|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:59:47   
dolenjka
A je tema še odprta? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5126
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:00:48   
dolenjka
Aha, očitno še user posted image

Torej je tko, da nekaj nas je za, samo Ilchy sporoči s katerega dela okolice LJ si, da se organiziramo?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5127
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:06:45   
*Naja
Misar- tukaj še ena priseljena v Celjeuser posted image . S katerega konca pa si?

3 dni me ni...brala 2 uri, da sem prišla do konca....ve babe ste pa res od user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5128
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:12:56   
bamby
Jaz sem pa iz Idrije. Ampak ne mislim z metlo letet, ker me je strah user posted image user posted image user posted image user posted image  (saj veste duhci, pa buče, pa čarovnice....).

Ste že najdle lokacijo? Po moje bi bilo najboljše kje v okolici LJ. Upam, da za nekatere to ne bi bilo predaleč.

dolenjka, v vaš konec pa prihajam verjetno 1.11., še nisem sigurna, vendar skoraj ne verjamem, da bi se bilo čas kje dobit user posted image . Imamo natrpan dan.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5129
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:15:40   
dolenjka
Ja, 1.11. bo verjetno za vse kriza user posted image

A mama Pina bi prišla kam bližje LJ? Kaj pa Celjanke in okoličanke?

A ste mogoče za torek 30.10. popoldan? Da ne bojo družine trpele? user posted image
Dajte kak predlog no user posted image , ne samo jest pa po RR skakat user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5130
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:20:23   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Lara76

Misar- tukaj še ena priseljena v Celjeuser posted image . S katerega konca pa si?

3 dni me ni...brala 2 uri, da sem prišla do konca....ve babe ste pa res od user posted image user posted image user posted image .



sem na otoku...trubarjeva ulica...tam čist zraven savinje.Pa ti?

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5131
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:21:11   
misar
ljubljana bi bila za srečanje super...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5132
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:22:58   
dolenjka
No, kje ste pa ostale čveklje? LJ?

Jaz vem, zakaj bi misar LJ, zato da gre lahko brez dedca v šoping, ji je všeč ratal user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5133
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:29:31   
MetiLu
ja jest mam do LJ 6 min vožnje, tako da se čist strinjam user posted image  sam povejte točno lokacijo in uro, pa pridem

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5134
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:29:56   
misar
ej dolenjka pa še prav imaš...je brez dedca še bolj zabavno, mi ga vsaj prosit ni treba

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5135
   RE: Februarčice
25.10.2007 16:33:22   
dolenjka
Če ste za 30.10. sem tudi jaz, samo lokacijo je treba hudičevo pazit, ker je zadnji dan pred praznikom in bo štala na cesti. Mogoče mal ven iz "centra" ?

Hitro ideje na plan!!

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5136
   RE: Februarčice
25.10.2007 19:24:43   
Bajsa
Babe - čarovniceuser posted image - vi niste normalne! Sm bla zutri gor, pa sm mislna da mi nau treba spet cel cajt brat, pa vidm, da tipkate kot zmešane!!!
Ja jst sm tud za srečanje!! Drugač sem iz okolice KR. Sam mam en problem. Delam namreč do 16, pa bi bla za srečanje za mal kasenjšo uro. Bom pa tud ful ful vesela, če mi ena javi na ZS kdaj in kam. Pa če bi se kera z mano na sesalcu pelala jo z veseljem s sabo vzamemuser posted image user posted image user posted image  ne res brez heca, če je še kera, ki bi iz KR štartala jo kamot s sabo vzamem.
Javte mi! OK?
A zdej vidiš slikce itata?

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5137
   RE: Februarčice
25.10.2007 20:17:49   
ella79
Bajsa, jaz sem tudi iz okolice KR...
Žal v torek ne morem, sem že z babami brez trebuha zmenjena user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 5138
   RE: Februarčice
25.10.2007 21:01:15   
dolenjka
user posted image  user posted image  user posted image  Spet ni nobene da mi ji mal pojamrala user posted image  user posted image  user posted image  Ura je 21.00 jaz pa še nič spokan, sam lase sem si uspela umit, k sm tak gnoj user posted image  user posted image  user posted image
Kje je kaka da me mal brcne v ritko? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5139
   RE: Februarčice
25.10.2007 21:42:06   
ella79
dojenka hitr pokat user posted image user posted image no sej ne rabiš velik za kuhanje jote user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5140
   RE: Februarčice
25.10.2007 22:02:57   
dolenjka
Neki sestavin pa vseen - kake sexi nosečniške gate? user posted image  user posted image  user posted image

Je že spokan, k ste me tko zapostavle mi itak ni nč druzga ostal user posted image  user posted image  user posted image  Hvala user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5141
   RE: Februarčice
26.10.2007 7:39:38   
Suzi*
jutro.

najprej da prečekiram, če smo še kar odklenjene????

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5142
   RE: Februarčice
26.10.2007 7:45:11   
Suzi*
ooo, no zgleda, da so moderatorji na dopustu. user posted image

pri nas spet deževno temačno jutro. pa počutim se glih en tako približno. sem ful spala ampak sem še kar crknjena in brez energije. bi šla kar domov spat.

včeraj sem skuhala super kosilo: govejo domaču juhico z ribano kašo, pire, polpete (so super uspele po pininem receptu), grahovo-koruzno omakco in rdečo peso za zraven.
danes sem pa bolj na jogurtih navadnih, cornflakesu in sadju, popoldne bom pa samo kaj mlečnega skuhala al pa mogoče rižev narastek. zgleda da mi manjka mlečnega, ker se mi tako lušta. user posted image

kako kaj ostale??
jaz v torek žal ne bom mogla prit, ker ima moj že ful obveznosti...služba, zvečer pa vaje. nasploh bo med tednom bolj težko, ker moj pozno prihaja domov iz LJ.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5143
   RE: Februarčice
26.10.2007 8:13:24   
Lanchy
Ooooo...zmenek s trebuscicami....slisi se zanimivouser posted image . Jst bi bla tut zauser posted image

Punce, gre mogoce katera v materinsko solo 5.11. v porodnisnico? Sej se ni treba predhodno nic najavit, a ne? Mogoce katera ve? V reviji Nosecnost nic ne pise, da bi se bilo treba...

Jaz sem danes super spala, sem sla samo 1x na WC...JUHUHUuser posted image , se veliko takih noci si zelim!

Kako pa kaj ostale?
BTW, kako prilepim slikico v album?user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5144
   RE: Februarčice
26.10.2007 8:21:10   
ella79
Jaz bi še spala, spala... me je ponoči spet enepartrat krč v meča, pa sploh ne vem al se mi je potem že sanjal da me skoz grabi, al me je res. user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5145
   RE: Februarčice
26.10.2007 8:30:24   
vrtnica76
Dooobro jutro!
Kolk grdo vremeuser posted image .Fuj ta dež.
Sem vidla, da ste se že nekej okrog datuma pogovarjale.Jest imam sicer v torek popoldan pedikerko in bi s z veseljam pridružla po 18.uri.Kaj pa lokacijauser posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5146
   RE: Februarčice
26.10.2007 8:41:10   
MetiLu
user posted image   jutrooooo, jest komaj gledam, nič nisem spala dones...

Vreme je grozno. Jaz sem za srečanje na voljo vsak dan po peti uri.

Grem na kavo, da bom lahko oči odprla, pa še pol kej napišem.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5147
   RE: Februarčice
26.10.2007 8:48:52   
vrtnica76
Kje pa steuser posted image A ste zaspale?Jest sem skor.Sej je glih tapravi dan za touser posted image
Suzy, tut pri nas je danes v planu za kosilo rižev narastek.Za zraven pa še nevem-mogoče kakšna juhicauser posted image in kompotuser posted image

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5148
   RE: Februarčice
26.10.2007 8:51:36   
pina-1
dobro jutro...

no moje ni glih dobro, ker je bil včerajšnji popoldne živa KATASTROFA.
Bom prilimala kar sem eni prijateljici napisala na mail in se ob tem že pošteno zjokala, da ne pišem vsega še enkrqat, ker bojo zopet solze in tu na delovnem mestu to ni glih priporočljivo.

Evo:
 Včerajšnji dan je bil za se ubit..Najprej me mami kliče daje ostala v bolnici na čiščenju ( mena pa te zadeve) in sem ji morala vse stvari odnest gor, pa Mio na plesne...Ko pa pridem domov me še čaka porcija od mojga najdražjega... kako se za nič gospodinja, kako samo pred tv sedim in gledam moje nadaljevanke ( ki je samo ena za eno uro), da zakaj mi preurejamo hišo, ker itak je ena štala, da jaz samo po trgovinah hodim inzapravljam denar, ki ga on zasluži,... Skratka sem najslabša žena, mati in oh in sploh.... Ko mu pa povem, da pridem vsak dan pozno domov, ker se ukvarjam z najinim otrokom, mi zabrusi da je ni treba nikamor vozit. Ko mu rečem, naj ji gre on prebrat pravljico, da bi jaz ta čas kaj po hiši nardila, pa mi reče, da meni itak paše iz z njo spat in da on ob 20 ne rabi poslušat razbijanje s krožniki, ker je takrat šport.. Da uno eno uro, ki gledam telenovelo bi lahko vse to nardila... POl sem enostavno prenehala ker nisem mogla več... Sem pospravljala po hiši in čakala kdaj bo otroka spravu spat... Vmes sem se z vrati tako udarla v trebuh da sem skorajzvezde vidla, ampak itak nobenega ne briga.... Ob desetih ko sem vse končala se se stuširala in šele takrat sva šle z Mio spat. On je pa zaspal v dnevni. Sem ob polnoči šla na wc in sem to vidla..Sem samo klimo ugasnila in sem ga tam pustila...  Ne vem kdaj je prišu v posteljo. Vem samo da je prišu in se je stiskal, jaz pa nisem mela volje ne se stisnit, ne ga občutit..Sem ga prov odrivala od sebe...Ker če nisem dobra žena in mati in gospodinja, niti ****čica ne bom ( oprosti na izrazu). Danes zjutraj pa me ljubčka in boža. Ti povem, da me je kar streslo, ko mi je dal ljubčka za dobro jutro... sem se nardila da spim... NE vem ,če je tako prav, ampak sem full prizadeta in tako lahko ne bom šla skozi to... Ima prav, da nimamo vse pospravljeno in da je dostikrat razmetano, ampak smo 3 in nihče ne pospravlja za sabo.. Za vsemi tremi kar pospravim pospravij jaz... In tudi kadar je vse tipi topi ni nikoli ene pohvale z njegove strani..Graje so pa hitro na jedilniku... Dane po službi grem domov, skuhat kosilo in pospravljat. Mi je naroču, da naj grem po radensko ampak tega filma ne bo vidu... Naj gre v trgovino in naj zapravlja nejgov denar... ( sem mu samo omenila da ma 300€ aktive, pa samo tanka avte, pa mij e zabrusu da on mene ne kontrolira kolko porabim..ma niti za položnice ne ve kolko porabimo..Njegov dogovor; sej veš kolko porabimo za poloćnice in kolko pol lahko porabiš v trgovini. Na koncu meseca mi ne joči da smo v ****u z denarjem) Lahko na to sploh kaj odgovoriš?????  Sedim za mizo in tulim kot zverina in si mislim, kaj je meni tega treba....  In končno se zopet ne veselim vikenda!!!!! Evo tolko od vaše pine... No mogoče se še sestavim skupaj do konca delovnika. Seveda računam na vašo pomoč. Rabom dobro voljo.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5149
   RE: Februarčice
26.10.2007 9:10:38   
lillchy123
Oh pina, jst bi kar user posted image  s tabo... Tile naši deci se včasih res obnašajo kot majhni otroci in hitro v jezi kaj preveč povejo. in  sploh ne razmišljajo, kako bo to vplivalo na nas ( da ima vse zdaj ko smo user posted image  še 100x večji učinek itak ne dojamejo). ma ne razmišljajo za 5 sek naprej. in butare kakršne znajo bit, pol vejo, da so  zajuser posted image , pa ne vejo, kako naj se opravičijo, popravijo... Pol pa se pa tiškajo, ker druzga itak ne znajo. Ma se res obnašajo včasih ko eni vesoljci. A veš kva je pa najbolj grozn? To, da komaj čakam najinega sinčka, pa vem, da ne glede na to, kako dobro ga bomo vzgajali, še vedno bo ko bo odrasel (oz. bo en velik otrok) v njemu malo vesoljca...
jaz si vzamem malo časa, da se pomirim, potem pa se z njim pogovorim.
kdaj se dobimo, dajih mal prešinfamo?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  204 205 [206] 207 208   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?