|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:15:25   
katka37
Suzi, oprosti!
user posted image Tudi tebi naj čimprej mine današnji dan v službi. Pa vsem ostalim, ki danes morate delati.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5526
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:16:36   
Suzi*
Katka, user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5527
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:18:31   
katka37
Punce, dovolj o kilah, če tam tako piše, potem bo držalo in pika. Zakaj bi se me zdaj sekirale, saj so oni tako napisali.So nam torej predpisali.
user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5528
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:21:27   
Februarka08
Pozdravček še iz moje strani.
Sem zajtrkovala mlečni riž in mi je tako slabouser posted image , sploh ne vem zakaj. Pol sem pa še na vago stopila in mi je ratal še bolj. Joj, ne mi rečt, da se tisto tahudo obdobje z pridobivanji kg šele začne?! Danes sem nastopila 24. teden, tako da drviva že proti 25. Jupi!user posted image Naj čimhitrejše mine, ker komaj že čakam da imam štručko v rokah.
Sicer pa poznam občutke, da te je vedno bolj strah - tudi jaz poslušam vse žive zgodbe in komplikacije, samo potem ženske sploh ne bi hotle več zanosit, je tako? Pozitivne mormo bit, pa bo.
Sem pa občutila, da moje dete zadnje dni bolj malo brca. Sicer ko brcne, brcne, ampak včasih je to ful dolg trajalo, zdej pa pakrkrat potrka in je to to. Naj bi me kaj skrbelo? user posted image Upam, da ne. Verjetno je tako obrnjena/a ali pa že prostora zmanjkuje. Ne vem, s tem se tolažim.
No, zdej morm it pa kej narest, se kaj beremo. Danes vas je že več tukaj gor.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5529
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:41:47   
*Naja
Danes nas pa spet greje sončekuser posted image ...

Pina- Glede Angelcare sem se jst že odločila, da ga bom kupila. Sicer kar tisto varijanto, ki sam dihanje kontrolira, ker živimo v stanovanju, pa se mi zdi, da bo čist dost. Sicer bo v prvih mesecih dete spalo v posteljci, ki je postavljena čisto zraven najine postelje, ampak jst sem glede teh stvari ekstremno sekirantska, tako da bom res lažje spala, če mi bo ta lučka tam nekje lepo utripala...Verjetno sem tudi jst slišala že preveč hudih zgodb....Že samo zdej, ko sem bila v bolnici nekaj dni....madonca, od tam pa res lahk prideš zamorjen.
Ampak, kot ste že ostale napisale.....takšne misli je treba kr stran dati in se odločit, da bo z našimi user posted image vse v najlepšem reduuser posted image .

Sem se pa danes zjutraj naročila za 3d uz na Dobrni....ga imava naslednji teden v četrtek....že štejem dneve in seveda koooooomaj čakamuser posted image .
Imam pa tisti dan tudi kontrolo pr mojem G...pa tist test za diabetes mi bodo naredili. Sem rekla včeraj mojemu, da morem bit zdej na sladkarijah ta teden, ker če se izkaže, da bo treba potem na kako dieto, bo huuuuuda kriza. Sem namreč odvisnik od slatkega, ampak čist zares. Mislim, da še ni minil v življenju en dan, ki bi ga preživela brez cukrauser posted image .
Tako, zdaj pa morem dokončat tole user posted image pred menoj....


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5530
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:45:18   
*Naja
Še to....ena je spraševala glede solidarnostne pomoči, v primeru daljše bolniške( 3 mesece in več)-
Pripada ti po treh mesecih neprekinjene bolniške....1x v tekočem letu...je pa okoli 500 evrov....velja pa to za negospodarstvo. Tako je bilo meni razloženo. Sem se mal pozanimala, ker če bom zdej v bolniški do konca, jo ravno še za rep ujamemuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5531
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:52:29   
srečka nosečka
lara - user posted image  za 3D UZ. Glej, da nam sporočiš kako je bilo in kakšno slikico dodaš v album.

dolgčas je dolgčas - upam, da bom uzdržala do 16.00 user posted image

pa še nekja mi delajo z zunanje strani pisarne - pa ružijo kot sam hudič

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5532
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:57:41   
Suzi*
dolgčas.....nič se mi ne ljubi....... user posted image

punce in stari, kaj boste delali čez vikend?????

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5533
   RE: Februarčice
2.11.2007 10:04:45   
*Naja
Suzi- Mi bomo čez vikend lenarili, tako kot že to počnemo ceeeeel tedenuser posted image .

Se mi zdi, da zdej ko sem v bolniški in si končno vzamem čas tudi za počitek, da se mi kr nekak nič več ne da...prej sem imela energije za izvoz, zdej se pa kr vlačim in prestavljam iz enga kot v drugega.
Drugače je pa tudi meni v zadnjih dveh tednih trebuh nenormalno zrastel...imam pravo žogo spredaj in se mi zdi, da počasi bom začela kr pošteno čutit to, da nosim spredaj. Ponoči, ko vstajam s postelje je najhujše, ker me ful bolijo trebušne mišice, al vezi...ma kaj vem...vse me nekej zateguje, tak da se komaj skobacam s postelje. Ne vem kako šele bo, glede na to, da je še kr nekej mesecev pred nami.
Mala bejba pa tudi zadnje dneve skače po mojem bauhiju, da me včasih kr s stola dvigneuser posted image . Mislim pa, da še vedno leži prečno, ker jo tudi čutim na takšen način.


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5534
   RE: Februarčice
2.11.2007 10:14:17   
Februarka08
Zdele sem pa naredila eno dobro delo (vsaj zame) user posted image . Sem pospravila letne cunjice in jih zamenjala z zimskimiuser posted image . Končno! Vmes sem se pa zamislila nad tistimi oprijetimi majčkami in kavbojkamiuser posted image - ali mi bo vse to drugo leto še prav???!!! Jaz upam da bo, čeprav kg rastejo in rastejo. No, saj z dojenjem bodo pa izpuhteliuser posted image . Se bom raj pol sekirala. Tako sem žejna, doma pa nič dobrega... Vode pa ne smem pit in sem jezna ko user posted image , zato ker je kao neoporečna že par mesecev! Groza.

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5535
   RE: Februarčice
2.11.2007 10:19:17   
oton
dobro jutro čvekice,kako lep sonček nas je danes predramil...in obljubim da si bom večkrat vzela čas za vas...in hvala na prisrčni dobrodošlici...user posted image

Suzi*ja tudi jaz sem že pri dolenjkah zasledila da imava na isti dan PDP-zdaj mi pa še povej da je tvoja ginekologinja Klaričevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem pa iz Bele krajine in vsakodnevno uživam v čarih naše Kolpe...zdaj sem pa že dosi napisala o sebi

mala_pikica in Lara76 hvala na informacijah o solidarnostni pomoči
pri tako hudih cenah bi še dodatnih 500€ prav prišlo...ampak kdo z malim ni zadovoljen...

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5536
   RE: Februarčice
2.11.2007 10:29:28   
katka37
Solidarnostna pomoč, ja.... V bolniško sem šla 19.10., čeprav me je G naganjal že pred enim mesecem, PDP imam 11.2., torej s porodniško začnem 14.1., zdaj pa izračunajte, za koliko dni mi grejo navzkriž ti trije meseci. Groza, pa še kako prav bi prišlo tistih 500 €.

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 5537
   RE: Februarčice
2.11.2007 10:30:22   
pina-1
še dobro da se nekatere dolgočasite..jaz mam eno tako goro cunj za zlikat, da je veselje...pa en stroj bom šla obesit, enega sem dala prat, pa še enden me čaka..jao meni....
bi pa raje šla na en lep sprehod, ko tako lepo sonce sije...

suzi kaj misliš da bom delala čez vikend, če moj sobo od mie rihta????? PUCALAuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 5538
   RE: Februarčice
2.11.2007 10:44:45   
pina-1
katka..jaz sem pri Mii raje zgubila 8 dni dopusta, da sem dobila tistih 100 tisočakov.... ker se mi je glih izšlo...
je pa kruto ko ti kak dan zmanjka...


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5539
   RE: Februarčice
2.11.2007 10:54:48   
bamby
Pzdravljene čveke!
Oton, tebi dobrodošlica! Zdaj se nam pa kar oglašaj in naveliko čvekaj.
pina, grde misli stran, verjemem pa, da ti take stvari dajo veliko misliti.
mala pikica, zelo lep avatar si si izbrala, prav primeren za bližajoče se praznike user posted image . Glede solidarnostne plače sem pa jaz vedela, da tudi to obstaja, ker mi je že v 1. noseč. sodelavka to omenila, vendar mi takrat ni prišlo vpoštev, ker sem bila manj kot 3 mesece v bolniškem staležu. Sedaj sem pa tudi že od začetka, le da sem vmes prekinila, da sem koristila dopust. Bom pa tudi jaz naše delodajalce malce spomnila, če mi mislijo kaj prispevat. Sem pa zaposlena v gospodarstvu, kar pa glede tega nima veze.
Imam pa še vprašanje, ali se gre to za povprečno lastno plačo, ali katero drugo user posted image
februarka, upam, da se ti take slabosti ne bodo pogosto dogajale. Jaz sem v 1. nosečnosti vozila sama, dokler sem se počutila dobro, potem sem imela vedno šoferja user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Lara76

Katka- pa ti ja ne smeš....user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede pridobivanja teže: mene je danes skor kap, ko sem na vago stopila. Glede na to, da mi je zaradi prehlada teža kar nekaj padla, sem sedaj dobila z obrestmi vred nazaj, pa prehlad še zdaleč ni mimo. Prej bi rekla, da je slabše user posted image .
meti, ti ubožica user posted image , še danes moraš biti v službi, ko so po večini doma. Naj te možek popoldne malo pocrklja user posted image . Saj ti je katka napovedala dobre stvari za danes user posted image . Pa včeraj te nisem nikjer vidla user posted image .

suzi, pri nas Tim še vedno noče slišati, da bomo morda imeli punčko user posted image . On je prepričan, da lahko izbira in da bomo imeli user posted image user posted image . Sem že skoraj malo v skrbeh, kako bo.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5540
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:00:47   
Suzi*
Pina, ja, .....bom sočustvovala s tabo med vikendom glede pospravljanja. likanje pa tudi mene čaka, pa pranje tudi, čeprav smo že te dni ful prali. user posted image

Oton, user posted image , ne, moja G je Kostanjškova. user posted image  Škoda da nisi bliže, da bi tudi vozičkale skupaj.

Punce, nič gledat zdaj "starih" oblek!!! user posted image user posted image user posted image  Ni dobro za našo psiho. user posted image user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5541
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:14:15   
*Naja
Katka- imaš pa res smolo, ker ti gre navzkriž samo za nekaj dni. No, jst bom pa ravno 3 mesece pa mislim, da dva dni v bolniški, ko nastopim porodniško, tako da imam res srečo. Se bom sicer odpovedala 10 dnem dopusta, ki ti jih vzamejo, če jih ne koristiš. Ampak, če dam na vago 10 dni dopusta in 500 evrov pomoči, seveda tole zadnje prevaga.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5542
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:16:27   
pina-1
o bamby dober dan...sem te že pogrešalauser posted image

glede kg..a veste da se jaz že 5 tednov nisem tehala...in se še en cel teden ne bom... mam pregled naslednji petek in takrat grem na tehtnico..me je kar strah tega dne... predvsem pa srečanja s tehtnico..jo bom kar najbolj grdo pogledala,da se malo ustraši.

bamby kaj pri tebi lepega diši iz kuhinje?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5543
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:17:42   
MetiLu
Katka, hvala za copranje user posted image  upam, da bo res hitro šlo. Sem ****is dobila prec zjutraj, ker neki ni delalo, pa sodelavca, ki to ureja seveda ni, ker so vsi na dopustu, samo jest tlele čepim. No potem pa še 1,5 urni sestanek s šefom, pol veste, kje je moja delovna vnema  user posted image

Suzi, jaz sem vse svoje hlače zložila v eno škatlo že pred tremi meseci in jih do marca sploh ne jemljem ven. Predvidevam, da bom prvi mesec po porodu samo v trenirki okol skakala. Kile, jest sem šla tud eno kilo gor v zadnjem tednu user posted image  al pa mal vaga narobe kaže user posted image , samo apetit je pa res zrastu! Sem si ravnokar naročila dvoje pajkice, ker v kavbojkah ne bom mogla več tlele za mizo sedet, me že te nosečniške tiščijo pod pasom user posted image

Bamby, včeraj sem bila cel popoldan sama doma in ni in ni minil popoldan. Sem bla že čist zamorjena zvečer. Pa še nič pametnega ni bilo po TV. Sej malo sem pokukala na RR user posted image  mi je blo tok bed, ker je bil moj u službi, jest sem pa doma čepela user posted image  pa še nobeden ni hotu k men na kavico pa na čvek pridt, vsi so po britofih skakal...

Upam, da bo med vikendom bolj živahno. Sej ne rabim omenjat, da moj user posted image  spet cel vikend dela in da je dones frej, ko jest tlele visim...




_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5544
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:28:27   
Suzi*
Meti, to je pa res smola, da mata tako zamešane delavnike, da se glih nič ne vidita. user posted image  Dej mi povej kaj za ene pajkice si si naročila in kje?? Jaz bi tud mogla kakšne nabavit....

Tudi pri tebi smola glede pomoči, Katka! user posted image  A pa nikakor ne gre skozi??? user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5545
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:28:45   
ella79
Jaz tudi danes v službi visim, pa se dalam da delam user posted image
Delovna vnema na nuli, glava boli k user posted image , energije ni... Danes se pa še sama sebi smilim user posted image
Pomoje bo popoldan čvek z gorenjskimi user posted image prav pasal.
Kličem že cel dopoldan v ZD z amaterinsko šolo, pa nobenga. Verjetno majo kolektivnega user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5546
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:29:48   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

o bamby dober dan...sem te že pogrešalauser posted image

glede kg..a veste da se jaz že 5 tednov nisem tehala...in se še en cel teden ne bom... mam pregled naslednji petek in takrat grem na tehtnico..me je kar strah tega dne... predvsem pa srečanja s tehtnico..jo bom kar najbolj grdo pogledala,da se malo ustraši.

bamby kaj pri tebi lepega diši iz kuhinje?


Tud jaz tebe. A si ti tudi danes na delovnem mestu?
Pri nas še nič ne diši iz loncev, bom pa šla prec zdajle v akcijo. Mož si je zaželel le nekaj lahkega, zato bo danes le mineštrca. Bo tudi meni pasala, ker smo še vsi bolni (prehlajeni).

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5547
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:32:40   
ella79
Men se pa še vedno petkov segadin lušta, o katerem smo debatirale. user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5548
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:34:17   
pina-1
ne ne, danes od doma ordiniram...gledam cel kup perila za zlikat pa se mi full dauser posted image user posted image  zlikam eno majco pa takoj na RR skočim pogledat kaj dogaja...user posted image user posted image user posted image user posted image

prazaprav se privajam kako bo ko bom domauser posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas bomo pa jedli meska in zelenjavo.tati ma pa njoke od včeraj.


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5549
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:34:52   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

Men se pa še vedno petkov segadin lušta, o katerem smo debatirale. user posted image




user posted image    ....ga bo treba pa res skuhat, a ne! user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?