|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  217 218 [219] 220 221   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:27:55   
pina-1
suzi ti bomo družbo delali od doma, nič bat...

meti ti kar kljukaj. Včasih je fajn pogledat kaj nam še rabi.

jaz tudi kmalu grem domov, na zaslužene počitnice... ti prazniki letos so pa dobro naštudiraniuser posted image user posted image , posebej ker jih kar dosti pade na sredouser posted image user posted image user posted image .
upam samo da bo pri nas v famiglii posijalo sonce med temi prazniki.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5451
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:27:56   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Ja, Meti, ko te vprašajo kaj želiš lepo povej da ali bon ali pa pač kakšen paket plenic, ki jih ti izbereš,....pač, kar želiš. Čeprav večina po mojih izkušnjah nič ne vpraša, ampak samo kupi. Meni je šlo tudi malo na živce, ker smo dobili kar nekaj za oblečt, pa čist vse je blo v svetlo modri. user posted image user posted image user posted image user posted image  folk res nima domišljije.


Ma ja, sam že kar vidim, k bom začela težit nej prinesejo pleničke, ampak nej jih grejo v Mullerja kupit...

Se čist strinjam s tabo Suzi, res nimajo domišljije.  Pa v petek se ti pridružim na abonmaju user posted image

Mlavla, svaka čast za to odločitev. Sem tudi jaz tole varianto gledala, samo se mi zdi, da bi hitr voljo zgubila. Ne predstavljam si glih, kako gre tale sistem po novem.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5452
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:32:06   
Suzi*
Pina, držim pesti, da čimprej posije sonček pri vas doma. lepo bodi čez praznike, ampak res ne pozabi na nas, ok??!!! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5453
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:34:39   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707


Pa v petek se ti pridružim na abonmaju user posted image



Meti, midve se bova pa kakšen drug dan ostalim smejale.....


Punce, uživajte danes na srečanju. Zvečer pričakujem raport!!!!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5454
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:34:48   
pina-1
NE BOM POZABLA.
Bom abonirana na RR boš vidla.... dane ko pridem domov, nardim kar je za nardit in montiram takoj računalnik, da bom lahko z vami. Itak ne bo nobene gor, ker bodo punce na čveku ampak komaj čakam slikice.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5455
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:38:10   
Suzi*
Pina, tam po deveti imajo policijsko uro in morjo bit obvezno takoj na RR. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5456
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:41:38   
MetiLu
upam, da bo kakšna prinesla fotoaparat, jaz ga namreč nisem user posted image  sem pozabila...

še 1 uro do konca šihta user posted image user posted image user posted image user posted image  a res ne gre hitrej?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5457
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:44:24   
misar
Punce malo smo utihnile glede kilogramov...kaj pa pri vas tehtnica kaže? pri meni še vedno 5.5 kg+, je pa res da ti večerni sprehodi do hladilnika nič dobrega ne obetajouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5458
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:44:28   
Suzi*
Nujno fotoaparat v roke, pol pa tisto skupinsko fotko naredit, o kateri smo se enkrat menile....a so ble gole ritke al goli trebuščki?? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5459
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:46:34   
Suzi*
Misar, jaz imam kakšnih 6,5 do 7 kil plusa do sedaj pa čist od začetka.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5460
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:51:35   
MetiLu
Sem iz živga dolgčasa šla mal na soncek.si in sem kupila prednje varovalo za naš vozek quinny speedi user posted image

Moje kile, trenutno še kar na +6, upam, da ne bo šlo zdej prehitro gor, ker bom počla, me že koža srbi po trebuščku.

Ja Suzi, ful bo fajn po Kratochwillu z golim bušijm okol skakat in pozirat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5461
   RE: Februarčice
30.10.2007 15:55:23   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707
Ja Suzi, ful bo fajn po Kratochwillu z golim bušijm okol skakat in pozirat user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ...pol pa vsaj oblečene slikat, nooo. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5462
   RE: Februarčice
30.10.2007 17:09:49   
mlavla
zanimivo mi je,da se vam to zdi tako veliko dela....mislim na pralne plenice...
aja pa pozabila sem omenit,da če bomo pa kam šli..bomo pa seveda takrat uporabljali te plenice za enkratno uporabo, saj si ne predstavljam, da bi po vrečkah imela shranjene mokre in pokakane pleničke..pa sej štekate?user posted image user posted image
drugače pa sem tudi jst slišala oz. na marsikaterih zadevah že tudi sama preverila kvaliteto izdelkov iz Mulerja..jst sem namreč zelo zadovoljna (praški, kreme, čistila, kozmetika itd.)

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5463
   RE: Februarčice
30.10.2007 17:11:13   
mlavla
aja ko ravno o kilah govorite jst sem še vedno v minusu (4kg)..sam moram povedat, da mam še od prej zaloge...
bomo videli kaj bo naslednji teden rekla G...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5464
   RE: Februarčice
30.10.2007 18:16:00   
*Naja
Naše ženske so pa že pridno na čveku...pa verjetn s čim slatkim grešijo, da se bodo potem nam hvalileuser posted image .

Mlavla- user posted image za odločitev glede plenic. A mi lahk prosim napišeš, koliko kom sta kupila? In kakšen strošek to predstavlja? A si se kej pozanimala, kako kaj bebice prenašajo te pleničke...mislim, verjetn se lahk zgodi tudi to, da jim sploh ne odgovarjajo?user posted image

Pa dejte mi še nekej povedat- a imate ve tudi pop in proti večeru tooooooolk napet trebuh? Jst imam čist trdega in ful napetega, tak da se mi zdi, da me vse neki zateguje in da me bo v križu na pol dalo. Mislim, res je zoprno. Pa ne vem, al je to samo prehodno, al bo vsak dan hujšeuser posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5465
   RE: Februarčice
30.10.2007 18:42:30   
mlavla
lara..pleničke sva kupila preko oglasa, od ene gospe, ki jih je dobila za darilo pa še sama si jih je kupila in jih je imela zato preveč..no v bistvu so bile samo enkrat oprane..zame so kot nove..imava pa jih 10 rumenih in 10 zelenih...bomo videli kaj to v praksi pomeni..mogoče bo potrebno še katero dokupiti, bomo videli...pa vsaka plenica ima zraven še pripadajoči vložek, ki lahko daš v plenico ali pa ne....
aja pa trojne prekrivne hlačke M velikosti in pa 5 kom nočnih vložkov je bilo zraven...za vse skupaj sva dala 200 evrov..lahko si na njihovi spletni strani ogledaš aktualne cene...link pa sem pripela na prejšnji strani
Zagotovo pa bova morala dokupiti še prekrivne hlačke v velikosti L... za S pa pravijo, da ni potrebno, da jih otrok prehitro preraste...
upam, da sem ti kaj pomagala....user posted image



_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5466
   RE: Februarčice
30.10.2007 18:47:13   
mlavla
naše nosečke pa najbrž zdele kar čvekajo...jst bi tuduser posted image user posted image user posted image

lara- tud jst mam popoldne napet trebuh..pa me mal zateguje..nimam pa pojma zakaj

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5467
   RE: Februarčice
30.10.2007 18:56:22   
srečka nosečka
naše nosečke so na resničnostnem čveku, me pa dajmo bit na virtualnem user posted image

Mislim, da je to okoli napetega in trdega trebuha kar normalno, tudi jaz sem zvečer bolj okrogla in napeta. Da bolečine v križu ne omenjam. user posted image  

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5468
   RE: Februarčice
30.10.2007 18:58:33   
mlavla
eni pravijo da te križ lahko boli predvsem zaradi tega če spiš na hrbtu..nevem koliko je resnice v tem

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5469
   RE: Februarčice
30.10.2007 19:01:18   
srečka nosečka
Jaz ne spim na hrbtu pa me vseeno križ daje. Je pa res, da sem imela težave s hrbtenico že pred user posted image .
Mi je pa muka, ko ne morem več spati na trebuhu.  user posted image
Kar je bil prej moj večni položaj. In verjetno še doooolgo ne bom mogla.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5470
   RE: Februarčice
30.10.2007 19:08:03   
*Naja
Še mal za statistiko o kg- jst sem na +4 od začetka do danes...

Bi se šla pa zdejle z veseljem basat s čim dobrim, ampak imam trebuh tolk trd in napet, kot da sem pojedla eno tono. Bom še počakala kakšne pol urce, potem bom pa vseeno napadla hladilnikuser posted image .

A mogoče katera ve, kdaj je približno tisti čas, ko nas začnejo napadat strije? Mene je že parkrat skor kap, ker se mi je zazdelo, da so se me že lotile. Pa se je potem izkazalo, da je šlo samo za kakšne odtiske od oblačil. Bi bila kr kriza, če bi jih tak zgodaj že začela kasirat....in potem še vsi ti tedni do konca. Ja, ja mal huda bi blauser posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5471
   RE: Februarčice
30.10.2007 19:11:01   
srečka nosečka
lara - jaz sem za tebe prava bajsa, saj sem se zredila za 10 kg. user posted image
Pa se ne sekiram in jezim. Upam, da bom po user posted image imela enako srečo in se mi vsa moja basanja s hrano ne bodo poznala.

Pa kaj če je tako luštno dobro papat. V nosečnosti pa imamo ženske tako ali tako najboljši izgovor za kilograme - nosečnost. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5472
   RE: Februarčice
30.10.2007 19:24:00   
katka37
Lara, prvič mi ni nastalo nič strij, ko sem pa čez 7 mesecev spet zanosila, so mi nastale v tej nosečnosti pod popkom v zadnjem mesecu nekje. Pa sem mislila, da jih ne bo, glede na to, da je bila koža raztegnjena že od prejšnje nosečnosti. Kdo bi vedel.

Moje kile so nekje na +6.


(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5473
   RE: Februarčice
30.10.2007 19:36:57   
Suzi*
Hja, naše babuške zgleda še kar čvekajo. Me zanima kdaj se bodo domov primajale. user posted image

Jaz sem pa zdej sebe in malega pocrklala z lešnikovin pudingom + smetana + čokoladni preliv. user posted image  je blo tako dobro, da bom pol še enga pojedla. user posted image

Glede strij je pa čist odvisno kakšno kožo imate. Ena sploh ni nujno da bo kakšno dobila, ena pa že zelo zgodaj. Ni pravila.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5474
   RE: Februarčice
30.10.2007 19:47:18   
srečka nosečka
ja ja ja, čvekajo, zato pa pri nas že dežek pada user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  217 218 [219] 220 221   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  217 218 [219] 220 221   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?