|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  224 225 226 [227] 228   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
5.11.2007 12:08:13   
itata
drugače pa super dobr si se tole spomnil!! odlično. za take kot sem jaz je tole super zadevica:) čist nepripravljena. če grem prej rodit bom lahk sam seznamček lepo pustila pa naj se znajdejouser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5651
   RE: Februarčice
5.11.2007 12:13:40   
anandrej
ups, ja sem že popravil. Zgleda, da je bil en presledek preveč, al neki...

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5652
   RE: Februarčice
5.11.2007 12:18:32   
Suzi*
ANANDREJ user posted image user posted image user posted image user posted image  kaj bi me brez moških. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 5653
   RE: Februarčice
5.11.2007 12:42:56   
Februarka08
Anandrej, res superuser posted image .
Morm še mal dopisat za na seznam - to je moja 1.user posted image , krvna skupina A+, spol bo pa itak presenečenje. Mislim da je to, to. user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5654
   RE: Februarčice
5.11.2007 12:49:31   
ella79
anandrej user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5655
   RE: Februarčice
5.11.2007 12:58:49   
bamby
Meti in Janey, sem si ogledala na spletu ponudbo teh kombinezončkov. Res so luštni, ampak zdaj sem začela razmišljat, da ne bi bilo slabo, ko bi vsaj spodaj pri nogicah bil zaprt. Upam, da razumeta, kaj mislim reči. Pri teh grejo nogice ven, tako da moraš obvezno poskrbet še za precej toplo obuvalo, če pa bi bil zaključen s stopalom, pa ima otrok nogice na toplem.

Je morda katera videla kje tako narejene???

ppiiiinnnnaaaaa, pogrešam teeeeee!!!!!! Kje si??????

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5656
   RE: Februarčice
5.11.2007 13:15:05   
Suzi*
Bamby, tisti v najboljšemu sosedu so kombinezončki z zadrgo spredaj in s snemljivimi stopalci in rokavičkami. Pa tak prijeten gladek material...kot nekaj brušenega.... meni so ful cart.

Pina je pa danes v LJ v šopingu!!!! Zapravjla. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5657
   RE: Februarčice
5.11.2007 13:22:46   
ella79
Pina je pa danes v LJ v šopingu!!!! Zapravjla.

Aha, potem sem jo pa vidla, k je iz H&M nesla 3 velike vreče, pa še nekaj jih je imela iz Baby centra user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5658
   RE: Februarčice
5.11.2007 13:27:39   
bamby
Suzi, še dobro, da si povedala, kje se nahaja pina, drugače bi bila ob ves glas, tako se derem user posted image user posted image user posted image .

Morda veš, po kakšni ceni imajo v Mercatorju te kombinezončke?

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5659
   RE: Februarčice
5.11.2007 13:55:39   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

Pina je pa danes v LJ v šopingu!!!! Zapravjla.

Aha, potem sem jo pa vidla, k je iz H&M nesla 3 velike vreče, pa še nekaj jih je imela iz Baby centra user posted image




user posted image user posted image user posted image  zdej se ji pa še kolca zraven. če jo kakšna vidi, naj jo pozdravi. user posted image

Bamby, žal nisem pogledala za ceno.... user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5660
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:14:54   
Janey
Bamby v H&M majo take ko so na pajaca narejeni. Vsaj mislim no. Tudi v BC in pikapolonici. Jaz vse kar sem gledala, sem gledala te na pajaca oz. celo vrečo.

Kak se vleče dans....aaaaa

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5661
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:27:32   
mlavla
pa v hoferju imajo v akciji zimske pajace po 10 evrov..meni so se zdeli prov luštni

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5662
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:32:26   
*Naja
Janey- a lahk prosim napišeš, kolk sta dala za termometer in kakšnega sta vzela?

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5663
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:32:49   
Janey
Kje pa je Marusah??
Zdaj mi je tak čudno v levi ziziki utripalo...sem se prav vstrašla.
Sem pravkar pohamsala kaki vanila in zdaj čakam, da mine še pou ure, da grem. Komaj pa čakamm da grem spat, ker sem taka cota. Jota ponoči je bila super, ampak zdaj se pa poznauser posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5664
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:50:35   
bamby
mlavla sem pogledala na hoferjevo spletno stran in so res luštni, le razmišljat sem začela, da b bilo verjetno bolje dobiti takega, ki ima zaprte nogice, ker drugače je treba poiskat še kaj toplega za obut, tako imaš pa vse skupaj.

Maruša se pa res že dolgo ni javila. Se mi zdi, da anaj bi prišla pred prazniki tudi na srečanje pa je ni bilo. Če ni kaj zbolela user posted image .

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5665
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:53:08   
MetiLu
Anandrej user posted image user posted image user posted image  sem si Šola za starše že sprintala

Evo ? mimo naših tem: odločam se za nakup prenosnika, pa ne vem kolk je smiselno, saj doma že imava en računalnik, ki pa ni ravno v "najboljši formi" pa še na galeriji je,pol se moram pa skoz gor pa dol sprehajat, pa večino časa gor preždi moj mož, tako da ga bolj malo uporabljam user posted image  razmišljam zato, ker imava wireless v stanovanju, pa še jutri nama priklopijo hitrejši internet, pa bi mi bilo bolj komot, če bi imela svojega prenosnika, sploh potem, ko bom eno leto doma. V glavnem, nepotreben strošek, ampak ali se mi vseeno splača, da bomo na porodniškem dopustu lažje čvekale?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5666
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:54:14   
ella79
Mene pa občasno tako v plučih stisne, da mi kar mal zraka vmes zmanjka user posted image No, tok hudo, da bi rabla umetno dihanje ravno ni, sam tak čudn filing.
Jaz zdej tudi napadam kaki vanila. Najprej je bilo obdobje grozdja, potem mandarinc, sedaj kakija user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5667
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:57:03   
Suzi*
Hja, meni se tudi začenja poznat, da maternica raste. ko kaj takega pojem, predvsem, če se mal preveč napokam, se mi utrip ful pospeši, pa kar mal težje diham......sej pol se čez čas umiri, ampak ni mi pa prijetno tole. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5668
   RE: Februarčice
5.11.2007 14:57:06   
bamby
Še nekaj bi rada rekla okrog termometrov. Jaz sem že pri Timu nabavila tisti termometer, ki se ga meri v ušesu. Iz mojih izkušenj vam povem, da je to stran vržen denar, pa še drag je kot user posted image . Po posvetu s pediatrinjo sem potem nabavila čisto navadnega živosrebrnega, za katerega mi je rekla, da so najbolj zanesljivi. Pri dojenčkih pa je temperaturo najlažje merit v ritki in še hitro je (2 minuti).
Pri onemu za merit v ušesu pa moraš biti že prav strokovnjak, da trofiš pravo mesto, razen če dobiš takega, ki ti da signal, da je prav nastavljen. Moj ga nima. Pa še temperatura merjena v ušesu je nekoliko višja, kot smo navajeni pri navadnemu in to nas tudi lahko kdaj zavede.
Digitalni so sicer še kar vredu, niso pa tudi ne najbolj zanesljivi (sem ga tudi imela). Seveda pa je izbira od vsakega posameznika.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5669
   RE: Februarčice
5.11.2007 15:00:04   
ella79
odločam se za nakup prenosnika, pa ne vem kolk je smiselno, saj doma že imava en računalnik, ki pa ni ravno v "najboljši formi"

user posted image user posted image midva sva se za nakup prenosnika odločila že lani in ga tudi kupila. Ga ne zamenjam za obični računalnik. Nikoli. Mava tudi warles, pa bo potem prav fajn k bomo doma, pa greš lahko ven na sonček, pa računalnik sabo, k bo bebica pridno spala v vozičku. Pa vedno ga maš v stanovanju pri sebi. Men se prej nikol ni dalo iti v delovno sobo (no sedaj bo tam itak otroška) na računalnik, k moj je bil pa v dnevni, pa sva se drla, da sva sploh lahko komunicirala. Zdej pa ga mava v dnevni na mizi, moj gleda TV, jaz pa po MSN-ju čvekam al pa brskam po netu...
meti kar odločta se za nakup, k tudi mi rabmo kako igračko user posted image user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5670
   RE: Februarčice
5.11.2007 15:00:39   
Suzi*
Mi imamo navadnega živosrebrnega in digitalnega....sem malo primerjala kako kažeta, pa digitalni do piska (kar je res hitro) pokaže nekaj malega manj kot navadni. Mi je pa digitalni fajn za ponoči, ker res na hitro zmeri, pa malo po občutku predvidim kolk je res vročine. Tako za na hitro ocenit če je vročina al če ni, so pa fini tudi tisti trakci za na čelo, kot smo jih včasih imeli doma.

Aja, v ritki nisem nikoli merila....vedno pod pazduho.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5671
   RE: Februarčice
5.11.2007 15:03:24   
bamby
Meti za nakup prenosnika se boš mogla pa kar sama odločit oz. skupaj z možem. Če se ti zdi, da ga res potrebuješ in  da ti ni škoda denarja (morda po nepotrebnim), zakaj pa ne? Ali pa morda računalnik postavit kje bolj na dosegu user posted image . Se mi pa zdi, da ko bomo enkrat imele user posted image , vsaj nekaj časa ne bomo mogle toliko klepetat kot zdaj. Vsaj na začetku bomo izrabile vsako minuto  za svoj spanec, ki ga bomo zelo potrebne, kasneje pa bo treba hodit z dojenčki tudi ven na zrak, zato bo res malo časa za klepet.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5672
   RE: Februarčice
5.11.2007 15:05:01   
ella79
Jaz sem razmišljala o nakupu tega termometra, prav za otoke. Kakor sem pri nečaku vidla, je merjenje v ušesu popolnoma enostavno, v eni ali dveh sekundah. maš pa tudi take, k temperaturo meriš na čelu. Natančni so pa tudi zelo. Mi bomo kupili tega:
http://www.mimovrste.com/artikel/3080015118/q=termometer/otroski-scan-termometer-lanaform-4v1

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5673
   RE: Februarčice
5.11.2007 15:24:06   
Suzi*
Punce, mene se pa nekaj loteva. user posted image  Sem ko ena cunja, pa v grlu me praska, nos ni čist prehoden kot ponavadi....uh, grem domov se s čajčki in domačimi zdravili basat. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5674
   RE: Februarčice
5.11.2007 16:02:05   
bamby
Oh, uboga suzi user posted image . Jaz vem, kako je to user posted image . Če se ti bo slabšalo, nikar ne odlašaj in pojdi v lekarno in vprašaj kaj ti lahko dajo za take in take težave. Jaz sem dobila Slezov sirup in tablete Panthol. Operil v nos sem si tudi dajala.
Jaz sem po 14 dneh obupala in šla po zdravila, ker je bilo vsak dan slabše. Zdaj je pa že 5 ali 6 dni od takrat, ko sem začela s prvimi žlicami in tabletami, pa je že veliko boljše.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  224 225 226 [227] 228   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  224 225 226 [227] 228   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?