|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:17:06   
vrtnica76
Mislm....kaj?????user posted image Pa kaj je s tem deci??Sej, da boš vedla, loh pospravljamo in smo služkinje, pohvale za to ne bomo nikol dobile.Tut jest še nisem dožvela, da bi reku kolk sem bla pridna, ker sem pospravla.Zato se tut ne tudim preveč.Kar je mus.Sem pa že tut dobila pod nos kakšn mamo, pa nova bajta....in tralala pa hopsasa.Pa tut enkrat je bil očitek, ko sem kuhala kosilo in sem ga prosila, da naj se gre s Tamaro igrat, da kako pa druge ženske zmorejo vse opedenat pa imajo po šter otroke itd.Ma brezveze.A mi pa lahko mirno gledamo, kako oni gledajo TV al pa so skos za računalnikom in tiste trapaste igrce špilajouser posted image user posted image user posted image .Matr me to raskur!Pol ga pa kej prosim, sem pa tečna.Me zanima kakšn bi imel, če bi jest tolk presedela in špilala igrice.Jest sem ga že začela zafrkavat nazaj, da pa se grem igrco operi perilo, obesi perilo, pomivaj posodo....user posted image .
Ti rečem, da jih učas ornk zasuče in majo res user posted image v seb.
Ne jemlji si to tolk k srcu.Men takrat pomaga, da se user posted image  in prespim vse skupi, pol je pa itak nou dan.
Pošiljam ti en topeluser posted image in polepšaj si dan s kakšno dobrouser posted image in čokoladico.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5151
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:21:27   
ŽogiMarogi
Jutrčko!

Kak turoben dan, prav novembrski...MA važno da je peeetekkkkk!

Tud jest bi bla vesela srečanja, sam v torek imam pregled, pa še cel kažin s temi rožami, ker hodi tašča na tržnico prodajat, tako da je povno dela. Pa še moj me ne pusti samo vozit na dolge poti user posted image .  Da bi ta čas po BTCju sam lutal, se ga pa tudi ne predstavljam . Moški in trgovine ne gre skup, razen, če ima kaj zase za kupit. user posted image user posted image

Pina vem kako se počutiš, ker mene tudi kdaj tako razkuri, da pade en par grdih besed. No midva se o denarju nikol ne dajeva. Tipični stavki za moškega, da me nič ne naredimo po hiši. Če bi oni mal bolj sporti pospravljali svoje stvari, moj npr. pusti nogavice na vseh koncih, pa en kup časopisov in piltkov po mizah, pa še bi se našlo, bi tud me imele mal manj za pospravljat. Pa pravi, da morava mal bolj sproti spravljat....same govorice, naredi pa ne.  Jaz se ne obremenjujem več glede tega, si mislim, da vsake tolko se morva spričkat, čeprav za čisno brezvezne stvari.  Takrat se spravim spat isto slabe volje in ker sem tudi tako čustvena pade kaka solzica, sam si jih hitro obrišem in rečem, da tega mi ni treba, solz za take bolane.  Pa da ne govorimo o tem kolkrat zaspi na kavču, pol sem pa jest kriva, ker ga nisem zbudila, čeprav mu 100 rečem naj gre spat, on pa neki zamrmra. Očitno bi ga mogla z loncem ledene vode stuširat, da bi kaj slišal in občutu. user posted image  Zdaj ga pa pustim, tudi če pride zjutri spat, me ne briga, važno da se jaz naspim. 
Pol pa sva en dan tiho in se pol spet normano pogovoriva...
Tako da ne se sekirat!! Na srečo ni toliko takih dnevov in raje pomisli na tiste lepe, ki jih in še bosta skupaj preživela.


(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5152
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:23:49   
pina-1
hvala za lepe besede... Sej člouk od njih ne zahteva ne vem kaj..samo naj bo tiho oz. malo razumevanja..Jaz ga zanj vedno moram met...

A se nisem jaz pred kratkim hvalila, da se že dolgo nisva pičla..evo... sem mogla bit tiho..baba smotana....

glede srečanja...jaz nič ne obljubim..težko verjetno da bom med temi prazniki lhako piršla do LJ.... Če ne pre se pa sigurno vidimo ko bomo že vse po dopustih...

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5153
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:26:07   
larisa
Ojlaaaaa user posted image ,

končno spet malo tu, ampak ste tolk zmešane, da vas tud slupajno ne morem za nazaj prebret ker noro čvekate in bi imela čist preveč dela da bi vas lahko prečekirala.

jaz še vedno doma in brez neta in tako se pri starših mal prešvercam, da vas pridem mal pogledat!

Upam da ste vse uredu in da trebuščki pridno rastejo user posted image !
Zdaj pa vas grem malo prebrat!

Aja: a katera mogoče ve kje se še da kupit al pa po netu naročit kake nalepke oz. stvari za na steno v otroški sobici (poleg klasike ki se dobi v Babycentru ali arielu)??
 
pa lepo bodite in se upam da kmalu beremo kaj več ker sedaj mi morajo pa res kmalu priklopit net, mater jim....

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5154
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:28:41   
srečka nosečka
dobro jutro

upam, da boste za vse nas, ki ne bomo mogle na srečanje, pripravile kakšno reportažo in gasilsko sliko user posted image
Meni namreč nikakor ne znese, da bi prišla na omenjene lokacije (sem iz MB).

pina - user posted image  in velik user posted image
Oh, ti naši moški. So pač bitja iz marsa in prej skočijo kot rečejo hop.
Mu je že žal, kako je reagiral in se obnašal. Pogovorita se in vse bo spet OK.


Ura je petek - tako rečejo na radio City user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 5155
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:51:50   
ella79
pina - ja vseeno so moški iz drugega planeta. Opazijo samo kaj ni narejeno, kaj pa je pa tudi ne. 

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5156
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:58:27   
misar
mene tud take stvari ultra pogrejejo...mamicu jimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... ah ne se sekirat. pina, če maš kako kolegico pojdi na pijačo, fino ga prešimfaj in ko bo konec, bo ziher fullll boljše, verjemi iz lastne prakse govorimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5157
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:04:52   
Februarka08
Zdravo vsem! Sem nova na tem forumu in se še učim kako sploh dodati kakšno slikico, moje podatke in podobno. Kot bi tele gledal v nova vratauser posted image . V glavnem, sem tudi februarčica, moj PDP je 22.2.
Lep dan želim vsem, pina, sem prebrala tvoje sporočilo in sočustvujem s tabo. user posted image Naj se moški postavijo v našo kožo in bodo videli...

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 5158
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:11:35   
misar
Februarka dobrodošla med nami.anandrej le vpiši novo februarčico

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5159
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:14:29   
pina-1
punce vsem hvala za lepe besede..Saj ej laže ko se človek skašlja. Dan je pa še dolg pa bomo videli kaj bo prinesel. Ampak s tem se bomo sproti obremenejvali...

Februarka dobrodošla med nami čvkeicami. Si kar dosti v zaostanki- celih 207 strani, tako da boš mogla kar tipkovnico pod prste vzet in pridno z nami tipkat in čvekat.
Kar se podatkov tiče ne skrbi. Mamo mi našega tastarega ki te bo hitro ruknil na seznamuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5160
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:16:44   
Janey
Dobro jutro
Celo jutro so nam nekaj delali tak da sem bila brez neta v službi. Šele zdaj se javljam na komando. Vidim da tema še ni zaklenjena. Hvala boguuser posted image user posted image
Pina tile naši moški so včasih res malo čudni in imajo finte. Dobro bi bilo, če bi v takih situacijah povedali kaj jih V RESNICI teži.
pošiljam ti en velik objemček.
 
Želim vam lep dan in pridno čvekajte še dalje...jaz grem zdaj delat ko mi spet vse povezave delujejo. Čiv buc bav za nekaj časa.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5161
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:17:09   
Februarka08
Ok, hvalauser posted image . Že veselo prebiram, kar ste napisale... Ste ble zlo pridne!user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5162
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:18:46   
ŽogiMarogi
Februarka08 dobrodošla user posted image .

Sploh se mi ne da nič danes, pa še neki me špika po trebuhu, joooj kako bi spala, bi se fajn zabubila za cel dan. Vreme je glih tapravo.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5163
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:22:17   
srečka nosečka
februarka08 - user posted image




(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5164
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:24:35   
srečka nosečka
žogi - pri nas je taka tema zunaj, kot da bo ravnokat treba it ajat.

Meni se tudi nič ne da. user posted image

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 5165
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:30:43   
vrtnica76
Februarka dobrodošla med namiuser posted image !

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5166
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:32:58   
ella79
Dejmo potem kakšno bolj zanimivo in optimistično debato udart. Da bo delovni dan hitreje mimo... user posted image
Kakšen predlog? Recimo, po čem si bomo zapomnile prvih šest čudovitih mesecev.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5167
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:47:13   
vrtnica76
Jest si bom zapomnila teh šest čudovitih mesecev po tem, da še nikol prej nisem spoznala tolk čudovitih nosečk naenkrat, ki bodo rodile v istem mesecuuser posted image (opa, vsaj upam, da nas, ki smo na začetku kaj ne preseneti in nas vrže med januarčiceuser posted image )!
Hm, to mi ta trenutek pade na misel,pa še bi se kaj našlo.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5168
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:50:34   
pina-1
vrtnica mi vas ne damo... pa tudi če boste po levi prehitevale boste vedno naše. jasno?user posted image

a ste ledle že kaj finega danes???
je kera kuhala joto?

ja pa kje ste vse čveke????

dolenjka ziher žabe oblači, ko danes letiiiii bliže namuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5169
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:53:34   
bamby
Februarka, lepo pozdravljena in dobrodošla med nami user posted image !!!

pina, da ne boš mislila, da se take stvari samo pri vas dogajajo user posted image . Tudi jaz jih dobim marsikdaj servirane. Sprva me fajn zabolijo, pol pa s časom pozabim in se mi juser posted image  in gre potem čisto lepo mimo. Ti povem, da se ne splača sekirat. Boš videla, še nocoj, če ne pa jutri bo prišel k teb joto kuhat user posted image . Boš pa tudi ti malo tekom dneva pozabila na vse skupaj. S tem hočem povedat, da bo manj bolelo.
Sicer pa lgavo pokonci punca, danes je petek!!! Folk rolaaaaaaaaaaa user posted image .
dolenjka, si že spokala, ali te še vse čaka. Itak res ne rabiš dosti. Kar imaš na sebi, pa še brez tistega boš v najkrajšem času user posted image .

Jaz se danes še vedno slabo počutim. Sem malo prej skor skupaj zlezla. Sem hitro spila 3 dcl čaja, da sem malo k sebi prišla. Sem padla na težo +4.8kg. Pa še testo za ocvirkovco in zeljševko delam, pa kljub temu,da ga naredim na stroj, mi je bilo odveč. Pa joto bom skuhala za kosilo, po nasvetu Katke, ki pravi, da ima polno vitaminov.
Popoldan naj bi še v LJ šli. Mormo nest DVD v popravilo, ki je še v garanciji, pa ne špila več user posted image , pa mož je rekel, da mora "nove čevlje" za avto kupit, ker ga bo treba kmalu preobut user posted image .

Jaz bi pa v torek morda res lahko prišla v LJ na srečanje. Dajte povedat kam, kdaj, kje... Morda bi bilo dobro nekam, kamor vsi poznamo. Moram priznat, da kakšnih zakotnih lokalov po LJ res ne poznam, pa tudi po LJ nisem ravno vešča.

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5170
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:55:45   
Februarka08
Najprej hvala za dobrodošlico, mi je kar malo dolgčas, če nimam nič za brat. Sem namreč doma v bolniškem staležu zaradi prekratkega materničnega vratu...user posted image Upam, da bo vse ok in da se konec februarja zibamouser posted image .
A mi lahko kera pomaga, kako se spremeni profil - da dodam kakšno slikico, podpis in podobno. Na nekem drugem forumu se mi zdi, da je vse to lažje, tukaj pauser posted image . No, ne vem, al pa sem blond.user posted image Hvala!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5171
   RE: Februarčice
26.10.2007 10:58:22   
Janey
Februarka najprej dobrodošla. Z nami ti ne bo dolgčas.
Zgoraj v desnem kotu imaš moja ringaraja. Tam izbereš moj profil in si tam naložiš sliko in narediš podpis. Upam da najdeš

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5172
   RE: Februarčice
26.10.2007 11:04:36   
pina-1
bamby saj vem... sej se bo pinca lepo ohladila, samo ne prekmalu. naj mu možgani malo delajo, da je mogoče šel predaleč. Sej ne rabim da se mi na kolena vrže v opravičilo, samo naj vidi, da je treba včasih do 10 štet....
ti si še vedno bolna? mia je to noč zopet kašljala kot zmaj. semji dala slezov sirup, pa se mi zdi da končno za nekaj pomaga... mene pa tuzdi grlo boli, da je veselje...

Jaz bom tudi kaj na žlico skuhala danes...Ali bom tisto mineštrico od suzi probala, ali bom pa kar fižolovo nardila...Bom vidla....

februarčica, greš v moj ringaraja in tam v moj profil pa popraviš in dodaš kar rabiš.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5173
   RE: Februarčice
26.10.2007 11:05:55   
Janey
Jaz grem pa danes na kebab...njami...

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5174
   RE: Februarčice
26.10.2007 11:10:32   
MetiLu
Pina, punce so ti poslale nekaj komentarjev, od mene še en velik user posted image   Mislim, da se je že vsaka izmed nas znašla v takšni situaciji, ampak sej veste moški so z marsa in ženske smo z venere. Kot je že zadnjič rekel mislim da Anandrej, moški ne obvladajo multitaskinga in ko bi radi z enim stavkom povedali vse svoje tegobe, na koncu izpade tako kot je bil včerajšnji samogovor tvojega user posted image  , ko v eni sapi vrže ven 100 in stvar, ki ga sicer vsakodnevno sploh ne moti...sej pol hitr ugotovijo, da so mal pretiraval pa se ne znajo opravičit, ker se je lažje delat kot da se ni nič zgodilo...

Čeprav moram jest mojga pohvalit, ker je včeraj popravil pipo v kuhinji, za kar sem ga sicer prosil že dva meseca, ampak se je vseeno končno sam lotil in mi zrihtal... Bo pa posledično seveda orodje še cel mesec romalo iz enega kota v drugega, preden ga bo odnesel nazaj v klet user posted image  in bom spet pizuser posted image  ...
Aja, pa naj omenim, da sva šla v BC po še zadnjih večjih nakupih (posteljica, banjica s stojalom, posodice, rjuhica, škarjice...) in je bil kar razpoložen user posted image  bi še kar kej kupil pa sem rekla, da toliko stvari pe res ne rabiva.

Zdele me je pa ful razveselila moja Petra (priča user posted image ), se mi je javila iz Pariza, danes leti domov in jutri končno en dolg čvek po enem mesecu. Jo pa res že precej pogrešam!!!

Po čem si bom zapomnila telih 6 mesecev:
- po brcikah user posted image , to je nepopisen občutek. Danes me je mali čez cel sestanek zjutraj tako brcal, da mi je kar trebuh skakal. Sem ga kar mal zakrila, ker mi je šlo že na smeh
- po raznih občutkih, tako zelo pozitivnih do strahu pred neznanim oz. naznajem
- po utrujenosti in slabostih v 3. mesecu
- seveda ne smem pozabit - POROKA user posted image
- po pozornosti okolice (doma, sorodstvo, v službi, pa ko me ljudje opazijo kje zunaj pa se mi nasmehnejo, tako kot sem se jest prej nosečnicam, men so bile ful všeč user posted image )
- po lepem rastočem bušiju
- po zelo dobrem apetitu 5. in 6. mesec
- po energiji zadnji mesec in nasploh po dobrem počutju brez kakšnih posebnih zdravstvenih težav - res lepa nosečnost
- po vlečenju diplome user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - sej jo bom dokončala, obljubim
- po šopingu za malega in seveda tudi zase, kar se pozna na računu user posted image
- ... še marsikaj bi lahko začela naštevat

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?