|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  222 223 [224] 225 226   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:08:47   
ella79
ej pina, sem se ravno spomnila...
v torek k smo se dobile z user posted image ... grem jaz prej še na wc, pa sej veš, kar vsako pogledaš če ma kej trebuščka.. pa ena za mano v vrsti, nosečka, pa eno punčko ma zravn, pa mala reče, lej mami, Mia je v ogledalu. Sem si rekla tole je pa sigurno naša pina. user posted image Sam sva potem z bamby ugotovili, da se ti sploh nisi pofočkala, da prideš user posted image
Še dobr, da je nisem kej ogovorila...

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5576
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:20:01   
pina-1
ella user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo mene in Mio bi se slišalo na sto km... ker sva obe glasni..ninič tihouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5577
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:35:33   
srečka nosečka
ella in ostale - vsaka čast za tako dobre sodelavce. Jaz imam samo enega pa je ta hujši kot 100 bab.
Ne samo da je čveka, zeo rad še aj doda (beri laže kot hudič) in on je najboljši, pa njegovi so najpametnejši, pa on vse pozna, pa vsak je njegov družinski prijatelj,  user posted image user posted image user posted image .





(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5578
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:46:21   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

meti -  moj je ravno v takšni službi kot tvoj, user posted image .

sorry mi je vejica zmanjkala. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem se prov nasmejala zdele, sej sploh nisem opazila user posted image

Ja, čevapčiči imajo res 10 cm, so ful veliki, pa ful dobri user posted image

Suzi, ne vem še kakšne so v pasu, imam pa že ene doma in jih spredaj nazaj zaviham in jih nosim pod trebuhom, pa me nič ne tiščijo, tako kot navadne žabe. Čez pa oblečem dolg pulover, pa je ful fajn. Sem pa za vsak slučaj naročila eno št. večje, da bodo bolj komot.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5579
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:57:29   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

ella in ostale - vsaka čast za tako dobre sodelavce. Jaz imam samo enega pa je ta hujši kot 100 bab.
Ne samo da je čveka, zeo rad še aj doda (beri laže kot hudič) in on je najboljši, pa njegovi so najpametnejši, pa on vse pozna, pa vsak je njegov družinski prijatelj,  user posted image user posted image user posted image .



Jaz moram tud pohvalit svoje sodelavce in sodelavke. Srečka nosečka, men bi se utrgal, če bi mogla enga tazga nakladača cele dneve poslušat...
A je tvoj tud policaj, ne? Jest mislim,da s očetovskim dopustom februarja ne bo problema, samo rednega dopusta pred julijem ne bodo mogli koristit user posted image
Ella, jest sem pa na dolenjko naletela že med policami v Leclercu, pa sem rekla, aha, tale bo ziher ena od februark user posted image  pa sem imela kar prov user posted image  Drugač je bilo pa prov fajn v družbi trebuhov sedet in klepetat user posted image

Glede čevapčičov mi je pa že žal, ker zdej tok smrdim, da me je še sodelavka zavohala, sem se šla s parfumom polit, zdej je pa še slabš user posted image user posted image user posted image  Pa mal mam slabo vest, se mi zdi da spet premalo sadja in zelenjave pojem user posted image  bom šla po eno porcijo ananaska v špar user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5580
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:03:19   
srečka nosečka
meti - saj se tudi meni trga, ampak prihranim na malici - me on non stop pita. user posted image
Sicer pa se vsega navadiš.
Upam, da res najina user posted image  ne bosta imela težav z dopustom. Ker meni bi bilo hudo žal, če ne bi izkoritili teh začetnih dni skupaj. Se mi zdi to tako fino obdobje. user posted image


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5581
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:04:09   
ella79
Glede čevapčičov mi je pa že žal, ker zdej tok smrdim, da me je še sodelavka zavohala

a si pozabila dopisat, da si čebulo zravn jedla user posted image user posted image
Men je blo prav smešno po Leclerku hodt, pa vsako v trebuh gledat. user posted image Kar naenkrat polno user posted image okrog, pa ni bila nobena prava user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5582
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:12:49   
Bajsa
Zgleda, da bo imela policija pomankanje delovne sile februarja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Moj bo tud upam da lahko kak dan doma, da se bomo navadli en na drugega. Se bo mogu komandir kar znajdet, ker ga bom kar zaklenila za ene 14 dni, da naju bo z user posted image  mal crkljal user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5583
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:14:39   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

Glede čevapčičov mi je pa že žal, ker zdej tok smrdim, da me je še sodelavka zavohala

a si pozabila dopisat, da si čebulo zravn jedla user posted image user posted image
Men je blo prav smešno po Leclerku hodt, pa vsako v trebuh gledat. user posted image Kar naenkrat polno user posted image okrog, pa ni bila nobena prava user posted image



Ne, ne, nisem jedla čebule, cunje mi smrdijo, ker je cela gostilna prepojena s tem žarom, na katerem pečejo... user posted image

Srečka nosečka, moj je reku, da bo šel na bolniško če bo treba, da tistih 15 dni v vsakem primeru koristi! Sicer je zelo priden in vesten policaj (user posted image -da ne bodo kakšne polemike), samo takrat pa ne dvomim da bo doma pri men user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5584
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:17:06   
srečka nosečka
Srečka nosečka, moj je reku, da bo šel na bolniško če bo treba, da tistih 15 dni v vsakem primeru koristi! Sicer je zelo priden in vesten policaj ( -da ne bodo kakšne polemike), samo takrat pa ne dvomim da bo doma pri men
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707


tudi moj tako pravi - user posted image


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5585
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:20:10   
ella79
Men je tudi groza, k po kuhinji potem smrdiš. K si k en pečen čevapčič al pa krompirček user posted image
Kaj mate vse policaje? user posted image To bomo februarja dirkal ... v porodnišnico user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5586
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:22:53   
bamby
Saj je pol februark policaje poženila user posted image user posted image user posted image . Se hecam! Upam,da boste uskladili očetovske in letne dopuste. Malo bo treba naše štruce pa tudi na morje peljat, drgač bojo skoz bolni user posted image .
pina, tvoja Mia ni edina, ki je hišni škodljivec. Tim je pa hotel zjutraj imeti štampiljke, da jih bo odtiskal na papir. Namesto na papirju so bile po vseh rokah in po celi pižami user posted image user posted image . Ne vem, kdo jo bo opral. Roke sem mu s krtačo drgnila, pa mu barva ni šla dol. Tudi meni vsake toliko odkriva streho nad glavo user posted image user posted image user posted image .

Sem skoraj pozabila, da se popoldan gorenjke dobite na srečanju user posted image . Dajte se lepo imet in fajn klepetajte. Me smo se res imele fajn, čeprav smo se osebno šele spoznale user posted image . A pol boste jedle segedin user posted image user posted image user posted image ??!!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 5587
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:28:14   
ella79
Sem skoraj pozabila, da se popoldan gorenjke dobite na srečanju . Dajte se lepo imet in fajn klepetajte. Me smo se res imele fajn, čeprav smo se osebno šele spoznale . A pol boste jedle segedin ??!!

Kaj pa vem user posted image mislim, da nas bo še manj kot v LJ. A pride še katera?

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5588
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:32:47   
MetiLu
Mene žal ne bo, se grem crkljat domov user posted image

Bom pa lihkar popuser posted image , nikakor mi ne uspe zamenjat prikazne slike. Ko jo probam naložit, mi napiše slika upešno prenešena, potem grem pa pogledat na forum, pa je še vedno tastara gor user posted image  kakšna ideja?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5589
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:38:14   
ella79
OK, meti sprejmemo tvoje opravičilo. Vidva se lepo pocrklajta, da nadoknadita te dva dneva.user posted image
Mogoče bi pomagal, če bi manj piuser posted image   zravn. user posted image Pri meni to vedno pomaga, 3x globoko vdihni...
Joj, kdaj bo štiri ura? Dost mam za danes.


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5590
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:39:04   
ella79
Meti vidm, da je pomagal user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5591
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:40:15   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

OK, meti sprejmemo tvoje opravičilo. Vidva se lepo pocrklajta, da nadoknadita te dva dneva.user posted image
Mogoče bi pomagal, če bi manj piuser posted image   zravn. user posted image Pri meni to vedno pomaga, 3x globoko vdihni...
Joj, kdaj bo štiri ura? Dost mam za danes.



ej, maš prov user posted image  sej zdej je pa ratal, samo z drugo slikco, bom še neki probala...
Ura bo dones kar hitro 4, boš vidla. Tolk k se mi je pa v torek vleklo, se mi pa letos še ni, se mi je že čist mešal tle u pisarni....

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5592
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:40:34   
bamby
Ella, mene prav gotovo ne bo. Če se me spomniš, kakšna sem bila v torek na srečanju ti lahko povem, da nisem skor nič boljša user posted image . Mož pa tudi poležava na kavču in pravi,da se zelo slabo počuti user posted image . Danes si je šel vsaj Coldrexe in Angal kupit. Smo imeli namen iti popoldan še na grobove sveče prižgat, ki jih še nismo uspeli obiskati, pa ne bo nič, bomo raje doma, da se malo pocajtamo.

Ve se pa lepo imejte, pa mal raportirajte, kako je bilo user posted image .

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5593
   RE: Februarčice
2.11.2007 14:46:11   
ella79
Meti, zdej maš že druga sliko danes user posted image obvladaš ti to
ja ja sej mi je bamby čist jasno, da če še vedno nisi nič bolje.. no pa KR tudi ni ravno blizu zate.
Bomo pa reportirale kaj bomo čvekale. Dnevni red:
- nosečnost
- trebuški
- otročki
- hrana
- kilogami....user posted image user posted image


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5594
   RE: Februarčice
2.11.2007 15:26:09   
bamby
ella KR je zame približno isto oddaljen kot LJ, zato tu ne vidim nobenega problema. Poznam ga pa res precej manj kot LJ, pa še ta mi ni ravno preveč domača user posted image .

meti, tebi se je s temi avataji danes čisto strgalo user posted image . Ta je že vsaj tretji, če nisem vmes kakšnega zamudila, če štejem še prvega zraven user posted image . Pojdi se domov crkljat!!! Mož čaka! Pripravljen za akcijo user posted image !

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5595
   RE: Februarčice
2.11.2007 15:27:04   
srečka nosečka
še dobre pol urce, pa konec službe user posted image

a ostale pa ste že vse pobegnile?

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5596
   RE: Februarčice
2.11.2007 15:37:02   
MetiLu
Bamby, mal dolgčas preganjam user posted image  ker moram tukaj bit še eno celo urco. Sej bo hitro minil. Čakam, da se šefi spokajo, da grem lahko čez cesto v špar po tisti ananas, se mi tok lušta neki sočnega zdele user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5597
   RE: Februarčice
2.11.2007 15:38:16   
ella79
meti, a ti se že za veseli december ogrevaš? user posted image
aja bamby, jaz sem mela avtomatsko v glavi, da morš ti na LJ jt, če želiš do KR pridt. user posted image
Tako user posted image . Dost za danes, grem še v trgovino, pa potem počasi do KR na čvek z souser posted image .

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5598
   RE: Februarčice
2.11.2007 15:40:49   
Februarka08
Ella, a bova potem kar same čvekale? user posted image No ja, jih bo pa nasledjič več. Še vedno upam, da še katera pride... Sem pa že tudi jaz mislila, da bom mogla doma ustat - me je tako bolel spodnji del trebuha da sploh nisem vedla komu naj pripišem...user posted image No, po kosilu je sedaj bolje, tako da pridem. user posted image
Se vidimo, potem pa poročamo.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5599
   RE: Februarčice
2.11.2007 20:57:57   
Februarka08
No, evo mene iz čveka. Navsezadnje smo bile 4 user posted image in je bilo prav fino, kajne punce? Smo se dobro načvekale, ko smo pa odšle, sem imela pa še vedno kup vprašanj, tako da bo treba ponovituser posted image .
Se jutri kaj beremo, jest grem v vodoravno lego - sem prav lepo sita... Ja, nisem mogla it takoj domovuser posted image , sm mogla še neki v bušija spravt (kot da ni že dost notuser posted image ).
Pa-pa


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  222 223 [224] 225 226   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  222 223 [224] 225 226   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?