|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice2007
30.12.2007 21:39:37   
rožica81
Drage majčice user posted image
 
Prečudovito leto, ko so nas razveselili naši mali sončki, se počasi poslavlja... Zato pa še tole voščilo...
 
Leto, ki pride, ko zdajšnje odide,
naj vam pred vrata prinese darila bogata:
ljubezen in zdravje,
uspehe in slavje,
zraven pa vrečo,
nabasano s srečo...
 
user posted image
 

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Majčice2007
30.12.2007 21:44:18   
lex
kaya moja pa nič ne spi - 1,5 čez cel dan sitna je pa za znoret. preveč se ji dogaja ko sta oba najina dedca doma, pa mislim, da nam bo dedek mraz prinesel zobek, ker je dans mela cel dan rdeča lička, srbi jo pa za znoret, me z obema rokama zagrabi za lase pa se mi ob brado drgneuser posted image svaštauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Majčice2007
30.12.2007 22:05:25   
dodi
DOBER VEČER!

Kako smo kaj?user posted image  Mi se počasi pripravljamo na jutrišnji dan,imam za pospravit še full cunj,ker tako pa res ne morem nest v novo letouser posted image pa saj bo 1 glih tako,a počutila se bom bolje,če bom imela prazno kopalnico...
Otroci se na veliko pripravljajo, imeli bodo celo predstavo,menda bodo peli,pa igrico se učijo...so zelo skrivnostni...no pa saj bomo videli jutri...naredit jim moram še zavese,da bo kao oder v njihovi sobi...to bo pestro...

Jutri nas čaka en težek dan,zjetraj gredo na smučarski tečaj,potem pa delo,večerja,pa eno pecivo bo treba,pravijo da mora biti" poslastica",pa zvečer,ker je drugi sv. večer molitev in pokaditev posestva in poslopij,potem večerja,obvezno nazdravljenje z otroškim šampanjcem,rakete,ognjemeti...spanjeuser posted image user posted image user posted image

Punce vsem želim srečno,zdravo in uspešno leto 2008,da bi še veliko klepetaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Majčice2007
30.12.2007 22:17:54   
dodi
user posted image

Naj vas čuvajo v prihodnjem letu!

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Majčice2007
30.12.2007 22:20:38   
dodi
No tehle je pa tolk kot našihuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Majčice2007
30.12.2007 23:00:20   
kai1
lahko nočuser posted image user posted image user posted image





(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Majčice2007
31.12.2007 8:00:36   
Majchi
Dobro jutro moje drage punce!
 
V prihajajočem letu želim vse najlepše vam, vašim malčkom in malčicam in vašim družinam. Veliko objemov, smeha, veselih in pozitivnih trenutkov, pa tudi veliko ljubezni, zdravja in uspehov.
Upam, da brezposelne dobijo službo, da se nam hrbti pozdravijo, da nam nehajo lasje izpadat, da dobimo prostor v vrtcih, da prebrodimo krizo ob koncu porodniške, da bodo naši malčki zdravi in da nam bodo pridno rasli in se razvijali. In nenazadnje, da bomo še veliko čvekale in se vsaj nekatere (tiste, ki si to želijo) še srečale na forumu Nosečnostuser posted image .
Punce, res ste mi popestrile zadnje leto življenja. Vsi težki in negotovi trenutki so bili precej lažji zaradi vas. Predvsem pa je bilo in je še lepo z vami deliti tudi srečo in lepe trenutke. Ostanite točno take, moje rr prijateljiceuser posted image user posted image !

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Majčice2007
31.12.2007 9:53:54   
petra a
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

 In nenazadnje, da bomo še veliko čvekale in se vsaj nekatere (tiste, ki si to želijo) še srečale na forumu Nosečnostuser posted image .


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Majčice2007
31.12.2007 10:00:11   
petra a
So dnevi in trenutki
polni sreče in miline
ko v radosti oči zapremo in si tiho zaželimo,
da ne mine.

Vesele novoletne praznike!

Petra




(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Majčice2007
31.12.2007 10:32:44   
kai1
Drage punce,

Prišli smo do zadnjega dne tega leta. Čeprav sem bila z vami šele dober mesec, sem se zabavala in odgovorile ste mi marsikatero vprašanje. Hvala. Upam, da bomo v bodoče še naprej čvekale in se kdaj, pa kdaj srečale na kakšni kavi, da vas spoznam še v "živo".

Naj bo novo leto prepleteno z mostovi razumevanja,
                sreče in zdravja!
Naj prek teh mostov pridejo dobre želje v vaša naročja,
                kjer naj se uresničijo!




srečno, Kristina       

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Majčice2007
31.12.2007 11:28:27   
Putka
Vse se že nekaj poslavljate! Mene je pa kar groza, da je leto tako hitro naokoli!

Katja ni nič boljša, gremo spet k dohtarci popoldne. Sicer že zeleno teče ven, ampak jo fajn grlo boli in kašlja in joka zravenuser posted image . Pa vročino še kar ima, sicer ne več 39, ampak bi že mogla počasi iti..

Sem na angino pomislila, to pa ni viroza ko samo čajčki pomagajo (ki jih itak ne pije, samo cuclej vidi, pa že tuli, žlička enakouser posted image ).

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Majčice2007
31.12.2007 11:42:00   
Putka
Kaya, upam da se je kak prehlad ne loteva. Ponavadi jih bolezen utrudi in več spijo, pa brez teka so. Če mi je Vesna kdaj doma popoldne zaspala, je bila naslednji dan bolnauser posted image .

Katja je spala celih 10 minut, se je od kašljanja zbudila.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Majčice2007
31.12.2007 12:30:56   
kaya2007
joj putka, upam da se boste že pocajtali...user posted image

kaja pa zaenkrat nič ne kaže, da bi ji kaj bilo.

novo leto...sploh se ne počutim novoletno, dan kot vsak drug user posted image  ampak moram vseeno zaželeti srečno novo leto, ne? pesnila pa res ne bom user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Majčice2007
31.12.2007 12:32:26   
rogljicek
Vidim, da je precej malih majčkov/majčic bolnih. Pri nas je malčica kar zdrava, ampak jaz imam pa tako zoprn prehlad. Mi teče iz nosa, boli grlo, nos zabasan, kašljam, me celo telo boli; vročine na srečo nimam. Dez je na žalost tudi danes v službi in moram za Reyo sama skrbet. Komaj sem pokonci. Žuranje danes odpade user posted image
Drage moje, moram vam povedat, da se je Dez unesel in, veliko več pozornosti in časa posveča hčerkici. Prejšnji teden sem stopila korak stran (ko sem mela brata na obisku) in je zvečer sam poskrbel zanjo, jo skopal, zmešal večerjo (1. je lo bolj tako tako), jo nahranil, dal spat. Zadjnič je bla tečna že ob 7ih zvečer in, ker je to še prezgodnja ura za večerno spanje, mu je brez moje pomoči padlo na pamet, da bi jo skopal user posted image  Včeraj ji je sam skuhal kosilo. U glavnem, vesela sem.

Vse nekaj govorite o pomanjkanju železa! Kako pa ste to sploh odkrile? Namreč, ko imava midve posvetovalnico ne naredijo nič drugega kot stehtajo, zmerijo, dajo past krevce, sprobajo prijem. Vsakič isto. Razmišljam, ali se mi sploh splača hodit na februarsko posvetovalnico, ker itak ne pregledajo nič od nič. Mene bo pa stalo en kup denarja in časa, da pridem dol na uro gledat. Rožica al Ančka, katera že ima dr. Bartoničkovo?

Punce, danes se lepo mejte in kaj dobrega pojejte. Kje pa boste kaj praznovale? Jaz bom-predvidevam-v postelji že ob 9-ih.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Majčice2007
31.12.2007 16:45:26   
BAMBINA_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Novo leto naj prinese vam darila,
ki življenje bodo obogatila –
v ljubezni srečo, zdravje, blagostanje,
in uresničene vse vaše sanje!




user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Majčice2007
31.12.2007 17:30:51   
petrinja
no pa se le počasi poslavljamo od starega leta, kjer se nam je zgodilo nekaj res najlepšega-postale smo mamice in v roke so nam položili največji zaklad- otročička, ki smo ga nestrpno nosile 9 mesecev, se z njim pogovarjale in smejale in razglabljale po kom se bo vrgeluser posted image . to nam je bilo vsem skupno, se je pa vsaki zgodilo tudi marsikaj dobrega in slabega, in to je sedaj vse del naše preteklosti in spominov, sedaj pa pogumno zakorakajmo v novo leto z nasmeškom na ustnicah in  z dvignjeno glavo proti novim dogodivščinam, ki nam jih bo prineslo leto 2008.
vsaka naj si danes utrga nekaj minut zase, si napiše sanje in cilje, ki se bodo ustvarili v prihajajočem letu, naredi plan, objame svojo družino, poljubčka otročke, pokliče prijatelje, nežen poljub svoji polovici, in z malo šampanjčka nazdravi v novo leto.

jutri pa na juriš v telovadniceuser posted image . eh, moje drage majčice ( in aprilčiceuser posted image ), res ste 1A-vsaka drugačna in vsaka posebna!!!  

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Majčice2007
31.12.2007 18:51:02   
Putka
Hvala drage Majčice! V letu 2007 smo se spoznale in upam da se bomo v novem letu 2008 še več družile!

Želim vam :

- več spanja
- da nas moški še bolj ubogajo in crkljajo
- da pridejo zobki s čimmanj solzic
- nič bušk in prask, ko bodo naši dojenčki v malčke zrasli
- veliko € in rožnatega slončka, ki se noče pokazat

- da gredo kile dol in plače gor
-
da ste še naprej super punce in super mamice

Rada vas imam.

Putka (Katja tudi)

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Majčice2007
31.12.2007 19:21:54   
Putka
Še moji punčki pri odpiranju daril:
user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   Majčice2007
31.12.2007 21:24:37   
tejč
Najlepša hvala za lepe želje.

Putka, zelo luštna fotka.user posted image

V prihajajočem letu želim polno trenutkov, ki dajejo smisel prihodnosti in lepoto spominom.
Punce, hvala za vse tiste momente, za napisane besede, izrečene želje...Vesela sem, da smo se spoznale in upam, da se bomo še veliko družile.
 
 

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Majčice2007
31.12.2007 22:14:58   
dodi
Draqe moje,v novem letu vam želim vse naj naj,mnogo sreče,smeha,zadovoljstva,veselja in predvsem ogromno zdravja!!!!!!!!!
 
Hvala ker ste tukaj,lepo je pokramljati z vami in upam,da se bomo v naprej še veliko družile...HVALA!

user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Majčice2007
31.12.2007 22:20:15   
petrinja
vidim da že vse veselo praznujete in veselo tipkate razne sms-e, polne novoletnih želja, ampak če boste slučajno pošiljale tudi kakšen e-mail, in hotele pripopati kakšno lepo slikco z novoletnim motivom, pazite kaj se lahko zgodi http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1989416&mpage=9&key=

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Majčice2007
31.12.2007 23:39:22   
Putka
Drage moje! Vesna še vztraja, Katja je zaspala pol ure nazaj!

Se tipkamo drugo leto!

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Majčice2007
31.12.2007 23:59:01   
petra a
čao do druzga letauser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Majčice2007
1.1.2008 0:14:29   
petrinja
SREČNO NOVO LETOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Majčice2007
1.1.2008 10:18:45   
indy
SREČNO NOVO LETO VSEM MAJČICAM IN NJIHOVIM user posted image !


Vidim, da še vse spite al kako? Ali pa ste totalno zaposlene?

Tejč, joj kaj je s tvojim hrbtom? To mi ni všeč.(namreč Tejč je šla ponoči na urgenco po injekcijo zaradi hrbtenice) Tole moraš TAKOJ pozdraviti. Boga, boga.user posted image user posted image
Cappy pa tudi zate. A si že kaj bolje?

Kje pa ste silvestrovale?
Mi smo bili, ker doma. Mark je spal, midva sva pa tv gledala, pauser posted image je bla prov luštna.ha ha ha. Ob polnoči sva pa še kužata imela pri sebi, ker ga je bilo ful strah.
Sedaj pa moška družba spi, mami pa spet (a nismo rekli, da bo po novem letu bolje) pere, kuha, zlaga perilo,........user posted image

Aja včeraj zvečer sem pa spekla eno ful dobro pecivo. Sam mal velik ruma je notri (le zakaj?ker ga mami obužuje)user posted image , potem smo imeli večerjo s tastom.
Luštno je bilo.

Aja Juniorka zdaj sem si nabavla tut jaz, oz. Marku, baby fit pleničke.Pa so mi res ful boljše od baby active. Tko da jaz sem prešaltala na druge. Hvala ti.

Mark je tudi začel kašljati.Zdaj že tretji dan.In se ponoči tudi zaradi tega zbudi, ker se težko odkašlja.Revček. Upam, da se mu ne bo v kaj hujšega razvilo.

Alarm............................... šibam...........................

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?