|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
1.11.2007 12:37:54   
srečka nosečka
lara - eno slikico sem prilepla v album, poglej kako se vidi. Imava enih 6-7 filmčkov, 15 3D slikic in nekaj navadnih.
Na 3D UZ sva videla kako najina user posted image  zeha, miga s prstki na nogici. Bila pa sem nekje na koncu 19. tedna

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5501
   RE: Februarčice
1.11.2007 13:43:05   
*Naja
Srečka nosečka- ful cartkano....Kje sta pa bila na 3d?

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5502
   RE: Februarčice
1.11.2007 14:52:08   
srečka nosečka
Bila sva na Ptuju, pri dr. Lukman -u, ful prijazen G.


(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5503
   RE: Februarčice
1.11.2007 15:34:54   
MetiLu
Srečka nosečka, sva kar na istem ja, ko pridejo prazniki sta najina dedca na šihtu. Moj dones dela do polnoči, tako da bom jaz eno rundo že odspala,preden bo prišel domov user posted image
Ah, bom pa dan izkoristila za lenarjenje user posted image

Se slišmo jutri



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5504
   RE: Februarčice
1.11.2007 19:13:57   
Februarka08
Evo mene iz pokopališča... Sem mislila, da bom dalj zdržala, pa ni šlo. Naute verjele - kar naenkrat mi je ratalo slabo, dobila sem mravljince in samo še mojmu sm rekla, da se morm usest, ker drugače bom skup padla - pred očmi se mi je delalo črno user posted image . Me je hit pelov na klopco, glavo med kolena, potem so se mi pa še ušesa zamašila in sem bla čist preč. No, čez par minut je blo hvala bogu bolje, samo sem šla raje do ata, kjer sem se ulegla, zdej sem pa doma. So me pol nafutral s pico tko da sm bla kuj boljš vole user posted image . Se kar ustrašiš takole, da te bo zmanjkalo pa še folka je blo too much.
No v glavnem, to smo rešili, upam da mi ne rata kaj takega med vožnjo, če bom sama. Do kdaj je kao priporočljivo, da voziš sama? Slišala sem da do 6. meseca. user posted image
Nič, se kaj še jutri beremo, lep večer vsem, jutri vas bo zagotovo več tukaj goruser posted image .


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5505
   RE: Februarčice
1.11.2007 19:41:42   
Sandra*
Tut men je pogosto tkole slabo, ampak v avtu mi je vedno ok, še posebi če jaz vozim, tako da jaz sem se do konca vozila sama. Ko sem mela pregled pri ginekologinji na pdp me je moj prvič peljal s tem namenom, k sm upala da me bo peljal rodit, počutla sm se pa ok, tut vozila bi loh edin rikverc je bol hudo k buši ovira in se ne morš ornk nazaj obrnt. Tako da un drevo pred baby centrom v Kranju k je mal zverižn- tm sm js ga popravla k sm šla enkrat rikverc proti koncu nosečnosti, na avtu pa se sreč ne poznauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5506
   RE: Februarčice
1.11.2007 22:17:07   
katka37
srečka nosečka, koliko si dala za 3d ultrazvok pri Lukmanu, sem ga pozabila na prejšnjem pregledu vprašati?

oton, dobrodošla, kar vzami si včasih čas za čvekanje.

Jaz med temi prazniki nisem res šla nikamor, še raje malo več počivam, moji trije fantje so vse lepo rešili, pridni. Drugače pa sem po dooooolgem času zelo dobre volje. Le zakaj ?user posted image     user posted image

Imejte se maksimalno lepo, uživajte v svojih bušijih.


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5507
   RE: Februarčice
1.11.2007 22:46:19   
*Naja
Katka- pa ti ja ne smeš....user posted image user posted image user posted image


Jst se pa ravno bašem s čokolinom....čeprav sem pred pol ure si narezala jabolko, ga polila s kislo smetano in pocukrala in s cimetom potresla....Joj, joj....kr neki bi skoz jedlauser posted image


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5508
   RE: Februarčice
1.11.2007 23:03:21   
Februarka08
Lara76 - lahko ti rečem le dober tekuser posted image . Zdej se imamo vsaj sklicovati na nosečnostuser posted image . Od febrarja dalje bo pa treba majčkeno bolj pazit... user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5509
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:00:51   
pina-1
dobro jutro čvekice in čvekač.
Praznikiso mimo in zopet bo treba počasi na sare tirnice. Tu na obali nas je fajn prepihala burja. Danes se je končno umirila in bo lepo sušit perilo odzunaj.

Najprej dobrodošla nova čveka... ČE do sedaj nisi bila odvisnica od foruma boš v naši družbi hitro to postalauser posted image user posted image user posted image user posted image

lara jaz sem kupila angelcare. Zanj semse pa odločla čisto tako, ker se ogromno nekih grdih stvari okoli mene dogaja in sem rekla pa naj bo. Vzela sem tega z blazino za zaznavo dihanja in pa z dvemi "mamami". Skupaj s poštnino in carino iz ZDA sem plačala 100€. Sem ga dobila v manj kot enem tednuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Glede 3D jaz sem se naročila v Postojno. Ga mam konec tega meseca in komaj čakam.

Punce jaz sm psihično zopet čisto na tleh..No pa ne zaradi domače situacije. Ta je še vedno na istem kot predprazniki...jote nič, petelinjega zajtrka tudi ne... tako da je vse še kar napeto.. Ampak pustimo to....

Bolj me mučijo stvari ki se dogajajo z dojenčki. Že na začetku moje nosečnosti me je presenetila smrt hčerke od moje poročne priče, pred prazniki zvem, da se je sinu od naših dobrih družinskih prijateljev rodil sinček, ki se mu srček ni razvil in je po 10 dneh zaspal. No in za nameček včeraj zvem, da je iz sosednje vasi punca rodila sinčka, z ritko naprej. Ker je mel popkovino ovito okli vratu je prenehal dihat. Sedaj sov kliničnem in ne vemo kako je stanje...Skratka mene je en sam velik strah, za tega našega črvička v bušijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem se odločla, da bm moji G v petek povedala za oba primera in jo prosila naj mi nardi še en UZ srčka, da se prepričam, da je vse ok. Pa tudi č bo treba UZ plačat, ga bom, samo da sem mirna,da je vse ok. In hvalabogu grem še na 3D, da še tam vse pogledamo in vidimo kako je z našo pupo.

Evo sem vam zatežila, ampak to noč sem tako slabo spala in sem v mislih premlevala samo te grde misli....

No kje ste vse tiste, ki bi ste kupile abomna za RR?user posted image user posted image

Tiste, ki smo domauser posted image , kaj bomo kuhali danes?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5510
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:01:14   
mala_pikica
Dobro jutro! Pri nas je krasen dan, ampak mrzlo. Vidim, da ste vse še kar dobre volje, da se dobro počutite.
Pina zate pauser posted image , vem, da ti je sigurno težko, upam, da se bo tvoj spametoval, že zaradi starejše punčke. Saj čuti, da je doma nekaj narobe.

Ota, dobrodošla med namiuser posted image , glede vprašanja pa mislim, da pri nas dobiš samo, ko preteče prve 3 mesece, sicer pa nisem sigurna, se nisem niti pozanimala, ker nisem bila v takšni situaciji. Pozanimaj se. Lp

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 5511
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:15:09   
Suzi*
Dobro jutro čveke.

Tudi pri nas je mraz in še megleno deloma. Se pa kaže sonček.

Ponoči sem imela en napad slabosti. user posted image  Nisem vedla, kje bo ven šlo kaj....no, pa nič ni šlo, se je lepo umirilo. Mali je pa prvič prilezel k nama spat (ob enih), tako da smo se bolj prerivali kot konkretno spali. No, mali se je naspal. user posted image

Pri nas med prazniki samo prava jota, taka za jest, pa še fuuul dobra je bla. Mislim da po receptu od bamby. user posted image  Hvala za recept.


Punce, dolžna sem vam še recept od cookijev. Ful so dobri....probajte jih naredit. Količina je za en velik pekač.






user posted image
90 g masla
80 g sladkorja
1 jajce
175 g moke
malo pecilnega praška
60 g zmletih orehov
100 g čokoladnih koščkov




user posted image
Iz vseh sestavin razen čokolade zamesimo testo.

Na koncu dodamo čokoladne koščke, ki jih v testo vmešamo z žlico (lahko tudi z rokami, samo paziti je treba, da se ne stopijo). Oblikujemo cookije.

Pečemo pri 180 stopinjah 10-15 minut.

Za kosilo imamo mi pa še jotico. Čeprav verjetno bova z malim sama do jutri. Ima moj nekaj v službi, oz. Pina, v vaše konce bo prišel.....ga lahko ti mal nadziraš kaj počne. user posted image user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5512
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:19:24   
srečka nosečka
dobro jutro

Prazniki so mimo, mi (vsaj jaz in nekateri) pa spet na delu. user posted image  Ha ha ha ha, samo danes je petek. user posted image user posted image user posted image

Pina - kar se tiče takšnih in drugačnih zgodb, ki jih piše življenje - jaz jih sploh nočem poslušat in kaj brat o tem. Želim gledat na svojo user posted image  z najbolj pozitivnimi mislimi. Zaenkrat mi to tudi uspeva. Poskusi še ti. Ne biti žalostna in se sekirat. user posted image

Katka37- pri dr. Lukman-u sva za 3D UZ plačala 60 EUR.




(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5513
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:19:53   
Suzi*
Glede 3D UZ......jaz se nisem odločila še zaenkrat. Itak imam naslednji petek ponovno en izredni UZ, tako da bom spet vidla našega sončka. Pa malo veliko dinarčkov mi je za dat....ne vem, ne vem.

Mi je pa tako lepo, ko naš mali zdaj obožuje bušija, pa ga boža, pa lupčka, pa poje pesmice dojenčku. Zvečer si predstavlja, da gresta skupaj spat, pa da se skupaj igrata. Ful ga je luštno gledat. user posted image user posted image user posted image

Pina, ne se obremenjevat z usodo drugih. Nima smisla to prenašat nase, pa se strašit. Z vašo pupo je vse uredu!!! A se nismo zmenile, da je treba pozitivno gledat na nosečnost???!!!! Ti, ti, lumpa!! user posted image  

< Sporočilo je popravil Suzi* -- 2.11.2007 8:20:05 >


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5514
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:21:32   
mala_pikica
Oprosti Oton, sem te kar v Oto prekrstila, se vidi, da semuser posted image . Brez zamere.

Joj Pina, ti pa dobivaš same grozne novice. Jaz sicer po naravi nisem paničar, ampak ob takih stvareh pa se tudi jaz zamislim. Jaz res trdno vrjamem, da je z našimi user posted image  vse vredu, in da se nam bodo pridružili vsi zdravi. Meni je moja G naredila že kar nekaj UZ in zaenkrat ji popolnoma zaupam, čeprav vem, da z UZ prav tako ne more noben zagotoviti, da pa je user posted image  100% zdrav. Vidijo se organi, ampak njihovo delovanje pa se ne more določiti. Tako, da moramo ostati pozitivne. Lp

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5515
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:28:07   
pina-1
suzi si ga mogla k meni poslat na kosilo... no jote sigurno ne bo ne take ne onakeuser posted image user posted image user posted image user posted image  

srečka saj tudi jaz ne berem nič o grdih potekih nosečnosti, samo te so čisto preblizu mene in mimo nekako niso mogle it... zato nehote misli zaidejo na našačne tirnice....

jaz imam zopet rabzijanje in prah po hiši...se je moj gospod lotih sobo delat..to bo zopet en sam prah po hiši... danes sva meli z mio za it v gorico, pa sva obe še kar zagiftani in ne bo nič od tega. 

suzi se bom potrudla it mimo tega kar najbolj mirno, sam saj sama veš da včasih prov ne rata....

mala pikica, oblika in velikost srčka se vidi že z UZ.









_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5516
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:35:24   
Suzi*
Pina, tvoj se pa zgleda trudi user posted image ....tole tvoje ohlajanje kar deluje, a ne??? user posted image  
Lahko ti ga na večerjo pošljem.... user posted image user posted image

Ej, a veš kolk zgodbic, zelo žalostnih je tudi v moji bližini, pa se res nočem obremenjevat, ker če bi se, sploh zanosit ne bi hotla...... user posted image

 Oton, dobrodošla!!!!! Imava na isti dan PDP. user posted image  Pa isto sva stari,... iz kje pa si točno? Sem te zasledila že na dolenjkah....

< Sporočilo je popravil Suzi* -- 2.11.2007 8:39:14 >


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5517
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:46:26   
katka37
Lara, sem ravnokar prebrala v nosečniškem koledarju, da sem v 27. tednu in da je to obdobje pospešenega pridobivanja na teži. Kaj lahko še bolj hitro pridobivamo na težiuser posted image user posted image    Nič, čimprej papcat, kar so rekli, so rekli.

Pina, verjamem, da si zaskrbljena, danes malo vse skupaj premelji, potem pa črne misli na stran. Naj G  user posted image  še enkrat dobro pregleda, da boš mirna. Kaj vse lahko gre narobe- šcccccccc, stran takšne misli. Mogoče te celotna situacija z dragim tudi teži - ne daj se. Sem imela podobno obdobje, na srečo mine. user posted image

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5518
   RE: Februarčice
2.11.2007 8:55:49   
MetiLu
Jutro bejbike, zakaj moram bit že jest dones v pisarni user posted image user posted image  sem se zjutraj peljala na šiht...nikjer nobene duše na cesti. Sem že mislna, da sem se v dnevu zmotila user posted image

Pina, ne razmišljaj preveč o tem kaj se dogaja okoli tebe, ampak v tebi user posted image  poslušaj svojo štručko in jo božaj in se pogovarjaj. Tudi jaz imam zadnje dni neke take napade tesnobe, ko me prov črne misli napadejo. Pa še danes sem imela grozne sanje, da sem šla že rodit, zdej v 25. tednu, pa da potem nisem mogla bit zraven svojega user posted image  in se z njim povezat... grozn v glavnem, sem se mogla prov mal sestavit, ko sem se zbudila user posted image

No, sej pol me je pa prec spomnu, da je lepo na varnem in da mu nič ne manjka user posted image  dosedanjim pregledom G tudi jaz zaupam in razmišljam pozitivno, kolikor se da. Pa še ena lepa novička, včeraj je moja Petra (priča user posted image ) postala prvič teta, njena svakinja pa je rodila prvič, punčko veliko 53 cm in težko 3600g v pičli urci, brez težav in zaenkrat je vse ok user posted image user posted image user posted image

Punce, pa ne zdej prec o hrani, ker mi že kruli po želodcu, pa nimam nič sabo za jest, moram počakat do 12 ih, da grem lahko u štacuno user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5519
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:02:05   
srečka nosečka
user posted image  - vsaka črna misel je user posted image  

A velja?  user posted image

Suzi - si kar predstavljam tvojega malega, kako je raznežen pred tvojim bušijem.
iiiii, kako je to lepo.

katka37 - kar so rekli so rekli, grem si tudi jaz iskat moje nepogrešljive francoske rogljičke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5520
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:04:44   
katka37
Suzi, je zdaj verjetno boljše in želim ti, da slabosti ne bo več. Je pa verjetno kljub bolj neprespani noči bilo lepo, da ste se cartali. Mi smo mogli včasih kar atija vržti ven, da sta lahko oba mulčka prespala pri meni.


user posted image Meti, današnji dan v službi ti bo hitro minil........Upam, da bo hipnozna uspešna.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5521
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:06:49   
Suzi*
Ja danes pa res ni nobene žive duše blo zjutraj na cesti. So se vsi še na toplem stiskali. user posted image  zdej bo pa po moje naval na šoping.

Jaz sem pa pridna, pa jem jabolčka.user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5522
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:10:32   
Suzi*
Katka, jaz drugač nisem za to spanje skupaj z nama, ker se midva čist nič ne naspiva, skos se nekaj pokrivamo, pa brcamo, pa bojim se, da me ne bo v trebuh z nogami,... no, sej mali je bil pa zjutraj zelo zadovoljen in dobre volje.

...khm, Katka, kaj pa moj dan v službi? A meni pa ne sme hitro minit??!! user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5523
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:10:35   
pina-1
a da se hitreje sedaj redimo? katka a ti to redno? mene tega malo strah..mater jaz bi sedaj smao jedla in jedla.....user posted image user posted image user posted image
a lahko zacoprnaš, da manj jemo. oz. da isto ejmo ampak da se ne redimo?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5524
   RE: Februarčice
2.11.2007 9:13:13   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

a da se hitreje sedaj redimo? katka a ti to redno? mene tega malo strah..mater jaz bi sedaj smao jedla in jedla.....user posted image user posted image user posted image
a lahko zacoprnaš, da manj jemo. oz. da isto ejmo ampak da se ne redimo?user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  upam da ne, čeprav opažam, da me je zdaj v dveh tednih kar napihnilo v trebuh. mi je šla pa v dveh tednih ena kila gor.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?