|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 7:24:45   
puri
Dobro jutro!

Mala pikica,
......ti moram kar takoj napisat, da je sobica zares lepauser posted image ,...kot iz pravljiceuser posted image

Vaney,...upam, da so bolečine minile. Tudi jaz včasih težko premikam noge, včasih sploh ne morem s postelje, ker se zaradi bolečin ne morem premaknit,...G je rekla, da otroček pritiska na živec. Za bolečine v trebuhu pa ne vem,.....če ne bo bolje, se pa pojdi pokazat.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 7:55:51   
katee
mala pikica: user posted image user posted image user posted image  za sobico. Pravljična je!

Jaz sem se danes bolj zgodaj zbudila, sem mislila iti v službo ene zadeve še zrihtat - z ravnateljem sem bila dogovorjena ob 8, pa me tajnica kliče, naj pridem kasneje, ker bo zamudil ...grrrr. Pa lahko bi še spala!!! Ampak kaj čmo. PA spet sem sama doma, tko da, SuzanaKK; včeraj me moj user posted image  nič ni crkljal in razvajal. No, ampak sej se mi je tudi pritisk čez dan dvignil na 110/58 in ni bilo take panike.
Želim vam lep dan in uživajte!!!

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 7:58:34   
Ketrin24
Dobro jutro!


mala pikica najprej vse pohvale tebi, zelo lepa otroška sobica, mi je zelo všeč. Komaj čakam, da bom jaz lahko začela s temi pripravami. user posted image
Včeraj sem začela prati plenice, glede nato, da smo januarčice že odprle sezone, se je res potrebno že pripravljati, sploh pa na vse te probleme, ki jih imam. Bolje prej kot kasneje.

no jaz pa  začnem danes iz MŠ, danes grem sama, ker je pač dragi odsoten, naslednji teden bo pa predavanje o porodu, se ga bo pa tudi moj dragi udeležil.

Lepo se imejte in lep dan
bye

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 7:59:44   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
Na poti domov me je tako začelo boleti v spodnjem delu trebuha, da sem se komaj premikala. Tudi stuširat se nisem mogla, ker od bolečin nisem mogla dvignit nog, da bi stopila v banjo. Šla sem ležat. Zdaj se poooočasi že lahko premikam, ampak kot 100-letna babica, ampak brez dvigovanja nog. Ima tudi katera druga bolečine v spodnjem delu trebuha?

Jaz tudi že nekaj časa opažam, da me predvsem pozno popoldne ali pa zvečer začenja bolet v spodnjem delu trebuha, pri meni je to prav pod trebuščkom. Takrat komaj vstanem s kauča, hodim pa tudi zelo počasi, ker drugače ne gre. Nisem pa opazila, da bi bilo to kaj povezano z mojo aktivnostjo tekom dneva, se mi zdi, da me zdaj to boli že vsak dan. Je pa zjutraj potem takoj bolje in se težava spet ponovi zvečer. Nimam pravega pojasnila kaj je to, se bom pa spomnila in vprašala G v ponedeljek, ko imam kontrolo.

mala pikica full lepa sobica.user posted image  Sta bila pa res pridna in vse lepo uštimala. Zdaj res lahko samo čakaš na korenjaka.

IZVIRNO SPOROČILO: dašabina
samo malo sem  slabokrvna, tako da sem dobila železo (je mož komentiral, da naj ne grizem avta ali kaj podobnega).

Mogoče bi pa lahko železne cevi lizala, kot lizike.user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 8:15:42   
sani1
Dobro jutro!
Toliko, da se javim... Grem v MŠ, da bom malo bolj pozitivno mislila in ne bom skoz doma tuhtala kako in kaj....
Klepetka kava, če bo bo v začetku decembra. Tako, da do takrat bomo še vse v enem kosu- upanje je....
mala pikica- čudovita soba. Lepo res lepo....
A mi katera pove v katerem tednu je pa rodila zasanjana? Če si pa tu zasanjana pa prosim odgovori... Dojenje bo pa tudi steklo in bo....

Zdej pa šibam in se beremo zvečer...   Ženske lep dan vsem!!!



(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 8:24:26   
nana35
Mala pikica,zelo lepa sobica!!user posted image Mi je zelo všeč,podobna je naši-po barvi,le da je naša malo bolj svetla,mandljeve barve in ima tudi trakec nalepljen.Le da še posteljica ne stoji v njej in je še treba dodati nekoliko malenkosti.Saj bo..

Jaz sem pripravila torbo za user posted image ,ampak bolj za silo,pravzaprav sem dala na previjalno mizo,mogoče bo še dolgo trajalo,da rodim in bo vse zmečkano.Nimam še vsega nastavljenega,dobro sem pa začela.Zase pa še nimam nič pripravljeno,moram si še kake tople copate kupit,ampak drugi teden,ko bom prišla kaj naokoli.Ta teden je itak že pri koncu.

Kako pa je s patronažnimi sestrami v Mariboru?Katera ve?
Vaney,zate pa upam,da si že bolje.Tudi mene sp.del trebuha včasih boli,sploh če se vozim v Golfu,ki je nizek,potem sem notri tako utesnjena.Zato imam raje avto od mojega user posted image ,ker je veliko višji in lažje sedim.Tako se vsaj bolečinam izognem.Ne skrbi,saj bo minilo,smo pač user posted image .

Sani!Zasanjana je imela rok 1.1.,rodila pa je prejšnji četrtek,če ti to kaj pomaga,pa si izračunaj,veš,oprosti,meni se ne ljubi.

Lep dan vam želim,v Mb je kar zmerno toplo in sonček se tudi že kaže,jaz pa bedim od 6h!!user posted image Popoldan pa bom user posted image !!

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 8:27:23   
sonček balonček
Sani, zasanjana je očitno rodila v 34 tednu (33+4 dni). Meni ni potrebno računat, ker imam natančno isti PDP, kot ga je imela ona.

Mala pikica, čudovita sobica.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 8:54:50   
klepetka
jutro ,vse punceuser posted image

evo  spet  en tak turoben dan ,pa čeprav ne hladen.Naše dete je že drugi dan bolj mirno ;očitno je občutljivo na vreme.

Sem pravkar spet pogledala "našega"Marca Juliena,pa sem se čist raznežila.Je pa res cuker.
Aja,pa  nalin se nič ne javi ,al se samo meni zdi user posted image
klaja,čestitke za ACuser posted image user posted image user posted image .Super da je izžrebana ena "naša"(januarčica)user posted image

vaney,dobra si ti ,da si še tolk aktivna.In tudi jaz sem mnenja ,da težave izvirajo iz tvoje preveč aktivnosti.Malo bolj počivaj.Veš kaj je meni rekla dr. Blejčeva prejšnji teden?!da maj moje aktivnosti prilagodim 8 .mesecu nosečnostiuser posted image user posted image .Jaz pa itak se premikam kot polž ,zato nič jasnouser posted image .Želim ti ,da težave minejouser posted image

urrssyy,ti kar obišči zdravnika;boljše da greš zastonj,kot pa da bi blo kaj narobe
user posted image

mala pikica
,super sobica ,ful mi je všeč.Pa še za nadaljnih kar nekajlet bo ,ekr ni čist dojenčkasta ,kajne

dašabina
,daj porihtaj to železo ,avto pa res na miru pust ko ni nič kriv,ker ga boš še kaj rabila  v prihodnostiuser posted image

katee,ti si pa tud še z eno nogo kar v službi.user posted image Pa user posted image za pritisk,ta je vsaj za preživet ,kajneuser posted image .Glede user posted image pa naj te potolažim ,da nas je več takih ko smo več ali manj same doma.user posted image

sani1,itak da bo kava v decembruuser posted image (in to grem napisati jaz ,ko tik pred srečanjem uidem v porodnišnico user posted image )

nana35,ti kar zaspi popoldne če boš zaspana.Zdaj še lahko,kmalu to ne bo več tako lahko izvedljivo,zato izkoristi zadnje dni.user posted image




_____________________________



(odgovor članu sonček balonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 9:12:09   
mala pikica

user posted image
 
PDP; nick (starost); kraj bivanja; število tistih, ki vas že razveseljujejo; naše trenutno stanje; porodnišnica, kjer bomo verjetno rodile; spol; ime

1.1. 
user posted image  klepetka (33), Ribnica, user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana    
user posted image  sonček balonček (31), Velenje, user posted image  + user posted image , Celje, user posted image   
user posted image  ljubljana (28), user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image Jakob  
user posted image  natasa49 (21), Litija, user posted image , Trbovlje, user posted image   

2.1.
user posted image  tinci babinci user posted image
user posted image benika, Kranj, user posted image  + user posted image Kranj, user posted image Jakob
 
3.1.
user posted image  suzanaKK, Velenje, user posted image  SG, user posted image Aljaž
 
4.1.
user posted image  mala pikica (27), okolica Ptuja, user posted image , Ptuj, user posted image
user posted image  minka28 (28), user posted image  + user posted image , user posted image
 
5.1.
user posted image  maksito (34), user posted image  + user posted image

6.1.
user posted image  katee (28), Ljubljana, user posted image , Ljubljana, user posted image  Žan Luka 
user posted image  martinka (28), user posted image
user posted image  karatina (29), user posted image , Ptuj, user posted image Karin

7.1.
user posted image  kikina user posted image       
user posted image  lunca1 (33), Kranj, user posted image  + user posted image , Jesenice/Kranj, user posted image
user posted image  sunny morning (32), Novo mesto, user posted image , Novo mesto, user posted image  
user posted image  binči user posted image  user posted image  + user posted image
user posted image  ninykitty (25), user posted image , Ljubljana 
user posted image  ursalara (21), user posted image , Ljubljana, user posted image  Lara

8.1.
user posted image  domen03 user posted image  + user posted image
user posted image  gagy85 (22), Ljubljana, user posted image , Ljubljana, user posted image  
user posted image  malamedika, Zasavje, user posted image  user posted image  user posted image  + user posted image , Trbovlje, user posted image Jure
user posted image aurora6 (30), user posted image , Ljubljana, user posted image

9.1.
user posted image  lejla14 (35), user posted image     
user posted image  nana35, Maribor, user posted image , Maribor, user posted image  Klemen
user posted image  mateja80 (26), user posted imageuser posted image Val
user posted image  septemberka (29), Koper, user posted image , Postojna 
user posted image  jana26, user posted image  user posted image  + user posted image , Novo mesto
user posted image  ursulina (27), user posted image , Ljubljana, user posted image

10.1.
user posted image  bekica1 (29), user posted image  + user posted image       
user posted image  pikicaa (27), user posted image  + user posted image , Trbovlje
user posted image  martinca (23), user posted image , Maribor, user posted image
user posted image  levinja 27 (27), user posted image , Jesenice/Kranj  

11.1.
user posted image  nussy (26), user posted image , Ljubljana, user posted image  
 user posted image  žogicanogica, user posted image  + user posted image  
user posted image  malamanja (27), user posted image , Celje 
 
12.1.
user posted image  unika (28), user posted image + user posted image , Celje, user posted image
user posted image  zofija nr.2 (32), Ljubljana, user posted image , Postojna, user posted image
anchikaa, Maribor, user posted imageuser posted image

13.1.
user posted image  dašabina (34), user posted image  user posted image  + user posted image , Novo mesto, user posted image  
user posted image  lenči (32), user posted image  user posted image  + user posted image
user posted image lutiropan, user posted image user posted image user posted image + user posted image , user posted image

14.1.
user posted image  raja (31), Radovljica, user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image   
user posted image  sani1, Ljubljana, user posted image , user posted image
 
15.1.
user posted image  klaja (27), Pesnica, user posted image  + user posted image , Maribor, user posted image Hana   
user posted image  meli23 (28), user posted image , Ljubljana 
user posted image  katrin (31), user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image  tinča1 (28), Maribor, user posted image , Maribor, user posted image  Daniel
user posted image lusa (28), Gor.Rad., user posted imageuser posted imageuser posted image MS, user posted image  Daša

16.1.
  user posted image  piškamiška(29) user posted image user posted image (dvojna user posted image ), Ljubljana, user posted image user posted image
user posted image  tinkibinki (29), user posted image , Ljubljana, user posted image

17.1.
user posted image  muzika (37), Maribor, user posted image  + user posted image , Ptuj/Feldbach, user posted image

18.1.
user posted image  golobček, okolica Celja, user posted image user posted image  + user posted image , Celje, user posted image
user posted image  urssyy (31), okolica Celja, user posted image , Ptuj/Celje, user posted image
user posted image vaney user posted image  

19.1.
user posted image  lejla (35), user posted image

20.1.
user posted image  nalinRR (26), user posted image  + user posted image , user posted image  Jonas       
user posted image  amna user posted image

21.1.
user posted image   lillygmail user posted image
user posted image   nincha, user posted image , user posted image Lejla
user posted image limma (32), user posted image , user posted image
user posted image gitty (41), Ljubljana, user posted image , user posted image

22.1.
user posted image  karmyka (20), user posted image  user posted image (dvojna user posted image ), Celje, user posted image  user posted image
 
23.1.
user posted image  ulla78 (29), user posted image + user posted image , Domžale
user posted image sovica3 (28), okolica LJ, user posted imageuser posted imageuser posted image Trbovlje, user posted image  Tej
user posted image alfabeta (29), user posted image + user posted image , Novo mesto

24.1.
user posted image  tonči, user posted image + user posted image , Ljubljana
user posted image  ketrin24 (24), user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image   maja&m (27), Prebold,  user posted image + user posted image + user posted image , Celje,  user posted image
 
25.1.
user posted image  barbas (23), user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image triš, okolica NM, user posted image  user posted image + user posted image , Ljubljana/NM, Žan ali Žana

26.1.
user posted image  gajči (23), user posted image
user posted image  damo (29), user posted image , Ptuj 

27.1.
user posted image  mml, Ljubljana, user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image  neja.bor2007, okolica Lj, user posted image  user posted image  + user posted image , user posted image
user posted image piba, user posted image + user posted image , Slovenj Gradec, user posted image
 
28.1.
user posted image  butara (35), user posted image + user posted image , Maribor, user posted image Olivia
user posted image  koala (27), Maribor,  user posted image , Maribor, user posted image Alex 
 
29.1.
user posted image  sarina, user posted image  + user posted image
 
30.1.
user posted image  puri (27), user posted image  user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image  Tia


? user posted image nopy user posted image
    
? user posted image  nastygirl user posted image     
? user posted image  deja01 user posted image   
? user posted image  blacky* (35), user posted image  



-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------

V TOPLEM OBJEMU SVOJIH MAMIC

user posted image

15.11. Zasanjana (PDP 1.1.)
MARC JULIEN
2320g, 45 cm

----------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------

 
Januarčic nas je zdaj že ali "še" 84 user posted image user posted image user posted image Pa to je neverjetno!!! Imamo pa tudi že prvo mamico user posted image user posted image user posted image
 
Najbolj "naporen" dan še vedno ostaja 7.januar. Takrat naj bi dobili kar 6 user posted image To bo veliko joka user posted image  

Zaenkrat je napovedanih 25 user posted image  in 24 user posted image   Pri 2 user posted image   je zaenkrat spol user posted image
 
Pa še to; doma pridno čaka 53 majhnih navihank in navihancev na bratce ali sestrice user posted image


Punce, če sem pri kateri pozabila dopisati kakšne podatke (imena, spol...), mi prosim sporočite. Zdaj ne popravljamo vsak dan seznama, pa včasih kaj pozabim user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 9:20:08   
mala pikica
Srečke nosečke, dobro jutro!

Najprej hvala vsem za pohvale za sobico user posted image Ja, klepetka, postelja je 140x70, tako da se kasneje lahko dajo stranice vstran, pa vzmetnico spustiš dol in je potem mladinska postelja. Bo res za nekaj časa.

Glede patronažnih sester se meni tudi sanja ne, kako je s tem na Ptuju. Moram malo v MŠ povprašat.

Karatina sem zelo vesela, da boš na Ptuju rodila, te bom lahko kaj prišla pogledat, če ne bova slučajno isti čas v porodnišnici, pa po možnosti še v isti sobi user posted image Kaj pa te je prepričalo?


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 9:28:58   
nussy
Jutro!

Mala pikica, zelo lepa soba, posteljnina mi je ful všeč.

Jaz sem vsa čudna, skoz me mal boli. A mislite, da je to normalno? A se miški dober godi v trebuščku? Čudno da mi ni naredila UZ. Res, da sem še čist zaprta, ampak kaj pa če se notr kej čudnega dogaja?!
Sej če mi nekdo potrdi, da je to čist normalno in da je proti koncu nosečnosti tako, bom čist mirna in se bom pač sprijaznila. Zdej pa res ne vem pr čem sem.user posted image

Zdele grem tut kr domov iz službe, pa počivat, pa bom vidla, če bo bolš.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 9:36:49   
koala
Dan sonosečke!

Naše dete je bilo včeraj mirno, danes pa je že ob 6 zjutraj pleslo se mi zdi da makarenouser posted image . Tako še ni nikoli delal, no zdaj pa pančka.

mala pikica sobica je pa fenomenalno lepa, res sta super uredila, pa še malček bo imel pol veliko prostora za igranje. Bi te pa vprašala kje sta kupila tisti vrtiljak za nad posteljico, mi je ful všeč.

nana35 k moji sestri je prišla patronažna, ne vem pa če se je najavila.

Glede user posted image sem pa jaz za, samo povejte kdaj, jaz sem zasedena 4 in 7 decembra, drugače pa imam zaeenkrat čas.

klaja čestitke za angelcare.

Vse ki vs dajejo težave pa naj vas čimprej minejo, jaz sem danes kot rožica, naspana, nas,ejana in zadovoljna.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 9:46:56   
Lusa
Ojlauser posted image  Jaz bom pa dane skratka ,ker se mi sploh ne ljubi nič pisat ,pa itak nimam kaj za napisat.

mala pikica-zelo lepa sobicauser posted image user posted image user posted image

Zasanjana-lepo ,da si se nam oglasila!

Klaja-čestitke za AC ,jaz bi ga tud imelauser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 11:43:33   
muzika
Lusa, pa si ti danes res bolj slabe volje. Še nikoli nisi tako malo napisala.

Mala pikica, res imaš lepo sobico. Ti kar malo zavidam, ker naš je ne bo imel še nekaj časa, bo spal v spalnici in tudi sobico dobi šele prihodnje leto.

Ko je že govora o bolečinah v trebuhu- mene pa ful zaboli ko zazeham ali zakašljam. Sem edina?

Danes je tako čudovit dan, treba ga bo izkoristit, pa čeprav samo s sprehodom.

lp

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 12:42:24   
benika
Punce moje, jaz sem imela danes UZ, vendar sem domov prišla zelo user posted image . Spet se namreč pojavlja zgodba prve nosečnosti, ko so mi namerili premajhen plod.

Na UZ mi je stvari nameril takole;
glavica je OK, je v glavični legi, plodovnice primerno, srček ok, dihanje lepo.
Ima pa za kar 2 tedna premajhen obseg trebuščka ter prekratke nogice. In potem mi je omenil, da je lahko prišlo do zastoja rasti in jaz sem se seveda totalno usrala od skrbi in strahu. V bolnico mi sicer ni treba it, imam pa čez 3 tedne spet UZ in če še tam ne bo vse Ok, pol pa ne vem kaj bomuser posted image . Tudi sama teža ploda je precej nizka in sicer 1862g +/- 272g.

Ne vem ženskice, kaj naj storim. user posted image  in ful me je strah kaj bo. Tolaži me edino to, da je s srčkom vse OK in da je precej živahen. 

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 13:10:41   
mml
benika nikar ne skrbi user posted image , boš videla, da bo vse OK. Po 20. tednu so ocene rasti precej nezanesljive in obstajajo velike variacije med otročički, eni rastejo hitreje, drugi počasneje in 2 tedna sploh ni tako veliko...Zarad itega po 20. tednu tudi ne spreminjajo več PDP. Tako da lepo počakaj na kontrolni UZ. Razlika v veliksoti od danes do čez tri tedne bo bolj merodajna, ker bo pa v resnici več povedala o tem, kako user posted image  napreduje in raste. Ti pa lepo počivaj, ne bodi preveč v skrbeh in pazi na oba user posted image

nussy če pikica (no ja prav pikice sedaj niso več user posted image ) veselo miga in rogovili, po tem z veliko verjetnostjo ni nič narobe. Če te bo bolj bolelo ali če bi se ti zdelo, da je pikcia bolj mirna, se pojdi pa kar nazaj v porodnišnico pokazat user posted image

mala pikica a sedaj imaš pa že vse prirpavljeno? Res si pridna user posted image . Kje boš imela pa user posted image  v prvih mesecih?

dašabina samo moraš grizljat zarjavele avtomobile, ker je v rji železo v takšni obliki, da se lahko spravi iz črevesa v kri user posted image  (upam, da ne zameriš...)

nana ne vem kako je v MB porodnišnici, ampak v LJ so bolj uporabni kakšni natikači z gumjastim podplatom, kot topli copati, ker so v kopalnicah tuši brez zaves in voda teče tudi v predprostor...
Zelo praktično je iemti s sabo tudi kakšno kremo za ustnice (že za v porodno sobo), ker je zrak suh in ti ustnice pokajo. Pa seveda ne pozabite na polnilce za mobilne telefone user posted image

sani ni razloga za negativne misli. Poznimaj se kako velika sta bila ob rojstvu vidva z user posted image , če sta bila vidva tudi bolj drobčkana ni razloga, da bi bila tvoja user posted image  prav velika...

vaney in sunny mene boli v spodnjem delu trebuha, če hitro in veliko hodim po stopnicah...G mi je svetovala dvigalo in počasnejšo hojo user posted image . Sicer so pa te bolečine posledica raztegnjenih in razrahljanih vezi, ki sicer držijo maternico in jo to čisto normalen pojav v nosečnosti

klepetka kako kaj tvoje počutje? Meni tudi bolj ustreza decembrska kava, tako da bi lahko šla naslednji petek k frizerju, ker sedaj je pa počasi že res kriza user posted image . Pa računam, da si bom privoščila še eno pedikuro in depilacijo nog, ker se mi ne da več doma depilirat, je postalo malo neudobno user posted image ...skratak namervam si nudit še malo razvajanja

Samo še 5x v službo, po tem pa kupovanje za malega m (nima še skoraj nič...grozna sem vem), iskanje darila za RD in svete tri može za Manco, božičkova delavnica voščilnic in peka piškotov...aja pa na lenarjenje ne smem pozabit...če mi bo ostalo kaj časa user posted image


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 13:31:48   
Sunny Morning
Jaz sem bila danes v službi. Ne se takoj razburjat, sem šla samo na malčko, je imel sodelavec rojstni dan in me je povabil naj kar pridem. Pa je bilo kar fajn, ker me še malo daje dolgcajt na tej bolniški. Se moram še privadit. Jutri pa itak spet nazaj, ker imam jaz malico za mojo "odhodnico". Se mi kar dogaja.

So pa od CSD dobili pošto kdaj imam porodniško, tako da delodajalca obvestijo in ni treba nič posebaj obveščat. Končno smo rešili ta problem, obveščanje da ali ne.user posted image

benika glede velikosti in teže ne skrbi. Nam je babica v MŠ povedala, da se včasih pri teh zadevah zmotijo tudi veliko več kot samo za 272g, kot si ti napisala. Včasih kateri rečejo, da ima user posted image  4,5 kg potem se pa dete rodi in ima 3,5 kg. Važno, da bo zdržalo do konca v trebuščku, potem pa tudi, če ne bo imel 50 cm, važno da ne bo potreben inkubator ali kaj podobnega. Pa še praviš, da je živahno. Vem, da je težko ampak bodi pozitivna in optimistična. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: muzika
Ko je že govora o bolečinah v trebuhu- mene pa ful zaboli ko zazeham ali zakašljam. Sem edina?

Jaz imam tak neprijeten občutek pri kašljanju in kihanju. Včasih mogoče malo kot bolečina, največkrat pa kot tako hudo napenjanje. Se mi včasih zdi, da bom kar rodila, če bom normalno kašljala ali pa če kihnem.



_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 13:33:00   
Sunny Morning
mala pikica pri meni lahko kar napišeš, da bo naša pupa NEJA.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 13:44:26   
klepetka
benika,verjemi da je vse ok.Ker po moje če bi  G sam okaj posumil ,da kaj ni vredu ,bi te sigurno poslal naprej in nebi čakal z UZ-jem 3 tedne.
Da pa si se ustrašila,ti pa verjammem.Glede teže ploda pa po moje tud ni panike.Sta bili z mano prejšnji teden v sobi dve ,katere n plod je imel v 34 tednu 1700g ,pa je rekla dr.da očitno ne bo glih pri tavelikih in pri tatežkih,da pa je drugače vredu.Pri tadrugi je bilo pa ravno v petek ,ko  sva bili skupaj na UZ-ju ,noseča 33 tednov   ,je bil  otroček pa ocenjen na 1500-1700g. user posted image

mml,moje počutje je zaenkrat čisto  vredu,samo vseeno ne bi izzivala usode s kakšno potjo drug teden  v Ljuser posted image .Tudi jaz imam  naslednji teden v petek plan iti k frizerju ,ker je tud pri meni že precejšnja kriza.user posted image
Aja, po moje za lenarjenje pri tebi  bo kar kriza,ker ti bo zmanjkalo časa ,glede na tvoje aktivnosti in plane ,ki si si jih zadala.user posted image

lepo bodite



_____________________________



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 13:57:17   
benika
Ljubice mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kaj bi jaz brez vas?

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 14:05:23   
ljubljana
Nussy mislim da majo bel kombinezonček v HM-ju en je kosmat z ušeski en je pa lanski model. Pa se če se prav spomnim oba odpresta na obeh straneh.

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 15:03:18   
koala
benika nič se sekirat, jaz sem ziher da je vse kot mora bit. Glede teh meritev je res tako da so lahko zelo velika odstopanja, ti samo pozitivno misli dao naslednjega UZ, pol boš pa itak boljše volje prišla domov. Me tibomo pa pomagale in odganjale črne misli a prav?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 15:18:13   
ursulina
pozdravljene!

sem bila danes na pregledu in je vse okey. kašljam pa ko zmešana in ne počutim se 100% zdravo, tako da lahko pojem kak lekadol ali če ne bo bolje drug teden grem do zdravnice po kake antibiotike... poslušala sem srček in bije 100 na uro! user posted image  ful lepo, sem zdaj kar malo fouš tistim, ki imate Angelsounds. user posted image  bravo klaja - uživaj v nagradi!!

pupe, res se ne preveč sekirat zaradi UZjev in premajhnih cifer, ker je to vse po neki povprečni krivulji, čeprav dobro veste, da smo si vsi različni in prav tako naše bebike. vse bodo nadoknadile zunaj trebuščka, če ne že prej - no, jih vsaj ne bo problem ven dobit user posted image  je tudi toliko nekih zgodb že na RR o teh "napačnih in prehitrih" negativnih mnenjih....

nama je tudi rekla na 3D UZ da so ledvičke našega malega na meji normalne velikosti, in sem se za 10 sek ful zasekirala, ampak sedaj ne mislim več na to, ker verjamem, da bo vse okej in pa tudi "na meji" je še vedno v redu, a ni? moramo misliti pozitivno, pa bo vse kul.

no, potem kavica sledi decembra, v petek pa bomo po moje vse pri frizerju user posted image

ja, mene tudi fino zaboli če fajn zakašljam ali celo kihnem, auč... pa ob vsakem pretiravanju (letanje po stopnicah prehitro, premikanje škatel tukaj pri nas v firmi ali letanju cel dan ke pa sem user posted image  - ja, nisem še čisto prestavila v nižjo prestavo) me hitro opomni telo, da pretiravam. otrdevanja začuda ni več te dni (trkam na les), me pa kaj hitro kje zaboli in opomni na to, da smo pač v osmem mesecu...

ful mi je smešno - pri G mi je sestra naračunala 32. teden, v RR koledarju pa sem 34. teden....? morm preverit na tistem krogu iz revije.

hvala puri, upam, da bodo tudi meni dali posteljnino v arielu na bone, cunjic si kar ne upam več kupovat, ker se mi zdi, da jih res ne bo ponosil...

mala pikica - res krasna sobica, sta se res potrudila! kje si nabavila posteljnino?

sunn m., ti pa res ne moreš brez tvoje službe user posted image

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 15:24:26   
martinca
nana35, jaz mam pa 11.12. ponovni UZ. torej se bova videli. pregled mam pa jaz pol 12.12.
men je pa včeraj na UZ g povedal da imam dete težko že 2500g.user posted image user posted image se tak veselim, ampak sem še vseen malo zmedenauser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Januarčice 08
22.11.2007 15:25:36   
martinca
aja, sem pozabla napisat mala pikica, ti maš full lepo sobico za malega. taka topla zgleda, kot nalašča za dojenčkauser posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?