|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:54:25   
maruškaŠ
Ne vem zakaj je temu tako... mogoce zaradi slabih izkusenj iz otrostva... ko je moj oce hodil domov pijan in smo se ga vsi bali in mami je vedno jokala... In jaz nocem, da se on nebi druzil s prijatelji, samo doma ga ne maram pijanega... In ne vem kako naj mu to dopovem...


Mogoče pa mu poskušaj zaupati, da ne bo postal takšen kot tvoj oče. Saj verjetno ni isti. Morda pa s tem nezaupanjem tudi ti žališ njega, ker ga enačiš s svojim očetom.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:55:02   
baguSka
ti moraš pa vedeti, da on mogoče ni tvoj oče.. pa sta spet zmagala


jaz se zavedam da on ni moj oce... boli me pa vseeno ko ga vidim, ne user posted image  in ce ga prosim, da domov raje pride trezen (domov!!! ker ce pije tako da ga jaz ne vidim mi je vseeno) in me en uposteva, potem imam obcutek, da me ne spostuje dovolj...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:56:50   
baguSka
Mogoče pa mu poskušaj zaupati, da ne bo postal takšen kot tvoj oče. Saj verjetno ni isti. Morda pa s tem nezaupanjem tudi ti žališ njega, ker ga enačiš s svojim očetom.


Sej ga ne enacim. Sem zlo tolerantna... Nic mu ne tezim in nic. Povedala sem mu svoje predloge, da me pac nebi to tolk motilo in vse... Moti pa me, da se on ne more vsaj tolk potrudit, da bi domov prisel vsaj naslednji dan, ko bo trezen.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:57:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti moraš pa vedeti, da on mogoče ni tvoj oče.. pa sta spet zmagala


jaz se zavedam da on ni moj oce... boli me pa vseeno ko ga vidim, ne user posted image  in ce ga prosim, da domov raje pride trezen (domov!!! ker ce pije tako da ga jaz ne vidim mi je vseeno) in me en uposteva, potem imam obcutek, da me ne spostuje dovolj...


kaj je alkoholik ko je skoz pijan?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:59:36   
baguSka
plačaj mu še hotel pa bo vesel


no... fora je v tem, ker bi lahko prespal pri starsih... ampak bohnedej, da bi ga oni vidli tacga!!! jaz ga pa lahko!!!!user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:00:53   
maruškaŠ
Kam pa naj bi šel do naslednjega dne?

Jaz bi raje videla, da pride k meni domov, pa tut če ornk narolan. Vsaj vem kaj se z njim dogaja.

Poskusi se postaviti še v njegovo kožo.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:01:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

plačaj mu še hotel pa bo vesel


no... fora je v tem, ker bi lahko prespal pri starsih... ampak bohnedej, da bi ga oni vidli tacga!!! jaz ga pa lahko!!!!user posted image


pol mu raje plačaj zdravljenje.. ker očitno ima problem, ko je skoz pijan..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:01:45   
baguSka
kaj je alkoholik ko je skoz pijan?


kdo pa pise o tem da je skoz pijan user posted image user posted image user posted image  sem kje omenila to??? moj ni tak... sploh ne... ampak se takrat ko pac pije me zmoti... jaz sem vesela ker ni skoz pijan... ker ce bi bil, potem sploh brez premisleka, nebi vec bil moj partner... in sploh nebi debatirala tuki gor!!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:03:48   
baguSka
Poskusi se postaviti še v njegovo kožo.


Ja se poskusam... in nekak ne stekam, kako mi lahko pride domov pred oci, ker sem mu ze parkrat povedala, da se mi takrat obraca, ko ga vidim user posted image  U bistvu ga niti videt ne morem... In on to ve, pa mu je vseen vseeno in pride domov tak... In ima kje spat, ampak noce!!!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:04:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kdo pa pise o tem da je skoz pijan user posted image user posted image user posted image  sem kje omenila to??? moj ni tak... sploh ne... ampak se takrat ko pac pije me zmoti... jaz sem vesela ker ni skoz pijan... ker ce bi bil, potem sploh brez premisleka, nebi vec bil moj partner... in sploh nebi debatirala tuki gor!!!!


no če pa ne pije skoz.. potem pa pač ignoriraj tist dan ko pride domov.. verjetno tudi on pri tebi kaj ignorira kar ga moti.. in sta zmagala user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:04:38   
baguSka
pol mu raje plačaj zdravljenje.. ker očitno ima problem, ko je skoz pijan..


No. Kaj si cinicen zdej user posted image user posted image  Kdo teb kej hoce???? Jaz samo povem svoje mnenje...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:05:16   
Anonimen
kdo pa pise o tem da je skoz pijan sem kje omenila to??? moj ni tak... sploh ne... ampak se takrat ko pac pije me zmoti... jaz sem vesela ker ni skoz pijan... ker ce bi bil, potem sploh brez premisleka, nebi vec bil moj partner... in sploh nebi debatirala tuki gor!!!!


Ja, kolikokrat pa potem je, da te tako zelo moti? Zate prevečkrat, a ne, pa četudi je to enkrat na mesec al kako?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:05:25   
maruškaŠ
Sam mene bi pa to bolj prizadelo, če bi on pijan hodil spat k staršem in ne domov. Sigurno.

Pa saj to ni velikokrat, ne?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:05:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja se poskusam... in nekak ne stekam, kako mi lahko pride domov pred oci, ker sem mu ze parkrat povedala, da se mi takrat obraca, ko ga vidim user posted image  U bistvu ga niti videt ne morem... In on to ve, pa mu je vseen vseeno in pride domov tak... In ima kje spat, ampak noce!!!


pol pa pretiravaš vidm user posted image

če pride tak domov parkrat na mesec.. pejt brat knjigo.. pa je user posted image  verjetno ga ne bo motilo..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:07:22   
baguSka
no če pa ne pije skoz.. potem pa pač ignoriraj tist dan ko pride domov.. verjetno tudi on pri tebi kaj ignorira kar ga moti.. in sta zmagala


ja.. verjetno kaj ignorira.. ampak ni izrazil nobene posebne zelje... ce bi vedla da delam nekaj kar ga zelo moti, potem bodi 100%, da tega nebi pocela!!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:09:14   
maruškaŠ
Ja se poskusam... in nekak ne stekam, kako mi lahko pride domov pred oci, ker sem mu ze parkrat povedala, da se mi takrat obraca, ko ga vidim U bistvu ga niti videt ne morem... In on to ve, pa mu je vseen vseeno in pride domov tak... In ima kje spat, ampak noce!!!


Jaz vem, da če bi bila na njegovem mestu tut sigurno ne bi hotla it spat drugam. Dom ni samo od enega partnerja.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:09:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

no če pa ne pije skoz.. potem pa pač ignoriraj tist dan ko pride domov.. verjetno tudi on pri tebi kaj ignorira kar ga moti.. in sta zmagala


ja.. verjetno kaj ignorira.. ampak ni izrazil nobene posebne zelje... ce bi vedla da delam nekaj kar ga zelo moti, potem bodi 100%, da tega nebi pocela!!!!


če se štekata.. pol ni nobene panike user posted image  če je pa nasilen ko je vinjen.. je pa to drugo.. to pa ne odobravam..

če pa pride nabrklan domov.. vesel.. in pol zaspi.. pol je pa to pohvalno.. predstavli si da bi bil skoz doma.. brez kolegov.. to je šele za znoret user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:09:38   
Taula
pride domov.. verjetno tudi on pri tebi kaj ignorira kar ga moti.. in sta zmagala

ja.. verjetno kaj ignorira.. ampak ni izrazil nobene posebne zelje... ce bi vedla da delam nekaj kar ga zelo moti, potem bodi 100%, da tega nebi pocela!!!!


Zamenjaj partnerja če te tako moti.user posted image  Ali pa preboli negativne izkušnje iz otroštva.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:11:04   
baguSka
Ja, kolikokrat pa potem je, da te tako zelo moti? Zate prevečkrat, a ne, pa četudi je to enkrat na mesec al kako?


U bistvu ja. Vse je kul. Tud ce vem da ga nekje pije. Samo da potem ne pride domov pijan. Jaz vem da je v meni problem... To je ocitno. Pac ne maram tega. In sva tud s predlogi in resitvami prisla na dan, ampak mene se vedno moti. Enostavno ko ga zagledam pijanega - ga zasovrazim. Pa ceprav samo za tisto urico preden zaspi... Ker zjutraj je potem vse ok.

Je pa cisto nekaj drugega, ce se napijeva skupaj... Ker potem sem pijana tud sama in njega lazje sprejemam, ker sva na istem nivoju. Ampak meni pac ni tolk do nalivanja... Sem poskusla tud tko ze, da ko je su on s kolegi in sem vedla kaksen bo prisel domov, da sem si kar pivo odprla, zato da bi si olajsala njegov prihod domov... In je pomagalo, ampak mi pac ne pase vedno pit... Sploh pa ne samo zarad tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:12:04   
maruškaŠ
Vem pa tudi, da tut sama včasih rada spijem kakšno pivo. Vsake toliko tut 2,3,4+. Al pa greva skupaj tkole v družbo, na nekaj piv+. Pa da mi meni nekdo govoril, da zaradi tega ne smem spati doma?! Ni varjante.

Čisto dobronamerno, očitno je, da nisi prebolela tega kar se ti je dogajalo v otroštvu. Poskusi se morda poglobiti vase. Ker koliko razumem, bo tvoj vseeno vsake toliko šel napijačo in prišel pijan domov, da pa noče spat drugam ga pa jaz čisto razumem. Torej poskusi delati še s seboj.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:13:00   
baguSka
Jaz vem, da če bi bila na njegovem mestu tut sigurno ne bi hotla it spat drugam. Dom ni samo od enega partnerja.


Ja sej imas prav. U bistvu bom jaz tista, ki bom od zdej naprej raje hodila spat drugam... In se bom vrnila sele naslednji dan ko bo trezen!!user posted image user posted image user posted image  Edino to mi se vedno ne bo vsec, ker bo tak sedel za volan in se peljal kar precej km...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:14:48   
maruškaŠ
Edino to mi se vedno ne bo vsec, ker bo tak sedel za volan in se peljal kar precej km...


Tle bi pa jaz ornk zaropotala. Pa naj gre ven brez avta, če ve da ga bo pil. Tega pa nikakor ne odobravam, ker ne ogroža samo sebe, ampak tudi druge.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:18:42   
baguSka
Zamenjaj partnerja če te tako moti. Ali pa preboli negativne izkušnje iz otroštva.


No, u bistvu je to edina stvar ki me moti pri njemu... RAzen tega, da mu vcasih prehitro popustijo zivci in da je hitro uzaljen...user posted image  Vse ostalo je pa superca!!! In ga ni boljsega!!! Ampak samo takrat ko je trezen!!! Ko pride domov nabrklan, pa ga niti najmanj ne maram... Ampak sem to pac vzela v zakup. Tistih enkrat ali dvakrat na mesec... Pac potrpim. Jebi ga. Ni pa to razlog, da bi se zarad tega kregala ali karkoli. Niti mu ne tezim. Nic. Pac takrat mal stisnem zobke in grem cimprej spat... Al pa njega posljem. In potem zjutri je ze ok. Vseeno pa nekako se vedno malce upam, da ga tudi tisti trenutek, ko ga takega vidim, nebi tko trpela... oz bolje receno: da se mi nebi tok zlo gravzal. Upam, da ga vsaj otroci ne bojo nikol takega vidli. Ker zaenkrat jih se nimava. Takrat pa srcno upam, da bo prisel domov takrat, ko bojo oni ze spali.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:19:11   
Mala_princeska
Ko sem prebrala naslov teme sem pomislila da si moški flašo v rit tlačjo, ne pa v usta, sorry Tjazy mi je full smešno user posted image user posted image .

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:20:05   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Edino to mi se vedno ne bo vsec, ker bo tak sedel za volan in se peljal kar precej km...


Tle bi pa jaz ornk zaropotala. Pa naj gre ven brez avta, če ve da ga bo pil. Tega pa nikakor ne odobravam, ker ne ogroža samo sebe, ampak tudi druge.


Se popolnoma in 100% strinjam s tabo. Ampak on trdi, da je itak spil samo 4 pive in da to ni nic takega, kar bi vplivalo na njegov razum in sposobnosti.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?