|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:02:56   
dolenjka
Meti a si ti blond? user posted image  user posted image  user posted image

HALOWEEN je v sredo, tko da avta ne boš rabila user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5101
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:04:47   
Suzi*
hahaha....ja, same cuprence ste tle gor, ja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5102
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:05:31   
dolenjka
Ja kaj sem zdej jaz kriva? A je čudn da mam 20 prstov user posted image  Je rekla, da si vseh 11 obliže user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5103
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:06:24   
dolenjka
Uf Suzi je pa neki fina, pa nima metle user posted image  Verjetn se na Vorwerku prevaža? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5104
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:09:38   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Uf Suzi je pa neki fina, pa nima metle user posted image  Verjetn se na Vorwerku prevaža? user posted image  user posted image  user posted image


jaz mam sesalc!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5105
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:09:51   
misar
dolenjka sam hecala sem se...zakaj pa bi mogla napisat 20? jaz si jih pač lahko 11 (kao) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5106
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:10:52   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: misar

dolenjka sam hecala sem se...zakaj pa bi mogla napisat 20? jaz si jih pač lahko 11 (kao) user posted image user posted image user posted image


...sam ne vem kaj si ti misliš pod tistega 11-ega!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5107
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:11:45   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: misar

dolenjka sam hecala sem se...zakaj pa bi mogla napisat 20? jaz si jih pač lahko 11 (kao)


...sam ne vem kaj si ti misliš pod tistega 11-ega!!


To se tut jaz sprašujem user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5108
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:12:27   
misar
ja o tem bi lahko zdaj celo filozofsko debato usekala, sam sem se pa v resnici sam hecalla...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5109
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:12:49   
misar
juhej sem dobila še eno zvezdico..pa če jaz nisem facauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5110
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:15:25   
pina-1
ej dolenjka dej z B eno poceni metlo za suzi prinesi, da ne bo tako nobeluser posted image user posted image user posted image user posted image

jah 11- prst je tisti s katerim joto mešauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5111
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:16:29   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

ej dolenjka dej z B eno poceni metlo za suzi prinesi, da ne bo tako nobeluser posted image user posted image user posted image user posted image

jah 11- prst je tisti s katerim joto mešauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
točno tako pina!!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5112
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:22:19   
dolenjka
Ji bom kar mojo posodla, sej če si jutr za domov novo kupim, se bo do LJ glih fajn znucala user posted image  user posted image  user posted image

OK, a se bomo vidle al ne? Ve ste res modelke user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5113
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:22:30   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

ej dolenjka dej z B eno poceni metlo za suzi prinesi, da ne bo tako nobeluser posted image user posted image user posted image user posted image

jah 11- prst je tisti s katerim joto mešauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
točno tako pina!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  niste resne user posted image user posted image

ja pa sem res mal blond, sej sem tud za joto rabila en teden da sem pogruntala o čem sploh govorite user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5114
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:22:35   
pina-1
čaki pol pa nardimo kar metla parti pa se nekje med zemljo in zrakom dobimo...samo pol pa naj vsaka ke s sabo prinese za jestuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5115
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:23:41   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707


IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

ej dolenjka dej z B eno poceni metlo za suzi prinesi, da ne bo tako nobeluser posted image user posted image user posted image user posted image

jah 11- prst je tisti s katerim joto mešauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
točno tako pina!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  niste resne user posted image user posted image

ja pa sem res mal blond, sej sem tud za joto rabila en teden da sem pogruntala o čem sploh govorite user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5116
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:24:59   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

čaki pol pa nardimo kar metla parti pa se nekje med zemljo in zrakom dobimo...samo pol pa naj vsaka ke s sabo prinese za jestuser posted image user posted image user posted image

med zemljo in zrakom se dobimo??? kje? v vakumu???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5117
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:27:49   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

čaki pol pa nardimo kar metla parti pa se nekje med zemljo in zrakom dobimo...samo pol pa naj vsaka ke s sabo prinese za jest

med zemljo in zrakom se dobimo??? kje? v vakumu???


Tale bo pa težka user posted image  user posted image  user posted image

In zakaj spet hrana? A še na srečanju se bomo basale al kva? Pa vam ne bo nič nerodn?  Men ne bo, ker mam nov pončo, tko da kar se mene tiče z veseljem še kej pojem  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5118
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:31:23   
pina-1
ha ha ha.... ti maš pončo..me pa se bomo jote najedle in bomo šik, ker bodo šle vse kalorije.

babe uživajte ..jaz grem domov..vidim da je modreatorka on line in verjetno bomo pristale pod ključem..no ja sej rešitev smo že našle ne.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5119
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:32:07   
lillchy123
Ojla user posted image !

čist ste nore, jst vam sploh ne sledim več!!! user posted image user posted image   Skratka, če bo kakšno srečanje, sm jst za, ampak PLLLLLLLIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZ nej bo ena tko prijazna, pa mi pošlje na ZS kdaj in kje. Ker če temo zaklenijo, pol ne bom vedla user posted image user posted image  Berem pa tud vsako peto stran, ker več ne znese.. pa fulllll vas pogrešam pa fullllll bi vas rada vidla.
uživajte na sončku!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5120
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:42:39   
katka37
Şuzi, jaz dam še v polpete malo kruha, ki sem ga prej namočila v vodo ali mleko, da gre lepo narazen. Polpete pa potem pečem kar zgoraj na štedilniku.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5121
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:46:20   
katka37
Pina, super vic, torej če kdaj najdem kaj takega na tabli- ne smem drgnit.user posted image

Janey, si že kaj umirjena bolj?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5122
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:47:03   
vrtnica76
Se bomo dobile kr na metlahuser posted image !

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5123
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:53:24   
katka37
[link=http://www.incredimail.com/index.asp?lang=9&version=5673132&setup_id=7&aff_id=102275&addon=IncrediMail&id=95202&guid=67D3632C-751F-40F8-A857-ADFCC21C7416][/link] Evo mene, se že počasi odpravljam na poti, ne smem prehitro leteti, ker sem v bolniški.user posted image

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5124
   RE: Februarčice
25.10.2007 15:54:14   
katka37
Eh, pa se moja čarovnica na metli ne vidiuser posted image .

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?