgovezja. Ti samo povej, ali je res tako zelo majhen ali ne. Hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 12:17:03   
SuzanaKK
Koala, piškamiška hvala za odgovor glede sredstva za nos. Mislim, toliko stvari je na voljo, meni pa ena glupa farmacevtka uturi Mentoklar mini inhalator, ki mi res ni čisto nič pomagal.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 12:22:26   
puri
V Ljubljanski porodnišnici imajo res zanič vložke, zato bom tudi tokrat jaz seboj vzela nekaj vložkov Vir80,...čeprav prejšnjič sem jih tudi, pa potem svojih nisem nič uporabila, sem jih prišparala za domauser posted image

Pa copate sem tudi vedno dobila napol premajhne, tako da mi je pol pete gledalo dol,.....premišljujem, če bi si tudi vzela svoje.

Patronažna pa pri meni še nikoli ni bila pred porodomuser posted image ,...pa saj jo ne rabimuser posted image

Vaney,
...upam, da boste rešili tole z zdravnico!

Klaja,...držim pesti za soboto, da bo vse tako, kot mora biti!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 13:03:03   
vaney
Punce, hvala za tolažbo, sem mislila, da edino mene to jezi in da preveč kompliciram. Sem danes že ob 7h zjutraj klicala svojo G, na žalost je vedno imela nekoga v ordinaciji, tako da mi je na koncu kar sestra pomagala. Potem, ko je v luft skočila, kaj je moji osebni zdravnici, je rekla, naj pridem v ponedeljek tja in mi bo G napisala nov izvid z veliko bolj natančnimi podatki, tako da bo šlo še v pon. naprej na komisijo. Če pa to še vedno ne bo šlo, pa menjam zdravnika, ker gre tole že čez vse meje. To ji je zadnja šansa, naslednjič pridem samo še po karton in čao, miki. Joooj, kolk me to razjezi.

Punce, nič še hodit rodit, počakajte še kakšen teden, tam do 36., potem pa itak ni več panike.
Uživajte v petku-jaz bom tud (na sedežni pridno jedla Buskopane).

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 13:33:35   
TONČI.
V Ljubljanski porodnišnici imajo res zanič vložke,


O sem se nasmejala. Ja to čist drži. Tisti v sobah so obupni. Jaz sem imela v prvo le to srečo, da so mi jih v porodni dal 3 pakete tistih ta prvih. Ta širokih ampak zelo vpojnih. Ker je od mene kar tekl tam spodej. Ko sem pa sestro na oddelku prosila za take, mi je pa rekla da če jih dajo, jih dajo samo v porodni. Tako da v porodni mal pofehtajte.

Malo nazaj je bila debata kaj vzet s seboj v porodnišnico. Jaz sem v prvo imela s seboj le dokumente in napotnico. ( nisem vedela da me bodo poslal kar v porodno). Pa ni bilo nobenega problema. Itak imaš spalno srajco od porodnišnice, sp. hlače pa tiste mrežaste. "Češke" ampak ok, ker nič ne tiščijo. Zadnji dan mi je pa fant prinesel za oblečt. Pa za otroka tud. Manj maš šare tam v omarci boljš je. Omarca pa rata hitro premajhna, ker je tolk voščil.user posted image

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 13:36:41   
TONČI.
Aja še to. Včeraj sem imela pregled in UZ. Z otročkom je vse ok, samo velik je za svojo starost. Glavica, trebušček je večji za en teden njegove starosti. Dolžina samega otroka je pa že za 34 teden. Jaz sem pa v 31 tednu. Jaz upam da bomo čim dlje zdržal. Bom pa počla, trebuh imam že obupno velik. Sem ža štorasta.user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   [Brisano sporočilo]
23.11.2007 14:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 14:23:32   
mml
Dan,

čakam, da bo ura 15., da grem domov...danes se mi fuuuuuuul vleče tale služba, pa še neka zaspanost me daje...po moje imam spet nizek pritisk, pa se mi ga ne da zmerit, mali m pa na veliko razgraja user posted image

vaney ne vem od kod tvoji zdravnici ideja, da je mnenje komisije dokončno...mislim no comment...a če bi začela krvavaeti ali si zlomila nogo, bi po njenem še vedno morala 4 ure delat, ker je komisija pred 3. meseci tako napisala user posted image . Jaz bi jo na tvojem mestu na vsak način zamenjala, ker to pa res ni za nikamor, pa še pisno pritožbo bi dala vsaj direktorju ZD.

benika,sani doma imam link do programa za računanje rasti user posted image , ga bom prilepila popoldan ali zvečer, pa lahko po tem same vnesete podatke in vidite kako in kaj

tonči me veseli, da si vsaj za silo porihtala zadeve v službi in si tudi sicer OK user posted image .
Jaz imam še od predlani te tavelike vložke - zložence - spravljene v kleti (sem jih dobila po vezah user posted image ), tako da bodo za prve dni v porodnišnici...ja ljubljanska porodnišnica ima italijanske plastik fantastik vložke, ki so majhni in drsijo...tako da moraš zložit skupaj ene 3, da je vsaj približno OK. Sicer se pa ti ta veliki vložki kupijo v Tosami, kjer lahko kupiš tudi mrežaste hlačke, ki so malo boljša kvaliteta kot bolnišnične...meni ni jasno, kako se ekonomistom ne da dopovedati, da so poceni slabe stvari pravzaprav dražje...od dobrih malo dražjih...ker na ta način porabiš 3 vložke namesto 1, kar je po vsej verjetnosti dražje...ali se pa samo meni tako zdi...user posted image

suzana operil v nos ti sigurno ne bo škodil, ker deluje samo lokalno na nosno sluznico, inhalator je pa priemrjenjši, če imaš težave z dihanjem zaradi bronhitisa in ti pri nahodu ne bo čisto nič pomagal...Upam, da boš kmalu zdrava user posted image . Jaz sem od Mance pobrala en prehlad, ampak je na srečo hitro minilo in sem že skoraj OK, tako da se bom verjetno v ponedeljek ali v sredo cepila proti gripi.

puri jaz bom definitvno nesla s sabo svoje natikače, ker imam nekako odpor user posted image  do copatov in natikačev, ki jih dobiš v bolnišnicah...ne glede na to, da so oprani....

Grem še malo težit naokrog, po tem pa domov...imam zadosti za danes

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 14:40:45   
Tinča1
Jaz sem pa danes tako tečna, da grem sama sebi na živce.

Nana nisem bila na bolšaku, ker je deževalo, pa še mrzlo je bilo. Tako, da bom počakala na kakšen bolj topel dan.

V bolnišnico bom pa tudi jaz imela svoje copate, ker se mi tisti plastični gabijo, pa še tak hladni delujejo.

Lp

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 14:56:59   
Tinča1
Aja, spet sem pozabila. Saj v tej moji tečnobi to sploh ni čudno.

Mala pikica, ful lepo sobico za user posted image  sta uredila. Rumena barva deluje tako toplo. Res sta mojstra user posted image .

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 15:00:53   
nana35
Suzana KK,sem ti prej pozabila napisat odgovor na vprašanje.Glede popolne anastezije ali spinalnega bloka.Najprej sem razmišljala o spinalnem b.,ker pa  v Slo ni možno (kot gledam po TV na RTL-u) da bi bil partner v takem primeru zraven,potem bi raje imela popolno anastezijo.Zdi se mi da bi se čudno počutila,če mi bodo tam nekaj rezali,jaz pa pri polni zavestiuser posted image ,ne vem kak občutek bi to bil.Sicer nisem neki "šajser"ampak vseeno...

Kaj pa bi ve storile??

Vaney,dobro si zaenkrat zrihtala.Jaz nimam še kak teden do 36 tedna,ampak cele 3!!Ampak še ne mislim rodit,me še nič ne vleče niti na to ne kaže.

TONČI,saj po svoje imaš kar prav glede oblačil,ampak doma pa vseeno morajo že čakat v torbi.Moj user posted image se ne bi nič kaj znašel med oblačilci,še manj pa med mojimi cotami,kaj pa on ve,kaj jaz sploh lahko nosim.Bog ve,če mi ne bi kakšnih premajhnih hlač prinesel...pol pa bi šla domov v pižami.Ja,doma pa je vseeno treba pripravit.
Pa glede velikosti user posted image -tudi moj prehiteva za dva tedna že od skoraj začetka nosečnosti,pa se ne sekiram,saj ni rečeno,da je tako.Pa tudi če je,ni panike. Poglej si moj trebuh,boš videla,kaj je ogrooomen trebuh (Geslo-Klemen)!!user posted image

Ja,meni so tudi tisti plastični natikači fuj,pa tak grd občutek imaš,ko veš,da jih je nosilo že tisoče...četudi so oprani.Že zato hočem svoje.Pozimi še kar gre,ko imaš zoknčke gor,poleti pa ko ti je vroče in si bos...ne,to pa ne gre več.user posted image !!

_____________________________

:))


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 15:30:43   
martinca
nana35, se kar strinjam s tabo, da je boljše da mamo prej stvari pripravljene za nas in za naše user posted image . moj se tudi nebi ven spoznal iz mojih in user posted image cot. njemu je vse isto. user posted image user posted image
jaz sem si že kupla copate za v P. sem si take zelene kupla. ne vem kako to, da mi je tak zelena barva všeč postala. mam jaz dost zelenih stvari, najin user posted image pa tudi. sem imela neko obdobje ko sem same roza cote kupovala, pol me je tista barva minala, pol sem prešaltala na rjavo do pred kratkim. zdaj pa si nič kaj ne kupujem ker tak ne rabim dosti.  pa zdaj bi za brez veze tolko dnarja zmetala za nosečniške cote ko jih pol nebi mogla več nosit.
jaz bi verjetno rajši imela popolno anestezijo.

jaz sem pa že malo pridna in že delam božične voščilnice. kaj te veš kaj me zgrabi user posted image user posted image pred božičem pa jih nebi mogla okrog poslat.  

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 16:44:51   
TONČI.
O MML kaj bi dala za take veze. user posted image user posted image Ja ekonomija je na višku in te razpisi so en ku... vredni. sam da je cnej. Kvaliteta  pa k vragu.

Nana35, ja doma morajo obvezno čakati v torbi. Joj kaj je men hotel fant prnest za oblečt. Porazno. Oblačila, ki jih že par let nisem dala nase. Joj glede trebuha sva pa kar na enakem. Po moje mam jaz celo malo večjega. user posted image nosim čist spredaj.

Martinca kakšne voščilnice delaš? A sama kej narišeš al kaj nalimaš?

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 17:18:38   
martinca
take smrekice izrezujem, pol pa najprej dekorativni trak iz jute gor nalepim, pol dam gor smrekico iz kartona, pol pa še mal zvezdic gor nalimam. bom malo poslikala, ko jih bom malo več mela naretih.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 17:30:21   
Golobček
IZVIRNO SPOROČILO: urssyy
Golobček kontrolo pri G. imam 14.12. od 13.00 do 14.00, laboratorij pa 3 dni prej. Tebi prepuščam termin za user posted image , ti že imaš 2 nadobudneža in se bom jaz tebi lažje prilagodila kot ti meni.



Jaz imam ginekologa med osmo in deveto tako da mislim da se bova mogle na kavici dobiti kr tisti dan ko imava laboratorij, pa saj se bova še zmenli.

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 17:35:57   
koala
Dan sonosečke!

Se moram malo pohvalit, sem bila danes pridna in oprala pleničke za našega sončka, jutri jih še bom pa zlikala, pa če bo vreme služlilo, za kar se lahko po napovedih pod nosom obrišem, bom še nekaj oblačilc oprala, vsaj spodnje perilo.

Jaz pa danes pogrešam malo pikico, upam da je ok.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 17:46:33   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: benika
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trimester/#Results

Po teh merah je naše user posted image čisto normalno veliko. Sploh ne vem kaj me G straši. Grem pa v ponedeljek na ponovni UZ in bomo videli kaj bo rekla.

Danes sem v službi dala za malčko. Smo malčkali tako dobrega prašičkauser posted image . Je kar dobro uspelo. Sem bila pa zelo presenečena, ker sem dobila za 150€ bonov v Baby centru.user posted image  Bo glih za jajček. Moram priznat, da nisem pričakovala.

IZVIRNO SPOROČILO: mml
puri jaz bom definitvno nesla s sabo svoje natikače, ker imam nekako odpor user posted image  do copatov in natikačev, ki jih dobiš v bolnišnicah...ne glede na to, da so oprani....

Se strinjam in jaz bom tudi nesla svoje.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 17:51:44   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: nana35
Poglej si moj trebuh,boš videla,kaj je ogrooomen trebuh (Geslo-Klemen)!!user posted image

Sem pogledala slike, pa nisem videla tega ogrooomnega trebuha.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   Januarčice 08
23.11.2007 18:02:11   
karatina
Pozdravljene.

Mala pikica, hvala za dopolnitev na seznamu. Sem pozabila pohvalit tvojo oziroma user posted image  sobico. Res je lepa. Midva sva najini pupi zaenkrat kupila omarico za oblačilca, ker nimamo prostora za sobico. Spala pa bo v košarici. Je pa v polnem teku urejanje novega stanovanja, kjer bo dobila tudi ona svojo sobico. Upam, da že nekje spomladi. Zato se tudi ne uspem toliko javljati, ker če me ne okupirajo službene obveznosti, sem pa na hiši...
Za podornišnico Ptuj sem se odločila zaradi Ultive. Sem naslednji teden v četrtek naročena na razgovor, da se dogovorim in podpišem vse potrebno in pol samo še pridem rodit. Če me kaj ne preseneti in že v Mariboru user posted image  ven skoči user posted image . Bom pa vesela, če me boš prišla obiskat, še bolj pa, če si bova delali družbo kar v sobi user posted image .

Klaja, dobra odločitev za pregled v soboto. Držim pesti, da bo vse v redu tako pri tebi, kot pri Beniki.

Tudi vsem ostalim januarčicam želim vse dobro, da bomo čim dalje zdržale s trebuščki in nas te in one težavice minejo.

Sem si zadala, da z decembrom pozabim na vse obveznosti (več ali manj) in se posvetim pripravam na user posted image  in RR. Imam kar slabo vest, kako ste večina že opremljene, jaz pa še kar odlašam in odlašam...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 18:03:50   
mml
No  tako Mancina oblačila preseljena iz previjalne komode v otroško sobo, enkrat jih je že zmetala iz predala...juhu..to bo še pestro user posted image . Zdaj se pa že skoraj lahko začnem ukvarajti z oblačili in ostalo opremo za malega m (moratorij je še do torka, ko bo točno 2 M do PDP user posted image ).

Gremo v šoping, pa po material za voščilnice...

...hmmmm pa k frizerju bi se blo dobro naročit,...

...pa predavanje za jutri še pregeldat in se malo naučit, da si ne bom naredila sramote


No tule je pa povezava o kateri sem prej govorila http://www.hutchon.net/GrowthdownSL.htm

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 18:30:52   
koala
Aja sem pozabila prej napisat.
Mariborčanke, če katero zanima je predavanje o uprabi pripomočkov za lajšanje porodne bolečine 4.12 na Štorklji, mislim da ob 17-ih.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   Januarčice 08
23.11.2007 20:01:28   
karatina
Kako smešno, imam danes končno malo časa, pa nikjer nobene januarčice user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 20:13:20   
natasa49
Živjo januarčice. Zelo dougo se nismo slišale.
Jaz sem bila danes na pregledu in mi je G rekel da je z mojo punčko vse uredu. Zanima pa me če se lahko G zmoti pri tednih. Ko sem bila v 30 tednu sem bila na ultrazvoku in po meritvah je bila moja pikica zelo majhna, ko pa sem pogledala na meritve, ki so na internetu se meritve ujemajo z 29 tednom nosečnosti.
Zdaj me pa malo skrbi, če se je G zmotil, ali je moja pikica res tako majhna?!?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 20:37:51   
nana35
Pozdravljene!
Martinca!Sem prišla ob pol 7hiz Leclerca z novimi copati!!user posted image Svetlo modrimi in zdaj sem perajt!!Božičnih voščilnic ne bom delala,mi je vse odveč,se imam še kaj za učit,pa mi tudi ni preveč.Niti ne pošiljam kaj preveč teh voščilnic,mogoče kaki dve.Drugi so vsi okrog mene doma.
Tonči,saj tudi jaz nosim čisto spredaj,škoda da nimaš kake slikice v albumu. Vsi mi vedno govorijo,da imam ful velik trebuh...pa sem se že navadila.Ja,moj user posted image  nima pojma o takih stvareh in če povem po resnici,ne vem kako se bo znašel z oblačilci,če me slučajno ne bi bilo.Sploh nima pojma,kaj ima najin user posted image v omari.Samo pogled je noter vrgel in rekel,ja lepo.Pa moški so ponavadi taki,redke so seveda izjeme.

Koala,bila si pridna res,ampak jaz pa imam to že vse narejeno!user posted image Da se malo pohvalim.
Sunny,lepo so te presenetili z bonom,mene še do zdaj ni nihče z ničemer presenetil,sem se morala kar sama.Kako nisi videla ogromnega trebuha?? Te nič ni iz računalnika zbodel?user posted image user posted image No,meni se zdi gromozanski.

Nič,grem,pa kasneje mogoče še kaj pogledam na RR,če bo čas,drugače se "vidimo"jutri.


_____________________________

:))


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Januarčice 08
23.11.2007 22:32:30   
mala pikica
Punce, pozdravček!

Vidim, da kar zaostajam za vami, nisem imela včeraj popoldan in danes sploh časa, da bi vam kaj napisala. Bo pa zdaj malček več user posted image

Še enkrat hvala vsem za pohvale za našo sobico, zdaj še samo na našega pikca čakamo user posted image Še glede sobice kar ste spraševale; vrtiljak je bil kupljen v Kiki, zdaj je edino malo prilagojen, ker drugače se montira na stranico, ampak potem bi otročku medvedki po glavici plesali user posted image Posteljnina pa je tudi bila kupljena v Kiki. Aja, pa še tole, posteljica se v času mojega bivanja v porodnišnici seveda seli v spalnico user posted image

Še 50 postov mi je ostalo... user posted image Gremo dalje...

S temi merami in težo se vse obremenjujemo, tiste, ki jim namerijo premalo in tiste, ki nam namerijo veliko. Naš pikec je tudi že pred 14 dnevi imel 2280g, kakšen bo šele na koncu, upam, da ne bo imel 5 kg user posted image

Torba... dodala bi še, da baje po porodnišnicah nimajo nogavičk za dojenčke, ker se izgubijo v centralnih pralnicah. V glavnem, nam so v MŠ rekli, da pa je to res fajn, če si prinesemo zraven. Drugače pa podobno kot je napisala Puri, jaz bom še vzela kakšno labelo, pa verjetno svoje copate in haljo. Aja, pa moderček za dojenje še. No, pa mogoče še se kaj spomnim tik pred odhodom user posted image SO nam pa danes v porodnišnici rekli, da si lahko prinesemo tudi čokolado, če želimo user posted image
Mimogrede, zakaj rabijo poročni list v porodnišnici user posted image

Vaney, upam, da te bo G dala na bolniško, če te osebna zdravnica noče. Halooo user posted image

Benika, Klaja, Sani močno držim pesti, da bo vse v redu in da pikice pridno pridobivajo težo user posted image

Zamašen nos... meni je G dovolil Operil, sicer ne pretiravat, zvečer pa je rekle brez problema. Si tudi v porodni sobi ne znam predstavljat, kako naj diham, če bom imela poln nos...

Koala user posted image ker misliš name. Sem že mamici rekla, da vas moram iti pogledat, da ne bo katera mislila, da sem že šla rodit user posted image Zatečena sem sicer nenormalno, ampak pritisk še je zaenkrat malo pod 130.

No, pa se mi je le uspelo prebiti skozi dve strani in pol user posted image Saj, napisala pa sem tudi roman in pol user posted image
Drugače pa smo mi v redu. Kot sem rekla, otečena sem zelo, ampak upam, da pritisk ostane vsaj takšen kot je trenutno. Končali smo z MŠ, zdaj pa še samo čakamo in čakamo... Jutri pa gremo po voziček user posted image Me tudi cel dan ne bo, če me bo slučajno katera pogrešala user posted image Zdaj pa res dovolj! Grem... pa,pa!


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?