|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  218 219 [220] 221 222   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
30.10.2007 20:00:08   
*Naja
Suzi- ti packa, kakšne lušte nam delaš. Jst si tudi zdej v nosečnosti večkrat privoščim čokoladni puding s smetano. Ga nalijem v malo večjo bolj nizko posodico, vmes pa albert kekse nadevam. Ko se ohladi pa veeeeeelik smetane gor, pa Nesquik kakav čez. Pr men bo to jutri zvečer na sporedu, ker si zdej že lešnik-čokolino mešamuser posted image .

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5476
   RE: Februarčice
30.10.2007 20:31:29   
Suzi*
he he, Lara.....ta tvoja varianta je pa še mal hujša bomba od moje. user posted image  Jaz sem tud včasih to delala kot ti, zdaj pa že dolgo ne. Bo treba spet sprobat.user posted image  Edino po vrhu sem namesto smetane dala stopljeno jedilno čokolado, pa malo v hladilnik, da se je strdilo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5477
   RE: Februarčice
30.10.2007 21:37:20   
vrtnica76
No, a se je že kera javla na raportuser posted image Meni žal ni ratal pridt na čvek, ker je šel plan v malorouser posted image .Najprej sem ful čakala pri pedikerki, ker se je ena tetka uštulla preko vrste, pol je bla pa še fuii gužva v trgovini.Na naslednji meeting pa pridem in pika!Joj kolk semuser posted image .Pa še eno presenečenje sem mela pripravljeno za vse zbraneuser posted image .No upam da se majo super, čvekajo pa itak na polno, ker tolk dež padauser posted image .
Lahko nočko, zdej greva pa zuser posted image še kakšen film pogledat.Pol pa spančkat še prej pa joto pripravljatuser posted image .


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5478
   RE: Februarčice
30.10.2007 21:47:20   
bamby
Naj se kar javim. Sem skoraj pravkar prišla domov. Smo se imele zelo fajn in smo se veliko načvekale user posted image . Sploh bodo pa še ostale kaj povedale. Smo jih pa nekaj pogrešali ja user posted image . Bo pa drugič boljše.
Jaz sem sicer prva zapustila sonosečke, ker je šel mož še nocoj v nočno, tako da so ostale najbrž še vedno pri čveku.
Zdaj se bom pa kmalu odpravila user posted image .

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5479
   RE: Februarčice
31.10.2007 8:28:06   
MetiLu
Jutro babnce, evo še mene na raport. Bamby, me smo se spokale mel pred osmo se mi zdi user posted image , tako, da okol leclerca ni bilo več nobene gužve (Rutar je imel razprodajo in je bil popoldan totalni prometni kaos). Čvekale bi pa lahko še kar nekaj časa pomojem, ker tem itak ne zmanjka. Bomo pa naslednjič v malo večjem številu, a prov?
Zbralo se nas je 5 user posted image , z začetnih sokcev smo pa pol kar na obilno hrano prešaltale user posted image user posted image   Punce ste res fajn, ni čudn, da tud na RR tako fino klepetamo user posted image  

Dones sem spet bolj slabo spala. Po tisti pici iz Kratochwilla sem bila ful žejna in je bilo treba seveda vstat in it pit, pol sem se ulegla nazaj, mi je začel tok želodec krulit, da sem mogla it nekaj pojest, no pol je pa itak že mali začel zjutraj razgrajat user posted image Sej ne da sem zdele spet lačna ko volk user posted image

Pina, v leclercu sem najdla 2 modela previjalnih torb user posted image , ena je bila kot otroška prešita odeja, čist taka pocukrana (svetlo modara in roza), tadruga pa kot torba za bovling (barvi rdeča in temno modra) user posted image v glavnem, men nobena ni bila všeč, cena pa od 25 - 33€. Bo treba še malo naokol pogledat...

Grem zdej jajčka spečt user posted image user posted image user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5480
   RE: Februarčice
31.10.2007 9:04:21   
Februarka08
Dobro jutro, čvekice!
Samo da ste se lepo imele... upam, da ste se še namesto nas načvekale in kaj dobrega snedleuser posted image .
Uživajte danes v brezdelju in spočijte se. Jest bi tako še spala, pa nisem moglauser posted image .
P.S.: Včer sva šla vozičke gledat - ta nov trokolesnik Peg Perego je 818 EUR!!!user posted image A so zmešani???user posted image Zdej k sem v bolniški morm jest zanj skor 3 mesce delat! Ne, hvala. Sicer je lep in vse, ampak...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5481
   RE: Februarčice
31.10.2007 9:18:14   
katka37
Dobro jutro, čeprav žal brez sončka, pa bo že. Bo pa bolj dan za cartanje.

Februarka, cene so res grozne. Mi bomo zdaj kupili kar rabljeni trikolesnik z lupinico za 200 €, smo pa še enega dobili, imamo pravi vozni park. Bolniška s finančnega položaja - no coment, me je kar groza. Pa nič ne moreš. Je pa res, da si za prvega otroka več privoščiš, mogoče malo manj gledaš na denar.

Me veseli, da ste tako uživale na včerajšnjem srečanju. To je bilo samo prvo poročanje, nadaljevanje še sledi, ne?


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5482
   RE: Februarčice
31.10.2007 9:56:31   
bamby
Meti, saj pol ste mogle iti takoj za mano, ker sem vas jaz zapustila 5 min. pred osmo user posted image . Upam, da sem vam pustila zadosti denarja user posted image .
Lilči, tebi sem se pozabila zahvalit za tableto. Očitno mi je pomagala, ker sem nehala kašljati. Sem mislila, da me bo takrat kar razčetverilo. Upam, da se ni katera nalezla od mene user posted image .
Katka, ne vem kaj naj ti še povemo user posted image . Debata je bila praktično o vsem, največ o naših nosečnosti. Skratka, zaključek je bil, da se verjetno že decembra še enkrat dobimo in seveda v večjem številu kot tokrat. Smo se pa praktično spomnile vseh. Upam, da se vam ni preveč kolcalo user posted image user posted image user posted image .

Pri nas je pa že sonček. Očitno je šel dež mimo, ali pa še pride.
Fajn bodite in uživajte praznike v brezdelju!!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5483
   RE: Februarčice
31.10.2007 10:15:08   
vrtnica76
Dober dan vsem čvekam!
Vidim, da ste kr pridno čvekale in se imele fajnuser posted image .Pol vas pa res ne bi mogla ujet na čvekuuser posted image , ker se mi je vse skupi sfižilo. Torej, za decembra pa velja, pa karkol že bo!Ja, mal se je pa res kolcalouser posted image .Lepo se imejte in se spočijte ter naberite energije za naslednje čvekanje na RR.Tukaj se je že sonček pokazal,pošiljam ga pa tudi k tistim, ki ga še nomajo.


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5484
   RE: Februarčice
31.10.2007 11:06:21   
mlavla
oj pupe....predvidevam, da danes končno uživate...no pa sej meni tudi ni nič hudega razen tega,da sem še vedno sama..moj spet v službi..joj kolk nemaram teh praznikov...
drugače pa se mi je zluštal potico pečt..upam, da se jo bom spravla user posted image

pa komaj čakam, da vas spoznam in da v živo počvekamo....a v decembru se naj bi dobile??user posted image user posted image



_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5485
   RE: Februarčice
31.10.2007 12:26:14   
mlavla
kje pa ste danes vse...??
Ja praznik je...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5486
   RE: Februarčice
31.10.2007 12:33:28   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

kje pa ste danes vse...??
Ja praznik je...user posted image


Vikendi, prazniki.... takrat je tu en velik dolgčas user posted image . Morda bo v petek kaj bolje, ko bodo nekatere morale v službo, drugače bo pa poln "razcvet" šele v ponedeljek user posted image .

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5487
   RE: Februarčice
31.10.2007 12:39:39   
Suzi*
Pridne. Lepo ste se načvekale. Meni se ni nič kolcalo. user posted image user posted image

Upam, da se res dobimo kmalu vse skupaj.

Jaz sem pa zjutraj že cookije spekla, zdej sem pa samo sem gor poškilla za recept od jote in jo grem zdaj pripravit za kosilo. Tisto tapravo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5488
   RE: Februarčice
31.10.2007 18:16:47   
mlavla
mene pa zanima vaše mnenje...v nedeljo greva na krst in sicer na krst nečaka od mojga moža..zataknilo pa se nama je pri darilu..prišlo je do ideje, da podariva sadiko drevesa..se vam to zdi primerno?
Naj pa omenim še to, da je ta družinica v letošnjem letu kupila parcelo in nameravajo v naslednjem letu pričeti z gradnjo hiše in urejanjem njene okolice.

lp
mlavla


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5489
   RE: Februarčice
31.10.2007 19:47:48   
Februarka08
Sadika se mi zdi lepo darilo za krst, saj predstavlja nekaj novega - novo življenje, pa še hiško bodo zidali. Ne vem, vsaj meni se zdi.
Danes pa ni prav čvekic tu gori, kajne? Ja, prazniki in noč čarovnic... Upam, da uživateuser posted image ! Jest sem ravno snedla večerjico, zdej grem pa malo v vodoravni položaj pred tv. Moj user posted image že cel dan skup sestavine za joto meče, jest je pa ˝ne smem jest¨- bomo vidl kaj se bo izcimilo iz tega... user posted image
No, čau čau, se beremo!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5490
   RE: Februarčice
1.11.2007 8:28:33   
mala_pikica
No, očitno se bom jaz danes prva oglasila. Tudi meni se zdi sadika lepo darilo za krst. Vidim, da ste se pogovarjale glede daril ob rojstvu, jaz glede tega nisem občutljiva in sem bila z vsemi darili zadovoljna.

Aja, glede bolniške pa je pri meni tako, da če sem tri mesece neprekinjeno v staležu, dobimo od delodajalca solidarnostno pomoč, ki znaša povprečno plačo. Jaz jo dobim sedaj v novembruuser posted image user posted image . Je pa to po kolektivni pogodbi za negospodarske dejavnosti. Tudi prijateljica, ki dela na šoli(fakulteti) jo je dobila, s tem, da je ona napisala prošnjo, mi pa jo dobimo kar avtomatsko, ko poteče 3 mesece staleža. To sem napisala za vse, ki ste zaposlene v negospodarstvu in ste ali boste v staležu 3 mesece, dajte se pozanimat. lp

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5491
   RE: Februarčice
1.11.2007 8:34:41   
MetiLu
uuuuuuuuuuu, jota, pri nas je bila dones za zajtrk, ja petelinji zajtrk user posted image user posted image user posted image

Kakšen sonček je dones user posted image user posted image hudo lepo, jaz bi šla na kakšen izlet, pa moj cel dan dela user posted image user posted image

Zdej grem pa res jest, ker sem že pošteno lačna, moj user posted image je itak nazaj zaspal user posted image

Bamby, najbrž sem jest kej z uro zmešala, ker sem jo tko al tko pozabila prestavit. Bodo druge povedale user posted image
Mlavla, super ideja user posted image
Pridne bodite in uživajte tale frej dan, jutri je spet šiht user posted image - no, sej je petek user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5492
   RE: Februarčice
1.11.2007 9:08:34   
Februarka08
Dobro jutro še od naju...
Petelinji zajtrk ... user posted image ja, nekaj temu podobnega je bilo tudi pri nas.user posted image user posted image
Samo lep dan vam zaželim in pridne bodite, ne pozabite na razvajanje svojih bušijev... user posted image
Se beremo!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5493
   RE: Februarčice
1.11.2007 9:23:58   
pina-1
no čvekice lepo je prebrati, da ste se načvekale,najedle in napile.... sem vam prov fouš..

no danes pa pri nas zopet piha in sonček sije..bomo opravili še zadnje obiske grobov in pol bomo doma ždeli v tišini in v IDEALNEM vzdušjuuser posted image .

pri nas danes iz kuhinje že diši po golažu od zajčka, njokih in juhici...vsaj z nečim si moram zapolniti dan.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5494
   RE: Februarčice
1.11.2007 10:49:23   
Februarka08
Mmmm, pina-1 super kosilo... Meni pa danes tašča kuhauser posted image .

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5495
   RE: Februarčice
1.11.2007 11:42:26   
*Naja
Ženske, dejte mi prosim napisat, če ima katera že doma Angelcare oz. če ga imate namen nabavit?

Pina- ti vem, da si ga naročala prek neta....koliko si plačala s poštnino vred? Mogoče ti poznaš katero, ki ga je že uporabljala...kako se zadeva obnese? A si kupila tistega, ki kontrolira dihanje in zvok?

Še nekaj....a bo šla mogoče katera na 3d UZ? Jst sicer vse do sedaj nisem imela tega namena....se mi je zdelo, da lahko tist denar bolj pametno porabim. Pa tudi zdelo se mi je, da bo moj user posted image proti, češ saj sva imela par tednov nazaj morfologijo. No, zdaj je pa navdušen, ko sem mu omenila...sem rekla, da naj bo to user posted image za moj user posted image , ki ga imam v začetku decembrauser posted image . In glede na  to, da bova midva res fuuuul stvari dobila in v bistvu ne bova imela tolk velikih stroškov, se mi zdi, da bi si lahk privoščila. Na Dobrni pri dr.Ocvirkovi pride 50 evrov, kar je itak dost ceneje kot drugje. No, pa me vseen zanima, če ima katera kakšne izkušnje s to zadevo? Mislila sem se pa naročit za drug teden, če bo seveda prost termin, jst bom pa v 26.tednu, kar je menda tudi ok.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5496
   RE: Februarčice
1.11.2007 12:04:11   
oton
Pozdravljene bodoče mamice in ati (no nekatere ste že)

Sem nova februarka med vami,na forumu se ne zadržujem kaj preveč...sem bolj ljubitelj knjig...
še malo o meni:
to je moja druga nosečnost(prva žal neuspešna) PDP pa imam 22.2.2008
na bolniškem staležu sem od samega začetka,sem imela kar nekaj težav(od rastočih se cist, in amniocentezo sva dala čez)
še kaj bi vam lahko naštela...vglavnem situacija se je umirila in komaj zdaj lahko rečem da uživam v nosečnosti...

moji podatki za na seznam:
PDP 22.2,user posted image  ,oton ,31 let ,drugauser posted image , (A+) pregled 8.11

še eno vprašanje za malo_pikico?
solidarnostno pomoč dobiš samo enkrat ali lahko tudi večkrat(npr.če si na bolniški več kot 6 mesecev)

uživajte v tem prazničnem popoldnevu in se tipkamo naprej...

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5497
   RE: Februarčice
1.11.2007 12:24:56   
srečka nosečka
pozdravljene

Kako lep dan je zunaj, jaz pa doma, ker moj dragi tako kot tvoj Meti dela. user posted image
Sicer je ravno odpoketal, pa se čez kakšno uro vrne na kosilo. Pol pa upam, da bom do 18.00 vzdržala. user posted image

Lara - midva sva bila na 3D UZ. Pa nama ni niti malo žal. Ful lepe slikce sva dobila in nekaj kratkih filmčkov. Jaz potihem razmišljam, da bi šla še 1x. user posted image
Upam, a me bo minilo in bom raje kaj kupila za user posted image .

oton - dobrodošla med nas. user posted image user posted image user posted image
Držim pesti, da težav v user posted image ne boš več imela in boš samo še uživala.


(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5498
   RE: Februarčice
1.11.2007 12:30:33   
*Naja
Srečka nosečka- No, to je pa lepo slišati, da sta bila zadovoljna s 3d uzuser posted image . Sem še bolj prepričana, da tudi midva grevauser posted image . V katerem tednu pa si bila....kako dolgo je trajalo...kolk slikic in kolk dolg filmček sta dobila....se je otroček lepo videl???

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5499
   RE: Februarčice
1.11.2007 12:37:14   
srečka nosečka
lara - eno slikico sem prilepla v album, poglej kako se vidi. Imava enih 6-7 filmčkov, 15 3D slikic in nekaj navadnih.
Na 3D UZ sva videla kako najina user posted image  zeha, iga s prstki na nogici. Bila pa sem nekje na koncu 19. tedna.


(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  218 219 [220] 221 222   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  218 219 [220] 221 222   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?