|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:11:22   
misar
pina-1 a pri vas še kar štalite? se zadeve niso umirile? kam pa vodi ta vojna??

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5376
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:13:55   
Suzi*
ok, zdejmi pa nič ni jasno......prej mi je javilo, da je tema zablokirana.......pa sem že novo odprla. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5377
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:15:35   
pina-1
misar ne vem kam top pelje...verjetno v kakšno katastrofo...

suzi meni ni javlo da je tema blokiranauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5378
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:19:27   
Suzi*
user posted image user posted image user posted image  čudno- - - no, imamo pa že pripravljeno nadaljevanje, ko bo treba. user posted image

Pina, ne mi o katastrofi. Saj veš kako je blo pred kratkim pri meni. Ni vse tako temno kot je videti!!!!!!

a BO KATERA DALA KAKŠNO IDEJO ZA KUHAT AL VSE RAČUNATE, DA BOSTE (ups) v kratohvilu vse pojedle, pol pa še v slaščičarni???? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5379
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:21:26   
Janey
Jaz grem danes v hofer po nabavo...pa se bo tam nekaj našlo za v lonec, ampak zdaj se mi pa niti sanja ne kaj. Upam, da bom uspela vse narest..ker grem prej iz sluzbe. Nobenga več ni tukaj. Mislim da smo še 2 al 3 na firmi. Jaz morm pa do 1ih zdržat, ker mam že taki minus ur. Kaj naj delaaam do 1ih????aaaaa

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5380
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:22:04   
ella79
a BO KATERA DALA KAKŠNO IDEJO ZA KUHAT AL VSE RAČUNATE, DA BOSTE (ups) v kratohvilu vse pojedle, pol pa še v slaščičarni????

Ja danes zato ne bomo nič kuhali, razen če jota pade za večerjo user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5381
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:23:30   
ella79
Kaj naj delaaam do 1ih????aaaaa

Kaj naj delam do ŠTIRIH???? user posted image
Danes se pa ura res nikamor ne prestavi, delovna vnema pa tudi na minimumu.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5382
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:23:56   
pina-1
janey čvekaj na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . jaz danes še nič pametnega nisem nardila.. samo tu gor visim in čakam uro za domovuser posted image user posted image user posted image user posted image

suzika se tolažim da je pri tebi zdej vse medeno in da to tudi mene čakauser posted image user posted image user posted image  ( sanja svinja kukuruzuser posted image ).

a v lonec. no pri nas je že kuhana puranja obara z domačimi trganci, pa nekaj purana pečenega je še v hladilniku če bi kdo pogrešal meso.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5383
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:25:33   
polonca78
ma sej, jst sem iz sebe predvsem zato, ker bom morala delat kompromise. rada bi imela vse. user posted image ne samo, da ima vse za od novorojenčka naprej (košaro, lupinico,...) in je pravih dimenzij tj. gre v prtljažnik ne da snemam kolesa (ker če se sprijaznem s tem, da bom snemala kolo, gre vsak trikolesnik v prtljažnik), mora mi biti tudi lep. lepi so mi:  chicco (S3 ali štirikolesnik), bugaboo in pogojno quinny (speedi ali buzz). zato se sedaj razvajena kot sem, mečem po tleh in cepetam z nogami. user posted image user posted image user posted image drugače pa so mi že svetovale prodajalke pliko in primetta, ki gresta tudi v najmanjše avtomobile, ampak mi pa res nista všeč. user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5384
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:25:51   
Janey
Jaz mam delovno vnemo, samo nimam delauser posted image
Če sem sama tu doli med ekonomisti. In ni nič...niti enga računa...NIČuser posted image

Sem že zaigrala 5 pasjans, 5 pasjans pajek, nekih 10 on-line iger, pa še kr nikamor ne gre čas. Mi je žal, da nisem knjige prinesla. Pa sem mislila...eh

Samo čvekajmo..pa bouser posted image

Mi2 sma ugotovila, da mogoče nočema Lana...in smo spet na začetku..jovo na novo..user posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5385
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:25:58   
srečka nosečka
SUZI - jaz tudi ne bom nič kuhala, ker se popoldan sama doma. Dragi pride šele ob 20.00 in takrat ga pa presenetim s skutinimi palačinkami in cimetom. Postreženo direkt iz pečice. user posted image


(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5386
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:28:19   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: polonca78

ma sej, jst sem iz sebe predvsem zato, ker bom morala delat kompromise. rada bi imela vse. user posted image ne samo, da ima vse za od novorojenčka naprej (košaro, lupinico,...) in je pravih dimenzij tj. gre v prtljažnik ne da snemam kolesa (ker če se sprijaznem s tem, da bom snemala kolo, gre vsak trikolesnik v prtljažnik), mora mi biti tudi lep. lepi so mi:  chicco (S3 ali štirikolesnik), bugaboo in pogojno quinny (speedi ali buzz). zato se sedaj razvajena kot sem, mečem po tleh in cepetam z nogami. user posted image user posted image user posted image drugače pa so mi že svetovale prodajalke pliko in primetta, ki gresta tudi v najmanjše avtomobile, ampak mi pa res nista všeč. user posted image



Polonca mi2 mama tut maliga avteja (getza)..v kuferam ne dobim niti malo večjega kufrauser posted image
Pa bom že nekak pelala vozek ki ga hočem met in PIKA!!! Pa če bom pol zicov podrla...samo da bo šla jajčka na en zic, ostalo pa lahko podrem...Hočem samo en vozek in PIKA!user posted image  Če ne bomo pa avto menjali...novo za starouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 5387
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:29:13   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

janey čvekaj na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . jaz danes še nič pametnega nisem nardila.. samo tu gor visim in čakam uro za domovuser posted image user posted image user posted image user posted image




Sej to tudi delam, ampak tudi tu ni kake formule za pospešitev časa. user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5388
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:31:13   
srečka nosečka
meni se tudi danes tako vleče - najraje bi šla user posted image

še tisto kar imam za naredit se mi ne da.


polonca- jaz gledam na voziček tako, da je to res stvar, ki jo bomo drajsali kar lep čas. Hotela sem in imam takšnega, ki mi je všeč. Pa vrag, če je težek in v prtlažniku zavzame veliko prostora.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5389
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:31:35   
ella79
Sem že zaigrala 5 pasjans, 5 pasjans pajek, nekih 10 on-line iger, pa še kr nikamor ne gre čas.

tole mam jaz vedno na rezervi... če ni dela al pa delovne vneme...
http://www1.asiagames.com/

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5390
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:38:53   
MetiLu
Jest sem se zmenila, grem s sodelavko na malco, tukaj čez cesto imamo eno gostilnico, grem pa na segedin. Danes ne kuham sploh, če bom pa lačna si bom pa v kratochwillu kej privoščila user posted image

Ura res ne gre nikamor. Jest sem bila še kar pridna in sem že skoraj vse podelala za dones. Tukaj moram pa itak še do pol petih viset, tako, da sem si cosmota prinesla user posted image

Suzi, pa skuhaj kakšno pašto nahitro, jaz predlagam peresnike s pršutkom in sladko smetano user posted image  al pa naredi piščančje zrezke v smetanovi omaki, pa pire krompir, pa zeljnato solatko... mmmmmmmm, to bi jest zdele jedla. Bom nehala predlagat, ker mi slina kaplja po tipkovnici user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5391
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:43:10   
polonca78
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: polonca78

ma sej, jst sem iz sebe predvsem zato, ker bom morala delat kompromise. rada bi imela vse. user posted image ne samo, da ima vse za od novorojenčka naprej (košaro, lupinico,...) in je pravih dimenzij tj. gre v prtljažnik ne da snemam kolesa (ker če se sprijaznem s tem, da bom snemala kolo, gre vsak trikolesnik v prtljažnik), mora mi biti tudi lep. lepi so mi:  chicco (S3 ali štirikolesnik), bugaboo in pogojno quinny (speedi ali buzz). zato se sedaj razvajena kot sem, mečem po tleh in cepetam z nogami. user posted image user posted image user posted image drugače pa so mi že svetovale prodajalke pliko in primetta, ki gresta tudi v najmanjše avtomobile, ampak mi pa res nista všeč. user posted image



Polonca mi2 mama tut maliga avteja (getza)..v kuferam ne dobim niti malo večjega kufrauser posted image
Pa bom že nekak pelala vozek ki ga hočem met in PIKA!!! Pa če bom pol zicov podrla...samo da bo šla jajčka na en zic, ostalo pa lahko podrem...Hočem samo en vozek in PIKA!user posted image  Če ne bomo pa avto menjali...novo za starouser posted image user posted image user posted image


hehehehe, potem vidim da nisem edina, ki tako razmišlja. user posted image user posted image user posted image midva imava polota in mercedes A in oba sta ravno toliko velika, da če bi bila pametna in preudarna (kar seveda nisem), bi dobila dober (dober, ampak ne lep) voziček, ki bi šel v prtljažnik brez velikih problemov in še kaj prostora bi ostalo. tako bova pa imela chiccota, kjer bom vsakič imela svinjske roke, ko bom odmontirala kolešček, prtljažnik bo pa tudi čisto poln. sicer je pa tako: širina zadnje osi vozička skupaj z kolesi je 60cm in točno toliko je tudi globina prtljažnika. sej potem gre notr, a ne? user posted image revež dragi je že pristal, da greva po službi takoj v chiccota, da jst to v miru še enkrat vse premerim, drugače mu bom cele praznike skakala po glavi. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5392
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:43:37   
misar
no kar nehajte o hrani, ker ne morem dočakat, da bo končno 12 ura...jaz pa danes jem ričet s prekajenim mesomuser posted image user posted image user posted image . tu v službi nam tako dobr kuhajo, ne vem kako bo to, ko bom na porodniškem user posted image user posted image , bom dragemu naročila, da s kanglico kosilo domov še zame nosi user posted image user posted image user posted image

pina-1, pa kdo pri vas pa še kar vojno fura. ti al dragec? ne verjamem v katastrofe, če se dva vsedeta in konstruktivno pogovorita. včasih ne rata iz prve, ampak je treba poskušat, pa mal ego na off dat. je pa lahko drugim pamet solit, priznam.


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5393
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:44:28   
pina-1
punce sej samo še malo delamo pa bomo domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in to najmanj eno letouser posted image user posted image user posted image

komaj čakam.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5394
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:47:52   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: misar

pina-1, pa kdo pri vas pa še kar vojno fura. ti al dragec? ne verjamem v katastrofe, če se dva vsedeta in konstruktivno pogovorita. včasih ne rata iz prve, ampak je treba poskušat, pa mal ego na off dat. je pa lahko drugim pamet solit, priznam.


to je dobro vprašanje... po moje sedaj jaz malo iz ofenzive napadam oz. serviram kar si je dragec skuhal... Sej on bi rad premirje vem, samo jaz bi pa rada da dojame da me je prizadel in da ne bom šla tako zlahka čez to... Kateri bo potegnil takratko nimam pojma- verjetno jaz, čeprav nebi rada...user posted image

konstruktivne rešitve pa so pri nas bolj težko dosegljive, ker vsak tera svoje... Ego od mojga je pa tako velik, da ga niti s tankom ne spravim na trdna tla.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5395
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:48:07   
Suzi*
pina, hočeš rečt, da bomo doma preživele kar dve praznovanji novega leta??!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5396
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:48:15   
Janey
uuu ella hvalauser posted image

Jaz sem še bolj nova  v tem. Ampak danes pa je res potrebno. Mater je sitno. Pa še zdaj sem zvedela, da mam 130 eur za plačat za servis....joj...kaj delajo na servisih????
Ki jih te naj vzamem konc mesca. Plača pa komaj 8.11user posted image
Bo mama založilauser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5397
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:49:15   
Februarka08
Pri meni bo danes jotauser posted image . Ampak v krožniku... user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5398
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:53:12   
anandrej
bamby, moja draga ima malo povišan cuker, a ni panike. Tam niso dal izvidov, ker pošljejo na dom in bova potem videla koliko točno je to "malo". Zaenkrat samo malo pri hrani pazi. Sicer sem pa jaz že vseskozi vedel, da je bolj sladka user posted image .

Midva sva tudi najprej gledala trikolesnike in potem sva ugotovila, da mogoče le niso najbolj praktični. Meni se najbolj dopadejo tipa peg perego pliko al kaj so, preprosto, ker se mi zdijo najbolj praktični (teža, zložljivost, prilagodljivost etc.). Samo moja draga mislim, da ni najbolj navdušena user posted image . Konkretno pa mislim, da se bova po praznikih odločila, ker mogoče greva malo na "ogled" k sestrični, ki nama ponuja en voziček za novorojenčka samo nimam pojma kakšen. Tak da bova najbrž na začetku tega ponucala pol pa kupila kako "lažjo" varianto.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5399
   RE: Februarčice
30.10.2007 11:53:49   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

pina, hočeš rečt, da bomo doma preživele kar dve praznovanji novega leta??!! user posted image user posted image user posted image


ja suzi ja.. a se zavedate da nehamo delat leta 2007, pridemo v službo pa 2009!!! Bomo dve leti domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ( če samo letnice gledamo)

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  214 215 [216] 217 218   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?