|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  221 222 [223] 224 225   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:36:50   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

ne ne, danes od doma ordiniram...gledam cel kup perila za zlikat pa se mi full dauser posted image user posted image  zlikam eno majco pa takoj na RR skočim pogledat kaj dogaja...user posted image user posted image user posted image user posted image

prazaprav se privajam kako bo ko bom domauser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    babe, upam, da nam bo svaj na kakšen kratek sprehod dnevno zneslo it, ko bomo doma, da ne bomo skos na riti pred RR visele. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5551
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:41:21   
ella79
U, jaz če ne bi tuki v pisarni čepela, bi šla sigurno vn na sonček. ... po dodatno energijo user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5552
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:42:37   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

ne ne, danes od doma ordiniram...gledam cel kup perila za zlikat pa se mi full dauser posted image user posted image  zlikam eno majco pa takoj na RR skočim pogledat kaj dogaja...user posted image user posted image user posted image user posted image

prazaprav se privajam kako bo ko bom domauser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    babe, upam, da nam bo svaj na kakšen kratek sprehod dnevno zneslo it, ko bomo doma, da ne bomo skos na riti pred RR visele. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sej 5 min sprehod bomo nardile ampak pol pa hop nazaj na RRuser posted image user posted image user posted image
bogi naši otročkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5553
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:50:07   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Meti, to je pa res smola, da mata tako zamešane delavnike, da se glih nič ne vidita. user posted image  Dej mi povej kaj za ene pajkice si si naročila in kje?? Jaz bi tud mogla kakšne nabavit....




Suzi, evo tele pajkice, dvoje v kompletu, jest sem vzela kombinacijo črna+bež: http://www.otto.si/product.asp?catalog%5Fname=Sezonski+katalog&category%5Fname=01%5F104Udobno&product%5Fid=0128%2D02

Ja delavniki so pa res za popiuser posted image , pa čedalje slabše bo do novega leta, naslednje leto je pa tko predsedovanje EU, pa pol leta ne bojo smeli dopusta vzet user posted image  aja, pa decembra tud ne smejo na dopust!!!

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5554
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:52:01   
srečka nosečka
ella - "pa se dalam da delam" - jaz tudi user posted image

še eno stranko počakam, pol pa  - na user posted image


Čez vikend pa greva na vselitveno čago h kolegici. Pa se nas bo tam kar nekaj zbralo in vem, da se bomo imeli prav fino. user posted image user posted image user posted image
Pa jedli in pili bomo va velikooooo.  user posted image

Kaj bomo pa kuhali še ne vem. Je moj user posted image  šel pomagat mojim staršem in ne vem kdaj bodo končali. Morda pa mami kaj skuha, če bo seveda utegnila.
Najverjetneje pa bo takšen scenarij - da pred večerom ne bodo gotovi, med tem pa jim bom jaz kaj pripravila.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5555
   RE: Februarčice
2.11.2007 11:53:35   
MetiLu
moja malca dones, mmmmmmm 10 cm čevapčiči pri Napoliju (Jarše) + kajmak + lepinja user posted image  grem, se vidmo čez eno urco user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5556
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:00:17   
srečka nosečka
meti -  moj je ravno v takšni službi kot tvoj user posted image . Na srečo ima kar urejene šihte, glede na druge. Zanima me, kako si bo tvoj uredi frebruarja očetovski dopust, če pa je predsedovanje EU. user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5557
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:01:41   
ella79
jaz pa malcam Fru-Fru bonbone user posted image
meti dober tek

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5558
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:01:46   
Suzi*
Meti, lumpa!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  ....ampak glavno, da so 10 cm dolgi. user posted image user posted image  
a misliš, da so te pajkice dovolj široke v pasu in da ne tiščijo???

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5559
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:02:13   
srečka nosečka
meti -  moj je ravno v takšni službi kot tvoj, user posted image .

sorry mi je vejica zmanjkala. user posted image


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5560
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:04:04   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

meti -  moj je ravno v takšni službi kot tvoj user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5561
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:05:56   
Februarka08
Meti7707 dober tek!
Zanima me glede tele solidarnostne pomoči - a naj bi delodajalci to sami vedeli, ali jih je treba spomnit oz. poslat prošnjo?user posted image Ker pri meni ne verjemem, da bo kaj... Je odvisno tudi kaj od delovne dobe? Ker jaz sem delala samo 9 mesecev, potem sem mogla že na bolniško. Zato tud ne upam nič rečt... Že tako imam pogodbo do januarja, upam na to, da mi jo podaljšajo... Me je kar malo strah. No pa tudi če ne bo, štručko bomo že nekako preživeli.
Pri nas pe je danes segedin in bo pomoje tudi še jutri ker ga je ogromno!!! Ga je tašča kuhala za celo sorodstvo, potem ga pa ni noben skor jeduuser posted image . Tako da, če se keri lušta - navali narod na gorenjsko!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5562
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:10:02   
Suzi*
Februarka, jaz bi tus degedin....
Glede pomoči je pa tako, da ni važno kolk časa si prej delala. Jaz sem na začetku pripravništva, po samo dveh mesecih dela, imela prometno nesrečo, pa sem bla 3,5 m na bolniški....in sem tudi dobila to pomoč. user posted image  Tako da brez panike, dobila jo boš, mogoče samo vprašaj v službi, če jo dobiš avtomatično al moraš kaj napisat.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5563
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:13:44   
ella79
Tako da, če se keri lušta - navali narod na gorenjsko!

ti ga kar na naš gorenjski zmenek danes prinesi! user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5564
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:16:18   
Februarka08
ti ga kar na naš gorenjski zmenek danes prinesi!
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5565
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:30:44   
ella79
zamenjam za krof, tak velik, fan mastn, z velik marmelade user posted image user posted image
so mi ga ravno zdele dostavili na mizo

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5566
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:36:24   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

zamenjam za krof, tak velik, fan mastn, z velik marmelade user posted image user posted image
so mi ga ravno zdele dostavili na mizo



user posted image user posted image user posted image  men pa nihče nič ne dostavi. user posted image   ....jaz bi tud mela tako dostavo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5567
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:38:32   
ella79
suzi ne želi si takih sodelavcev, ker res mal preveč skrbijo za moje kg user posted image
jaz se pa sam bašem po nepotrebnem

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5568
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:44:41   
Suzi*
eh, tale moj novi cimer (sodelavec, ki se je preselil k meni v pisarno), se pa skos sam nekej pritožuje. Pa da ga nič ne crklam, pa to, pa ono....on si je kar mislil, da mu bom zdej jaz čajčke kuhala, pa okol njega skakala... user posted image user posted image   ...uhh, pa še kaj. user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5569
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:49:42   
Februarka08
Je pa optimist tale tvoj sodelavec!user posted image Mar ne bi on moral tebe malo pocrklati?user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5570
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:52:28   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Je pa optimist tale tvoj sodelavec!user posted image Mar ne bi on moral tebe malo pocrklati?user posted image


hm, ja, sem jaz istega mnenja... user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5571
   RE: Februarčice
2.11.2007 12:58:45   
ella79
Dej mu predlagej naj kavo skuha, da ti jo moški bolj malokrat, potem jo pa fajn pohvali, pa bo vedno kavo kuhal. Moški so taki, kakor jih navadimo. No, jaz čez naše sodelavce res nimam kaj rečt. user posted image So prov fajn, skoz polno smeha. user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5572
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:02:19   
Suzi*
Mah, kave ne pijem, jo pa že itak za vse kuha ena sodelavka. Lahko bi mi pa čaj skuhal, pa niti pomisli me na to. Mah, sej jaz se lahko sama pocrklam s kakšnim čajčkom, sam na živce mi gre ker skos nekej jamra. Pa tud če je čist v hecu, je meni zdej moteče....
Komej čakam, da grem na zaslužen dopust.... user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5573
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:04:05   
pina-1
meni pa moj kavo vedno prinese...da ni treba meni skozi po štengah hodit... tu doma me pa nobeden ne carta..

sedaj mi je MIa dvignila pokrov od loncauser posted image user posted image user posted image . je s flomastrom porisala celo okensko policouser posted image user posted image user posted image  sedaj je pa ona uboga in user posted image user posted image  ker smo jo kregali...

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5574
   RE: Februarčice
2.11.2007 13:05:34   
ella79
Komej čakam, da grem na zaslužen dopust...

Jaz tudi. Tudi če je tok fajn v službi, bo doma še boljše.
Aja, ravno preštela - še natanko 32 x v službo user posted image user posted image sem optimist in si rečem, da to pa res ni velikokratuser posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  221 222 [223] 224 225   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  221 222 [223] 224 225   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?