|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolni otroci na obisku
29.5.2007 9:00:45   
CAPA
Fuzzy...
vsak ima pravico do svojega mnenja... - pa čeprav je lahko eden redkih, ki tako misli!
...če pa tega kdo ne prenese, je pa res bolje, da ne odpira teme.


papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bolni otroci na obisku
30.5.2007 1:23:42   
Allia
Naša malčica je letos praznovala prvi roj. dan in vam povem, da ko sem na vratih zagledala bolno prijateljico, ki je s svojo deklico prišla na praznovanje, sem bila resnično jezna. V isti sapi pa mi je rekla, da kmalu ne bi prišla, ker je full bolna.Ja, super bi bilo če bi ostala doma.Nas vsaj ne bi okužila.
Če bi prej vedela, da je tako brezskrbna, bi jo po telefonu sporočila naj ne hodijo k nam bolni. No, hotela sem povedati, da smo na praznovanju imeli 4 dojenčke (9-12mesecev), dve štiriletnici in 6 odraslih. V roku enega tedna smo vsi zboleli.
čez 1 mesec je njena hčerka praznovala 1. roj. dan in ta mamica je imela virusno angino in bila na antibiotikih in vseeno priredila praznovanje.
Hočem rečt, da nekateri starši so popolnoma neodgovorni. No, zdaj imam šolo in naslednjič ji bom prav gotovo sporočila naj bolni ne hodijo k nam pa zamera gor ali dol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bolni otroci na obisku
30.5.2007 12:03:38   
tatam
Odvisno od "bolezni"-če je kaj resnega ne maram obiskov in ne grem nikamor.
Sem pa bla zadnjič razočarana,ko sta mela našidva peto bolezen,kjer razen flekov po telesu ni drugih znakov in je bla moja svakinja ful nesramna,da potem pa že ne pridejo na obisk...Ko je njeni frklji lilo iz nosa,kihala,vročino mela pa nam nihče ni javil naj ostanemo doma-pa imamo dva štirimesečnika,ki sta bla že hospitalizirana zaradi bronhitisa.Kak se vam pa to zdi?
Ker njena je glavna in edina,naši pa so pač našiuser posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bolni otroci na obisku
30.5.2007 12:05:46   
kalbo
je imela virusno angino in bila na antibiotikih


To dvoje pa ne gre lih skupajuser posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bolni otroci na obisku
30.5.2007 12:19:47   
Anonimen
To dvoje pa ne gre lih skupaj


Pa najbrž res ne.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?