|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
1.10.2007 13:39:15   
itata
ja punce bo že tko držalo kot praviteuser posted image

ker štos: sem klicala za vsak slučaj na materinsko šolo v katerem mesecu predvidoma naj bi šel tja. pa me vpraša kdaj mam rok in pravi, da jaz pridem na vrsto decembra... sem rekla, če je prepovedan prit prej, pa je prijazna gospa rekla, da ne, amapk da je mogoče bolje da počakam na "svoj čas"... pa sem se pol spomnila, da me že tko vsi bulijo k mam tak mali trebuh, tko da bom verjetno res kar počakalauser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Februarčice
1.10.2007 15:42:49   
katka37
Suzi, pazi z marelami, moja soseda je tudi mislila, da se spozna na gobe, pa se je včeraj zastrupila z njimi, na srečo ni bilo nič hujšega, jih je malo pojedla. Jih je še nam prinesla že pohane, pa jih jaz na srečo nisem jedla.

Dobrodošle, dopustnice. Poročajte, kako je bilo, naredite nam nekaj luštov.

Itata, meni pa že vsi pravijo, kako velik trebuh imam, v zadnji nosečnosti sem imela takšen trebuh šele v 7. mesecu. Imam občutek, da me bo razneslo. Tudi to ni prijetno.NIč se ne sekiraj, vse še bo.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Februarčice
1.10.2007 20:13:22   
amaya
kako lepo   vas je brati. lepo pozdravljene vseuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Februarčice
1.10.2007 21:11:36   
anariya

Oj, evo mene po dolgmu času, danes sem mela ultrazvok pa je vse vredu, jupiuser posted image ;
moj user posted image pridno raste in se razvija.lp


(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Februarčice
2.10.2007 7:35:33   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

Suzi, pazi z marelami, moja soseda je tudi mislila, da se spozna na gobe, pa se je včeraj zastrupila z njimi, na srečo ni bilo nič hujšega, jih je malo pojedla.


Jih včeraj nisem jedla, bi blo malo prepozno zarad prebave, bodo pa danes na vrsti, ker mož pride prej domov. Glede poznavanja gob pa ni panike. Jih je moj oče nabral, pa jih že odkar vem jemo njegove, pa še nikol ni sfalil, tako da glede tega se ne sekiram. user posted image  Hvala za skrb. user posted image

Sem pa včeraj namesto gob delala golaževo juho s testeninami. Za večerjo je bil pa domači kruhek s pršutommmmmmmmm.

Danes pa bom jedla sadje, jogurt, kajzerico in zdenčke, popoldne pa tokrat res marele.

Počutje je ok, edino spet sem rahlo do srednje znervirana, ker sem zjutraj imela moža spet zraven v avtu, pa me je spet znerviral. user posted image  Pa že zadnjič sem rekla, da se zjutraj več ne bom z njim vozila. user posted image  
Bo že, zgleda da bomo res silom prilike moral nabavit še en manjši avto. user posted image  Čeprav me sploh ni volja, pa še za parkirat bo problem pred blokom. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Februarčice
2.10.2007 8:07:22   
BarbikaB
Ojla, punce.
Bolj redko pišem, prebiram vas pa vseeno redno.

Me je pa sprovocirala Suzi, zadnjič sem se še zadržala, ko je pisala o tem, kako je tatarca jedala, danes pa spet o pršutu, sedaj pa ne zdržim več user posted image user posted image : Suzi, velja stalna in stroga prepoved in cenzura user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za omenjanje vseh stvari, ki jih ne smemo jesti tiste, ki smo negativne na toksoplasmozo: tatarski bifteki, pršuti, šunke, domače salame, na pol pečeni bifteki in razne druge mesne dobrote..... Ker bo tipkovnica ravnokar zaštrajkala, ko se meni sline nad njo cedijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa še eno bolj resno vprašanje:ali res jeste toliko gob, kot jih omenjate. Sicer nisem pristaš nekih radikalnih omejitev, jem kar vse po vrsti (razen user posted image user posted image user posted image user posted image  zadev), kar zaupam pa Pušenjakovim nasvetom (se mi zdi, da je eden manj komplicatorskih ginekologov) in čisto edina hrana, ki jo on med nosečnostjo odsvetuje, so gobe in školjke. Zakaj? Ker oboje deluje kot filter: eni zraka, drugi vode in je relativno velika možnost povečane koncentracije težkih kovin. Sama se torej gob kar izogibam......

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Februarčice
2.10.2007 8:32:43   
Suzi*
user posted image user posted image user posted image  Barbika, ja, saj vem, se bom probala zadržat in ne omenjat user posted image user posted image user posted image user posted image  hrane.  user posted image user posted image user posted image  Če je pa takoooo dobra. user posted image  Sej, če bom pa jaz mela spet sladkorno, pol boste pa tud ve dobile strogo prepoved omenjanja vseh sladkarij in ostalih prepovedanih dobrot. .....samo potem ne vem kako bo PIna napisala knjigico, ko se več ne bomo smele o nobeni hrani pogovarjat, ampak samo o navadnih jogurtih in bučkah. user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede gob je pa tako....zdaj je ravno sezona. Sem dva tedna nazaj že enkrat jedla marele, ful malo, pa zdaj jih bom, pol bo pa verjetno konec teh svežih gob. Normalno pa ves čas jem šampinjone (mislim enkra na teden do dva)....tle mislim da ni panike.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Februarčice
2.10.2007 8:34:24   
MetiLu
Deklice moje drage, sploh vas nimam časa prebrat, sem v totalni gužvi. Zdej k sem redno zaposlena mam še več dela kot prej user posted image ... no mogoče je samo tak čas...

Čist nahitro kratko poročilo. V soboto sva bila na poroki, je blo noro luštn, sav z mojim do treh zjutraj plesala, potem sem pa res ugasnila, ni šlo več user posted image  Je pa med goste prišel tudi Jan Plestenjak, pa ene 3 komade zapel in je blo res za žurat user posted image user posted image
Nedelja je bila krasna, sva v glavnem lenarila, potem me je dragi peljal na kosilo, ker energije za kuhat ni bilo, popoldan sva dobila pa še prijetne obiske, tako, da smo malo poklepetali ob kavici.
No, včeraj se je začelo pa slabo počutje. Slabo spim, ponoči se zbujem, ker moram skoz na boku spatuser posted image , grlo me boli in nosnice pečejo ko diham... v glavnem, upam da ne bo šlo še na slabšeuser posted image  
Naslednji teden imam morfologijo. Komaj čakam, da vidim našega user posted image  kako je že zrastel. Upam, da je vse ok in da se lepo razvija. In da se mi je kri kaj popravila! Mali se mi kar lepo oglaša, čeprav kakšen dan malo bolj, drugič ga ravno komaj zvečer zasledim, z roko čez trebuh ga pa še nisem začutila. Se bo še oglasil, ko bo čas, a ne?

Lep dan vsem, pa se še kej javim.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Februarčice
2.10.2007 8:45:48   
polonca78
dobro jutro februarčice!
meni se je uradno strgalo! čist me je zapopadlo gnezdenje. dragi samo gleda kaj mi je. user posted image user posted image user posted image user posted image perem, likam, sesam, brišem, pospravljam omare, kuham,... čist ubrisana! user posted image user posted image še enega ne dokončam, pa že razmišljam kaj je naslednja naloga. mar bi sedela/ležala na sedežni, počivala, ukazovala in knjigo brala.

Barbika, te popolnoma razumem! včeraj si je dragi prvič odkar sem noseča privoščil zadevo, ki je jaz ne smem. (naj mu bo revežu!) pri večerji je jedel tatarca in godel od zadovoljstva kako je dober! seveda pa ni mogel vsega pojest in je še v hladilniku za nadaljno mučenje! user posted image Kar se pa gob tiče se jim pa ne morem popolnoma odpovedati in jih občasno jem, sej veste tako kot je sezona. ne vidim nobene škode. s tem, da ko govorimo o gobah ne mislim na šampinjone. to zame niso gobe. user posted image

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Februarčice
2.10.2007 8:52:17   
pina-1
dobro jutroooooooooooo.
sonečke je in jaz sem skuštrana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaa men se rola.....

punce, dela je za znoret, volje ni nobene..rabom help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sem pa vesela, da ej zopet na sporedu naša priljubljena tema: HRANA. Ah vidim,d a je je kar nekaj cenzurirane ampak važno da zelje, repo pa filane paprike lahko vse jemo. No ja sedaj bomo navalile še na sarme in Juhuuuuuu ...Kaj nam pa morejo morejo morejo......user posted image user posted image user posted image
No pri nas bo danes za kosilo jota. Kakšna je ne vem, ker sem vse skupi zmetala v lonec in zaspala... Ugasnila sem jo šele ko sem se zbudila, to pa je okoli 11 ure..No ja mogoče bo pa kaj iz nje....user posted image

Kar se gob tiče, pa tako...Sedaj ko je sezona gob in so le te sveže po moje ni panike če jih sem pa tam jemo. Vsak dan ne, ampak enkrat na 10 dni pa je čisto OK. Jaz sem v nedeljo jedla paštičo- lazagno ( prevod za Suziuser posted image ) z gobami in pohane marele in je blo mljask....

Meti moje detece se oglaša tako kot tvoje... čutim kot eno kepo ki se kotali iz ene strani trebuha a drugo stran, konkretne brcike me pa razveselijo na dva/tri dni. Pa se tolažim da bo detece mirno in pridno kos e rodi.. PA JA DA JA!!!!1

Ste vidle da se mi rola... grem malo ohladit glavo, pa spraznit mehur. Sem že spila 0,5l vode z magnesolom pa sem malo prehlajena. Če ne grem odtočit po kriza ko bom kihnilauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Februarčice
2.10.2007 8:54:15   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: polonca78

dobro jutro februarčice!
meni se je uradno strgalo! čist me je zapopadlo gnezdenje. dragi samo gleda kaj mi je. user posted image user posted image user posted image user posted image perem, likam, sesam, brišem, pospravljam omare, kuham,... čist ubrisana! user posted image user posted image še enega ne dokončam, pa že razmišljam kaj je naslednja naloga. mar bi sedela/ležala na sedežni, počivala, ukazovala in knjigo brala.



POLONCA A BI PROSIM PRIŠLA ŠE K MENI GNEZDIT...PROSIM!!!!!!!!!!!!!


PRi meni je taka štala po stanovanju, ker smo se lotili sobice od tamale rihtat......
P.S.
Zanalašč napisano z velikimi črkami

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Februarčice
2.10.2007 9:01:38   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: polonca78

dobro jutro februarčice!
meni se je uradno strgalo! čist me je zapopadlo gnezdenje. dragi samo gleda kaj mi je. user posted image user posted image user posted image user posted image perem, likam, sesam, brišem, pospravljam omare, kuham,... čist ubrisana! user posted image user posted image še enega ne dokončam, pa že razmišljam kaj je naslednja naloga. mar bi sedela/ležala na sedežni, počivala, ukazovala in knjigo brala.



POLONCA A BI PROSIM PRIŠLA ŠE K MENI GNEZDIT...PROSIM!!!!!!!!!!!!!



Joj, polonca, jaz bi tud rabla enga malega ptička, ki bi pri meni gnezdiil. user posted image user posted image user posted image  Mogoče potem, ko doma ne boš imela več kaj počet????? user posted image

Ha, ha, Pina, jota bo zihr dobra. user posted image user posted image  Pa hvala za prevod. user posted image  Če že ni delovne vneme, vidim da si pa vsaj dobro razpoložena. user posted image user posted image  Tud to je veliko.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Februarčice
2.10.2007 9:09:15   
Janey
Dobro jutro.
Po 4 dneh sem se končno skobacala iz postelje...kašljam še vedno (hvala bogu brez bolečine v psih), nosek je še vedno zamašen, edino jaz se počutim veliko boljše. Da sem se celo spravila na noge. Pojedla sem par koščkov sirovega peciva in spila en kapučin..pa vas prišla samo malo pozdravit. Zdaj grem pa kar nazaj pod toplo odejo, da bom lahko šla jutri v službo.

Lep dan vam želim

čav bav

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Februarčice
2.10.2007 9:15:22   
pina-1
janey topli čajček pa pol limone in žlico meda skupi zmešaj in rukni dol. Full pomaga za prehlad, pa še zdravo je....

Suzi ja danes si pojem: Dobra volja je najbolja, to si piši za uho..... Tako dan lepše mine.user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Februarčice
2.10.2007 9:38:59   
anandrej
Seznam glede na datum pregleda:

02.10. srečka nosečka
02.10. p@tricij@
02.10. ŽogiMarogi
02.10. itata (M-part II)

04.10. nizy
04.10. Janey (M)
05.10. brina2006 (M)
05.10. listek1 (M)
08.10. Mateja81
09.10. bamby (M)
09.10. Lanchy (M)
10.10. torcica (M)
10.10. lara76 (M)
10.10. p@tricij@ (3D)
11.10. Meti7707 (M)
11.10. Suzi* (M)
11.10. listek1
11.10. dolenjka
15.10. mojani
15.10. tamala_82 (M)
15.10. nuka (M)
16.10. mala_pikica
17.10. nuka
17.10. bajsa
18.10. maja80
19.10. lillchy123
19.10. amaya (M)
19.10. neja.mat
22.10. katka37
23.10. anandrej
25.10. nizy
09.11. zoya24
09.11. mlavla
28.11. pina-1 (3D)


Želim vam fajn preglede danes user posted image . Pa jejte kar vam paše (no, strupenih gob glih ni treba), ne se preveč sekirat.

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Februarčice
2.10.2007 9:40:06   
nuka
Mene je tudi prejšni teden zagrabil. Sem počistla bajto od vrha do tal, pa še mal sem okrog poštimala. Moj je samo z očmi zavijal. Smo pa zato izkoristli vikend. V soboto smo nardil en skupen rojstnodnevni žur - ati, mami, naša tamala pa nečakinja. Imajo vsi v 1 tednu rd. V nedeljo smo šli pa na Bled pa na kosilo. Je blo prov luštn.

Smo pa vsi nekaj prehlajen. Tamalim 2 se vleče že od morja, midva sva se pa danes zbudila s pekočim grlom in zabasanim nosom.

Mi bomo imeli pa danes kar zelnato enolončinico pa palačinke. Za sladico sem pa že včeraj pripravla sadje. Tko lepo vse na koščke narezan. Da res z užitkom poješ.



_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Februarčice
2.10.2007 9:43:36   
bamby
Vidim, da nekatere že prehladi matrajo user posted image . Pri meni je zaenkrat še vredu, se pa hitro nalezem kakšnega, zato se kar malo bojim, ker ne smemo nobenih zdravil user posted image .

Še o prepovedani hrani: Jaz sem ravno včeraj šla po user posted image  k sestri in jih daens pripravim za večerjo. Bodo prve in zadnje (verjetno) letos, ampak privoščila si jih pa bom, pa seveda v majhni količini. Marel pa ne jem, ker sem tudi sama imela enkrat skoraj manjšo zastrupitev. Mi je bilo celo noč tako slabo po njih, da me je vsa želja po njih minila za vedno.

Za kosilo bo pa danes rižota s solato.
 
Pina, kako pa kaj kuharska knjigica napreduje user posted image ? Imam pa še nekaj vprašanj glede tvojih bobičev. Se lahko kar fižol in koruzo iz konzerve rabi? Je potrebno fižol tudi zmiksati? Katero vodo rabiš za redčenje krompirjevo ali fižolovo? Se kromir izključno tlači le z vilicami, ali lahko kar z mečkalom? Kako na "fino" mora biti pretlačen, kot za joto ali manj? Koliko časa se kuha ta zadeva? Verjetno malo, če je možno kar konzerve ponucat. Bi  bila 400g konzerva fižola dovolj, koliko pa koruze (mala srednja, velika)? Saj vem da je v Mercatorjevi prilogi recept, vendar je tam tudi recept za joto, pa jo jaz z moko nikoli ne gostim, zato so mi ti recepti bolj za silo. Ker pa imamo tebe, pa lahko iz prve roke izvemo pristni domači recept user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Februarčice
2.10.2007 10:08:37   
pina-1
bamby: knjiga z recepti stoji, ker nobenega nvega recepta že dolgo ni nobena napisalauser posted image
glede bobičev pa tako: jaz dam una navadno konzervo fižola in isto konzervo koruze.... Vse skupaj zmečem v lonec pa še krompir na kocke narezan in dolije, vodo jda je pokrito..Ko je krompir kuhan lahko z paličnim zmečkaš da se zgosti...Samo ne smeš vse koruze in fižola zmiksat. Mora malo hrustat pod zobmi....

Jaz jote tudi nikoli ne gostim z mojo. Sicer pa imamo mi radi da je tekočina bolj redka, tako da glih malo popeštam ( prevod= zmečkamuser posted image ) krompir in toje to.... Pa tudi zabelim ne na koncu...Samo zmečem v lonec in kuham da je kuhano... Sem pravi J. Oliveruser posted image user posted image user posted image

aja bamby kako kaj tvoje dete v bauhiju?  A rogovili ali je še vedno mojemu podobno?user posted image


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Februarčice
2.10.2007 11:23:24   
bamby
Pina hvala za nasvet. Bom ta teden probala to narest. Upam, da mi bo uspelo.

Moje dete je pa še vedno bolj leno. Včasih kar razmišljam, ali mu je sploh OK v trebuhu user posted image . Sploh pa vem,da je še majhen, tako da za razgrajanje bo še dovolj časa.
Tvoj user posted image  je pa očitno čedalje bolj aktiven, vsaj omenjaš ga že bolj pogosto. Jaz nimam skoraj kaj povedat user posted image user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Februarčice
2.10.2007 11:56:16   
pina-1
mah bamby aktiven glih ni ne vem kako...sem pa tam napne eno stran trebuha ampak ni ne vem kaj. Tudi jaz se tolažim da je mali, samo ne vem...bi mi blo mogoče bolje če bi se prvič oglasil kasneje ( tako kot v prvi nosečnosti) pa bi bilo vsak dan ko to sedaj, ki ni skoraj da ničemer podobno.

Sem še vedno v tvojem klanu. Te ne zapuščamuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Februarčice
2.10.2007 12:18:13   
Suzi*
moje dete pa kar naprej nekaj razgraja. občasno me prav fajn zbrca. user posted image  vedno se pa oglasi parkrat na dan. zgleda da bomo imeli spet enga živega pobalina. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Februarčice
2.10.2007 13:00:54   
pina-1
suzi a delašuser posted image user posted image user posted image user posted image

ampak kje so čveke danes????
dolenjka še vedno ni napisala poročila. A ni mel njen dragi odhod včeraj??? PO moje da ma letalo zamudo ker čakajo potnikauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak mene res meče danesuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Februarčice
2.10.2007 13:11:53   
bamby
Pina me veseli, da si vsaj ti še v mojem rangu. Vse se rade pohvalijo, kako pridne razgrajače imajo, kot npr. Suzi user posted image . Po moje to kaže ne to, da tisti, ki so sedaj tako pridni, kasneje absolutno ne bojo in bodo potem toliko bolj aktivni in za nas preveč naporni user posted image .

Dolenjka mora sedaj šele k sebi priti, ker po tako napornem vikendu ni bilo časa za spanjei in počitek. Za zajtrk, kosilo in večerjo ter vse dnevne in nočne malice je bilo gotovo na jedilniku le user posted image user posted image user posted image . Jaz se ne čudim, da se nič ne oglaša. Po vsej verjetnosti se je dragi okusil spet sladkosti in je lahko da še podaljšal nekaj dni, njegovo letalo pa brez njega v SLO user posted image user posted image user posted image . Boste videle, kako bo poročala, da je v teh dneh pridno shujšala za 3 kg user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Februarčice
2.10.2007 13:12:44   
Suzi*
delam, delam, delam, delam kot zamorc. user posted image user posted image user posted image  no, mal sem pa res, smo imeli "visoke obiske". user posted image  

Pina, ne vem al tebi kaj manjka, al si pa kaj dobila včerej, da si tako dobre volje....... user posted image user posted image user posted image  Zelo pohvalno!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Februarčice
2.10.2007 13:14:36   
Suzi*
dolenjka pa pomoje počiva po vsej tisti akciji. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?